Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14751) KISDUCK válasza KubanitoS (#14750) üzenetére


KISDUCK
addikt

A forza 5-t felhőből futatták, szóval az is felejtős!

(#14752) pityaa23 válasza KISDUCK (#14749) üzenetére


pityaa23
senior tag

Köszönöm, leszedem ezeket, meg egy jó kis Most Wanted. :)

(#14753) KenBlock43


KenBlock43
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Windows 11-es Asus laptopomon nem akar elindulni a NFS World. Kidob egy olyan hibaüzenettel, hogy: Game Crash: Access Violation (0xC0000005). Utána olvasgattam kicsit, de csak annyit találtam, hogy indítsam rendszergazdaként vagy kapcsoljam ki a vírusírtót, de egyik sem oldotta meg a problémát.
Mi lehet a gond?
Windows 10-es gépemen viszont gond nélkül fut.

(#14754) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

A Green Man Gaming és a Fanatical oldalak legálisak?
Mégcsak nem is szürke gazdaság?

Köszi!

(#14755) Ferke[HUN] válasza Shaza (#14754) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Teljes mértékben azok. Nyugodtan vásárolhatsz. :))

(#14756) Shaza válasza Ferke[HUN] (#14755) üzenetére


Shaza
senior tag

Köszi!Ezeken kívül, mi az ami még ebbe a kategóriába tartozik?

(#14757) Ferke[HUN] válasza Shaza (#14756) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

A gg.deals-en fent az összes hivatalos viszonteladó, illetve a szürkék is. Egy-egy játékra rákeresve láthatod, hogy melyik boltban mennyiért kapható.

(#14758) craftsman01


craftsman01
senior tag

Sziasztok,rem lehet ilyet itt.Keresnék egy játékot de csak annyirra emlékszem hogy külsőnézetes volt és talán a főhőssel kilehetett szívni az ellenség lelkét vagy valami ilyesmi volt benne,csávó volt a főhős.lehetett benne lövöldözni is de egyre komolyabb trükökket tudot vagy varázsolt.ja és ez tizen akárhány éves game lehet. Kb egy hete túrom a netet de csak nem akarja,hogy megtaláljam. Köszike

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#14759) KubanitoS válasza craftsman01 (#14758) üzenetére


KubanitoS
veterán

Soul Reaver?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14760) craftsman01 válasza KubanitoS (#14759) üzenetére


craftsman01
senior tag

Szia,nem sajnos. A főhős sima ember volt,talán katona vagy rendőr de nem biztos,valami olyasmi még megvan mintha egy szervezet ellen harcoltunk volna. És kinézetre mint egy újabb tomb raider. De azért köszi a tippet.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#14761) genndy válasza craftsman01 (#14760) üzenetére


genndy
addikt

Prototype 1 vagy 2
Infamous
Crackdown
Bioshock 1 vagy 2 (bár ez fps)

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14762) Laraxior


Laraxior
titán

Volt valakinek gondja a blizzard-os telefonos aktiválással esetleg? Nem találtam hozzá topikot. :B Nem igazán akar megérkezni a megerősítő kód, és így kb az egész fiók használhatatlan. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14763) wrongduke válasza craftsman01 (#14758) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Ha csaj lenne, akkor Bloodrayne. The Suffering lenne még a tippem. Vagy még a szépemlékű Splatterhouse (2010).

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14764) KISDUCK válasza Laraxior (#14762) üzenetére


KISDUCK
addikt

A blizzard authenticator-ral van gond vagy ez valami sms megerősítés?

(#14765) oriic válasza craftsman01 (#14760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Infernal?

Live-Die-Respawn

(#14766) Laraxior válasza KISDUCK (#14764) üzenetére


Laraxior
titán

Az accounthoz kell telefonszámot csatolni. De az authenticator sem működik teleonszám nélkül. Azt írja, hogy küldi a megerősítő kódot, de nem érkezik semmi :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14767) craftsman01 válasza oriic (#14765) üzenetére


craftsman01
senior tag

Az az,köszi. :C :R

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#14768) KISDUCK válasza Laraxior (#14766) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elfelejtett jelszóval se tudsz belépni az accountba?

(#14769) Healbacsi válasza Laraxior (#14766) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem sok hasonlo talalat van, jellemzoen kliens oldali hibat (telefon ujrainditas szukseges (valszeg ez authenticator eseten szukseges), rossz formatumu telefonszam megadas), vagy esetleg server oldali leterheltseget jeloltek meg forraskent.

(#14770) Laraxior válasza KISDUCK (#14768) üzenetére


Laraxior
titán

Bent vagyok, csak telefonszámot nem tudok hozzáadni, illetve az enyémet nem, másét meg ugye nem próbáltam. :D

#14769Healbacsi: Igen, végigjátszottam mindent. Írtam a supportnak, hátha :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14771) KISDUCK válasza Laraxior (#14770) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát én most kipróbáltam, hogy töröltem és hozzáadtam újból. Ugye törlésnél kéri az authenticator kódját,
mivel nincs login request rá kell kattintani alul az "enter code manually"-ra
utána be kell írni telefonszám törlésénél alul a kódot, és törli a telefonszámot
utána rá kell nyomni a telefonszám hozzáadására
van 2 mező az első az országhívószám ami szürke nem lehet átírni, nekem +36 volt, utána beírtam a telefonszámom, pl.: 703334444, de ugye a teljes lenne a +36703334444, így elég az országhívószám utáni részt és utána jött is az sms kód

[ Szerkesztve ]

(#14772) Laraxior válasza KISDUCK (#14771) üzenetére


Laraxior
titán

De az authenticatorhoz is kell telefonszám :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14773) KISDUCK válasza Laraxior (#14772) üzenetére


KISDUCK
addikt

Á szó, az ország jól van beállítva? Az országhívószám amit feldob a kliens az passzol?

(#14774) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

A State of Decay 1-et miért nem lehet megvenni a Microsoft boltban?
Mégis csak ez a kiadójuk.

[ Szerkesztve ]

(#14775) batman91 válasza Shaza (#14774) üzenetére


batman91
őstag

Már csak a feltupírozott Year One Survival Edition érhető el belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14776) Shaza válasza batman91 (#14775) üzenetére


Shaza
senior tag

Igen,de az sem kapható a Microsoftnál

(#14777) wrongduke válasza Laraxior (#14772) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Nem cseréltél mostanában telefont?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14778) Laraxior válasza wrongduke (#14777) üzenetére


Laraxior
titán

:( Már lassan egy éve van meg ez. Előtte sosem volt beregelve a telefonszámom, engedett anélkül is játszani. Warzone-t akartam kipróbálni, de telepíteni sem engedi telszám hitelesítés nélkül. Máshonnan megérkezik az sms, szóval biztos nem a telefonnal van gond, hálózattal sem. Formátum is oké, azért érthetetlen, máshol is van telefonos megerősítésem, ott működik. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14779) wrongduke válasza Laraxior (#14778) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A másik tippem ha tényleg nem náluk van a gond, hogy a fizetős vagy reklám célú SMS-ek tilthatók szolgáltatónál, úgy mint az emelt díjas számok. Van néhány auth sms amit neked kell kifizetni. Lehet ez is így érkezne és tiltva van szolgáltatónál. Online felületen ha van fiókod, meg tudod nézni.
Esetleg már fekete listáztad a számot :DDD

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14780) oriic válasza Laraxior (#14778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Régiód magyar vagy németre van beállítva? A telszámod az amit meg akarsz adni az magyar vagy német? Nem hiszem, hogy ez a gond, de hátha emiatt problémázik.

szerk:

Itthon a verification code erről a számról jön, nem tudom, hogy ez segít-e: 06 30 555 5542

szerk:

Magát a B.net Hitelesítő appot tudod telepíteni? Ott nem engedi mobilon megcsinálni az egészet?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14781) P41N


P41N
senior tag

Üdvözlet!

Tudtok nekem a 2005-ös F.E.A.R.-hez hasonló grafikájú FPS játékot / játékokat mondani ? :)

(#14782) kiszpista900


kiszpista900
aktív tag

sziasztok lenne egy kérdésem mégpedig az hogy pár game valamiert nem indul el vagyis
tomb raider sot (elindul logoig bejön és onnan nem megy tovább) nem fagy le a gép semmi
forza 5 elinditom semmi feladatkezelőben megy de nincs kép
a palague tale elindul bejön egészen "pressz key' aztan onnan nem megy tovább
itt se fagy le..
mi lehet ez?
warzone forza 4 tökéletesen müködik eddig sose volt ilyen gond :F :R

(#14783) batman91 válasza P41N (#14781) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem a F.E.A.R.-hez hasonló játék nem igazán van, annyira egyedire sikerült. Egyedül ez a játék az amit a szellemi örökösének lehet tekinteni: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14784) P41N válasza batman91 (#14783) üzenetére


P41N
senior tag

Ezt néztem már anno, de ez csak játékmenetre hasonlít, grafikára nem :DDD Ezért is írtam a grafikát, nem hasonló játékot keresek, hanem hasonló grafikájut.

Lehet úgy kellett volna inkább fogalmaznom hogy írjatok abból az era-ból fps játékot :DDD

(#14785) Delávégá válasza P41N (#14784) üzenetére


Delávégá
tag

Area 51

(#14786) batman91 válasza P41N (#14784) üzenetére


batman91
őstag

Quake 4

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14787) Delávégá válasza P41N (#14784) üzenetére


Delávégá
tag

Star Wars Republic Commando
Serious Sam 2

(#14788) 8th


8th
addikt

Hali

Keresek egy pc játékot. A kétezres évek első feléből való olyan 2004-2005 környékén próbáltam. Rövid egyszavas címe van. Úgy kezdődik a játék, hogy lezuhanunk egy űrhajóval és egy törött hibernáló kapszulából mászunk elő az égő roncsok között. A roncsok közt találunk szétszóródva first aid kit-et, fegyvert, lőszert és egyedüli túlélőként elindulunk felderíteni a környéket. Arra emlékszem, hogy a főszereplő csaj akit irányítunk mindig csuklóba nyom egy injekció jellegű vackot azzal tölti vissza az energiát amit harc közben elveszítünk. Ez így nem valami sok infó de nagyjából ennyire emlékszem belőle. Klassz lenne nosztalgiázni vele kicsit és végigvinni a single módot. Anno valamiért az elején abbahagytam most van néhány üres napom kockulni.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#14789) wrongduke válasza P41N (#14784) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Téves, elnéztem

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14790) wrongduke válasza P41N (#14781) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Tessék. [wiki link]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14791) camaro79


camaro79
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan játékot, amit a fiammal (10 éves) tudunk egy kijelzőn ketten (2 controller van) játszani?
Jöhet bármilyen (logikai, mászkálós, akció stb.).

köszi

(#14792) KISDUCK válasza camaro79 (#14791) üzenetére


KISDUCK
addikt

Lego játékok ilyenek, pl.: star wars, batman széria stb. Mondtam volna még a mortal kombatot, de nem hiszem hogy azt szívesen játszanád vele. :DDD

(#14793) camaro79 válasza KISDUCK (#14792) üzenetére


camaro79
aktív tag

ránézek köszi.
jöhet még bármilyen lövöldözős is (Mortal kicsit erős, igen :D ).

(#14794) wrongduke válasza camaro79 (#14791) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Verekedős:
Brawlhalla
Stick Fight: The Game

Autós:
Sonic And Sega Allstars Racing (+ Transformed ha nehezebb, izgalmasabb kell)

Lövöldözős:
STAR WARS: The Clone Wars - Republic Heroes

Ügyességi:
Overcooked (1, 2) - nehéz
Moving Out - nehéz
Human Fall Flat
Trials Fusion és Evolution
Untitled Goose Game

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14795) camaro79 válasza wrongduke (#14794) üzenetére


camaro79
aktív tag

neked is köszi.
meg ugye a jó a Fifa sorozat.

(#14796) wrongduke válasza camaro79 (#14795) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Én személy szerint nem szeretem. Erőszak nincs benne, szóval nem rossz egy gyereknek se. Javaslom azt ahol még magyar a kommentátor ha kell Fifa.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14797) camaro79 válasza wrongduke (#14794) üzenetére


camaro79
aktív tag

Stick Fight: The Game ez nagyon jó :D
csak valamiért mindig 4 játékost ad be. ha rányomsz a contorellere, akkor egyből 2 emberke esik le (egyiket te irányítod, a másik nem mozog), illetve a másik controllernél ugyanez. szóval csak 2 ember nem működik, ha ketten akarunk egymás ellen menni, akkor mindig van +2 is, akit senki nem irányít.

(#14798) batman91 válasza 8th (#14788) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem ez a Pariah lesz: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14799) 8th válasza batman91 (#14798) üzenetére


8th
addikt

Igen, ez az. Köszönöm! :R

(#14800) Werkly


Werkly
őstag

Lehet lerágott kutyacsont már a kérdés de megkérdezné, hogy a GTA IV-ben, hogyan vezethető a heli? Hiába lövöm ki az egér irányítást akkor sem reagál a NUM gombokra ellenben a WASD kombinációval szemben. Így ezt a küldetést nem csináltam de állandóan hívogat a Nemzeti iroda vagy mi a tök. Kösz ha valaki elmagyarázza, hogyan lehet előre menni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.