Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14851) wrongduke válasza aquark (#14850) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

[youtube]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14852) aquark válasza wrongduke (#14851) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

Nekem nem jelenik meg a legalsó (DEFENSE) menüpont... !!?

(#14853) wrongduke válasza aquark (#14852) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A legjobb védekezés a támadás.

Nem játszottam a játékkal, nem tudom, hogy működik csak rákerestem. Valószínűleg ilyen jellegű a küldetés. Ha nincs olyan gomb akkor támadj. Vagy keress rá a küldetésre esetleg olvasd el a leírást miből kell gazdálkodni.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14854) aquark válasza wrongduke (#14853) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

skirmish játékmód, keresem guglin, nem találom. steames eredeti játék

(#14855) Iramirez válasza Tim82 (#14848) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Jah hogy ez az az Outward.. :D :D megy egy gépen osztottba,még gyengébb gépen is,de ez volt az amelyikbe csak bolyongtunk bolyongtunk és nem tudtuk mit kell csinálni :D :D

(#14856) Werkly


Werkly
őstag

Srácok! Van valami megoldás a Spider Man MM-ben arra, hogy a Fisk Towerből, hogy lehet kijutni? Próbáltam mission restartot de akkor sem jutok ki a repedt szűk ajtón! Kösz!

(#14857) goethe83


goethe83
csendes tag

Sziasztok.
Laptopot használok és nincs cd/dvd meghajtó benne, külsőt pedig nem akarok venni.
Tudtok olyan oldalt, ahol megvehetem a Frostpunk nevű játékot (kiegészítőkkel együtt) biztonságosan?
Nincs se steam se egyéb fiókom.
Köszi a segítséget.

(#14858) Tim82 válasza goethe83 (#14857) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pl. GOG.com-on, de ott is kell regisztrálnod ehhez.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14859) wrongduke válasza Werkly (#14856) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Itt vagy elakadva? [youtube]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14860) wrongduke válasza goethe83 (#14857) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Olyanra gondolsz, hogy regisztráció nélkül beszerezheted legálisan? Olyan nincs. Valahol regisztrálni kell. Steam vagy ahogy Tim82 írja, GOG. GOG-on ha megveszed, le tudod tölteni az offline telepítőt a weboldalról és később már nem kell belépned újra, sőt, nem kell telepítened a kliens-t sem. Fontos azt is tudni, hogy így nem fogod megkapni a frissítéseket a játékhoz ha érkezik. Ahhoz már kell a GOG Galaxy, vagy újra le kell töltened.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14861) goethe83 válasza wrongduke (#14860) üzenetére


goethe83
csendes tag

Köszönöm a válaszod, valami olyan megoldást kerestem volna, amihez nem kell regisztrálni honlapon.
Megnézem melyik helyen kellöen olcsó és ez alapján megveszem.

(#14862) goethe83 válasza Tim82 (#14858) üzenetére


goethe83
csendes tag

Köszönöm!

(#14863) kkdesign


kkdesign
senior tag

sziasztok!
Egy régi nes játékot keresek,
A csúf nevén ismerem hogy bojmário- boy mario. ?! a lényege, hogy össze kellett szedni pálya elején egy ilyen piros pamacsot és a pályákon az ellenfeleket ezzel kellett megdobálni. 2 órája nézek videókat, keresek nes romokat de nem találom. van valakinek ötlete? nem az adventure island, az másik.. :) Ilyent dobált a hátáról a figura: s-l1600.jpg

(#14864) aquark válasza aquark (#14850) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

14.850 Valaki?

(#14865) wrongduke válasza kkdesign (#14863) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!
Kid Kool
Ez az?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14866) wrongduke válasza aquark (#14864) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Itt osztasz pontot?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14867) kkdesign válasza wrongduke (#14865) üzenetére


kkdesign
senior tag

Uuuu,
Istencsászár vagy, köszönöm szépen! Most egy napra kitörlődök a tér-idő kontinooomból :D

(#14868) aquark válasza wrongduke (#14866) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

igen, tele van

(#14869) wrongduke válasza aquark (#14868) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Tehát valahogy így néz ki?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14870) aquark válasza wrongduke (#14869) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

igen.

(#14871) wrongduke válasza aquark (#14870) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Azt hiszem meg van. A játékban ugye a két frakció közül az egyik mindig támad, a másik mindig véd. A támadó frakciónak nincs hozzáférése védelmi opciókra. Ahogy nézem ilyen csak Corps Command-nak van, az Army Command-nak nincs. Az előző képen is a németek vannak védelemben és a szovjetek támadnak. Ground war-ban ezt írja a kézikönyv. Ahogy nézem a kártyáidat úgy kell összerakni, hogy mind a három módon, föld-föld, levegő-levegő és föld-levegő csatákra is jó legyen és csak akkor enged hozzáférést a kártyákhoz, ha az adott szituációban ez lehetséges. Szóval ha te támadsz, akkor ne ásd be magad és várd, hogy védők majd megkeresnek. (csak a starcraft 2 coop-ban láttam olyan Stukov-nál, hogy a bunker feláll és elindul :DDD )

Defensive Structures in Breakthrough Mode

An exciting new feature in Steel Division 2 is the introduction of buildable defensive structures in Breakthrough mode. If you are the defending player in a Breakthrough match, you are now able to place your defensive structures in the deployment phase.

There are several types of defenses you can place:
- Barbed wire: A stretch of barbed wire will slow down any enemy troops – tanks and vehicles included. Barbed wire is “painted” on the map and measured in meters.
- Trenches: Deployed in the same manner as barbed wire, trenches will shelter infantry, offering the same amount of cover as being garrisoned in a house.
- Gun pits: These open-topped structures will protect a single piece of large equipment, such as anti-tank guns, AA guns or artillery. They are placed empty, and the player will have to define the field of fire.
- Bunkers: These hardened structures are essentially stationary weapons (machine guns, anti-tank rifles or guns) with armor. They are fixed positions, very well-protected, but with only a limited field of fire.

Players can paint on the map to draw where they want the barbed wire or trenches to go. The game will show you if there are any obstacles, such as rivers, hills or forests. The other structures are placed one at a time. The player can also rotate the defensive structures.

Defensive structures are like any other unit in your deck: they have their own category, and each unit card brings a certain number of individual structures or deployable length (in meters). Each division will have access to the same structure, but they can only be used in Breakthrough mode by a defending player.

Szerk.:

In Steel Division 2 units are divided into different categories. These are:
- Recon
- Infantry
- Tank
- Support
- Anti-Tank
- Anti-Air
- Artillery
- Air
- Defense (only in Breakthrough mode)

Szóval ha nincs a defense menü alatt semmi, akkor rossz játékmód vagy kezdj támadni :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14872) aquark válasza wrongduke (#14871) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

Köszi, beraktam "Capture the Flag" -ba, és én védekezem, így már van DEFENSE menüm! Mégegyszer köszönöm! :)

(#14873) Werkly


Werkly
őstag

Kérdésem lenne, hogy a Syberia: The World Before című játék mellett van egy ilyen is, hogy Prologue. Az utóbbi egy demónak vehető? Vagy egy standalone game? Kösz a fölvilágosítást!

(#14874) oriic válasza Werkly (#14873) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a demó.

Live-Die-Respawn

(#14875) #82860288


#82860288
törölt tag

Chronos: Before the Ashes csak 1080p-ben indul el és az a max felbontás, pedig a TV 1440p-re van állítva.
Ez valami bug? Hogy tudom a 1440p-t beállítani? Van valami ini tweak esetleg?
Gugli nem dob semmit. :(

(#14876) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Pcre keresek valami főleg 3an (esetleg ketten) jol jatszhato couch coop jatekot! Koszi a segitseget :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#14877) wrongduke válasza DrDobos (#14876) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

2 fő:
A Way Out
It Takes Two
Untitled Goose Game
Alien Breed 1, 2, 3
STAR WARS: The Clone Wars - Republic Heroes

3 fő:
Trine Ultimate Collection (Enhanced Edition, 2, 3, 4)

2-4 fő:
Overcooked 1, 2 (all you can eat edition)
Human Fall Flat
Gang Beasts
Stick Fight: The Game
Moving Out
Trials Fusion és Evolution
Sonic and Sega Allstarts Racing (+ transformed ami kicsit nehezebb)
Brawlhalla
Magicka 1, 2

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14878) DrDobos válasza wrongduke (#14877) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi szepen :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#14879) Iramirez válasza DrDobos (#14878) üzenetére


Iramirez
aktív tag

és ne felejtsük el a Lara Croft and the Guardian of Light és a Lara Croft and the Temple of Osiris.

(#14880) DrDobos válasza Iramirez (#14879) üzenetére


DrDobos
őstag

:R

Samsung Galaxy A55 5G

(#14881) Werkly


Werkly
őstag

Syberiahoz hasonló point and click játékot tudtok ajánlani? Ami nem túl régi grafikailag. Kösz!

(#14882) Sanyi19 válasza Werkly (#14881) üzenetére


Sanyi19
őstag

Paradise bár ez sem mai darab.

Esetleg Still life, Midnight Nowhere. Új, jó point and click-et nem tudok. Engem is érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#14883) Mizol29 válasza Werkly (#14881) üzenetére


Mizol29
senior tag

Black Mirror 1-3, bár az első rész az már nagyon régi, de a 2. és 3. rész az már egész jó. Én anno nagyon élveztem, szerintem jó kis játék.

[ Szerkesztve ]

(#14884) Sanyi19 válasza Mizol29 (#14883) üzenetére


Sanyi19
őstag

Hú hogy felejthettem el, azokat én is vittem! :R
Nagyon jó game!

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#14885) beherit válasza Werkly (#14881) üzenetére


beherit
tag

Nekem tetszett a The book of unwritten tales ilyen kattintgatósból.

amor fati

(#14886) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!
Van olyan BR vagy más hasonló multi lövöldözős játék amin PC-n és IPAD-en együtt tudnák játszani a gyerekemmel?

(#14887) Werkly válasza beherit (#14885) üzenetére


Werkly
őstag

A magyarítása nem működik mindenhol? A játék indításakor nincs felirat a prolőgusnál.

(#14888) beherit válasza Werkly (#14887) üzenetére


beherit
tag

Sajnos ezt nem tudom, nem használtam magyarítást.

amor fati

(#14889) wrongduke válasza odipapa (#14886) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Mi az a BR?

Hasonló felállásban én Hypercharged Unboxed (gyerek kompatibilis) és Division-t játszottam GeforceNOW-val. (GeforceNOW ingyen kipróbálható) Csak az android telefon volt. Szerintem iOS-re is van, ps vagy xbox, de inkább xbox kontroller javallott, de elmegy bármilyen kontrollerrel amit az iPad felismer.
Hasonló még a Xbox Gamepass Ultimate-ben a Cloud Games funkció, ott is ment telefonról. Ott viszont erősen javallott az xbox kontroller.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14890) Golden9 válasza wrongduke (#14889) üzenetére


Golden9
addikt

"Mi az a BR?"

Battle royale game.

[ Szeretkezve ]

(#14891) wrongduke válasza Golden9 (#14890) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Köszi! :R

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14892) wrongduke válasza wrongduke (#14889) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Az új információk fényében, akkor inkább a GeforceNOW-t ajánlom. Keresés alapján ami Battle Royale: (nem ismerem ezeket, egyikkel sem játszottam)
Fortnite (Epic Games Store)
Apex Legends™ (EA app, Steam)
Realm Royale Reforged (Epic Games Store, Steam)
NARAKA: BLADEPOINT (Epic Games Store, Steam)
Rumbleverse™ (Epic Games Store)
Eternal Return (Steam)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14893) Werkly


Werkly
őstag

[link]
Most itt csak egy két content lesz free a szezonbérleten belül? A Season 2 tövábbi tartalma fizetős lesz akkor is ha Deluxe Edition van a birtokodban? Kösz!

(#14894) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Melyiket éri meg jobban venni? Használtan egy 17-es Lenovo Legion laptopot vagy összerakatni egy gamer PC-t 350 ezerért + monitort venni 60-70 ezerért? Csak a következő játékok miatt: Doom Eternal, Battlefield 4-5 multiplayer, esetleg Age of Empires 4

Nem igazán köt le más játék, csak régebbiek amiknek nincs nagy gépigénye. Szóval csak ezek miatt gondolkodtam valami gamer PC-ben vagy laptopban, de pl. Doom Eternal-t lehet cloud gamingben is játszani, Battlefield 5-nél meg arra panaszkodnak, hogy sok a csaló. Battlefield 4 jelenleg 100-120 fps között megy jelenlegi laptopomon. Szóval úgy érzem a PC pénzkidobás lenne annak ellenére, hogy könnyen szervizelhető, ugye ha elromlik valami akkor könnyebb cserélni és nagyobb teljesítményt is ad mint egy hasonló árú gaming laptop.

Thanos was right.

(#14895) wrongduke válasza Narxis (#14894) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Előszöris milyen géped van most, mit tud az a laptop? Azután érdemes megnézni a játékok rendszerkövetelményét. Ha van metszet, akkor nem kell venni új gépet, van, irány játszani. Ha nincs, tedd fel magadnak a kérdéseket:

1 - Mennyi helyem van, kell-e sokat mozgatnom vagy mozognom a géppel?
2 - Mennyit költhetek a projectre?

Ha meg vannak a válaszaid, segítség a választásban:
Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Milyen notebookot vegyek?
FONTOS!!! Kérdezés előtt a fenti topikokban, mindig az összefoglaló kérdései alapján kérdezz!

Ami a csalókat illeti. Mindenütt ott vannak, mindegy melyik játék. Minél többen játszák vagy népszerűbb az adott játék, annál több csaló lesz benne. Véleményem szerint, a dedikált szerverek kihalásával vált általánossá a dolog, ami a cross-play-t is sújtja. Ha tetszik nézz utána mennyien játszák és ha van kedved játszani, vágj bele.

Egy gémer konfig megléte pedig csak akkor pénzkidobás ha nem használod. Ha nem össze-vissza vásároltad, hanem értelmes keretek között, tapasztalt emberek segítségével lett összeállítva, továbbá az igényeid sem teljesíthetetlenek, akkor lesz egy jó géped. Onnantól pedig minden perc öröm, ami megfizethetetlen. Még ha csak egy játékért is vetted, ha az több száz órányi boldogságot szerez neked. :)

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#14896) ollie válasza Narxis (#14894) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Épp a gaming laptop a pénzkidobás. Csak akkor éri meg venni, ha sokat kell cipelned, más oka nem lehet, amiért azt venné az ember. Ugyanazért a pénzért jobb desktopot lehet venni, és bármikor cserélhetőek az elkatrészei, ha már elfogy a vga, kicsceréáled. Ha több ram kell, kicseréled. Ha erősebb proci kell, kicseréled (ha még találsz azokban a generációkban erősebben, amit támogat az alaplap).
Plusz, a laptop hamarabb tönkremegy és ha a processzor, alaplap vagy a gpu megy benne tönkre, vehetsz egy új gépet.
Én amúgy használtan soha nem vennék gaming laptopot. A meleg miatt hamarabb megy benne tönkre az elektronika, és hiába jó a hűtése, mindig melegebb lesz benne, mint egy jó hűtésű desktopban. Arról nem is beszélve, hogy olan hangjuk van játék közben, mintha épp egy rakétát lőnének ki.

[ Szerkesztve ]

***

(#14897) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
A Days Gone elméletileg megy Nvidia Geforce Now-on, nálam viszont nem jelenik meg a játékok közt ha az adatbázisban rákeresek akkor sem, mi lehet a gond?
A játék megvan Steamen.
Közben látom, hogy nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#14898) Healbacsi válasza milkabrams (#14897) üzenetére


Healbacsi
őstag

Raguglizva en azt latom, hogy sose volt elerheto, mert a sony-nak megvan a sajat cloud szolgaltatasa.

A Geforce Now oldalan is ezt latom:

(#14899) Narxis válasza ollie (#14896) üzenetére


Narxis
nagyúr

Oké akkor desktop PC lesz.

Thanos was right.

(#14900) milkabrams válasza Healbacsi (#14898) üzenetére


milkabrams
őstag

Igen sajnos, ami idehaza nem elérhető.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.