Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) Ragadozó válasza CollectoR (#9300) üzenetére


Ragadozó
Ármester

szerintem akad otthon ;)

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#9302) Morris


Morris
veterán

én a tunerkarit szedtem ki mérgemben működés közben, de hálistennek nem lett semmi gond.
(a működés közben itt jelenti h áram alatt volt, pont nem akart működni és ez mérgelt fel)

(#9303) jayjay


jayjay
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen p45-ös alaplapot lenne érdemes venni.Gondolom érdemesebb egy új gépnél nem a régi p35-ös Giga lapot venni, ha ugyannyiba kerülnek.
ASUS P5Q
MSI P45 Neo3-F
ASRock P45R2000-WiFi
ASRock P45TurboTwins2000
ASRock P45R2000
Ezek kb egy árban lennének.Ismeri valaki az utóbbi alaplapokat?
Supports Dual Channel DDR3 1333/1066 (4 x DIMM slots) with max. capacity up to 8GB and Dual Channel DDR2 1066/800/667 (2 x DIMM slots) with max. capacity up to 4GB
Ez azt jelenti, hogy ddr3-as, és ddr2-es memóriát is rakhatok bele?Van olyan alaplap egyáltalán?
ASUS P5Q-PRO 2000Ft-tal, ASUS P5Q-E 5000Ft-tal lenne drágább ezeknél.
Egy esetleges crossfire miatt gondolom a sima ASUS kilőve, de lehet később X2-es lesz :F
Már lassan 2éve Vista 32 Ultimate-et használok 2Gb rammal.Az új gépembe érdemesebb lenne 4GB-ot vennem?
Néha a mostanit lassúnak érzem, ha egyszerre sok program van megnyitva és már régóta megy a gép.

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#9304) Lenry válasza jayjay (#9303) üzenetére


Lenry
félisten

én az ASRockot nem ajánlom, mert csak... szóljon be akinek nem tetszik :P
igen vannak olyan lapok, amibe megy DDR2 és 3 is, de persze nem egyszerre

és van értelme 4 GB RAMnak,mert egyrészt a jelenlegi DDR2 RAM árak mellett érdemes megvenni, másrészt jól jöhet akármikor (előbb utóbb úgyis szükség lesz rá), viszont ahhoz 64 bites Windows-t kell felraknod, mert a 32 bites csak kb 3,2-3,5 GB-t fog látni
és mielőtt megkérded, vagy jön valaki, aki elmondja, hogy mekkora sz*r a 64 bites win, elmondanám, hogy: én azt használom már jó ideje, igen, minden program működik rajta (a nagyon régieket leszámítva) és nem, nem lassabb játékok alatt, és a drivertámogatása se rosszabb semmivel mint a 32 bitesnek :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9305) syckaloz


syckaloz
aktív tag

Sziasztok!

Hallottatok már olyat hogy P5N32-E SLI PLUS -alaplap extreme tweeker beállításokat nem jegyzi meg? Más beállításokat pl boot menü , stb megjegyez. Az a gyanum hogy nem fogja fel a lap a beállított értékeket. :(

(#9306) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Fiúk-lányok: szívok egy Asus K8V-MX alaplappal, sehogy sem tudom beállitani hogy usb-ről bootoljon. Lehetséges hogy kihagyták ezt a funkciót belőle? Tudom hogy nem mai csirke de nagyon zavar :( Valakinek van ilyen lapja vagy tapasztalt már hasonlót? Más megoldás gondolom nem nagyon van...

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#9307) wmarci


wmarci
senior tag

Milyen lapot ajánlotok.
Konfig: Valamilyen CF lesz. Intel QX9650. 4GB(2x2) DDR3-PC3-12800-as Ramok.
Én valamilyen P45-ösre gondoltam, amibe bele mennek a DDR3-asok.

(#9308) No-kia válasza wmarci (#9307) üzenetére


No-kia
őstag

ha az ár nem számít gigabyte x48-dq6 :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9309) Lajkó


Lajkó
őstag

Sziasztok.
Nekem is lenne egy problémám az alaplappal (MSI K9N SLI Platinum), mégpedig ezzel az integrált Realtekkel.
A probléma az, hogy nem szól, csak az első két (ball, jobb) hangszóró a házimozimnál, pedig optikai kábellel van öszekötve. Próbálkoztam azzal méhecskés tesztel is, de azzal sem reagál semmire.
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.
THX előre is.

(#9310) #91574272


#91574272
törölt tag

Hi

Hamarosan szeretném fejleszteni a gépemet. Valószínűleg egy 4870 és E8400 kerülne bele. Az érdekelne, hogy a most meglévő P5B alaplap mennyire lenne megfelelő alapja az új rendszernek? Olvastam az Asus oldalán, hogy támogatja a 8400-as procit, de nem tudom, hogy attól még jó lesz-e hozzá rendesen vagy inkább nézzek valami mást helyette?

(#9311) syckaloz válasza syckaloz (#9305) üzenetére


syckaloz
aktív tag

Senki?

(#9312) sgergi válasza #91574272 (#9310) üzenetére


sgergi
veterán

Mivel támogatja a procit, ezért akár maradhat is az alaplap, nem lesz vele semmi gond.

(#9313) #91574272 válasza sgergi (#9312) üzenetére


#91574272
törölt tag

Köszönöm gyors válaszodat.

(#9314) Khan13 válasza Lajkó (#9309) üzenetére


Khan13
senior tag

A hangszórók maguk működnek biztosan? Jól van összekötve minden? Ellenőrizd a kábeleket mégegyszer-kétszer, mindig előfordulhat egy apró baki : ) Kábel biztos jó? Gépen milyen oprendszer van? Driver töröl, új leszed, feltesz, hátha úgy működik. Radikális esetben, format, és újra fel minden, driverekből minden esetben a legfrissebbeket.
Volt már itt hasonló kérdés ha jó emlékszem.

(#9315) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Üdv! Lenne 1 problémám:

Tegnap történt 1 kis villámlás, amitől bevibrált a moncsim és belasult a War3-om, de mivel program hiba is lehet, kiléptem Winbe. Akadt az egér mutatóm, ezért everest, hátha és kifagytam. Ezekután 3x restart, de instabil működés és fagyás. A 2. winyómmat nem akarta felismerni, csak mint új hajlékonylemezes meghajtó. Restart, és már a diagnál leállt a gép, kihúzva pedig hiba a betöltéskor ctrl+alt+del, és azóta nem tudok bootolni, illetve Win reinstall / install sem megy. Mivel 2 775-os gépem van otthon, megindult a cserebere. Táp 500-as Zalmi, elvileg jó. Memókat cserélgettem, de a hibák ugyanúgy random előjöttek. Winyókat néztem másik gépben, hibátlanok. 566-os cerkámnál fordultak elő ezek a hibák, mikor megsült, ezért cseréltem a procit is, de se boot, a win install meg random hibaüzenetekkel megáll( mint a cerkánál, de a 2. proci biztos jó ). Gyakorlatilag RAM-okat leszámítva mindent cseréltem, de IDE-s winyóra így sem ment fel a Win. Előfordulhat, hogy az alaplap adta meg magát?

Megsülve látszólag semmi sincs, gondolom le lehet gariztatni!?

THX!

mod: videokarit nem néztem, de nincs semmi arra utaló jel, hogy azzal lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#9316) Genji válasza ]Phobos[ (#9315) üzenetére


Genji
őstag

Szvsz jó esélyes lap a bűnös, mindenképp teszteld a rendszert másik lappal vagy a lapod másik konfiggal. Simán le fogják garizni, amiatt ne aggódj.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#9317) Blaciousm


Blaciousm
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy gépet Gigabyte GA-M68SM-S2L, AMD AM2 BE-2350 és 2 giga 800Mhz es memória. Namost vettem én még mellé egy Windows Vista 64 bit es oprendszert, de valahogy ezt lehetetlen feltelepíteni. Bottoláskor vagy megsem jelenik a nyelv választás, vagy eltudom indítani a telepítést 1 órán belül jut el addig, hogy partíció kiválasztása és aztán a fájlok másolása és has az több nap, de szó szerint, 30% ig jutott el 11 óra alatt.
Raktam fel XP-t is, de azzal semmit sem problémázik.
Linux az viszont megencsak nem települ, IO-APCI hibával kernel pánik, de nekem Vista kell, mert ha már megvettem azt a *** akkor az legyen rajta.
(SATA DVD-író és ATA vinyó.)

Előre is kösz, már 2 napja ezzel "játszom".

(#9318) #TOTTI válasza wmarci (#9307) üzenetére


#TOTTI
őstag

P45ös be csak 8x/8x a CF X48 vagy X38 inkább kiforrottab is..

(#9319) #TOTTI válasza Lajkó (#9309) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az elsö menüben ahol a csatlakozások vannak van olyan beállitási lehetőség hogy 6 csatornásra tudod tenni.. talan ez lesz a baj.. ahogy megnyitod mindjart a föoldalon..

(#9320) Grungy


Grungy
csendes tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi melyik alaplappal járnék jobban: 1 Gigabyte GA-EP35-DS3 v.
2. Gigabyte GA-P35-DS3. Mindkét alaplap leírását megnéztem és az ep35 féle változat rendelkezik a dynamic energy saver féle plusz funkcióval(minkettő 20k környékén van).Valamilye érdembeli plusz írható még az ep35 számlájára? Valószínűleg a napokban veszek új gépet így gyorsan kell döntenem. Egy e8400-as proci, 2gb ram ddr2 1066-os OCZ reaper kit, Galaxy 9800gtx, 500gb Wd vinyó és egy Corsair vx450-es lenne alatta (drágább alaplap nem férne bele a keretbe). A válaszokat előre is köszönöm.

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#9321) #TOTTI válasza Grungy (#9320) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mint irtad dynamic energy saver féle plusz funkció... ennyi azon kivül mindenbe ugynaz.. tuningban pedig teljesen mivel nincs DES ha van fesz emelős tuning.. Én azért is az EP35öst venném mert valamivel ujabb átgondoltabb lehet....

(#9322) Steve-0


Steve-0
őstag

E1200, E2180 tuningolása alá jó lesz ez a lap? GIGABYTE GA-P35-S3G vagy tudtok lapot max. 16e ig ami jobb?

késöbb kerülne bele egy q6600

(#9323) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok. Nem elég hogy szívok a VGA választással, most már az alaplapon is vacilálok. Szerintetek, melyik lenne a nyerő egy Core 2Duo E8400 CPU-hoz, GeIL DDRII 2048MB 1066Mhz KIT Ultra Series RAM-hoz, és egy Asus EN8800GTS HDTP 512MB PCIe VGA-hoz, vagy Asus HD4850 512MB PCIe VGA-hoz?

Asus P5K Premium WIFI-AP, vagy Asus P5Q Deluxe?

:O

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#9324) #TOTTI válasza Hókusz Pók (#9323) üzenetére


#TOTTI
őstag

P5Q akar a sima is.. de igénytöl függő...

(#9325) #TOTTI válasza Steve-0 (#9322) üzenetére


#TOTTI
őstag

Persze jo is lehet akár... Quadhoz már kevés lesz.. mármint Quad tuninghoz.. mert csak 3 fazisu a tapellatasa.. ha teheted inkabb DS3 (6fazis).. az max 18... ha kicsit komolyabban gondolod a tuningot.. megéri mert joval stabilabb..

(#9326) syckaloz válasza syckaloz (#9305) üzenetére


syckaloz
aktív tag

Senkinek sincs ötlete?

(#9327) #TOTTI válasza syckaloz (#9326) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ha mindent jol csinalsz akkor nincs abban bizhatsz hogy olyan valaki téved ide akinek ilyen vagy hasonlo lapja van...

(#9328) atesss


atesss
addikt

Hello!

Adott haverom gépe: Asus P5WD2 Premium (955X), D920(2,8) @4,2, 6800GS (8800GT csere tervben), de alaplapot+ procit nem valoszinü hogy cserélne mostanában.

4GB 800MHz CL4 Geil Black Dragon -t akarunk bele venni (CL5-ös 1066-os-ről már megerősítettek másik topicban, hogy felesleges), csak az a kérdés hogy 2*2 vagy 4*1 formában (áruk azonos) ?
A 4 modul ugye csökkentheti a tuningpotenciált, erre mekkora az esély szerintetek ennél a lapnál, illetve a 955X-nél?
Nem mai, de eléggé egy felsőkategóriás darab... A saját topicja sajnos halott...

Pl. Ramos topicbevezetőben a "nagy a terhelés a vezérlőn" mit jelent ?

Viszont mivel ez nem mai alaplap, abban se vagyok biztos hogy a 2GB-os modulokat tökéletesen támogatja?

Mondják még hogy a 4GB felesleges, de erről egyenlőre nem sikerült meggyőzni, főleg hogy már előre 1,5-2 évre is lehet gondolkodni, főleg ha sikerül még tovább húzni a procit.

(#9329) #TOTTI válasza atesss (#9328) üzenetére


#TOTTI
őstag

Abba a lapba lehet hogy felesleges a CL5 1066 de amugy igencsak megéri egy jobb Core2Duo mellé... Rizikós a 4x1 giga is mint irtad! Az északi hid memóriavezérlője lehet nem birná stabilan bár a lap anno csucs volt szóval valoszinű stabil lesz.. és ugyanigy gond lehet a 2x2 gigaval is...

4 giga 32 bites XP mellett felesleges 2 giga dualban böven elég.. nem fog elfogyni.. és mivel 32 biten nem lehet 4096mbnál többet cimezni a 8800GT ugye elvesz egyböl 512 + cache + bios és igy már csak 3 giga marad cimezhető.. igy is több mint a 2..:) de.. majd raér markas modulbol akkor venni még 2x1 gigat amikor lapot meg procit cserél.. Black Dragon akkor is kapható lesz..

64 biten mas a helyzet ott már cimezhető a 4 giga de kihasznalni ott is nehéz lesz..

1,5-2 év mulva az a proci már kevés lesz..also kategoriás conroe (E2200) megeszi.. még rogyá huzva is (4.2n)..

(#9330) atesss válasza #TOTTI (#9329) üzenetére


atesss
addikt

Utánanéztem az Asus fórumán, és találtam problémát a 4*1GB és 2*2GB -al is :F :
[link]
[link]

Mind2-vel lehet gond, kérdés melyikkel nagyobb az esélye.
A 4GB-hoz továbbra is ragaszkodik haverom, egyébként nem XP hanem Vista-ről beszélünk.
A 4GB-ot meg úgytudom lehet valami trükkel engedélyezni 32 biten is.

"Black Dragon akkor is kapható lesz" mekkora az esélye hogy más a 2 kit tuningpotenciálja/ valami kompatibilitási hiba lesz köztük ? Mondjuk szerintem se túl nagy...
"1,5-2 év mulva az a proci már kevés lesz" Igazából már most az ...
"+ cache " - az még 512MB-ot levesz ? :Y
De a 64 bites Vista-is felrakható.

De valoszeg a 4*1 lesz, mert ha nem megy, akkor 2*1-et el lehet belőle adni esetleg.
Kérdés garanciája hogy van, mert lehethogy egyben(doboza van?) lehet csak visszavinni.
Vagy megpróbáljuk a boltban megdumálni hogy ha nem megy az egyik változat, akkor másnap kicserélhessük a másik változatra.

(#9331) #TOTTI válasza atesss (#9330) üzenetére


#TOTTI
őstag

64 bites XP vagy Vista alatt a 4gigaval nem lesz gond.. de 32 biten csak 4096Mb a max amit meg tud cimezni az op rendszer.. azaz ebbe beleszámit mindenféle memória ami a gépben van.. a 8800GTé a CPU cache.. és még a vinyonak a gyorsitotára és a BIOS mérete is levesz belöle... ha nem menne a 4x1 adj egy kis plusz feszt az északi hidnak ha ugy sem akkor marad a boltos megoldás vagy a 2x1 giga.. sajnos csak ennyit tehettem ezügyben...
ui.: igen már most kevés de én ilyet nem mondhatok...

[ Szerkesztve ]

(#9332) atesss válasza #TOTTI (#9331) üzenetére


atesss
addikt

Erről a 4GB megy vagy nem -ről itta PH-n is elég nagy viták voltak, úgyhogy ennek utánanézek majd, mert tényleg rémlik valami trükk amit írt valaki. De ezzel csak a 4GB RAM(+ az egyéb memóriák külön, ezen felül) engedélyezhető, 8GB már nem.
De ha nem megy, rakom fel a 64 bites-t.

"adj egy kis plusz feszt az északi hidnak" Már így is a maxon van, forrasztással lehetne talán még többet adni :D
Viszont a 2*2GB azt vagy felismeri vagy nem, ott nem lehet plusz feszadással meg ilyenekkel játszani, nem?

(#9333) #TOTTI válasza atesss (#9332) üzenetére


#TOTTI
őstag

hát latod a 2x2 giga nem rémlim mennyi a max amit megeszik a lap..? azt oszd el 4el..:) azt nem tom mi lesz.. :)

(#9334) pele79


pele79
csendes tag

Hali!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy 6400+ BE procim és 2x1GB Kingmax memóriám.

Szeretnék alá venni egy alaplapot ami birja a tuningot (valszin egy ATi HD4850 lesz mellé).

Márka, chipset javaslatokat várok. Nem gondolkozok Phenomba meg méregdrága dolgokba!
előre is
THX!

pele

(#9335) pele79 válasza pele79 (#9334) üzenetére


pele79
csendes tag

Valaki?!

pele

(#9336) Tails111 válasza atesss (#9332) üzenetére


Tails111
aktív tag

Akkor nyugodtan elkezdheted a 64 bitest telepíteni rá.

És a megy vagy nem megy ről annyit hogy nem megy.

A Vista 64bit viszont megköszöni a 4GB ot és szépen fut vele.
Lassan 7 hónapja ezt használom 4GB ram társaságában.

(#9337) Kornl23


Kornl23
tag

Hali!

Van egy próblémám gép bekapcsolásakor kettőt múlhéten 3at sípolt.Ami biossal megnéztem és ezeket jelenti:

2 rövid sípszó : paritáshiba Tipikusan a memória hibájára utal, ritkábban az alaplap is lehet hibás.

3 rövid sípszó : hiba az első 64K RAM-ban Ez a hiba is jellemzően memóriahiba. Az első bankban levő memóriamodul hibás, vagy nem érintkezik megfelelően, így a memória első 64KB-os szegmensében hiba keletkezik. Ritkábban ugyan, de az alaplap hibája is okozhatja.

nem mindig csinálja. De akkor garantált a kék halál.
Valaki tudja erre a megoldást?

(#9338) SpZ


SpZ
senior tag

sztetek E8400 -hoz (később quad core-hoz)

Gigabyte EP35-DS3 vagy Asus P5Q

Asus -ban nem nagyon bízok de fejletebb chipset van benne? vkinek van P5Q?véleményt pls

(#9339) Khan13 válasza Kornl23 (#9337) üzenetére


Khan13
senior tag

Futtas memtesztet, természetesen nem win alólit, hanem önáó, külön bootolóst vagy bootlemezen lévőt, vagy vista telepítőjén lévőt vagy hasonlót, de jót! Ha hibába ütközik, akkor RAM hibás, persze a teszteket nem árt többször is futtatni. Tuningolva amúgy volt a gép? Próbálj több feszt adni a RAMoknak. Várunk az eredményekkel : )

(#9340) Kornl23


Kornl23
tag

Memteszt volt boot cd-ről többször is 2db 800Mhz van benne különböző időzítésekkel. Együtt 677Mhz ment bios szerint, de külön külön jók. A memteszten átmentek, minden variációban.Most csak az egyik van benne és így is csinálja a csípogást meg a kékhalált. Meg néha nem kapcsol be a monitor induláskor. Lővésem sincs már. Alaplap cserélve lett, ott csak rendszeressen kékhalálozott, meg nem kapcsolt a monitor. Tuningolva nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#9341) Khan13 válasza SpZ (#9338) üzenetére


Khan13
senior tag

A P5Q -ban P45-ös chipset van és ICH10R a déli híd (nem ICH9), az ASUS továbbá natívan kezeli az 1600MHz FSB-t, több SATA csatlakozója van, jobb audió alrendszere, de link1 és link2 hogy magad is összevethesd. Véleményeket meg az adott lapok topikjában is keress szerintem.

(#9342) Khan13 válasza Kornl23 (#9340) üzenetére


Khan13
senior tag

Milyen alaplapod van? Próbáldd meg haver RAMjaival, ha úgy is szórakozik akkor alaplap lesz a hibás, vagy esetleg, de ilyenről már ezer éve nem hallottam, próbáld ki a procid valakinél, hátha meghibásodott, vagy hibás darab és most kiütközik...

(#9343) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Hali.
Tud esetleg valaki inkompatibilitásról egy Gigabyte GA-MA790FX-DQ6 alaplap és egy készlet Corsair Dominator TWIN2X4096 között? Illetve itt jön a képbe még egy Phenom 9850/9950-es proci.
Alaplap support listályán nem szerepel, de gondolom attól még működhet.
Vélemények?

Előre is köszi.

(#9344) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok!

Amennyiben nem szeretnék tuningolni szükséges a GeIL DDRII 1066Mhz KIT Ultra Series, vagy elegendő a 800Mhz-es is a P5Q Deluxe-ba, egy Core2Duo E8400 alá?

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#9345) Ronnie12 válasza Hókusz Pók (#9344) üzenetére


Ronnie12
tag

Ha nem tuningolsz elég a CL4-es 800 MHz-es Geil Ultra is.

(#9346) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Sziasztok.Már kifogytam az ötletekből.Irtam már ide is de a probléma még mindig fennt áll.dott egy Asus lap.Ha beállitom a gyár által megadott túlhajtást (pl:AI.OS: 10%)azt is elmenti.Csak azt nem hajlandó amit én manuálisan beadok neki.Volt már Cmos Jumper é még számtalan próbálkozás.Ha valakinek van ötlete kérem irjon mert már vagy 2 napja szenvedek vele mindhiába. :W
Előre is köszi mindenkinek!!

(#9347) mocsanisi válasza SpZ (#9338) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szia!

Asus P5Q Pro-ról találtam infót. Ebben p45-ös chipset van, és tud CF-et.

A Gigabyte-ban p35-ös chipset van, és nem tud CF-et.

Ezen felül a gigabyte olcsóbb kb. 5K-val. Ezért szerintem Gigabyte :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9348) Interceptor


Interceptor
addikt

Hi!

Adott egy Asrock K8NF4G-SATA2 alaplap,egy ismerősöm gépében. A probléma az,hogy mikor áram alá helyezem a rendszert az egyből bekapcsol anélkül hogy pwr-t nyomnék. Ráadásúl nem kezd el bootolni,csak áll egyhelyben és a pwr gomb megnyomása után kezdi el a bootolást.Nos próbálkoztam,hogy lehúzom pwr kábelt lapról(esetleg bekapcsoló gomb beragadt stb) és úgy helyezem áram alá a rendszert,de ugyanúgy elindul a gép :C Valaki ötlet? :(

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#9349) mocsanisi válasza pele79 (#9334) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Gigabyte GA-MA-790X-DS4

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9350) mocsanisi válasza Interceptor (#9348) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Esetleg BIOS-ban nem lehet valamit állítani?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.