Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9315) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Üdv! Lenne 1 problémám:

Tegnap történt 1 kis villámlás, amitől bevibrált a moncsim és belasult a War3-om, de mivel program hiba is lehet, kiléptem Winbe. Akadt az egér mutatóm, ezért everest, hátha és kifagytam. Ezekután 3x restart, de instabil működés és fagyás. A 2. winyómmat nem akarta felismerni, csak mint új hajlékonylemezes meghajtó. Restart, és már a diagnál leállt a gép, kihúzva pedig hiba a betöltéskor ctrl+alt+del, és azóta nem tudok bootolni, illetve Win reinstall / install sem megy. Mivel 2 775-os gépem van otthon, megindult a cserebere. Táp 500-as Zalmi, elvileg jó. Memókat cserélgettem, de a hibák ugyanúgy random előjöttek. Winyókat néztem másik gépben, hibátlanok. 566-os cerkámnál fordultak elő ezek a hibák, mikor megsült, ezért cseréltem a procit is, de se boot, a win install meg random hibaüzenetekkel megáll( mint a cerkánál, de a 2. proci biztos jó ). Gyakorlatilag RAM-okat leszámítva mindent cseréltem, de IDE-s winyóra így sem ment fel a Win. Előfordulhat, hogy az alaplap adta meg magát?

Megsülve látszólag semmi sincs, gondolom le lehet gariztatni!?

THX!

mod: videokarit nem néztem, de nincs semmi arra utaló jel, hogy azzal lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.