Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) tenna


tenna
tag

1. Létezik hogy az Asus M2n-e alaplapomhoz nincs csipszet driver vistához? Az asus oladalán nincs fent.
2. Alaplapi hangkártyám van és mióta vista van az istenért se müködik az 5 hangszóró csak 2..., a vezérlőpultban a tesztelésnél még adnak ki hangot, de másnál már nem..

athura.atw.hu

(#8652) batmab válasza fatal` (#8650) üzenetére


batmab
senior tag

biztos?

szivesen.. :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8653) fatal` válasza batmab (#8652) üzenetére


fatal`
titán

Köszönöm.:)

De az ASROCK lapok megbízhatósága még mindig kérdéses, meg a VIA chipset miatt is. Tehát esetleg akinek volt annak a véleményére lennék kiváncsi:)

(#8654) Khan13 válasza fatal` (#8653) üzenetére


Khan13
senior tag

Ismerősömnek van ilyen, és nem panaszkodott még rá. Nekem személy szerint a tudása miatt nem kéne (pl DDR2 667 max), de ideiglenesen mint hibrid jó lap. Nekem az előző lapom volt AsRock és 3 év után csak újítás miatt adtam el, nem olyan megbízhatatlanok: : )

(#8655) fatal` válasza Khan13 (#8654) üzenetére


fatal`
titán

Rendben, köszönöm. Azt hiszem beruházok egybe. Még a DDR2-667 is gyorsabb a DDR400nál, de úgyis 800as ramot veszek, csak ideiglenesen lesz benne az alaplap :)

(#8656) Khan13 válasza fatal` (#8655) üzenetére


Khan13
senior tag

Annál gyorsabb : )) Én is egy ilyenben gondolkodtam, de elvetettem, lehet végül mégs ezt teszem : )

(#8657) Colson válasza forceberg (#8593) üzenetére


Colson
csendes tag

Sajnos már próbáltam,nemtudom már ide írtam-e de az van hogy ramok nélkül csipog(azt hogy ram hiba van)beteszem a ramot akkor semmi.
1000éve van gépem és egyetsem összerakva vettem :D
De ettől a mostanitól má szétbasz az ideg :W

(#8658) Khan13 válasza tenna (#8651) üzenetére


Khan13
senior tag

1. Nem létezik: Link1
Link2 - röviden
2. Minden hangbeálításnál be van kapcsolva a többi hangszóró? Hülye kérdés, de jó helyre dugtál mindent? Friss hangdriver? Ha van még ötletem akkor írom.

(#8659) tenna válasza Khan13 (#8658) üzenetére


tenna
tag

Kösz. Minden bevan löve frissdriverrel jó helyre dugva. Még szórakozom vele én is.

athura.atw.hu

(#8660) fatal` válasza Colson (#8657) üzenetére


fatal`
titán

Én egy 3.0 P4es prescottal szenvedek:D Nem ad be képet az én P4P800SE-mel (már biost is frissítettem), másik 3al pedig lazán működött:D

(#8661) batmab válasza tenna (#8659) üzenetére


batmab
senior tag

winampnál options/preferences/output/configure/allow hardware accelaration be van kapcsolva??(2.9 series)

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8662) Colson válasza fatal` (#8660) üzenetére


Colson
csendes tag

Ráadásul ugyanilyen ram-lap(ocz 1600os ddr3 és asus p5k3 deluxe) kombós teszteket találtam neten és nem írtak semmi problémáról.Mostmár csak az lenne,hogy cserélgessem az alkatrészeket,hogy kiderüljön mi miatt nemmüxik esetleg hogy biost tudja frissíteni,de ezt meg nemtudom megtenni mert nincsenek cserealkatrészeim és haveroknak se nagyon van ddr3.
Esetleg vki újpesten akinek hasonló konfig van ráér/tudna segíteni ? :F

(#8663) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hi! Vki monnyon a problémámra vmit közel kerültem hozzá hogy beleüssek de nagyon durván a kalapáccsal a qrva P5KCbe...

Egyszerűen NEM ad képet a monitorra. Nem kis fáradsággal átpakoltam a vgat (, tápot, vinyót) egy másik gépbe (amit csavaronként kellett még külön összeraknom...) és ott meg ad. NEM hiszem el!!!
Mi a bánat miatt van ez? Beraktam a 4x PCIE csatiba az asusba és ott sem ad. Bezzeg az abit még akkor is adna ha villám járta volna keresztül-kasul...totál kész vagyok nem tudom felfogni hogy lehetett ilyen gyatra lapot összehozniuk... :W
1. szar gép: e8400, ocz 4 gb (vagy 2 ugye ezt se tudni) és az a tetü asus p5kc
2. amibe raktam: e6400, corsair 2 gb, abit ab9 pro.

Vki szóljon hozzá vmi okosat mert kezdek közel kerülni a kalapácshoz...
A másik ami megint no comment: az iponban van lassan 4 hete! egy ds3 gariban és b@sztak szólni hogy mi a franc van vele...1-1,5 hét peeersze...asszem ők is kezdenek átmenni az aqua-szerű szervízminőségbe...
:W :W

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#8664) poffsoft válasza raskolnikoff (#8663) üzenetére


poffsoft
addikt

az elsőhöz nem naon kommentelnék.
A második pedig fogyasztóvédelmis téma, legjobb tudomásom szerint 15 napjuk volt rá, hogy megjavítsák, bármi mást is mondanak.... Rájuk kell borítani az íróasztalt, persze nem árt ha kezedben van a kinyomtatott fogyvéd törvény, sárga sorkiemelővel kiemelve a javítás határideje. Követelj cserét, miután rájuk borítottad az asztalt...

[ Szerkesztve ]

(#8665) raskolnikoff válasza poffsoft (#8664) üzenetére


raskolnikoff
őstag

az első mint láttad megoldódott. a második még nem, de be fogok nézni és aggyanak vmi érette. Mert azt onnan má ki nem viszem... :K

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#8666) Herqles


Herqles
csendes tag

Üdv! A kérdésem a következő Gigabyte GA-MA78GM-S2H deszkán maxra, azaz 512MB-ra állítottam a videókártyát, mégis alig mennek rajta még a régebbi játékok is (pl: NFS Underground 2 !!!, vagy Most Wanted). :F Pedig a gép elég erősnek tűnik (legalábbis azakhez a játékokhoz :) ), a proci is 5000+-os 2GB RAM is van, az alaplapi vidikártya is HD-s, meg dx10-et is támogat, meg minden ilyen hülyeség. Ja és a gép sem proci, sem RAM szempontjából nem megy a maxon. Dual Core Optimizer megy, Affinitás állítgatással is próbálkoztam, hogy csak egyik proci vigye, meg prioritást is emeltem, de semmi, csak közép szintű grafikával megy, afölött belassul. :W Ennél az előző gépem is többet bírt, pedig az csak egy régi 2.7-es Celeron volt, 1GB RAM, meg Radeon X1600pro.
Mit tegyek? :O Segítsetek!
Köszi!

Gigabyte GA-MA78GM-S2H, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+, 2x1024 MB Kingmax, 500 GB Samsung SATA, Genius 1250X

(#8667) Randall1017 válasza codec (#8644) üzenetére


Randall1017
tag

Az ASUS Striker II Formula is SLI-s (nForce 780i SLI chipset van rajta)

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#8668) Hosssszu válasza Herqles (#8666) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szerintem ott az integrált vga lesz a szűk keresztmetszet.
De majd a többiek megerősítenek!

(#8669) SOAD19 válasza poffsoft (#8664) üzenetére


SOAD19
addikt

Hello!

Nekem azt lökték a pofámba, mikor már 4 hete volt fennt a lapom Pesten, h csak törekedni kell a 15 napra, nem kötelező. :(( :((( :W Na, akkor kinyílt a bicska a zsebemben és elmentem a fogyasztóvédőkhöz, h szakértőktől tudjam meg pontosan, milyen jogaim is vannak. Azok meg azt mondták, h nem tehetek sok mindent, esetleg polgári perre vihetem a dolgot. Arra azért már nem válalkoztam.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#8670) WICHTSTYL9R


WICHTSTYL9R
csendes tag

sziasztok! ASUS P4PE2-X laphoz valaki tud kézikönyv linket? asus hp-n sehol sem leltem!
Most raktam a lapot egy Prescott P4 2,4 ghz-essel együtt a gépembe/7600GT,2x512 DDR kíséretében/ és valamiért "No signal input". Jól van berakva a vga,defaultra tettem az alaplapot is,és semmi nemhasznál. Más topikban DDR/FSB órajel/volt stb. zavarokat mondtak,ezért tettem a gombelem segitségével defaultra,de ígysem jó. Baromi sok 1 tűs kábel van/előlapi usb,led,kapcsolok stb./ és lehet valamit rosszul helyeztem el,ezért kéne a kézikönyve a lapnak! mondtak még régi PCI karis megoldást,de nekem olyan sajnos nincs. előre is köszi!

jobb vagyok

(#8671) sgergi válasza WICHTSTYL9R (#8670) üzenetére


sgergi
veterán

[link] Manual menüpont alatt találod.

(#8672) Gabás válasza Herqles (#8666) üzenetére


Gabás
addikt

az integrált grafikád nem játékra van kitatlálva, hanem max. filmjátszásra
vegyél egy dedikált kártyát, ha játszani akarsz

(#8673) Randall1017


Randall1017
tag

Ugrott az SLI-s álmom...
Tudtok mondani egy jó alaplapot mondani egy E8400-as proci + egy Asus Extreme EN8800GTS TOP alá??(max. 50k)

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#8674) mocsanisi válasza Randall1017 (#8673) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Esetleg ez? Gigabyte GA-EP35-DS3 <------ 20K körül lehet kapni!
Vagy ez: Gigabyte GA-EP35-DS4 <------ 33K körül
Drágábban: Gigabyte GA-EX38-DS4 <------ 40K körül

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8675) WICHTSTYL9R válasza WICHTSTYL9R (#8670) üzenetére


WICHTSTYL9R
csendes tag

BIOS-t defaultra téve hasonló kudarc:)

jobb vagyok

(#8676) Randall1017 válasza mocsanisi (#8674) üzenetére


Randall1017
tag

ezek mennyire tuning barátok?? :F

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#8677) BPFeri válasza Randall1017 (#8676) üzenetére


BPFeri
senior tag

SZia ! :R

Ha ( 50k -ig) eltudsz menni árban akkor már inkább P45 - ös :DD lapokat keressél , már kezdenek szállíngózni befelé kishazánkba !! és azok bizony nagyon "tuningbarátok"

Üdv, F.

[ Szerkesztve ]

....

(#8678) Lenry válasza Randall1017 (#8676) üzenetére


Lenry
félisten

nagyon tuningbarátok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8679) Randall1017 válasza BPFeri (#8677) üzenetére


Randall1017
tag

Köszi a válaszokat! :C :R

1-2 konkrétumot tudnál mondani??

[ Szerkesztve ]

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#8680) BPFeri válasza Randall1017 (#8679) üzenetére


BPFeri
senior tag

Nos.. ahogy kérted ( mindenféle elfogultság nélkül ) IME !! :DD :)) :C

[ Szerkesztve ]

....

(#8681) Randall1017 válasza BPFeri (#8680) üzenetére


Randall1017
tag

Köcce :D :R

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#8682) BPFeri válasza Randall1017 (#8681) üzenetére


BPFeri
senior tag

A DS3P -re koncentrálj.. nálam is "Ő" a kiszemelt !! :K :R

....

(#8683) mocsanisi válasza Randall1017 (#8679) üzenetére


mocsanisi
senior tag

[link] Igaz E2XXX széria, de le lehet belőle sokmindent szűrni :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8684) Maksifül


Maksifül
senior tag

Mennyiben különbözik a Gigabyte P35 DS4 valamint az X38 DS4?
Megéri a drágábbikat választani, kb 14-15k különbséggel?
Q9450 proci lenne rajta.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#8685) sgergi válasza Maksifül (#8684) üzenetére


sgergi
veterán

x38 nem ér meg ennyi plusz pénzt. Nem sok különbség van, pl pci-e 2.0, de az is felesleges. Vagy vegyél most p35-öt, vagy pár hét múlva p45-öt.

(#8686) Maksifül válasza sgergi (#8685) üzenetére


Maksifül
senior tag

Mert a P45 mit tud többet?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#8687) Buko01


Buko01
tag

Sziasztok! SEgitsetek léccives!
Gigabyte P35-DS3R alaplapom van ÉS nincs hang FELTETTEM A DRIVERT MÁR V AGY 3X ÉS A WINAMP az t irja ki Bad Directsound Driver v2.46 (d) error
A Windows Medioa player meg cask ennyit nem tom lejáccani...

Help! pls!! sürgös!

(#8688) sgergi válasza Maksifül (#8686) üzenetére


sgergi
veterán

Igazából nem sokkal többet, de viszont új chipset és baromi jó tuninpotenciállal rendelkezik. 560-580-as fsb-kről vannak már tesztek. Ezekívűl kisebb csíkszélesség, kisebb hő, pci-e 2.0, energiatakarékos funkciók.

(#8689) nike_ válasza sgergi (#8688) üzenetére


nike_
addikt

A P35 ill. P45 milyen csíkszélességgel készül/készült?

(#8690) Thrawn válasza nike_ (#8689) üzenetére


Thrawn
félisten

P35: 90nm
P45: 65nm

Ha rosszul tudom javítson ki valaki.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8691) sgergi válasza Thrawn (#8690) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, én is így tudom.

(#8692) sgergi válasza sgergi (#8688) üzenetére


sgergi
veterán

Ami még kimaradt: a CF az eddigi 16+4 után, 8+8 lett, ami már nem lesz korlátozó tényező a 2. vidkarinál.

(#8693) nike_ válasza sgergi (#8692) üzenetére


nike_
addikt

Na, ez jó, mert ha lesz pénzem 2 VGA-ra, inkább CrossFireX-ezek, mint SLi-zek.

(#8694) nygma válasza nike_ (#8693) üzenetére


nygma
addikt

Jönnek az új ATI-k szerintem azokból tegyél össze egy CrossFireX-et... ;) :D

(#8695) Buko01


Buko01
tag

8687 hsz emre válasz? batmab on kivül?

(#8696) FireKeeper válasza Buko01 (#8695) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

próbálj meg a gigabyte vagy a hangkari gyártójának a honlapjáról újabb verziót leszedni

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8697) mocsanisi válasza FireKeeper (#8696) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Énis ezt tudom javasolni. Ehez kell drivert keresned: Realtek ALC889A

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8698) nygma válasza Buko01 (#8695) üzenetére


nygma
addikt

Teljesen töröld le a hangkártya driverét és a Windows Media Playert és Winampot is... :K

Ezek után a legfrisebb hangkártya drivert tedd fel és utánna a legfrisebb Windows Media Playert... ;)

Winamppal csak ezek után foglalkozz ha már így jó...

(#8699) jokeman


jokeman
aktív tag

Hello.
Milyen chipkészlettel érdemes venni alaplapot, ha hosszabb távra tervezek, és ATI kártyát akarok venni bele? Illetve késöbbiekben mégegy ATI kártya kerülne bele, és Crossfire-ben mennének?
Ja meg az ilyen Crossfire rendszerek alá mekkora táp szükséges?
Jelenleg egy Zalaman 460W tápom van akkor azt is cserélni kellene?
Jah a proci az valamilyen intel E8*** lesz.
:R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#8700) nygma válasza jokeman (#8699) üzenetére


nygma
addikt

Mennyit szánsz maximum a lapra?

E8400 jó választás lehet... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.