Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) Copilot64


Copilot64
tag

Üdv Mindenkinek!

Segítségre van szükségem: az alany egy YI Daschcam, amit 2 hétig nem használtam, mert szabin voltam. Tegnap óta minden bekapcsoláskor a dátumbeállítással indul, és a delej megszűntekor azonnal leáll.
Kuka lett az akksi a nemhasználat miatt?
A garancia természetesen 3 hónapja lejárt! :F

(#12902) bul07 válasza tomazin (#12895) üzenetére


bul07
nagyúr

Na teszt hogy mennyi ég
Azért ennél jobb minőséget vártam :F

Videókat feltöltöttem de nyersbe is elérhetők, valamiért nagyon sok a hang, ha jól emlékszek úgy állítottam hogy legkevesebb hang legyen, ez így nem jó állítok rajta még vagy leragasztom a mikrofont, valamennyi hang csak kellene

youtube
[link]
[link]

Nyers
[link]
[link]


( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12903) tomazin válasza bul07 (#12902) üzenetére


tomazin
veterán

a nyerset nem tudom megnézni, de ennél a yi jobbnak tűnik...
bár annyiból csalóka lehet a dolog, hogy a sok levelet egyik sem szereti, városban lehet kevésbé lesz zsizsás.

(#12904) bul07 válasza tomazin (#12903) üzenetére


bul07
nagyúr

És szerinted melyik legyen
Több ég , vagy több motorháztető?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12905) tomazin válasza bul07 (#12904) üzenetére


tomazin
veterán

alapvetően ha ránézel a két képre láthatod, hogy az ég kiégeti a képet, emiatt a lényeges részek sötétebbek.
de nézd meg a két kép hisztogramját, abból még egyértelműbb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12906) Tsebacsi válasza bul07 (#12904) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem nem ég ki az ég annyira, de nem akarok belevauzni :B A második ahol van motorháztető, talán kicsit jobb.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12907) jupp008 válasza Tsebacsi (#12906) üzenetére


jupp008
senior tag

Én is így gondolom.
Amúgy összességében tényleg gány minőség.

(#12908) Csorbi válasza Copilot64 (#12901) üzenetére


Csorbi
addikt

Hol volt a kamera a szabi alatt? Kocsiban a tűző napon? Mert akkor simán kuka az akku. Ezért jobb választás a kondenzátoros kamera.

(#12909) Copilot64 válasza Csorbi (#12908) üzenetére


Copilot64
tag

Hűvös lakásban, egy táskában volt. Lehet cserélni ebben az akksit? Hol kapható?

(#12910) flymi válasza Csorbi (#12908) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

OVERMAX CamRoad 6.1 kondenzátoros? Felvetettem már korábban h van-e esetleg más alternatíva is, vagy ~21k környékén magyar garival ez-e a legjobb vétel, de még mindig nem kaptam rá választ...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12911) Kalandor válasza flymi (#12910) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ránézésre ugyanez a Concorde, amiből 3-at vittem vissza garanciába, utána inkább visszaadták a pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#12912) nemcso válasza bul07 (#12902) üzenetére


nemcso
senior tag

Sokkal jobb a második, a motorháztetős. Az útról kontrasztosabb a kép, több a részlet.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#12913) Tsebacsi válasza flymi (#12910) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az Overmax 6.1 nem rossz, sok buszos is használja, ha magyar garis, akkor 1 éven belül ha bármi baja van: akksi rossz, púpos, nem kapcsol be, szétnyomja a keretet, megnyomja az alaplapot, akkor akksit és alaplapot is vígan cserél a szerviz (ott dolgoztam, ismerem a metódust :U ). A képe nem rossz, sokan szeretik.
A másik kérdésre is ezzel megadtam a választ: akksis, nem kondis, de pici a benne lévő akku, csak arra van, hogy a gyári beállításokat ne felejtse el, és ha baleset van és elmegy a táp, még vegyen pár másodpercet és lementse a kártyára. Ha kérdésed van segítek szívesen illetve lehet a szervizt is keresni, a szerelő kollégák segítőkészek ilyen ügyben.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12914) flymi válasza Tsebacsi (#12913) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm. :R
Van olyan ami esetleg nem akksis és idehaza is lehet kapni?
Ha nincs, legvégső esetben ebayről is tudok rendelni... valamit. Viofo sem tűnik rossznak, miért nincs az ajânlottak közt? Xiaomik sem... :U

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12915) Tsebacsi válasza flymi (#12914) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Viofo nekem jön, lassan megkapom (remélem), utána tudok róla véleményt írni, de még be is kell szereltetnem, szóval nem 2 nap :P
A többiről tapasztalatom sajnos nincs. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12916) DIEGO15 válasza flymi (#12914) üzenetére


DIEGO15
őstag

A viofo és a Xiaomi is ajánlott, sőt ezek talán a leginkább ajánlottak. Az, hogy nincs benne az első hsz-ben még nem jeleni azt, hogy nem ajánlott :)

(#12917) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Értem. Kösz mindenkinek.
Még át kell rágnom magam alaposan ezen a témán azt hiszem.
Az h egyik-másik akksis vagy kondis általában fel szokták tüntetni a termék leírásokban? Bocs, telóról vagyok és csak ~15% adatkeret maradt.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12918) Copilot64 válasza Copilot64 (#12909) üzenetére


Copilot64
tag

Na, szétkaptam, az alaplapon nem látok semmi hibát, az akksi pedig ilyen:

néztem alin, de csak 2 vezetékes akksik vannak, ez meg 3.

[ Szerkesztve ]

(#12919) DIEGO15 válasza Copilot64 (#12918) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ezek ilyen önkényuralmi jelképes akkuk? :D

(#12920) Copilot64 válasza DIEGO15 (#12919) üzenetére


Copilot64
tag

nem én rajzoltam rá!!! :C

(#12921) Victoryus válasza bul07 (#12902) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Én most laptopon (nem fhd) megnéztem, nekem több ég jobban tetszik. Nem is látok zsizsikeket se. Ez az út gyakorlatilag bármelyik békés megyei út lehetne... pont ilyen vagy rosszabb a Vésztő-Doboz-Békés-Tarhos stb.
Majd teszek fel videót én is ha meglesz a memkártya.
Más: Összefűzni mivel szoktátok a felvételeket?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12922) sambenez válasza bul07 (#12902) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem tudom mi a bajod ezzel a felvétellel. Szerintem teljesen jó. Letöltöttem a kevesebb eges nyers felvételt és úgy néztem meg. Szerintem ennyi levél mellett ez egy nagyon jó felvétel. Azt tudni kell a dashcam nem akció kamera, így fix bitrate-el dolgozik. Ha sok az apró változó a képen akkor az a minőség rovására megy.
Akinek viofo van rakhatna fel egy hasonló felvételt. Kíváncsi lennék rá az mit tud 2x-es áron.

(#12923) tomazin válasza Tsebacsi (#12906) üzenetére


tomazin
veterán

akkor let mí refréz yú:
tekintettel arra, hogy a fenti 2ből lehet választani, olybá tűnik szemrevételezéses módszerrel, hogy a motorháztetős kép hisztogrammjának az eloszlása jobban közelít az ideálishoz. :P

(#12924) tomazin válasza Copilot64 (#12918) üzenetére


tomazin
veterán

<mekkelek okoskodik>
Megmérném, hogy normál feszt ad-e. (halott-e az akksi) 3v alatt nem jó, bár rá lehet próbálni bikázni, de óvatosan, mert a képen elég deformáltnak tűnik.
Ha igen akkor megnézném, hogy egy 18650-el úgy, hogy csak 2 ág van rákötve elindul-e
ha igen, akkor nem lesz rossz a 2pólusos (jó se, mert gondolom nem dísznek van a 3. kábel). ha nem, akkor gondolom a 3. kábel egy bms lehet vagy valami ami infót ad a kamerának az akksiról. ekkor meg lehet azt próbálni, hogy veszel egy új lipot, arról leszeded a saját elektronikáját és ezt meg rárakod. (tesztelni tudok adni egy lipot ha megfordulsz bp-n)

a szívás a fentiekben ott van, ha az akksinak az elektronikája hasalt el és csak azzal hajlandó elindulni.
</mekkelek okoskodik>

[ Szerkesztve ]

(#12925) vadkörte


vadkörte
addikt

Urak! Egy barátom dual dashcam-et szeretne vásárolni.
A Mini 0906 mennyire ismert? Illetve mik a vélemények/tapasztalatok? Valamint tudna ajánlani valaki megbízható forrást? E-bay-en van, de nem tudom mennyire lehet esély a klónra.
A Mini mellett az Aukey dual-t néztük még.

Üdv. V. Körte

(#12926) AlyrArkhon válasza flymi (#12914) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Xiaomi bolt jövő hétvégén nyit a Lurdiban. (persze kérdés hogy milyen, mekkora árukészlettel és milyen árakkal)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#12927) Copilot64 válasza tomazin (#12924) üzenetére


Copilot64
tag

Elvittem egy szervizbe, ahol próbáltak rámérni az akksira, de semmit nem tudtak mérni, tehát teljesen kuka. Azt mondták, hogy a 3. szál egy vezérlő lehet, hogy ha leállítom a tápot, akkor még annyi delejt adjon, hogy lementse a felvételt.
De csak tippeltek. Bár ők forgalmazzák itt Pécsen ezta kamerát, de azt mondták, hogy fel kell küldeni a Wayteq-hez. Beszéltem velük is, de semmilyen tartalék alkatrészük nincs. Így vettem egy újat. :F

(#12928) tomazin válasza Copilot64 (#12927) üzenetére


tomazin
veterán

Így vettem egy újat.
kamerát vagy akksit?

(#12929) Copilot64 válasza tomazin (#12928) üzenetére


Copilot64
tag

Kamerát, mert az akksik, amit az alin találtam, csak 2 vezetékesek, amíg a kamerában 3 vezetékes volt.

(#12930) flymi válasza AlyrArkhon (#12926) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Az pesten van gondolom...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12931) Tsebacsi válasza flymi (#12930) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12932) Upo válasza bul07 (#12902) üzenetére


Upo
addikt

A videó minőséget a legjobbra állítottad (excellent)? Mintha a gagyin állna gyárilag (good).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12933) bul07 válasza Upo (#12932) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen excellent-re van állítva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12934) vadkörte válasza vadkörte (#12925) üzenetére


vadkörte
addikt

Valaki?
(nem türelmetlenkedek, csak engem is sürgetnek)

Üdv. V. Körte

(#12935) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Felraktam a xiaomi-t, de valahogy nem vagyok elégedett a helyével.. a régit jobban balra és fentebb tudtam rakni.
Akinek esetleg van ilyen nagy bumszli a kocsiában, az tudna tippeket adni?

köszönöm előre is!

kép:

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12936) Csápájev


Csápájev
őstag

A118c hez nincs valakinek tartalék tartója, amit eladna? 😄

[ Szerkesztve ]

(#12937) Csápájev


Csápájev
őstag

Szerintetek ez jó Viofo a118c hez? :U [link]

(#12938) MaCS_70 válasza bul07 (#12904) üzenetére


MaCS_70
félisten

A képminőségtől függetlenül is fontos, hogy legalább a motorháztető eleje benne legyen a képmezőben. Ha ugyanis neaggyisten szükség lesz a felvételre, az fontos referenciapont az elemzésnél, nem is beszélve az olyan esetekről, amikor éppen csak a kocsi elejét érinti valamilyen gebasz.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12939) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Megjött a Viofo. De mivel a kártya még nem így várunk a beszereléssel is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12940) Dolphine válasza Tsebacsi (#12939) üzenetére


Dolphine
addikt

Honnan rendelted?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#12941) Tsebacsi válasza Dolphine (#12940) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ali ról még július 25-én.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12942) Dolphine válasza Tsebacsi (#12941) üzenetére


Dolphine
addikt

Vám nem volt?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#12943) Tsebacsi válasza Dolphine (#12942) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:N Alisok okosabbak mint a fszom girbeszt akik képtelenek ráhazudni valami minimális árat. Olyan 12 dollár körül volt a zacskón.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12944) sambenez válasza Tsebacsi (#12943) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Azt ugye tudod a vámosokat nem érdekli mit írnak a csomagra? Nem ettől függ hogy vámolnak vagy sem.

(#12945) Tsebacsi válasza sambenez (#12944) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én a reptéri vámosnak akkor sem hiszek ha kérdez...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12946) tomazin válasza sambenez (#12944) üzenetére


tomazin
veterán

De ha rairjak, h 200$ azert csak kiveszi akkor is ha nem vette volna. Vagy rossz ez a gondolatmenet szted?

(#12947) sambenez válasza tomazin (#12946) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Rossz. Meg sem nézik mi van ráírva. El tudod képzelni hogy azt a mennyiségű csomagot ami bejön egyesével olvasgatják? Átmegy a szkenneren aztán ha úgy ítéli meg aki ott ül, hogy érdemes megnézni akkor kiemelik.
Ez egy legenda, hogy ami rá van írva az alapján nézegetik.
Persze aki akar hihet benne.

(#12948) DIEGO15


DIEGO15
őstag

(#12949) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hmm most nézem, hogy van már Overmax 6.2 is, ami dupla kamerás! Megérhet vajon +4k pénzt az a pici 1280x720 felbontásra képes kamera a 6.1-hez képest? :U Ráadásul ezek ugye max 64gb-ig bővíthetőek, ahogy a legtöbb.

Navitelről esetleg valakinek vélemény, tapasztalat? DVR R600 és R800-al szemezek. Tényleg lehetséges, hogy akár maximum 256 GB-ig bővíthetőek?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12950) Tsebacsi válasza flymi (#12949) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A 6.1 inkább 32GB-ig szereti a kártyát. A 6.2-vel sajnos nekem már nincs tapasztalatom.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.