Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) bul07 válasza pvt.peter (#13678) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megcsináltam én is

Viszont eltűnt a hang jelzés is
Gyújtás ráadáskor nem mondja hogy felvétel elindítva, levételkor meg hogy felvétel leállítva

Akinek 70mai van és megcsinálta ezt a hangutasítás kikapcsolását annál megmart a be kikapcsolás hangja?

70Mai éjszakai felvétel

És a telefonos app-ba megjelent a másik 70mai is a pro

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13702) sambenez válasza bul07 (#13701) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Mert amit megcsináltál annak pont az a célja hogy elnémítsa. Amikor beraktam a megoldást oda is írtam mire való.

(#13703) bul07 válasza sambenez (#13702) üzenetére


bul07
nagyúr

Na álljunk meg

Akkor ez nem a hangvezérlést kapcsolja ki?

Mert én abban a hitben voltam, lehet tévesen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13704) sambenez válasza bul07 (#13703) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Elnémítja, de odaírtam: "állítólag akkor a hangutasításra sem reagál.".

(#13705) bul07 válasza sambenez (#13704) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor lehet rosszul értelmeztem

De hogy tudom meg hogy nem reagál hang vezérlésre, ha nem mondja hogy csinál valamit?
Mert ugye eddig onnan tudtam csinál valamit hogy mondja, egyedül a fénykép készítésnek maradt nyoma

Még egy kérdés

Hogy kell frissíteni a kamerát?
Mert ugye nekem 1.0.5 eu van rajta és elméletileg a 1.0.6 eu-ba már kapcsolóval lehet kikapcsolni, és hátha úgy megmaradna a hangja a kamerának mármint hogy beszélne be kikapcsoláskor meg ha baja van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13706) Victoryus válasza Victoryus (#13696) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Megnéztem miket vett fel. Odafelé utat végig, visszafelé utat kb Tulca településig. (Békéscsaba onnan még kb 60km...) Ott nem álltam meg, nem volt kikapcsolva. Piros led, de menet közben nem is figyeltem, meg nem is látszik a tükörtől. Sd kártya rendben van, adatok olvashatóak, és nincs is tele. A kamerát újra bekapcsolva most kék a led.
Ez így nem ok, hogy nem tudom miért állt le. (70mai) Azért a románok mennek, mint az állat, kamikázék, nem árt ha veszi a kamera.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13707) Upo válasza bul07 (#13705) üzenetére


Upo
addikt

70mai app-ban bal felső sarokban a fejecske menüben my devices, ott kiválasztod a kamerát, legalsó sor firmware update menüt megnyomod, akkor meg kell hogy találja. Letöltöd. Utána visszamész a főmenübe, rácsatlakozol a kamerára, akkor jobb alul a Push update menü fekete kellene hogy legyen, azt megnyomod és megcsinálod. Ezt már pontosan én nem tudom, mert én sd kártyáról kézzel csináltam.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13708) Upo válasza Victoryus (#13706) üzenetére


Upo
addikt

Ledobhatta az sd kártyát. Nekem a cápás mixza kártya volt ilyen, most sandisk kártyával tökéletesen megy. A mixza kártya meg másban tökéletes, akár gépen, akár telóban, tabletben, h2testw teszten, tökéletesen működik. Csak a kamerával nem szeretik egymást.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13709) bul07 válasza Upo (#13707) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm sikerült
Először visszakapcsoltam a hangot biztos ami biztos és utána frissítettem

Voice control menüpont megjelent Off-ra is tettem, és ami lényeg a hangja megmaradt, tehát beszél be kikapcsoláskor, meg gondolom majd ha baja lenne akkor is

Pár kép

Előtte

Utána

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13710) Upo válasza bul07 (#13709) üzenetére


Upo
addikt

Nekem van egy kínai és egy eu, érdekes hogy a kínainál régóta van voice control menü, és az 1.0.4cn verziós. Nem értem az angolba miért csak most került be... :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13711) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Ez 33$-ért az ajánlott Yi lehet? [link]
70mai és 70mai pro között vacillálok (várok valami jó dealre), de ez jó árnak tűnik. Lehet erre angol fw-t varázsolni?

szerk: Látom hogy nem, ugyanis ez a compact. Erről viszont még nem olvastam a topicban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13712) cigam


cigam
félisten

Egyik nap nem akart elindulni a kamera. Na mondom eljött az ideje, biztos ami biztos felhoztam, és a lakásban egyből elindult, semmi baja. Oké, akkor a táp adta meg magát. Másnap levittem a műszert, és igen furcsa értéket mutatott:

Okos kis kütyü, nem indul el, ha ekkora túlfeszültséget kap. Aztán 1-2 nap múlva "elmúlt", újra 5V-ot ad a tápegység, és azóta is megy minden rendben.
Fura, nem?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13713) Taci válasza cigam (#13712) üzenetére


Taci
addikt

Ez a lyukacsos napfényvédő fólia gyári, vagy te ragasztottad fel?

Elmondom miért kérdezem:
Az autómnak (Seat Leon 1M) világos szürke a belső felső kárpitja, illetve a visszapillantó anyaga is. Így bármilyen kamerát is próbálok meg elé-mellé rakni, szinte világít, hogy "ide nézzetek, kamera van a szélvédő mögött". Így egyszerűen nem merek venni, mert törtek fel már mellettem álló kocsit üres reklámtáskáért is... Szóval egy ilyen fólia segítene, mert mögé nyugodtabban rakhatnék kamerát.
Vagy másik megoldás egy tükörre szerelhető kamera. Csak azoktól meg azért ódzkodom kicsit, mert sokkal nagyobbak, mint a mostani, és félek, túl sokat kitakarnak, és a rendőrök sem biztos, hogy nagyra értékelik.

Ebben tudtok tanácsot adni?
Köszi!

(#13714) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.

Mai napon elhatároztam,hogy beruházok egy kamerára,egy idióta biciklis miatt... majdnem elütöttem.... :W

Néztem ezt a 70MAI-t, olvastam vissza,hogy sokan használjátok. 26,3€ -t kellene fizetnem érte a Banggoodon.
Esetleg más bestbuy ennyiért van? Köszönöm. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#13715) jupp008 válasza Rellind (#13714) üzenetére


jupp008
senior tag

Tényleg frissíteni kellene már az összefoglalóban az ajánlott kamerákat ...

(#13716) Rellind válasza jupp008 (#13715) üzenetére


Rellind
senior tag

Igen olvastam...azzal kezdtem :DDD

(#13717) bul07 válasza Rellind (#13714) üzenetére


bul07
nagyúr

Még mindig jó amúgy

XIAOMI 70MAI Smart Car DVR EU US RU Version 1080P 130 Degree Wide Angle IMX323 Sensor Voice Control - EU Version
[link]
0d4370
US$29.99

Eurós ár nem tudom hogy eredeti vagy kuponos

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13718) CHIPman válasza bul07 (#13717) üzenetére


CHIPman
nagyúr

4$ rá a PDM, sima registereddel meg nem rendelnék ilyet. Így már GB-ről olcsóbb.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13719) twi452


twi452
senior tag

A 70mai-ban gondolkodóknak ajánlok egy kártyaolvasót is ha rendszeresen le szeretnének menteni dolgokat mert a wifis letöltés irgalmatlan lassú a kameráról. Kábellel pedig nem működik otg módban sajnos. Amúgy korrekt az árához képest 🙂

(#13720) DIEGO15 válasza Rellind (#13714) üzenetére


DIEGO15
őstag

Érdemes lehet forintban fizetni, általában úgy olcsóbban váltja a banggood, mint a bankod. :)

(#13721) bul07 válasza CHIPman (#13718) üzenetére


bul07
nagyúr

És miért nem
Még ha meg is fogják 40$ környékig nem kell rá fizetni semmi plusz terhet

És ha hibás esetleg BG sokkal normálisabban áll a garanciához mint a GB

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13722) DIEGO15 válasza bul07 (#13721) üzenetére


DIEGO15
őstag

+1

(#13723) Rellind válasza bul07 (#13717) üzenetére


Rellind
senior tag

Igen köszönöm itt néztem... :R euros ár....kuponos...
Euro számláról fizetnék...

[ Szerkesztve ]

(#13724) FireFox1996 válasza bul07 (#13717) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem kevés a 130 fokos? Én inkább 160-165 fokosat használnék, inkább sok minden infó legyen a felvételen :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13725) cigam válasza cigam (#13712) üzenetére


cigam
félisten

SX4, a tükör felett gyárilag ilyen, de biztosan lehet hasonló öntapadósat kapni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13726) Upo


Upo
addikt

Kicsomagoltam a 70mai 1.0.6 angol firm-ből a hang fájlokat és "újramintavételeztem" hogy beférjen a kínai firmware-be. Az eredmény egy olyan 1.0.4 cn firmware ami ugyanúgy beszél mint a gyári angol. Telepítettem a saját kínaimra, most az angolt és a kínait ha ugyanarra a szivargyújtóra dugom, akkor tökéletes kórusban karattyolnak. Nekem jobban tetszik mint a tts hagokkal gyártott angolosítás.
Letölthető innen: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13727) TheProb


TheProb
veterán

Amúgy ezek a parking módban is üzemelő kamerák nem szopják le az akksit reggelre? Pontosabban engem csak úgy érdekelne egy kamerába való "beleugrás", ha nem a szivargyújtóra kell kötni, hanem pl. bizt táblára, stb. Ennek és a parking módnak köszönhetően nem járhat úgy az ember, hogy reggel nem indul a verda?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#13728) flymi válasza TheProb (#13727) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:N
Mondjuk én nem a parking mod-ot használom, hanem a mozgásérzékelőt, már egy hónapja. Szivargyújtóra van dugva. Viofo 119gps + cpl.
Egyébként mennyiben más ha szivargyújtóra van dugva vagy a bizti táblába? Szivargyújtóban akkor is van kraft, ha nincs gyújtáson. Vettem egy pohartartóba rakható usb szivgyújt elosztót (Bottari), 4 kék ledje van, folyamatosan világít ( veszett fénye van, le kellett ragasztani annyira zavaró).

Sötétedéskor hajlamos az árnyékok nyúlását is mozgásnak venni, de full sötétben és fényes nappal tényleg csak akkor vesz álló helyzetben, ha mozgás van a látóterében, bár kicsit későn kapcsol.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13729) TheProb válasza flymi (#13728) üzenetére


TheProb
veterán

Nálam pl nincs kraft a sz.gyujtóban, ha nics rajta a gyújtás.
De a mozgásérzékelős módban is valami standby-ban mindig lennie kell, nem?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#13730) Sethdobaloah válasza TheProb (#13727) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

nekem fixre volt kötve a kocsiban. Egyszer nem használtam a kocsit vagy másfél hétig... nem indult, betoltam a kocsit, és utána "gond" nélkül indult megint akksiról. El is felejtkeztem erről, aztán télen kiderült, hogy kuka az akksi, meg az is, hogy legyilkoltam vele a generátort is. Vagy csak én kötöttem össze a kettő eseményt, és amúgy is időszerű volt, hogy meghaljanak ezek a kocsiban, nem tudhatom.
De többet nem kötök fixre ilyesmit :), olyan biztosítékra áttettem, ami csak gyújtás után van feszültség alatt.

...csak én vagyok helikopter?

(#13731) flymi válasza TheProb (#13729) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nálam pl nincs kraft a sz.gyujtóban, ha nics rajta a gyújtás.-> És ez mitől függ? Vagy milyennek kellene lennie alapból? (Ford Focus 2005)
Egyébként mikor elsőre húztam ki (cseréltem le) a Viofo usb elosztóját a Bottari féle elosztóra jött az egész tokkal-vonóval kábelestül a konzolból. :D Elég passzentosak az elosztók, jól szorulnak.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13732) Moleman válasza flymi (#13731) üzenetére


Moleman
addikt

Autója válogatja, nincs túl nagy egyezség a szivargyújtó körül (pont emiatt rossz megoldás sok esetben, mint áramforrás). Nekem az Almerában csak ACC állásban kapott áramot a szivargyújtó, de sose használtam, a mini0806 gyári töltőjéhez pl egy 3 mm vastag éket kéne betolni a csatlakozó mellé, hogy ne essen ki magától. A biztosítéktáblán kimértem melyik foglalat mikor van áram alatt (ahol volt gyári biztosíték, ott volt is jelmagyarázat, az üreseket mérni kellett), aztán oda kötöttem mindent, a nappali menetfény reléjét pl olyanra, ami csak gyújtáson kap áramot.

Ha érdekel valakit, majd dokumentálhatom az új kamerák bekötését, nem tudom mennyi idő lesz a banggoodos EDM, okt 29-én rendeltem (a 70mai mezei kínainak tűnő követési számot kapott, nem úgy, mint az A119, pedig ugyanúgy EDM volt a választott szállítás).

(#13733) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni, hátha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata,ötlete.

Több mint egy éve használok megelégedéssel egy Yi dashcamet, a hozzá adott szivargyújtós "töltővel" (az első szélvédőn).
Nemrég vettem egy 70mai-t banggodról (hátulra). Végre rávettem magam a hétvégén, hogy bekössem mindkettőt direktben, erre a célra EZT a hard wire kit-et vettem.
A Yi kábele elég hosszú ahhoz, hogy elérjen az adapterhez (ez a kamera van elöl), viszont a 70mai-hoz vettem egy ILYEN hosszabítót.

A probléma a következő:
Az elöl lévő Yi továbbra is köszöni szépen jól van.
A hátsó 70mai viszont 2-3 nap használat alatt szinte teljesen lemerül, annak ellenére, hogy be van dugva az adapterbe (csipog is rendesen), ilyenkor reklamál, hogy formázzam a kártyát, mert nem jó. Sokadik kártya és formázás után rájöttem, hogy nem ez a baj, mert sem kártyával, sem anélkül nem tudom bekapcsolni a 70mai-t , (pirosan villog) csak akkor ha más tápra dugom. 2napja kivettem a kocsiból és otthon feltöltöttem egy külső akkuról, ezután megint ment 2napig a kocsiban hibátlanul.

Próbáltam, azt, hogy lehúztam a Yi-t, hogy csak a 70mai-t kelljen ellátnia az adapternek, de így is ugyanaz történik.

Minkét kamerához 5v, 1,5A kell, az adapter pedig 5v, 3A-t ad, ami ha neccesen is, de elvileg elégnek kellene lennie.

Sajnos műszerem nincs, így nem tudom kimérni mikor mennyit áram folyik át azon a kábelen, amire a 70mai van dugva.

Valószínűleg nem ad elég áramot az adapter, de akkor két dolgot nem értek:
- A Yi-nek miért elég annyi amennyit ad, mikor annak is 1,5 amperre van szüksége?
- Miért nem működik úgy sem rendesen a 70mai, ha a Yi-t lehúzom az adapterről?

Ha valakinek van javaslata, hogyan tudnám közel biztosan kideríteni mi a gyenge láncszem, akkor kérem ne tartsa magába :)

Esélyes, hogy az adapter kevés, de abban sem vagyok biztos, hogy az USB hosszabbítónak nem túl nagy-e az ellenállása, esetleg egyéb problémával állok szemben.

(#13734) twi452 válasza DIEGO15 (#13733) üzenetére


twi452
senior tag

Ha van otthon power bankod akkor arra is rádughatod tesztelni ha arról sem megy akkor lehet a kábelezéssel van gond.
Ha már power bank akkor rögtön ki tudod próbálni, hogy az eredeti kábellel jó vagy sem.. ha úgy működik akkor a hosszabbító a ludas.

(#13735) sambenez válasza DIEGO15 (#13733) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Lehet sok a veszteség a hosszabbítás miatt, ezért nem kap elég áramot a 70mai. Próbáld ki hosszabbító nélkül. Ha úgy működik akkor szinte biztosan ez a baj.

(#13736) bul07 válasza sambenez (#13735) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is erre gonsoltam hogy a.túl hisszú kábel miatt nagy a veszteség, és lehet mire oda ér akkár 4v alatt is lehet a feszültség

Gondolom a csomagtartóba is van szivargyújtó, dugb be amit 70 kaptál és dugd be abba, és teszteld

Amúgy én kimértem a 70mai max 0.5A vesz fel, nagy néha felugrik 0.65A-ra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13737) DIEGO15 válasza twi452 (#13734) üzenetére


DIEGO15
őstag

Otthon a lakásban power bankkal próbáltam, azzal működik.

(#13735) sambenez
Köszönöm. kipróbálom.

(#13736) bul07
Sajnos a csomagtartóban nincs szivargyújtóm. Valami ilyesmire gondoltam én is.

[ Szerkesztve ]

(#13738) Moleman válasza DIEGO15 (#13737) üzenetére


Moleman
addikt

Egy hardwire kitet helyezz át a csomagtartóba, próbáld meg nem a kimenő USB-t hosszabbítani, hanem a bemenő 12V-t, úgy nem lesz feszültségvesztés.

(#13739) DIEGO15 válasza Moleman (#13738) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ez is jó ötlet, köszönöm. :)

(#13740) flymi válasza DIEGO15 (#13737) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem van hátul is szivargyújtó, érdemes lenne majd hátra is venni valamilyen kamerát. Az ilyen kis kocka noname hátsó kamerákat hanyagolnám.
Van valami ajánlott és olcsó megoldás?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13741) CHIPman válasza flymi (#13740) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A sima 70mai nem jó? 8300ft banggoodról most.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13742) flymi válasza CHIPman (#13741) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem tom, ezért kérdezem.
Ebayről rendelném.
Nem kell semmi extra, csak értelmes nyelv legyen a menüben (angol) és lehetőleg fhd-ban vegyen. Semmilyen más fícsör nem fontos oda.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13743) Moleman válasza CHIPman (#13741) üzenetére


Moleman
addikt

Jól benéztem, én 12.364-ért vettem kupon nélkül EDM. :DDD

(#13744) bul07 válasza flymi (#13742) üzenetére


bul07
nagyúr

BG jobb mint a ebay, talán jobb garancia van probléma esetén

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13745) flymi válasza CHIPman (#13741) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Wifi a kocsiban de hogyan? :F
Nézem a speckóját, még akár tolatókamerának is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13746) eami válasza flymi (#13745) üzenetére


eami
addikt

wifi a kamerában :) tolató kamerának viszont nem célszerű, mert azért van annyi késleltetés hogy könnyen anyázás lehet a vége.

(#13747) flymi válasza eami (#13746) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Értem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13748) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Kaptam kölcsönbe egy multimétert. Kimértem az USB hosszabbító azon végét, ahova a 70mai-hoz kapott kábelt kell dugni. 5v, 1,2A.
Felcseréltem az adapter két kábelét, de úgy sem változott semmi.
Bedugtam a 70mai-ba azt a kábelt, amit a Yi-hez használok, hosszabbító nélkül, azzal megy rendesen.
Rádugtam a 70mai-t a saját kábeljével , hosszabbító nélkül közvetlenül a szivargyújtóba , úgy is megy rendesen.

Tehát a helyzet az, hogy valahogy a hosszabbítással van a gond, de nem értem miért nem marad elég 5v, 1,2A-ből.

(#13749) ITI-san válasza TheProb (#13729) üzenetére


ITI-san
tag

Szia!
Csak hogy tisztába tegyünk néhány fogalmat:
A Parkoló módról, G szenzorról itt írtam.
Tehát nem kell hozzá 5V fixen, elég ha aksija van. Úgy is csak kb. 1 percet rögzít, amilyen gyakorisággal ezt tennie kell, megoldja saját aksiról.

Amihez táp kell, az a Motion detection, mozgásérzékelő felvételkészítés, már ha van a kamerában ilyen fícsör. Itt a kamera akkor indít felvétel, ha valaki elmegy a kamera előtt, anélkül, hogy meglökné az autót! Na ehhez kell a folyamatos 5V.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#13750) CHIPman válasza ITI-san (#13749) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A 70mai pro tud állás közben timelapse felvételt, ahhoz is kellhet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.