Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) sugarforce válasza Ance (#60150) üzenetére


sugarforce
őstag

Az az egyik legjobb ar/ertek aranyu lejatszo perpill. Nekem 2tb-os toshiba vt radugva, nem volt baja vele, megneztem rola par filmet.

(#60152) Beni2360 válasza Ance (#60150) üzenetére


Beni2360
félisten

hogy max. 500GB-os külső meghajtóról tud lejátszani - ez egy külső táp nélküli 2.5" meghajtóra vonatkozik. A felett már igényelheti a plusz tápot a biztonságos működésre.
Nálam a boxok 750 Gb házzal még elbírnak táp nélkül. De más USB 3.0 -hoz több érő kell a felpörgésnél.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#60153) Ance válasza sugarforce (#60151) üzenetére


Ance
őstag

Sugarforce & Beni2360: Köszönöm a valaszokat. :R

Esetleg még annyiban tudtok segíteni, hogy ajánlotok hozzá egy jó kis mini vezeték nélküli billentyűzetet? Ha lehet a Gearbestről.

[ Szerkesztve ]

(#60154) Beni2360 válasza Ance (#60153) üzenetére


Beni2360
félisten

Válogass ízlésednek megfelelőt.
Háttérvilágítóst. nekem ilyen van de még világítás nélküli.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#60155) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

urak, a yamaha-cd-n301 mennyire jó audiofilileg? :) van hasonló árban jobb döntés?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60156) Ance válasza Beni2360 (#60154) üzenetére


Ance
őstag

Köszönöm! Tökéletes!

(#60157) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
szüleimnek keresek "médialejátszót" hosszabb távra az alábbi paraméterekkel
(az Amlogic S905, S912 topikban is feltettem a kérdést):

- filmek nézése nas-ról (synology/NFS); (3D, 4K, HDR lejátszás nem lesz, max fullHD)
- UPC-s myprime – böngészőből/android programból?
- HBO GO – böngészőből/android programból?
- megbízható legyen, könnyű beállítás, lehetőleg ne kelljen hozzányúlni a "rendszeréhez".

(egyéb szempontok lehetnek (?):
- AC wifi
- ha androidos, akkor újabb android 6 / 7
- támogatás, frissítés?)

Köszi!!

(#60158) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Kedves Fórumtagok!

Asztali PC-ről szeretnék videót streamelni a nappali TV-mre wifin keresztül (kiváló a jelerősség). Igazából egy Apple TV már van a TV mellett, de ez esetben a PC-to-TV wireless streamet akarom megoldani. + Ráadásul külön helyiségben van a két eszköz, tehát a kábel kiesik.

Azért fontos a közvetlenül PC-ről történő stream, mert van ugyan aktív NAS, de a nagyon személyre szabható feliratkezelés alapvető szempont, ami PC-s programokat kíván.

Olvastam egy csomó dolgot a jelenlegi megoldásokról (chromecast, DLNA szerver, stb.), de csak jobban összegubancolódott minden a fejemben.

Köszönöm a segítséget!

(#60159) blakey válasza SentryGun (#60158) üzenetére


blakey
titán

Milyen Apple TV van a TV mellett?

(#60160) SentryGun
Akkor telepítsd a MrMC-t vagy az Infuse-t és minden lejátszási gondod megoldódik, nem kell a gépet sztrímelni. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60160) SentryGun válasza blakey (#60159) üzenetére


SentryGun
aktív tag

4th gen. - még a 4K előtti.

(#60161) noblem1983


noblem1983
senior tag

Üdv! Eddig a Himedia Q30-al szemezgettem majd a Q5-el aztán olvasom, hogy itt mennyien elégedettek az S905X-el és mennyire baráti az ára az előbbi kettőhöz viszonyítva. Himedia-nál az Imprex-et (2.0?)is dícsérték.4K&HDR, HD, SD anyagot szeretnék lejátszani egy 2TB-os WD Elements külső vinyóról. Bár ugye ez 500Gb-ot támogat elvileg. Egy Logitech X530-as 5.1-es hangfalrendszert hozzá lehet kötni valahogy?

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#60162) SunMount3r válasza noblem1983 (#60161) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Veszel egy párezres aktív USB HUB-ot és azon át kötöd rá a winyót.

(#60163) noblem1983 válasza SunMount3r (#60162) üzenetére


noblem1983
senior tag

Tudom már, pont te tanácsoltad a Himedia topikban. De például azok hátulján láttam sztereó rca-t x96-on meg nem látok.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#60164) blakey válasza noblem1983 (#60161) üzenetére


blakey
titán

Mivel a WD Elements külső tápos így nem lesz gond a kezelésével, nálam a 2,5-es 1TB-os vinyó is tökéletesen működik, bár NAS-t használok.
A Logitech rendszerhez szerintem szükség lenne 5.1-es kimenetre, ezt többnyire optikai-RCA 5.1 átalakítóval tudnád megvalósítani, de aki ilyet használ majd talán megírja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60165) noblem1983


noblem1983
senior tag

Geekb.-on van még akcióban Zidoo X9S az jobb ajánlat mint egy Q5 Pro hazai áron? Mert úgy láttam az X9S-t is dicsérték és hát külsőre is bejövős csak ugye annyira nem tudom a Q5 miben jobb attól eltekintve, hogy magyar garanciás

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#60166) Szomj4s


Szomj4s
tag

Sziasztok!

Akinek már a 4K-s Apple TV-je van, meg tudná nézni, hogy ha telepít rá Plex-et, akkor a beállításaiban cserélhető-e a lejátszó? (Pl Infuse legyen a player)

Köszi szépen!

(#60167) blakey válasza Szomj4s (#60166) üzenetére


blakey
titán

Ennek mi értelme? IInfuse jobb, mint a Plex, nincs értelme a kettőnek egymás mellett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60168) sirály69 válasza Parci (#60155) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem jónak tűnik..., a teszteket olvasva.

Szerver Hosting Debrecenben

(#60169) Parci válasza sirály69 (#60168) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

találtam egy ilyet is, bár ez csak dac+pre, igaz, annak nagyon high-technek tűnik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60170) Mezga Aladár válasza Parci (#60169) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ott bukik, hogy a noti tápot használja.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60171) Parci válasza Mezga Aladár (#60170) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van saját tápja is, az csak egy opció elvileg

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60172) Patice válasza Parci (#60118) üzenetére


Patice
Topikgazda

Egyet értek Mézga Aladárral. Az XLR-eken keresztül kellene hajtani a Dynokat.

Erre én egy Raspberry Pi 3-at fognék be vagy egy XLR kimenetes HiFiBerry DAC+ Pro-val és hozzá való fém házzal (meg persze szoftverrel) és egy iFi iPower táppal.

A másik ilyen jelölt a Pi-DAC PRO, de erre még külön forrasztani kellene neked az XLR csatikat.

A távirányítás meg mehet telefonról, tábláról. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#60173) Parci válasza Patice (#60172) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hifiberry-nél lehet tudni, hogy milyen dac chipet használ? a másiknál valami új burr-brown, az biztos nem szól rosszul. a forrasztást megoldom, ha nagyon muszáj. viszont nagyon szeretném, ha kényelmes lenne az egész a végén, különben nem fogom használni.

a legjobb lenne valami cd+nw lejátszó penge dac-kal, távval, xlr-rel, van is ilyen bőven, csak hát 400e ft-nak a felét is sokkallanám most erre (második rendszer) :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60174) Patice válasza Parci (#60173) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hifiberry Burr-Brown PCM5122 asszem.

Én nagyon csípem pl. hogy tabletről, vagy telefonon böngészőből elérem a vezérlő felületet és onnan lehet mókolni a lejátszási listával, meg keresni a NAS.on a számok között, stb. Én konyhában használok egy RaspBerry Pi Zero W-t Allo MiniBoss DAC-kal, Allo házban + MoOde 4.10 beta OP rendszerrel. A másik kedvencem, amikor berakok a lejátszási listába egy csomó zenét, benyomom a random módot és csak az aktív hangfalat kapcsolgatom és van, hogy órák múltán is, szól a zene. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#60175) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, van egy a410-esem ill a közeljövőben kerül hozzá beszerzésre bones and wilkins, Dali láda + valami Onkyo erősítő még ez az oldala nem tisztult le. Viszont, hogy addig se üljek tétlenül olvastam erről az Xbox os tuning tápdologról. Itt a topikba a tuning táp kereső szóra visszaolvastam az összes kommentet. Hát elbizonytalanodtam, egy olyan kommentet se olvastam, hogy nekem van és hallható lenne a különbség. Így ezt a vonalat elengedtem.
Lineáris táp-ot véleményetek szerint honnan tudnék beszerezni? És ezek milyen árban mennek kb? Ha jól tudom 12V 3A kellene, hogy stabilan működjön az A410. Moovika lenne a legjobb, de 600 ejuró :Y no comment.
Ebayen nézelődtem, de valami ilyesmi nem lenne jó?


[link]
Bár ez pont nem tud 3A leadni csak 2.5et de kiindulásnak mutatnám csak...
Másik kérdés, hogy és ezzel javulna e a hangminőség hallhatóan.
Film + DAC Zene lenne a fő csapás írány.

(#60176) blakey válasza Sakab (#60175) üzenetére


blakey
titán

Nem biztos, hogy az A410-et fejleszteném tovább. Szerintem egy Dune HD Duo 4K-val jobban járnál ha már a hang is fontos.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60177) Sakab válasza blakey (#60176) üzenetére


Sakab
senior tag

A kiválasztásnál pont a DAC Sabre miatt esett erre a választás :F Hangban mivel tudna többet mint a popi?
Gyorsan átfutottam...ebbe már nem 24 hanem 32 bit, de ugyan úgy SAbre. Viszont 250k ha jól látom :F
Első körben maradna ez és majd ha kopkra kész minden akkor majd utána talán szintet lépnék.

(#60178) blakey válasza Sakab (#60177) üzenetére


blakey
titán

Zenei szempontból nincs sok gond a Popival viszont filmek, formátumok szempontjából már nagyon hadilábon jár és őszintén szólva lassú, ma már semmi pénzt nem áldoznék rá. Tehát ha nem tudod megoldani 15-20e Ft-ból a tuningot akkor szerintem cseréld. Ha jól emlékszem akkor microsoft táppal is sokan használták és az olyan 15-20e környékén mozog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60179) Sakab válasza blakey (#60178) üzenetére


Sakab
senior tag

Tény és való, hogy rohadt lassú...ezzel még megbékélek. Eddig filmek terén nem hagyott cserben mindent megevett szépen, a 30 Gb-s mkv-t streemelve NAS-ról is tudtam tekerni, igaz lassan, de nem ált le. Szóval igazából minden igényemet kielégíti jelenleg.
Erre irányúlt volna a kérdésem, hogy megéri kapcsoló üzemű/linearis táppal a kinlódás vagy placebó az egész?
Xbox tápot max 5k-ból kilehetne hozni, Linearis tápot meg ebayről nagyon max bedobozolva 20k-ból. Kérdés, hogy analóg DAC-on hallható e a különbség.

(#60180) Sakab válasza Sakab (#60179) üzenetére


Sakab
senior tag

Még egy kérdés...ha mondjuk DTS 5.1 es zenét hallgatok és a popiba kiválasztom, hogy mondjuk optikán küldje tovább a jelet a házimozifelé amibe mondjuk tegyük fel van DAC és az dolgozza fel a jelet akkor lehet kikerülhető a táp mizéria nem de? Mert gondolom egy Onkyo, Sony, Pio, már normális tápegységgel dolgozik ami még akár lineris is lehet. Jól gondolom?

szerk:

Ezt hirtelen találtam:
Yamaha RX-V483 120e [link]
"Ezenkívül független tiszta tápegységeket is alkalmaznak, amelyek lehetővé teszik az analóg és a
digitális áramkörökkel ellátott tápegységeket, hogy megakadályozzák a digitális zaj hatását az analóg áramkörökre. A rezgéscsillapító hűtőbordákat úgy tervezték, hogy elnyomják a rezgéseket a tranzisztorokból és a hangnyomásból. A DAC-knak a független tápegységeket úgy tervezték, hogy bizonyos típusokon tovább csökkentse a zajt.

Minden részletre vonatkoztatva ezek az AV-vevők a lehető legmagasabb
hangminőségre összpontosulnak. "

Akkor így viszont tényleg felesleges a popi DAC-a, mert pl már ez is jobb táp mókolás nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#60181) blakey válasza Sakab (#60179) üzenetére


blakey
titán

Aprón van egy Popi tuning táppal, kérdezd meg a tulajt, hogy mit tapasztalt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60182) dgyuri0123 válasza Sakab (#60180) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Bármilyen tápot/dacot veszel, el fog vérzeni a házimozi erősítőd "képessége" miatt, hacsak nem egy felső kategóriás (5-700ezres) AVR.

És, a Popconba épített Sabre chip 2 csatornás sztereó jelet ad ki magából, amit analóg RCA-n kellene küldened az erősítőre és mivel az "olcsó" erősítő eleve szűk keresztmetszet, így nem sok értelme van költeni lin. tápra. 100-200 ezres AVR kétcsatornás hangban igen gyenge teljesítményt nyújt, bár igény kérdése ez is. Én nem erőltetném a tápcserét, ha ebben az ársávban keresel erősítőt.

"Akkor így viszont tényleg felesleges a popi DAC-a, mert pl már ez is jobb táp mókolás nélkül is."

Nem így van. A Sabre lényegesen többre képes, mint egy belépő szintű AVR saját dacja. Ha egy kiváló hangminőségre képes erősítőt kötnél utána, megérné a lin. táppal tuningolni, ez szinte biztos..

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#60183) Sakab válasza blakey (#60181) üzenetére


Sakab
senior tag

Avx-en felvettem már a kapcsolatot egy eladóval. Ő 3 éve nem használta a gyári táppal, de ő megvolt vele elégedve...placebó? Tesztelni nem nagyon tesztelte.

dgyuri0123: Erősítőbe használtban gondolkozom, ami újjonnan 150-200k körül volt, most pedig 100-120e. 600-700at biztos nem áldoznék rá, de ahogy nézegettem ebben az ársávban is van True HD, ill. DAC 24 akár 32bit. Utóbbi pl Onkyo TX-NR676 újonnan 180e.
Itt most az a kérdés, hogy jobb, tisztább hangot ad e mókolás nélkül pl ez az onkyo ha mondjuk optikán átküldöm a nyers feldolgozatlan hangot és az erősítő DAC-a dolgozza fel mint ha a popi analóg kimenetét kötném rá és a feldolgozást a popira bíznám gyári táppal vagy tuning táppal.

(#60184) dgyuri0123 válasza Sakab (#60183) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Itt most az a kérdés, hogy jobb, tisztább hangot ad e mókolás nélkül "

Nem. De ha használt erősítőben gondolkozol és nagyon fontos lenne a hangminőség sztereóban is, akkor valamilyen öreg "nagyvadat" kéne nézned, de ez nem az a fórum, ahol ezt illik megbeszélni. Egy példa arra, hogy merre indulj, ha "jót akarsz" magadnak. A HD hangokkal ne foglalkozz, mert "megfelelő" hangminőségre képes erősítő hiányában semmit nem profitálsz belőlük, sőt...

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#60185) blakey válasza Sakab (#60183) üzenetére


blakey
titán

Ellentmondásokat érzek, jó hangminőséget szeretnél de belépő vagy épp nem hangban a legjobb erősítőben gondolkodsz. Mint írtam, nem áldoznék annyit arra a Popira, azt a tunungtápot megnézheted, megveheted ha nem látsz/hallasz változást akkor eladod és veszel egy másik lejátszót. Nem viccből írom. Az a Popcorn hangminőségben és zenében sokáig jó lesz, nem lesz kompatibilítási gondod viszont filmeknél már lesznek, lehet, hogy nem a mostani anyaggal hanem mondjuk amit holnap néznél meg.
Ha erősítőben is gondolkodsz akkor azt a Dune-t megfontolnám mint lehetőséget, kompatibilításban nem a csúcs de sokkal többet tud jelenlegi Popidnál és hangminőségben sem rossz valamint veszel hozzá egy jó sztereó erősítőt és megoldottad a hangszelciót. Ha mindenképp házimoziban gondolkodsz és a zene is szempont akkor Onkyo-ból szerintem csak a felsőkategóriás példányok jók zenére is, Denon zeneibb és moziban is nagyon jó, de már a középkategóriában is, már egy ideje Denonokat használok, szeretem őket, régen nem szerettem, más volt a karakterük.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60186) Sakab válasza blakey (#60185) üzenetére


Sakab
senior tag

Lehet rosszul fogalmaztam :P akkor pontosítanék amit ebből a keretből kilehet hozni azt ki szeretném hozni. 10-20e Ftom inkább van "tuning tápra" ha van értelme mint 600-700am egy erősítőre meg 250e egy Dune-re.
Még nem ástam bele magam a házimozi tesztekbe, igazából max a TrueHD, Atom-ot, meg a DAC-ot ismerem a feltüntetett tulajdonságokból.

(#60187) dgyuri0123 válasza Sakab (#60186) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Még egy 8e Ft-os box is ki tudna szolgálni egy milliós értékű AVR erősítőt. Nem a a Popcorn jelenti a korlátot.

"csak a zene van"

(#60188) Mezga Aladár válasza blakey (#60185) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Zenei szempontból nincs sok gond a Popival viszont filmek, formátumok szempontjából már nagyon hadilábon jár"

Miért is? Mikor használtál utoljára popcorn-t, a történelem hajnalán?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60189) blakey válasza Sakab (#60186) üzenetére


blakey
titán

Ha van lehetőséged akkor próbáld ki a tápot, lehet, hogy tetszene, ha meg nem akkor árában el tudod adni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60190) dgyuri0123 válasza blakey (#60189) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Mivel próbálja ki, tévé hangszóróval? :) Hiszen nincs erősítője...

"csak a zene van"

(#60191) Mezga Aladár válasza dgyuri0123 (#60190) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:DDD

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60192) blakey válasza dgyuri0123 (#60190) üzenetére


blakey
titán

Első körben tuning tápot szeretet volna és annak hatása a képre is igaz lehet. tehát lépje meg. Gondolom olvastad, hogy feleslegesnek tartom a Popi tuningolását, nem ér annyit.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60193) Mezga Aladár válasza blakey (#60192) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Problémás vagy, kifejezetten a hang miatt érdekli. ;)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60194) dgyuri0123 válasza blakey (#60192) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Én addig semmit nem vennék a helyében, míg nem lesz egy olyan erősítője, amivel "érdemes" próbálkozni.

"csak a zene van"

(#60195) blakey válasza dgyuri0123 (#60194) üzenetére


blakey
titán

Én semmit nem vennék a Popihoz, megvenném a kiszemelt erősítőt, hangsugárzókat, kipróbálnám, hogy milyen, de, ha még mindenekelőtt felmerül bennem egy lehetőség és netán alkalmam lenne beszerezni akkor előre meglépném, azaz ha most tudna venni egy tuningtápot akkor a helyébe megvenném és használnám, akár Placebo akár nem és ha már erősítő megvételénél tartanék akkor már a táppal tudnám tesztelni, kipróbálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60196) Sakab


Sakab
senior tag

Igy fog történni, 5e körül keresek tápot átalakítom és márciusba erösítő.
Tudom, hogy innentől már kezd off topic lenni, de erösitoből ajánlottátok a Denont ebben az ár kategóriában (használtan 100-150e) Milyen tulajdonságokat érdemes nézni? TrueHD, DAC 24-32bit, ez a mostani divatos Atom processzorokat én paraszt vakításnak tartom szóval ez kilőve. Ezen kívűl mit érdemes még figyelni?

(#60197) blakey válasza Sakab (#60196) üzenetére


blakey
titán

Első körben ajánlanám a HM belépőszinten topikot illetve körülnéznék a használtpiacon. A topikban kapni fogsz ajánlásokat is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60198) Sakab válasza blakey (#60197) üzenetére


Sakab
senior tag

uh köszi a linket este az első 2 hsz nek neki ülök. Kiindulási alapnak hosszát tekintve elég lesz :C

(#60199) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali all!

Sikeresen megérkezett az X96 S905W-s dobozkám amit úgy éreztem sikerült beállítanom (egyelőre csak az alap android verzió van rajta) de random módon előjön az alábbi hiba:

Nem tudom mitől jön elő, mi lehet a hiba oka, de rendesen megy minden, egyszer csak zöld lesz az egész háttér majd előjön ez a fosszínű, nem tudom minek nevezhető jelenség, majd egy idő után visszaáll és megint előjön.

Továbbá tudnátok némi helpet adni, hogy mit lenne érdemes feltenni ehhez a media playerhez, mit állítsak be stb...kezdő vagyok még ilyen téren, de ahogy néztem sokan használtok ilyet, hálás lennék némi tanácsért.:)

Köszönöm!:R

(#60200) SunMount3r válasza Black Dragon (#60199) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A HDMI csatlakozó vagy kábel hibája is lehet. Ellenőrizd a csatlakozást (kikapcsolt állapotban) és próbáld meg másik kábellel. Hátha...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.