Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1659) kranazoli válasza AtHoS (#1658) üzenetére


kranazoli
senior tag

"Legelső indításkor volt egy kis anomália, mert eldobta a hálózati kapcsolatot, de az lehet a win7 beépített tűzfalának nyilvános hálózati hozzáférése miatt volt. "

Mármint driver telepítés utáni első indítás, vagy mikor?!
Az teljesen normális, hogy ilyenkor egy pillanatra megszakad a kapcsolat. (hiszen egy pillanatra megszűnik létezni a lan. driver frissítéskor is)

"Megnéztem milyen verziójú meghajtót tett fel a lemezről és régebbi, mint amit Te linkeltél:
ver. 7.31.1025.2010
date 2010.10.25."

Nem, szerintem ugyanez volt Nekem is. :) De most már a 2011.es van fent. Egész duán szólt a háttérben a YT semmi probléma vele. Most este meg fórumozgatok.

Ja, de most nézem valóban, annál frissebb van(volt) Nekem. Elküldöm PÜ-ben.

SATA-k: Jahhh-jahhh. Jogos! Valóban. Persze, hisz ezért is tettem a világoskék SATA2-esekbe Én is. (úgy emlékeztem azok a sötétkékek) :)

Így van. Marvell ugyebár disabled; SATA3-at szintén nem használom. Jahhh. Bocsika!

Küldöm a PÜ-t. FÁKKK! Mindig összekeverem az SG-t; meg a PH-t ebben. Itt nem lehet fájlt küldeni. Küldöm a mail címedre.

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.