Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) sampe válasza Atimester (#2300) üzenetére


sampe
aktív tag

ezt olvasd végig

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2302) Rabbitf_24 válasza sampe (#2256) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hi

párszor elindult rendesen a gép, most viszont visszatért a jelenség.
Most is nyomtam egy optimised settingset, de kétlem hogy a bios beállítás
lenne a gondja.
Van egyéb tipped vagy ötleted?

Köszi

(#2303) sampe válasza Rabbitf_24 (#2302) üzenetére


sampe
aktív tag

blck-t vedd le 100 ra, és van vmi olyasmi h cpu spread spektrum vmi :D (angolból sosevoltam jó) azt állítsd disabléra, és probáld meg úgy

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2304) Rabbitf_24 válasza sampe (#2303) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ezek micsodák amúgy? :DDD

csak hogy tudjam hogy miket állítok :D

(#2305) sampe válasza Rabbitf_24 (#2304) üzenetére


sampe
aktív tag

blck állítja egyszerre a pci, a proci a ram, meg még nemtudom minek a frekvenciáját :)

a másik opció pedig azért jó h ne kékhalálozzon a gép mikor betöltene a w7, mikor nálam enableden volt, kékhalálozott folyamat innen tudom :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2306) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Üdv,
Szert tettem 1 ilyen lapra. A kérdésem az lenne, hogy az 1TB-os WD Caviar Blue 7200-as, SATA3-as vinyómat, melyik SATA csatlakozóba rakjam? Vissza kerestem, de volt aki a szürkét írta, volt aki a sötét kéket. Ez lesz egyenlőre a rendszer vinyó is.

:R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2307) SVLaller válasza zoleeno1 (#2306) üzenetére


SVLaller
senior tag

csakis a szürkébe

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#2308) zoleeno1 válasza SVLaller (#2307) üzenetére


zoleeno1
addikt

köszi :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2309) Lawn


Lawn
tag

Sziasztok,

Nincs valakinek eladó p8p67-e? :)

-.-

(#2310) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Vki meg tudja mondani, hogy Sharkoon T9 Value háznál a "Powerled + és Powerled -" kábeleket P8P67-ben melyik tüskére kell dugni? Mert tegnap raktam össze a gépet, működik minden előlapi csati, csak a ledek nem :) Átalakító kazettám (vagy nem tom mi annak a neve, de a laphoz adják :D csak az enyém OEM és nincs hozzá) nincs, magát a 2db kis 1-1 tüskés csatit kéne rádugni a lapra. A user manualban ami a gyártói oldalon van nem találtam pontos leírást ehhez a 2 kábelhez.

:R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2311) sampe válasza zoleeno1 (#2310) üzenetére


sampe
aktív tag

levan az írva csak keresni kell :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2312) jeni


jeni
félisten

Szia
Az Asus oldalról levették a P8P67 Deluxe BIOS beta változatait?

(#2313) jeni válasza Lawn (#2309) üzenetére


jeni
félisten

a hardver-aprón keressél rá

(#2314) intricate


intricate
csendes tag

Hali!

Segitseget szeretnek kerni, tegnap este osszeraktam a gepem, nem nagy ugy
P8P67 PRO REV 3.1 lappal, de nagy gondom van
sem az SSD, sem a HDD nem jelenik meg
CORSAIR FORCE GT 60GB, es WD CAVIAR BLACK SATA 3 6GB/S
vagy ha cserelgetem a kabelt neha latom az ssd-t de akkor valalmi AOSO elojelet kap...
Telepiteni nem tudok ra, a telepito felbeszakad, ugye hisz nem lat vinyokat...
Kerlek segitsetek, en mar AHCI IDE RAID szinte minden modot kiprobaltam, de nem jutottam sikerre. 6GB/S kabellel vannak csatlakoztatva... a szurke portokba, nem a kékekbe, tehat a 6GB/S esekhez, a 3 GB/S hez csak egy Optikai meghajto, azzal nincs is semmi gond! Valaki leirna egy helyes setupot, mert kezdek elszomorodni :(

(#2315) Bodor válasza intricate (#2314) üzenetére


Bodor
veterán

Csak az SSD-t (achi módban) az alaplapra téve próbáltad már?
Húzd le a merevlemezt, meg az optikai meghajtót, van amikor nekem ez utóbbi zavart be...

[ Szerkesztve ]

(#2316) jeni válasza intricate (#2314) üzenetére


jeni
félisten

szia
tedd a sötét kék Marvell részébe a HDD-t illetve a SSD,együtt és külön külön ha összeakadnának. mert ha mégis akkor legyen a Sötét kékben az SSD és a szürkében a HDD. Esetleg fordítva.
az írót meg tedd a világos kékbe.
természetesen a legfrissebb drivereket szedd le az Asus oldaláról. Sata Intel és Sata Marvell. a Chipset meg aztán a végén a BIOS 1702-t.
de az legyen az utolsó rész.

mindkettő csatik 6GB/s. a sötét kékek és a szürkék. az előbbi Marvell vezérlésű chip az utóbbi meg Intel vezérlésű chipes
a világos kékek azok a 3GB/s a kisebbek.

nálam is volt ilyen de akkor a Pioneer DVR-216L okozott galibát,hogy mással nem volt hajlandó működni csak önmagában egyedül. kábel cserékkel és külön-külön csatlakoztatva valamint driverek frissítésekkel mind ezek megoldottak.

[ Szerkesztve ]

(#2317) sampe


sampe
aktív tag

Sima P8P67-es lapban próbált már valaki sli-t összerakni?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2318) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Sziasztok !

Rendeltem egy ASUS XONAR DX kártyát. Itt van a kezemben, itt ülök melóban, de bakker elkerülte a figyelmem, hogy PCI Express csati kell neki. ASUS 6950 DCII-m van, ami vagy 3 slotot elfoglal. Talán a felső PCI E-be jó lesz, bár a támogatott eszközök szerint is csak a XONAR DG szerepel. Szerintetek jó lesz ez nekem ? [link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2319) kranazoli válasza Svájcinéger (#2318) üzenetére


kranazoli
senior tag

Kíváncsi leszek rá, ui. Én is ilyet szeretnék. :) Dettó ugyanezen gondolkoztam Én is. (lsd. VGA-m) Bízom benne, hogy a felső PCI Express csatiba jó lesz, el fog férni és okés is lesz minden téren. Majd számolj be róla légy szíves. :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#2320) veze válasza Svájcinéger (#2318) üzenetére


veze
őstag

Nekem is Xonar DX pci-e foglatos kártyám van asus P8P67 lapban. semmi probléma nincs vele bátran tehetitek benne, két hónapja, az összerakás pillanatától ezzel megy. még az elözö lapombol tettem át bele:)

szerk: nekem is a vga feletti felső slotban van!

[ Szerkesztve ]

(#2321) Svájcinéger válasza kranazoli (#2319) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Vedd meg nyugodtan. Simán belefér. Most próbálom ki játékban.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2322) kranazoli válasza Svájcinéger (#2321) üzenetére


kranazoli
senior tag

Köszi! :R

"Necrophiliac - Tom Araya" Slayer. YESSS! :C

veze: Neked is!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#2323) Svájcinéger válasza kranazoli (#2322) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Húúúú ! Nagyon zsírul szól ez a kari. Nem lehet összehasonlítani az alaplapival. Bár Slayert még pont nem hallgattam vele, de ma nem fog elmaradni az sem. :D Csengett a fülem játék közben/után.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2324) kranazoli válasza Svájcinéger (#2323) üzenetére


kranazoli
senior tag

Zene füleimnek! CoooooL! :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#2325) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

gyors segítség kene mert agyfaszt kapok, hazajovok erre a gep vmi konzisztencias vizsgqlatot csinal es nem indul win logo utan semmi.. van eger es ennyi, alap dolgokat bios reset meg elem ki-be mar probaltam de semmi

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2326) alázógyík válasza SkyS1gn (#2325) üzenetére


alázógyík
őstag

Ott a merevlemezzel lesz valami. :U

(#2327) SkyS1gn válasza alázógyík (#2326) üzenetére


SkyS1gn
félisten

de mégis mi? mit tudok csinálni? mindent amit tudok már megpróbáltam...
mult vasárnap ugy hagytam ahogy szoktam

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2328) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

valaki valamit gyorsan mert kegyetlen surgoos

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2329) stm_ válasza SkyS1gn (#2328) üzenetére


stm_
tag

nézd meg itt

(#2330) SkyS1gn válasza stm_ (#2329) üzenetére


SkyS1gn
félisten

nem tudok belepni winfosba szal ez targytalan, biosbol nemlehet rendszervisszaallitast tolni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2331) alázógyík válasza SkyS1gn (#2330) üzenetére


alázógyík
őstag

Onnan nem.

Ha áttennéd egy másik gépbe, és ott csinálnál egy checkdisket, több esélye lenne.
Vagy Live Xp-vel bebootolsz, és megnézed, van-e valami 1átalán a C-n.
Lehet, hogy az MBR döglött meg.

Szerk.: A WIN7 lemezzel is bootolhatsz, és arról csinálj egy rendszervisszaállítást, ez a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#2332) SkyS1gn válasza alázógyík (#2331) üzenetére


SkyS1gn
félisten

hogy bootoljak lemezzel? csak a telepitest tom elkezdeni

szerk: megvan, rem sikerul

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2333) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2332) üzenetére


SkyS1gn
félisten

na működik, 13.-ra visszaállítottam a rendszert, fogalmam sincs mi lelte :S nem szokása szarakodni :S

köszönöm a segítséget, nekem is ez lett volna a következő vagy reinstall de azthittem még lehet kezdeni valamit, ez bejött :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2334) alázógyík válasza SkyS1gn (#2333) üzenetére


alázógyík
őstag

Örülök, hogy összejött. Ügyes vagy. ;)

(#2335) hétalvó válasza sampe (#2195) üzenetére


hétalvó
addikt

Azert igy nem teljesen igaz, tudtommal az le-k vrm korlattal is rendelkeznek. Hiaba huzod a procit visszaveszi 4ghz-re mert atlepi a tdp limitet es a vrm tulmelegszik.

Itshootout

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2336) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Most rakom össze a gépemet ilyen lappal! P8P67 PRO REV 3
Vettem hozzá egy ASUS Xonar DG! :C
Hol kell majd kikapcsolnom az integrált hangkártyát a Biosban?
Mit keressek majd?

Köszönöm! :R

Bendegúz

(#2337) SkyS1gn válasza atka76 (#2336) üzenetére


SkyS1gn
félisten

onboard devices > onboard HD audio valami ilyesmit :D
nekem is ez van :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2338) oxalisz válasza sampe (#2317) üzenetére


oxalisz
tag

Ebben a lap családban a PRO változattól "felfelé" van SLI támogatás hivatalosan. SLI-hack-re godolsz? Van ilyen fórum itt a PH-n. (bár ott alapvetően a nem SLI képes VGA kártyákkal trükköznek.)

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#2339) sampe válasza oxalisz (#2338) üzenetére


sampe
aktív tag

a hackel tisztában vagyok, nem is az érdekelne igazából, hanem hogy milyen teljesítményt nyújtana a 16X1 v 8X1 nem is tudom, hogy hogy menne a két kártya szinkronba

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#2340) oxalisz válasza sampe (#2339) üzenetére


oxalisz
tag

Két évnél hosszabb ideig dolgoztam 3D CAD környezetben Quadro FX3450 SLI kártyákkal. (8x). Érezhetően gyorsabb, mint egy VGA kártyával, de azért drámai különbség nincs. Az X58-s redszer (16x) előnyéhez nem volt szerencsém, mert túl drága volt nekem, egyszerűen nem kereste volna meg az árát.
Játékokkal semmilyen tapasztalatom nincs....

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#2341) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Volna egy problémám! Van nekem 4plusz venti a házban és vettem hozzá Kaze Q4 csatornás szabályzót! :K
Azt hol találom a Biosban,hogy tudjam vezérelni,mert hiába tekergetem csak a ventik fényereje változik a fordulat nem!

Köszönöm a segítséget! :R

Bendegúz

(#2342) Kissjeno válasza atka76 (#2341) üzenetére


Kissjeno
tag

Igazából nem értem a kérdésed . Mi köze van az előlapi szabályzó panelnek a bioshoz?
Az alaplapi panelt rádugod a tápegységre és a panelre kötött ventillátorokat szabályzod a potméterekkel. A biosbol csak az alaplapra dugott ventiket tudud szabályozni.

(#2343) Atimester válasza Kissjeno (#2342) üzenetére


Atimester
aktív tag

És az is érdekes jelenség, hogy állítólag a potméter tekergetésének hatására csak a ventik fényereje változik a fordulat nem! Mert ha a LED-ek fényereje látható módon változik, akkor a feszültséget is szabályozza, ennek nyomán a fordulatszámnak is változnia kell! Hacsak nem külön-külön van bekötve, ami ugye nem szokás.

Attila

(#2344) veze válasza Atimester (#2343) üzenetére


veze
őstag

ha a ventik továbbra is az alaplapra vannak dugva akkor a panel hiába szabályoz.. csak a ledek fényerejét szabályozza.
és a biosnak valóban semmi köze ehhez. a vetiket le kell huzni a lapról és a panelra kell dugni. különben nem ér semmit a szabályozó tekergetése..

(#2345) Atimester válasza veze (#2344) üzenetére


Atimester
aktív tag

Most milyen ledeknek szabályozza a fényerejét a potival?
Nem a ventillátorokban lévő ledekről beszélünk?

Attila

(#2346) veze válasza Atimester (#2345) üzenetére


veze
őstag

ááá..
félreértettem akkor, én más ledre gondoltam hirtelen..
de akkor meg nem értem..:(
mert akkor jo helyre van dugva mégis. de a boisnak akkor se lehet hozzá köze..

(#2347) atka76


atka76
tag

Én baharintottam el szerintem,mert a ventik a szabályzóra vannak kötve,csak a szabályzót rádugtam az alaplapra és onnan kapja a feszkót! Ezt kell a tápra dugnom majd!

Csak most mással szenvedek! Nincs netem! :O
Internet: 651 hiba

Bendegúz

(#2348) Kissjeno


Kissjeno
tag

Sziasztok.

Alaplapi usb 3 csatlakozója van valakinek kivezetve előlapi panelre?

Kérdés az volna ,hogy ha valakinek van ilyen előfordult.e már, hogy egyszerűen elvesztette a kapcsolatot a rákötötött eszköz az alaplappal. Szerintem nem csatlakozási probléma mert már másskor is volt , hogy nem akarta felismerni az USB 3-as vinyót.

P8Z68-V alaplapom van asmedia usb 3 vezérlővel. Asrocknál olvastam ilyen problémákat de azokon más vezérlő van.

(#2349) alázógyík válasza Kissjeno (#2348) üzenetére


alázógyík
őstag

Szia!

Tesztelni kellene, hogy a hátlapi USB3.0-án is elő jön-e a hiba.
Ha nem, akkor egyértelmű, hogy az előlapi a ludas.

(#2350) Kissjeno válasza alázógyík (#2349) üzenetére


Kissjeno
tag

Hátlapival simán átmásoltam 280 giga adatot , csak azt kéne kitalálni,hogy a vezeték ami megy előre vagy az alaplapi usb 3 szarakodik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.