Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) xyvz2 válasza matyee (#8196) üzenetére


xyvz2
tag

De hogy "vadásztál"az érdekelne sorozatszám szerint, vagy használtan vetted és kipróbáltál jó párat hogy megy-e 100hz-n...? :F

[ Szerkesztve ]

(#8202) xyvz2 válasza Helltak (#8198) üzenetére


xyvz2
tag

...és nem volt előzménye az 1 év alatt, pl hogy szép lassan mindig csökkent 2-3-4-5-6-7%....egyből 39% lett majd 49% és K.O. 1-2 nap alatt? Itt volt téma az elhasználódás figyelése 2-3 oldallal ezelőtt, de azt írták hogy ne tulajdonítsak(unk) neki semmi jelentőséget...ÜZENEM NEKIK: LÁTOM(JUK) !!! :O Sajnálom. Majd írd meg hogy hogy alakult a dolog, sikerült-e megoldani ENGEM ÉRDEKEL... KÖHI-KÖHI !!!

[ Szerkesztve ]

(#8203) matyee válasza xyvz2 (#8202) üzenetére


matyee
őstag

Használtan vettem, előtte kipróbáltam. Hónapok óta megy így, eddig semmit nem észleltem.... ég és föld 75 vs 100 szerintem
ui: amit te írsz az nem akku?

[ Szerkesztve ]

(#8204) xyvz2 válasza matyee (#8203) üzenetére


xyvz2
tag

Na most nyomtam 1 100hz-s WOT-ot, háááát tetszik-tetszik, látok különbséget is... hogy mennyit azt még nem tom :F de valamivel szebb az tény ...csak azt nem értem 1 kicsi félve kérdezem - mondom. Hogyha tudja(ná) "üzemszerűen" a 100hz-t és nem "káros"a panelre, akkor vajon miért nem úgy reklámozták(ták), hiszen ez 1 elég bitang ütőkártya lenne a többi gamer notihoz képest...nem tom - merem hogy hagyjam-e így...passz.

[ Szerkesztve ]

(#8205) xyvz2 válasza xyvz2 (#8204) üzenetére


xyvz2
tag

2 szálon beszélgetek :DDD. Érdekel ez a 100hz-s dolog is nagyon(pro-kontra), de közben Helltak -al is beszélgetek, mert volt 1 akkus ügyem, felvetésem, és volt adok-kapok benne, elfogadtam amit írtak, és erre mi van jön 1 ember akinek az lett a baja amit felvettettem...szóval érdekel az akkus téma is, ugyanis sajnos úgy néz ki AKTUÁLIS !!!

(#8206) xyvz2


xyvz2
tag

Na innentől csak olvasok ígérem, nem akarok trollkodni...aki a 2 témában ír érdekel minden :R

(#8207) matyee válasza xyvz2 (#8204) üzenetére


matyee
őstag

Szia,
Hát itt a szépség az nem változik, de sokkal "folyékonyabb" a mozgás. Én határozottan érzem, sőt azt is, hogy a 120hz, azért még jobb (és a 144hz pedig mégjobb). De azt gondolom, így azért már fps-t is lehet tolni vele multiban. Nekem az a taktikám, ahogy az első jelét látom, hogy bizonytalan bármi a 100hz-cel, vissza fogom tenni alapra. Ha pedig nem játszom, át szoktam tenni 75hz-re nem fárasszam feleslegesen.
üdv

(#8208) Helltak válasza xyvz2 (#8202) üzenetére


Helltak
őstag

9%-ig ment szépen lassan, aztán hirtelen ugrott 39-re. Szóval nekem pechem volt, ez akkumulátor hiba.

Xiaomi 14 Ultra

(#8209) xyvz2 válasza Helltak (#8208) üzenetére


xyvz2
tag

Kösz hogy válaszoltál, majd figyelek... :Y

[ Szerkesztve ]

(#8210) xyvz2 válasza matyee (#8207) üzenetére


xyvz2
tag

THX. Eddig nem ismertem ezt a lehetőséget, de használni fogom asszem: WOT 100hz minden más 75...

[ Szerkesztve ]

(#8211) Darth_Revan válasza matyee (#8207) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jah, elég jó panel ez 'viszonylag", hisz tud 100 Hz-et is. Sajnos azonban hiába IPS a panel, hiába tud FullHD-t és hiába képes még 100 Hz-re is, van egy tulajdonsága, ami miatt sok (főleg érzékeny szemű) embernek nem igazán jó játékra...ez pedig a válaszidő.

Játékra 1-5ms válaszidős panel ajánlott, ám ennek a panelnak a válaszideje 25 ms :Y

A Computex 2016 alkalmával a Clevo már (véletlenül?) lerántotta a leplet a következő, laptopokba szánt Pascal alapú VGA tulajdonságairól:

Ám e mellett bejelentették, hogy a következő laptopjuk már gyárilag 120 Mhz-es panellal fog érkezni! Remélem a válaszidő is javulni fog, mivel az LP173WF4-SPD1 és LP173WF4-SPF1 panelon a kép igazán gyors mozgásnál már hajlamos arra, hogy mosottá válljon ...

[ Szerkesztve ]

(#8212) matyee válasza Darth_Revan (#8211) üzenetére


matyee
őstag

hz fontosabb mint a válaszidő, de az tény hogy ez nem a leggyorsabb... szinte összes asztai 120, 144-es kijelzőm volt már, jó közepes ez a laptop...

(#8213) SkyS1gn válasza matyee (#8196) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem 90-100fele csíkozik a kijelző nagyon kicsit, csak egyszínű stb elemeket látszik.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8214) -Alvin- válasza Darth_Revan (#8211) üzenetére


-Alvin-
tag

Ez elég érdekes mert az 1070 1920 cuda mag van az 1080asba meg 2560 szal ez a 2048 cuda mag hogy jöhet ki :D
De akkor valszeg hozni fogja az 1070e szintjet es 1080m lesz a neve talan? :D
[link]

(#8215) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Tudja esetleg valaki,hogy a G751JY-nál az USB csatlakozóinak mennyi az áramleadása?Hány mA?
Nem találtam a kézikönyvben sem erről semmit.

(#8216) SkyS1gn válasza Mikulásbá (#8215) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mint minden más USB portté, kivéve a fast chargingosat, az nagyobb.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8217) Gucho


Gucho
csendes tag

771-ben le lehet tiltani valahogy az Intel videókártyát BIOS-ban?

[ Szerkesztve ]

(#8218) Helltak


Helltak
őstag

Tudtok egy kényelmes, jó gamer egeret ajánlani 10e Ft-ig?

Xiaomi 14 Ultra

(#8219) wanted5 válasza Helltak (#8218) üzenetére


wanted5
őstag

van egeres topik is, de nekem ss cana van, szeretem,
de ha nem fontos az oldal gomb akkor logi g100s best buy, 5-6 ezer ebayen

(#8220) makimakom


makimakom
aktív tag

Engem meg egy jó balkezes gamer egér érdekelne, gombok nem kellenek rá. Leginkább fps-re kell úgy is.
Ilyet tudtok ajánlani?

(#8221) #56268288 válasza Helltak (#8218) üzenetére


#56268288
törölt tag

Nekem 5 éve van itthon A4Tech X7, bátran ajanlom.

Ami kint van németben, azt is ajanlom, de az mar dragabb kicsit. :DDD razer mamba. :B

(#8222) Helltak válasza #56268288 (#8221) üzenetére


Helltak
őstag

Köszönöm a tippeket!
Ez a a4tech x7 tetszik. Amim most van, az is ilyen márka, csak nem olyan kényelmes, mert nincs hüvelykujj támasza.

Xiaomi 14 Ultra

(#8223) Grózi válasza Helltak (#8222) üzenetére


Grózi
veterán

Én 3 éve ütök-vágok egy Genius DeathTaker-t,nekem nagyon bevált!!És úgy hogy elötte R.A.T.7 volt,de abból 2 fogyott el 1 év alatt-mentek vissza gariba.. :W

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8224) Helltak válasza Grózi (#8223) üzenetére


Helltak
őstag

Ezt néztem ki, most is ezt a márkát használom, több mint egy éves és semmi baja.
[link]

Xiaomi 14 Ultra

(#8225) Helltak válasza Helltak (#8224) üzenetére


Helltak
őstag

Kettő befutó van, HAMA uRage Reaper NX A4TECH Metal Feet Bloody
Nem igazán tudok dönteni :)

Xiaomi 14 Ultra

(#8226) Darth_Revan válasza Helltak (#8225) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szerintem egeres topikban kerdezz ra, mert nehogy az legyen, hogy jol kinez, sok gombja is van, de az erzekelo benne meg annyit er, mint egy 500 Ft-os Tesco egerben.

(#8227) wanted5 válasza Helltak (#8225) üzenetére


wanted5
őstag

a legtöbb ilyen egérben egy kalap .. semmit nem ér a szenzor

lehet szerinted nem nagyon észrevehető különbség van, de próbálj ki 1 hétig egy ajánlott, jó szenzoros egeret ha van rá lehetőséged és érezni fogod, azután az ilyen vackokra mint a4tech meg társai rá se fogsz nézni nemhogy hozzányúlni :DD

(#8228) Mikulásbá válasza wanted5 (#8227) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezzel tökéletesen egyetértek. :K

(#8229) #56268288 válasza wanted5 (#8227) üzenetére


#56268288
törölt tag

Azert ezzel nem ertek egyet. Eleg erosen.
Egy mamba már egesz jo egernek mondható szerintem, az van kint. Szeretem. De egy X7-tel is barmikor eroszeretettel jatszok, mert tudom, hogy jo egér.

(#8231) Gucho


Gucho
csendes tag

Néha ezt a hibaüzenetet kapom Windows 10 alatt:

Display driver stopped responding and has recovered

Valami az Intel kártyával van. Kerestem a megoldást a neten, de nem találtam olyat, ami nálam megszüntetné a dolgot. Ötlet?

(#8232) thomasa válasza Gucho (#8231) üzenetére


thomasa
senior tag

Milyen intel?

(#8233) Gucho


Gucho
csendes tag

A laptop G771, a windows szerint HD4600.

(#8234) Digidroid


Digidroid
tag

Azok számára akiknek fontos lehet, a mai nap az ASUS Bizalom programba regisztrált, de meghibásodott G751JY vételi ára vissza utalásra került. Tehát működik a dolog, ha jogos az igény akkor teljesítik. :K :R

Ui.: Amit mellesleg a DigiPrime-nál vásároltam :))

(#8235) SkyS1gn válasza Digidroid (#8234) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi volt az igény?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8236) thomasa válasza Digidroid (#8234) üzenetére


thomasa
senior tag

3x elolvastam mire felfogtam mit írtál.

(#8237) SkyS1gn válasza thomasa (#8236) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8238) thomasa válasza SkyS1gn (#8237) üzenetére


thomasa
senior tag

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."
A többit rakd össze.

(#8239) Digidroid válasza SkyS1gn (#8235) üzenetére


Digidroid
tag

A kijelzője hibás volt. Sajnos rendszer alatt is jól látható volt rajta a zöldes sárgás elszíneződés :(

(#8240) Digidroid válasza thomasa (#8236) üzenetére


Digidroid
tag

:F

(#8241) SkyS1gn válasza Digidroid (#8240) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ráhagyom... :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8242) Djatis válasza Digidroid (#8239) üzenetére


Djatis
senior tag

Barátnőm gl552-jének is ugyan ez volt a baja, miután megjárta a szervizet beküldtük az igénylést amit másfél hét alatt elbíráltak, hogy vissza jár a pénz! Már csak az utalást várjuk!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#8243) vandor01


vandor01
őstag

na es meg is javitottak? mert ugy volt a bizalom program
javitjak, megtartod es a piiiz is visszajar...??

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8244) Grózi válasza vandor01 (#8243) üzenetére


Grózi
veterán

Persze és adnak még egy szőkét+egy vöröset tartós bérletre... ;]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8245) Digidroid válasza vandor01 (#8243) üzenetére


Digidroid
tag

Természetesen javította a hibát a garanciális szerviz, majd ezután kellet beadni az igénylést az ASUS Bizalom oldalán a szerviz által kiadott service repair report (ezt egyébként külön kellett kikérnem) kíséretében. Innentől számítva két hét után jött a levél az igénylésem jóváhagyásáról, majd 30 munkanapra rá megérkezett az utalás :)

(#8246) vandor01 válasza Grózi (#8244) üzenetére


vandor01
őstag

na ezt jo hallani hogy mukszik a bizalom :)

az utonlevo szőkét es verest pedig küldjed "GROZI" nak :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8247) Grózi válasza vandor01 (#8246) üzenetére


Grózi
veterán

:R :DDD
Na ez tényleg komolyan új nekem,szóval tényleg javítják a gépet+visszaküldik az árát???

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8248) Digidroid válasza Grózi (#8247) üzenetére


Digidroid
tag

Igen, eddig én is kételkedtem benne, arra számítván, hogy majd különböző kifogásokkal elutasító választ kapok. Különösen azok után, hogy itt írták erre a hibára nem terjed ki az ASUS Bizalom garanciája.
Szerencsére pozitívan csalódtam, ezért gondoltam megosztom másokkal is a tapasztaltaimat :)

(#8249) Grózi válasza Digidroid (#8248) üzenetére


Grózi
veterán

Jól tetted,én se gondoltam volna.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8250) xyvz2


xyvz2
tag

Hali Skacok. Lenne 1 kérdésem :F ...valaki rakta már ki tv-re, HDMI-n keresztül ezt vagy bármilyen notit? A kérdés az lenne hogy mi a xxxxx kell-kéne-lehet csinálni, hogy az ikonokat ne keverje össze, vagyis hogy ne rakja ki a bal oldalra az összeset, ömlesztve...már nincs kedvem kirakni tv-re mert utána 20 perc ikonrendezgetés... :W THX!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.