Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) DLIVEKING999 válasza xyvz2 (#8250) üzenetére


DLIVEKING999
csendes tag

Nekem is volt,gondom vele másik notinál.
Valószínű,hogy a képarány/felbontáskülönbség miatt keveri össze. Én monitorral használom és nem keveri össze.

Próbáld úgy ,hogy nem kapcsolod át szoftveresen a notebook kijelzőre/tv ,csak simán kikapcsolod és kihúzod a hdmi-t.

Lenovo Legion 5i Pro 2022, I7-12700H, 16 GB DDR5, RTX 3070TI 8GB, 1TB M2:Samsung PM9A1, 2TB WD BLACK SN850.

(#8252) xyvz2 válasza DLIVEKING999 (#8251) üzenetére


xyvz2
tag

Thx, a választ megpróbálom...

(#8253) Gemil


Gemil
tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy ASUS ROG laptopot, kiválasztottam eztezt. A leírásból nem derül ki, hogy IPS kijelzője van-e vagy TN paneles, valamint kétségeim vannak afelől, hogy a fedél burkolat full fém, több oldalon többféle specifikációt találtam. Ez a két dolog elég fontos lenne, viszont az adott boltot hiába hívtam, ők átirányítottak az ASUS ügyfélszolgálathoz, akiket ma és tegnap kb 15-ször hívtam teljes sikertelenséggel.
Esetleg valakinek van olyan kontaktja amit fel is vesznek? Esetleg egy mail cím vagy bármilyen elérhetőség?
Előre is köszönöm a segítséget!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8254) vandor01 válasza Gemil (#8253) üzenetére


vandor01
őstag

amit en vegig kopogtattam az muanyag volt...
ebbol van 2 tipus is ez az "osztott" a 'regebbi'
meg a "teli" fajta a kicsivel ujabb de az is muanyag...
rairjak, hogy alu betetes meg alu fedlap... de muanyag :F

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8255) Gemil válasza vandor01 (#8254) üzenetére


Gemil
tag

Nem tudom, de amit megtapiztam a media marktban az egy 752-es volt és az alu volt. Viszont ezt a típust csak az edigital árulja a nagyobb (web)áruházak közül, az ismeretlenekben nem bízom. Mindenesetre akkor is fontos lenne még az IPS panel, még ha a fedél műanyag is.

[ Szerkesztve ]

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8256) Mikulásbá válasza Gemil (#8255) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A GL552VW-t és a G752-t egy napon sem illik említeni!

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8257) bandras54 válasza Gemil (#8255) üzenetére


bandras54
aktív tag

Én a laptopszalonnál probálkoznék. Többször vásároltam náluk (a budai üzletben). Nagyon segítőkészek a srácok.

(#8258) Grózi


Grózi
veterán

Szerintetek mennyit ér egy alig használt,makulátlan,hivatalos számlával rendelkező és Asus Bizalom programba beregisztrált G751JL-T7003?[link]
Eladni szeretném,nem hirdetni..

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8259) Digidroid válasza Grózi (#8258) üzenetére


Digidroid
tag

Szerintem, ha teljesen makulátlan és újszerű állapotban van, akkor is maximum a nettó vételi árát, tehát 276 000Ft-ot. Hiszen, ha mér valamit kéz alól veszek akkor legalább az ÁFA-t ne kelljen kifizetnem :)

(#8260) Babsy1221


Babsy1221
újonc

Sziasztok!
Asus ROG G751 v G752 vásárlás előtt állok. Viszont több megválaszolatlan kérdésem is van.
Mennyire megbízhatóak ezek a nagy teljesítményű Notebookok? Mivel a gyártó csak egy év garanciát vállal...
A Gsync működik e a G751eseken mert olvastam, hogy a gyártó letiltotta nemrégiben.
Van esetleg számottevő különbség a két modell között? A gombelrendezéseket és külsőt leszámítva...
Érdemesebb inkább később bővíteni PL , memóriát vagy a tárhelyet? Mert a 8 és 16gb-s változat között 120 euró különbség van.
Mivel huzamosabb időt tartózkodok külfödön ezért itt fogom megvenni. Eddig az amazon.de-n és néhány itteni üzletben nézelődtem. Esetleg Ausztriában tudtok e megbízható üzletet ahol érdemes megnézni? :R Köszi a válaszokat előre is :DD

(#8261) ates85


ates85
tag

Sziasztok!

Egy ASUS GL752VW notebook tervezek venni a jövő héten, de lenne két kérdésem.

Mi a különbség ez a két modell között:
GL752VW-T4036D
GL752VW-T4021D

A konfiguráció mindkettőnél ugyanaz (i5, 1TB HDD, GTX 960M 2GB)
Árban minimális eltérések vannak, de nem tudom miben különbözik ez a kettő egymástól.

A másik kérdésem hogy ez a GL752VW széria kompatibilis Samsung 850 EVO M.2 SATA SSD-vel?

Válaszokat előre is köszönöm!

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#8262) Pocok256 válasza Babsy1221 (#8260) üzenetére


Pocok256
veterán

Csak sufni szükreimportos boltok adják 1 év garival minden msá helyen 2 vagy 3 év.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8263) vandor01 válasza ates85 (#8261) üzenetére


vandor01
őstag

ha jobban megnezed akkor az egyik HDD 5ezres a masik meg 7ezres fordulatu!
esetleg lehet a kulso haz designe kulonbozik? szurke betetes fekete?
vagy teljesen szurke a fedlap....

SSD rol nem tudok nyilatkozni valszeg a 2280 as a belevalo... Samsungod olyan?
de majd talan itt valaki?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8264) ates85 válasza vandor01 (#8263) üzenetére


ates85
tag

Elvileg mindkettőben 7200as fordulatú merevlemez van, legalábbis a boltok leírása alapján.

Színre is mindenhol fekete-szürkének írják mindkettőt.

Igen azt láttam, hogy 2280 méretű m.2 ssd megy bele, csak az a kérdés hogy viszi e a SATA csatlakozású m.2est vagy csak PCIE-et, vagy esetleg mindkettőt.
Még nem vettem meg az SSD-t, azért is kérdem, hogy biztos jót vegyek bele.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#8265) Vidual001


Vidual001
tag

Sziasztok!

Először is, lap-topokhoz teljesen sötét vagyok, én inkább a Gamer PC-ket részesítem előnyben, ezért elnézést ha retardált kérdésekkel bombázlak majd benneteket :DD

Másod sorban, úgy hozta a sors, hogy kellene nekem egy lap-top, a lehető legjobb (nembaj ha használt), úgy 100.000 Forintos nagyságrendben (300-350 euró)

Találtam is egy számomra megfelelő példányt, íme

Róla mit érdemes tudnom? Tartós darab, megbízható?
Mennyire számít gyorsnak a processzora? (8GB ram gondolom elég jó).
Mennyire lehet reális a leírása, illetve érdemes lenne ezt választanom és megjavíttatnom, vagy felejtsem el?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Nem tudom, hogy hanyas szériás ROG gépecske, szóval tényleg bocsi, ha rossz helyre írtam.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#8266) kozmy válasza Vidual001 (#8265) üzenetére


kozmy
őstag

Ez már nem annyira gamer gép a mai játékoknál epp hogy meg állja a helyét. :C

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8267) Grózi válasza Digidroid (#8259) üzenetére


Grózi
veterán

270-280 körül gondoltam én is,2 nap múlva fel is dobom.Köszi a segítséget! :R

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#8268) ates85


ates85
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy új Asus GL752VW notebookot, de van egy kis problémám amit nem tudok megoldani. Tettem bele egy M.2 ssd-t, amit gond nélkül felismert a gép és fel is települt rá a Windows. Nos ugye egyértelmű, hogy a merevlemeze adattárolónak lesz használva. A problémám az, hogy minden Windows indításkor eltűnik a merevlemez partíció betűje, ez miatt pedig nem jelenik meg a Windows böngészőben, de a merevlemez kezelőben mindig látszik és ha újra beállítok rá egy betűt akkor már megjelenik a böngészőben is. Tehát minden Windows indítás után betűt kell adnom a merevlemez partíciónak.

Kipróbáltam már több betűt, felcseréltem az optikai meghajtó betűjével is, de a probléma nem szűnik meg.

Természetes google-ban próbáltam keresni valami megoldást, és csak annyit találtam, hogy WD merevlemezeknél fordulhat elő ilyen hiba amit a WD saját javító programjának letöltésével és futtatásával lehet kijavítani. Csakhogy a notebookban nem WD merevlemez van hanem HGST.

Tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#8269) Pocok256 válasza ates85 (#8268) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez windows hiba gyalogolj át ide.

Gondolom win 10 van a gépeden mert másnak semmi értelme nincs szóval :U

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8270) ates85


ates85
tag

Na sikerült a problémám megoldani.
A hiba oka az volt hogy a merevlemez partíciója valamiért MBR-re volt beállítva, GPT-re való átalakítása után megszűnt a partíció betű eltűnés.

Nem is értem miért volt MBR a merevlemez amikor arra nem telepítettem Windowst, talán az Asus gyárban állították be?

Egy korábbi kérdésemre is megírom most itt a választ az utókornak.
Internetről nem tudtam kideríteni azt az Asus GL752VW notebooknál, hogy az M.2 SSD foglalata milyen csatlakozási típust támogat (SATA vagy PCIE). De miután egy boltban ki volt állítva a gép elég volt csak megfordítanom és a szerviz fedelén volt egy matrica amelyen a következő írás szerepelt: M.2 slot only supports 2280 SATA SSD. Tehát PCIE-es SSD-t nem támogat. Miután megvetem a gépet egy Samsung 850 EVO M.2 SATA SSD-t vettem bele, és gond nélkül felismerte és települt rá a Windows.

Egy gondom azért akadt az M.2 SSD beszerelésénél, még pedig az hogy se a notebookhoz se az SSD-hez nem adtak rögzítő csavart. Próbáltam a merevlemez keret egyik rögzítő csavarját felhasználni, de túl vastag volt a menete az M.2 foglalathoz, utána az egyik fedél rögzítő csavarral is próbálkoztam, de az is túl vastag volt. Végül kiszedtem az asztali gépem alaplapjából az M.2 foglalatához adott csavart és az persze már jó volt a notebook foglalatához is. Az asztali gépből nem fog hiányozni az a csavar mert ott hagyományos 2.5-ös SSD-t használok, de ha nem lett volna az asztali gépemben megfelelő csavar akkor nem tudom hogy sikerült volna rögzítenem az M.2 SSD-t, nem értem ilyen apró dolgot mint ez a csavar miért spórolták ki a notebookból. Ettől eltekintve eddig elégedett vagyok ezzel a notebookkal, bivaly erős, dögösen néz ki, Asus minőség.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#8271) Pocok256 válasza ates85 (#8270) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi az infot. Gyárilag azért jöhetett MBR re hisz rendszer particiónak volt felkészítve.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8272) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Augusztusban erkezik az Asus G752VS Intel i7 6700hq CPU-val es 8Gb-os GTX1070 (nincs M) VGA-val!

A legolcsobb konfiguracio (SSD nelkul) 630.000 Ft korul fog indulni.

[ Szerkesztve ]

(#8273) xyvz2


xyvz2
tag

Srácok nektek nem szart be az nvidia experience? Nekem behalt az asztali pc-ben meg a notin is kb 5 perc különbséggel... jelezte a felugró nvidia ikon hogy van friss driver, katt telepítés, és erre azt írja az experience nem mükszik leáll kilép minden....Oksa ekkor Rog noti bekapcs és uaz: win föláll, felugró ablak, van új nvidia driver, szuper- telepítés, erre ez is mint az asztali gépen az experience nem mükszik leáll stb...tegnap előtt még semmi nem volt 1ik gépepemell sem mikor lekapcsoltam, tegnap nem voltam gépközelben ma meg hogy bekapcs után egyből 10 sec és nem megy azt meg hogy :F :O :o ??? THX közben megnéztem : azt írja valami baj történ próbálja meg újraindítani az experience-t, de persze akkor is uez az üzi, ha újra indítok akkor is , az asztali PC-n full gyalu, driver manuálisan föltelepít de ugyanúgy behalt :W :W :W a notin hagyom nem frissítek sztem valami gebasz van nvidiáéknál....HELP PLS ill vigyázzatok vele

[ Szerkesztve ]

(#8274) Mikulásbá válasza xyvz2 (#8273) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam frissített hiba nélkül.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8275) xyvz2 válasza Mikulásbá (#8274) üzenetére


xyvz2
tag

THX a választ :R
...................ezek nagyon csúnya szavak helyei :DDD
Megoldódott a probléma
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8276) gerner1 válasza xyvz2 (#8273) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam minden rendben.

(#8277) -Alvin- válasza Darth_Revan (#8272) üzenetére


-Alvin-
tag

Valszeg ezért akciózzák a 980asokat :D
[link]

(#8278) Pocok256 válasza Darth_Revan (#8272) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez így elég ingyen kategória, akkor meg is van a karácsonyi ajándékom kíváncsi leszek azért, hogy ez rendes 1070 ténylegesen mert, ha igen akkor :C

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8279) Darth_Revan válasza Pocok256 (#8278) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szerintem kiherelt 1070 lesz. A laptop 1080 kb az asztali 1070 szintjen lesz 2048 cuda maggal (asztaliban 2560 van) es GDDR5-el (GDDR5X helyett), es szerintem a laptop 1070 pedig picivel a GTX980 felett lesz 15xx cuda maggal. A teljesitmeny nem lesz szerintem olyan eget rengetoen nagy ugras a GTX980-hoz kepest, inkabb az alacsonyabb fogyasztason lesz a lenyeg (GTX980 185-200W, 1070 a pletyka szerint 85W)
De ezek persze csak tippek :)

[ Szerkesztve ]

(#8280) matteo_szg válasza Darth_Revan (#8279) üzenetére


matteo_szg
őstag

Utolsó infóim szerint így lesz a váltás:

GTX 980 Desktop -> GTX 1080 Mobile
GTX 980M -> GTX 1070 Mobile
GTX 970M -> GTX 1060 Mobile

jupiiii

(#8281) Darth_Revan válasza matteo_szg (#8280) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mar csak AZT kellene megtudni, hogy pontosan mennyi cuda magot kapott a laptop 1070...esetleg egy kis spoilert nem osztasz meg ? :D

Teljesitmeny teren nekem KB ugy tunik, hogy az Nvidia alacsonyabb fogasztas mellett ezt fogja kihozni a Pascal kartyakkal:
GTX970M -> asztali GTX970 szint (gtx 1060)
GTX980M -> asztali GTX 980 szint (gtx 1070)
GTX980 -> asztali GTX 980 Ti szint (gtx 1080)

(#8282) Pocok256 válasza Darth_Revan (#8281) üzenetére


Pocok256
veterán

Szóval akkor azt jelenti, hogy ténylegesen akinek 980m je vagy 980 dekstop verziója van csak 1080(m) re lenne érdemes váltania viszont annak az ára meg 800k körül fog indulni ami kissé bizar és nevetséges ^^.

Mindenesetre elég nagy csalódás mert mindenhol az írták, hogy nem lesz csonkítás és teljes értékű verziókat kapnak majd alaptopok is...

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8283) sqpp


sqpp
őstag

Üdv!

Haveromnak segítenék, de van egy kis gond gl552vw rog laptopjával..Szóval feltolnánk a Windows-t pendrive-ról, de valami oknál fogva a frissítések telepítésénél leáll az egész olvasási hibára hivatkozva. (Én arra gondoltam, hogy HDD vagy RAM probléma, de nem akartam őt elszomorítani még.) Próbáltuk másik pendrive-al, de azzal is ugyan az a gond, viszont DVD-ről pedig felment, viszont mikor kiírta, hogy a Windows betöltése akkor ott megállt kb, nem írta ki hogy baj van, csak egyszerűen nem töltött be.

Megjegyzem a Windows nem UEFI-s módba lett telepíte, hanem simán. Viszont UEFI-sen formázni sem engedi a partíciókat, szóval nem tudom mit kellene. Mivel messze lakik alapból segíteni sem tudok így neki, csak Skype-on keresztül, úgy meg elég rossz. Szóval most egyelőre kifogytam az ötletekből, írjatok már valami megoldást, ha tudtok köszi :)

(#8284) vandor01 válasza sqpp (#8283) üzenetére


vandor01
őstag

csak egy kerdes? milyen WIN-t probáltok feltolni?
mert nalam hasonlo jellegu hibat ad mikor WIN7-et
szeretnek 5 vagy 6 gen proci meg egyebre feltuszakolni..
de azert minden 10.ikre fel tudom rakni... de ez nalam es WIN7...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8285) sqpp válasza vandor01 (#8284) üzenetére


sqpp
őstag

Win 10-et

(#8286) Zoli19851114 válasza Darth_Revan (#8272) üzenetére


Zoli19851114
újonc

Király!! :)) :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

(#8287) Djatis


Djatis
senior tag

Ezt láttátok már?
[link]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#8288) Mikulásbá válasza Djatis (#8287) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Már van Pascal-os gépe is az Asus-nak,ezt kicsit hamarabb kellett volna szerintem.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8289) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Új driverrel zárja a napot az NVIDIA

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8290) matteo_szg válasza Mikulásbá (#8288) üzenetére


matteo_szg
őstag

A Mobile Pascal még 1 hónapig NDA-s, addig kell valami más. Persze már elő vannak készítve a GPU refresh modellek is.

jupiiii

(#8291) Mikulásbá válasza matteo_szg (#8290) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Na jó,aki nem bírja ki,vagy mindenképp ki akarja próbálni,hajrá.

Én kis laikus a G751JY gépemhez hasonlítok mindent. :B

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8292) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#8291) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

.... hasonlítok és viszonyítok.....

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8293) Jazz válasza Mikulásbá (#8292) üzenetére


Jazz
Topikgazda

És még mindig az a nyerő....;-)

free your mind

(#8294) Mikulásbá válasza Jazz (#8293) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:K

(mármint ár-érték-teljesítmény vonatkozásában)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8295) Mikulásbá válasza matteo_szg (#8290) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Elárulhatsz valamit arról,hogy lesz-e 1080-as GPU-val szerelt G752 formátumú gép?Nem vizes,sima levegő hűtéses.
(szerintem nem is kérdés,hogy lesz,de milyen?)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8296) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok. lenne 1 naaaagy láma kérdésem: akárhogy tekerem-forgatom nem tudok rájönni hogy hol szívja be a hűtő-venti a levegőt :F ? Oké hátul fúj ki, de hol szív be, létezik az hogy azon a kis 6x6 pár kis vágáson az alján...nooormáslis?

[link]

Csak azért kérdezném hogy milyen laptophűtőt lenne érdemes rakni alá, ugyanis múlt héten klímázott szobában jó nem 18fok (tetőtér a klíma kb 27 fokig tuja hűteni... :O ) gamezézés közben 93 foknál letiltott a proci...(asztalon nem ölben természetesen) gondoltan veszek 1 hűtőt alá, de ahhoz tudni kéne hol szív a venti, hogy olyan típust nézzek ahol a legjobb hatásfokkal hűt a venti.....kösszencs ha valaki felvilágosít, fontos lenne hogy meg tudjam rendelni a hűtőt, mielőtt visszajön a dög meleg: szóval létezik az hogy csak azon 6x6 kis csíkon szív a venti? Vagy felnyitáskor a kijelző alatt a zsanér mellett a bal oldalon van 1 kis rácsos rész esetleg ott..passz-kössz

[ Szerkesztve ]

(#8297) SkyS1gn válasza xyvz2 (#8296) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sokat szív oldalt a portokon keresztül nekem tiszta porosak mindíg meg érezni is, meg lehet a bill felől is.

(#8298) xyvz2 fogalmam nincs nekem is 90C felé voltak hőm értékek de nem throttlingol.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8298) xyvz2 válasza SkyS1gn (#8297) üzenetére


xyvz2
tag

Thx a választ. Akkor ezek szerint nem lehet(érdemes) alá tenni valami jobb noti hűtőt, mert nem onnan(alulról) szív, rgó hatástalan-fölösleges....?

[ Szerkesztve ]

(#8299) Mikulásbá válasza xyvz2 (#8296) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Már volt ez a kérdés,tessék újra.

Azaz semmilyen hűtőnek nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#8300) SkyS1gn válasza Mikulásbá (#8299) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Részben igaz ez a rajz, de oldalról is regeteget szív, kezed odarakod miközben terheled megérzed.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.