Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-22 19:07:31

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7001) Mikulásbá válasza matteo_szg (#7000) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Szerintem értékesítésben még jobban alul fog maradni a GX700.Gondolom ez nem is volt kérdéses,itt nem is ez számít.

Asus ROG Zephyrus M gaming laptop eladó! -> https://tinyurl.hu/6O8I/

(#7002) matteo_szg válasza Mikulásbá (#7001) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

A GX700 nyilván, de ez nem is baj. Én arra vagyok kíváncsi, mi jön a Computexen.

jupiiii

(#7003) -Alvin- válasza matteo_szg (#7002) üzenetére

-Alvin-
(tag)

Polaris meg pascal? :D

(#7004) matteo_szg válasza -Alvin- (#7003) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

Igen, ezek is lesznek. :)

jupiiii

(#7005) makimakom

makimakom
(aktív tag)

Milyen ssd való ebbe a g751jy be? És hol tudok venni hozzá? Egy 128as elég lenne.

(#7006) Mikulásbá válasza makimakom (#7005) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Ha játszani is akarsz-azaz telepíteni pár játékot az SSD-re, -kevés lesz a 128 GB.
Amúgy a sima SATA III-as is jó vagy M.2-is,2280-as,de csak AHCI PCIe-s verzió.

[ Szerkesztve ]

(#7007) makimakom válasza Mikulásbá (#7006) üzenetére

makimakom
(aktív tag)

Inkább a rendszer gyorsasága miatt akarom, hogy pörögjön rajta minden. És tudsz is linkelni ilyet, ami biztos jó bele? Köszi a segítséget.

(#7008) Mikulásbá válasza makimakom (#7007) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Másold be ezt a google-ba : Samsung 850 EVO 120GB ár ,aztán első találat,lehet válogatni a boltok közül.
Én azért legalább 250GB-t ajánlanék.

Ez a másik típus : [link]

[ Szerkesztve ]

(#7009) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Jol latom, hogy 1 het es veget er az Asus bizalom program?

(#7010) wanted5 válasza Mikulásbá (#7008) üzenetére

wanted5
(senior tag)

~50 ezerért már 500 gigásat is lehet venni :Y
csak azért mert m.2 tuti nem fizetnék érte ennyit

Xiaomi Redmi 4X -> Redmi Note 7 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#7011) Mikulásbá válasza wanted5 (#7010) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Én sem,ezért vettem én is sima 850 EVO-t.A különbség papíron nagy,amúgy senki nem veszi észre.
Kérdezte,megmutattam a másik verziót.

[ Szerkesztve ]

(#7012) Mikulásbá válasza Darth_Revan (#7009) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Bizony,addig vedd meg a GX700-at! :DDD

(#7013) matteo_szg válasza Darth_Revan (#7009) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

Jól látod, nem folytatódik tovább a program.

jupiiii

(#7014) david5745 válasza matteo_szg (#7013) üzenetére

david5745
(tag)

Ennek amúgy lehet tudni mi az oka ???

(#7015) matteo_szg válasza david5745 (#7014) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

Persze, más promóciókat tervezünk idén. :)

jupiiii

(#7016) david5745 válasza matteo_szg (#7015) üzenetére

david5745
(tag)

Ha legalább ilyen lesz felőlem jöhet bizalom garis gép már megvan :) Gondolom nem publikus hogy mi vagy mik lesznek azok promóciók :DDD

(#7017) Darth_Revan válasza Mikulásbá (#7012) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Hat egy akcios G751JY-t majdnem berantottam :)
De aztan gondolkodtam es 2 evre elore tervezve mar 4 gb-os vga lehet keves lenne, ha nem akarok kompromisszumokat kotni...tokeletes pelda az uj Tomb Raider, mindent maxra tolva meg fullHD felbontason is 8 Gb VRAM-al erzi jol magat...forumok is tele vannak panaszosokkal, hogy akad a 150-250e Ft-os GTX 980 es GTX 980 Ti kartyakkal, mert keves a 4 es 6 Gb...nagyon minimalisan, szinte alig eszrevehetoen nalam is megakad GTX 980 4gb alatt, de GSync-nek hala szinte alig eszreveheto.

Ezert is akarok mar mindenkeppen 8GB VRAM-os gepet...hiaba remek gep a G751JY es megy jo arba, azert a hardver benne mar lassan 2 eves :(

Ha meg kijon a Pascal 20 zillio Gb video memoriaval, akkor meg mar a jatekfejlesztok is lustak lesznek optimalizalni es lehet meg 8 Gb is keves lesz :W

[ Szerkesztve ]

(#7018) Pocok256 válasza Darth_Revan (#7017) üzenetére

Pocok256
(veterán)

Azt azért te sem hiszed el, hogy akár 1 év múlva is elég lesz a 980 teljesítménye :D

Samsung S10e; MSI GS65 8RF Stealth Thin;

(#7019) Darth_Revan válasza Pocok256 (#7018) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

980M talan nem, de 980 az extra 512 cuda maggal+GSyncel meg boven labdaba fog rugni szerintem :)

(#7020) SkyS1gn

SkyS1gn
(nagyúr)

Ujrapasztázáshoz lekell kapni az egész bill részt is vagy meglehet oldani hátulról?

[Video shoot and editing] [If you love my work contact me]>>>[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#7021) Pocok256 válasza SkyS1gn (#7020) üzenetére

Pocok256
(veterán)

Ripityara kell robbantani mindent.

(#7022) thomasa válasza Pocok256 (#7018) üzenetére

thomasa
(senior tag)

A vga limit miatt elég lesz.

(#7023) SkyS1gn válasza Pocok256 (#7021) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

:O

Akkor egyenlőre hagyom.

[ Szerkesztve ]

[Video shoot and editing] [If you love my work contact me]>>>[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#7024) Digidroid

Digidroid
(tag)

Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán beüzemeltem a gépem, és elképedve láttam, hogy van egy szép kis zöld folt középen alul a kijelzőn, ami nem csak teszteknél, hanem a win. alatt is zavaróan látszódik :Y
Mellékelek néhány képet:

A DigiPrime-nál a szervizes a képek láttán azt mondta feltétlen el kéne vinni megmutatni az fixdirect-hez... Nem tudom ti mit szóltok hozzá, mennyire elfogadható :F

(#7025) Digidroid válasza david5745 (#6993) üzenetére

Digidroid
(tag)

Gratula a géphez, és a jó vételhez :C

(#7026) NTonee válasza Digidroid (#7024) üzenetére

NTonee
(veterán)

és itt kezdődik a digiprimeos szívatás, ugyanis nem a fixdirectnek kéne mutogatni, hanem a digiprimos csókának azt kellett volna mondania, hogy azonnal vidd vissza és kicserélik!

(#7027) gerner1 válasza Digidroid (#7024) üzenetére

gerner1
(veterán)

Bár nem tudni, a vásárlás helyén kívül, még milyen köröket futottál ezzel, de én mindenképpen gyorsan beregisztrálnám a gépet a február 29-ig tartó asus bizalom programba, mert ha minden kötél szakad, akkor bizony ez marad a "végső menedék" ...

[ Szerkesztve ]

(#7028) gerner1 válasza NTonee (#7026) üzenetére

gerner1
(veterán)

Igen azt kellett volna. De ebben a fillékufircoló országban, 1, 2, 3 sorrendben mindig megpróbálják a vevőre tolni az efféle utánajárást, mert akkor a vevőé a garoztatással járó költség. Az ilyesmire fordított ídőről nem is beszélve, ami ugye szintén spéz ......

[ Szerkesztve ]

(#7029) NTonee válasza gerner1 (#7028) üzenetére

NTonee
(veterán)

,,ebben a fillékufircoló országban" van egy jogi szabályozás, ami kimondja, hogy személyes vásárlás esetén 3, internetes vásárlás esetén 14 napig bármilyen probléma/hiba esetén kötelesek cserélni a gépet. Ha a kereskedő ezt nem teljesíti, akkor lehet menni a fogyasztóvédelemhez, amit persze soha senki nem tesz meg, így az ilyen cégek még mindig léteznek. No de várjuk ki a végét, hátha kicserélik.

[ Szerkesztve ]

(#7030) Mikulásbá válasza NTonee (#7029) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Az internetes vásárláskor a 14 nap az elállási jog,indoklás nélkül vissza lehet küldeni a terméket.
Ez ennyiből jobb,akár pixelhiba,akár más kiderül,mehet vissza.

[ Szerkesztve ]

(#7031) thomasa válasza Mikulásbá (#7030) üzenetére

thomasa
(senior tag)

adott időn belül "indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól"...

(#7032) Digidroid válasza thomasa (#7031) üzenetére

Digidroid
(tag)

A regisztráció már megvolt, most várom a visszaigazolást, Személyes vásárlás volt, személyes átvétellel, sajnos a 3 napon már túl vagyok, úgyhogy nem lehet hibáztatni őket. Ha megjött a visszaigazolás akkor felveszem a kontaktot az fixdirect-el... Mert szerintem ezt a zöld foltot nem lehet a sima bevilágításra fogni.

(#7033) Mikulásbá válasza thomasa (#7031) üzenetére

Mikulásbá
(veterán)

Mintha ugyanezt írtam volna,nem? :U

(#7034) Jazz válasza Digidroid (#7024) üzenetére

Jazz
(Topikgazda)

Ez elég durva. Nézd meg ezt a linket, második kép: [link].
Ez se a legjobb, de ez még az elmegy kategória.

Új korában is ilyen volt vagy most vetted észre?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7035) Digidroid válasza Jazz (#7034) üzenetére

Digidroid
(tag)

Múlt szerdán vettem, aztán SSD rendelés és fórumolvasás után tegnap este volt végre időm nekilátni a win. telepítésének. Mikor futtattam az eizo monitortesztet akkor szúrt igazából szemet.. Lenne viszont néhány kérdésem, melyik program kell a bill.-nek mert nekem betöltés után nem világit és a funkció gombok sem nagyon működnek. Továbbá jobb oldalon bekapcsolás előtt behelyeztem egy pendrive-ot és betöltés után nem jelent meg, újra ki kellett húzni majd bedugni, majd mikor kikapcsoltam továbbra is feszültség alatt maradt (USB charger nem lett feltelepítve) BIOS-ban kéne valamit állítani, vagy ez valami win10 feature esetleg szimpla bug :F
Viszont az ASUS Bizalom-tól már kaptam egy regisztrációs bizonylatot :) 3 munkanapot írnak és visszajeleznek. Na jó éjszakát :)

(#7036) Darth_Revan válasza Digidroid (#7035) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Asus bizalomra nem jogosult ezzel abhibaval jelenleg a a geped. (Mar ha az a cel hogy ervenyesitsd most ezt a jogod)

(#7037) DVlad

DVlad
(őstag)

Ez brutális, ezek ipari hulladék monitorok, selejtek.

(#7038) SkyS1gn válasza Digidroid (#7024) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Azta, kicsit nekem is látszik, de azt próbáld meg hogy hajtogatod a kijelzőt és nézed, ahogy hajtod a zöld árnyalat is változik, meg ahogy a kávát nagyon finoman nyomogatod akkor is! :Y

(#7039) DVlad válasza matteo_szg (#7013) üzenetére

DVlad
(őstag)

7 év/150k km garit adtunk, de már elmúlt. Most más érdekességeket találunk ki, pl.: ajándék szőnyeg és illatosító. :D

(#7040) makimakom

makimakom
(aktív tag)

Ti kiszoktátok húzni a tápot a konnektorból, ha nem használjátok a gépet?

(#7041) kozmy válasza makimakom (#7040) üzenetére

kozmy
(őstag)

Én pl ki és a gépből is. Ha üzembe helyezem a gépet előszőr a 220-ba majd a gépbe, úgyan is már ment tönkre úgy laptopom hogy a gépbe be volt dugva és utánna a 220-ba és tulfeszt kapott a lapos és tönkrement az alaplap. Ebből okulva azóta huzogatok tologatok :) pedig elektroműszerész vagyok :)

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#7042) NTonee válasza Digidroid (#7035) üzenetére

NTonee
(veterán)

Telepítsd fel a drivereket és szoftvereket a support oldalról és akkor működni fognak. Bill világítás - atkacpi, funkció billek - keyboard device filter utility, de a többi is kell.
Az usb charger port a programja nélkül is működik, azt nem egy programmal csinálja a gép. A program a funkció beállításaihoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#7043) matteo_szg válasza Darth_Revan (#7036) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

Pontosan, a vásárlástól számított 31–365 napon belül meghibásodásokra vonatkozik a Bizalom Program.

Pocok256: én is ezt tenném.

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#7044) Pocok256 válasza matteo_szg (#7043) üzenetére

Pocok256
(veterán)

Akkor én helyében várnék egy hónapot aztán leadnam. 400k ért nem zavarna 1 hónapig xd

(#7045) Mikulásbá

Mikulásbá
(veterán)

Alaposan kigyúrt gamer notesz érkezett a Gigabyte műhelyéből

(#7046) thomasa válasza makimakom (#7040) üzenetére

thomasa
(senior tag)

Soha, be van dugva mindig. Ebből még soha sem volt gondom, pedig kb 12 éve használok laptopokat.

(#7047) Pocok256 válasza makimakom (#7040) üzenetére

Pocok256
(veterán)

Majd pont huzigálni fogom :D

(#7048) wanted5 válasza makimakom (#7040) üzenetére

wanted5
(senior tag)

kapcsolható elosztót használok, esténként persze le is kapcsolom, így nem kell huzigálni :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4X -> Redmi Note 7 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#7049) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Meg tudna nekem valaki tenni, hogy megnezi hogyan fut a jelenleg a Rise of the Tomb Raider JY alatt, ha mindem (meg a textura is) abszolut a legmagasabbra van allitva?

Asztali GTX 980 4Gb alatt amikor betoltodik a jatek, akkor par percig van mikroszaggatas es a gpu hasznalat is 90% alatt van, de utanna eltunik a szaggatas es az fps is normalizalodik (gondolom ennyi ido kell neki, hogy minden texturat betoltson a hatterben)

Meg tudna valaki nezni, hogy miutan mar mindent betoltott a hatterben, akkor abszolut mindent maxra tolva mennyi a minimum es atlag fps a szovjet bazison vagy a benszulottek falujaban (az elso megerkezeskor)?

Amit talaltam youtube-on videokat GTX980M-hez, ott senki sem tolta maxon, mindenki visszabb vette a texturat vagy az arnyekokat :(

Vagy sajnos mar eljott az ido, hogy a 980M-nel is kompromisszumokaf kell kotni es nem lehet minden graikai reszletesseget maxra tolni? Mert ha mar a vga mag maga keves, akkor tenyleg ertelmetlen a G752VY-t venni az olcsobb G751JY helyett :U

[ Szerkesztve ]

(#7050) Pocok256 válasza Darth_Revan (#7049) üzenetére

Pocok256
(veterán)

Szívesen megnézném neked, de sajnos fostalicska ms store os verzióm van meg :'( Virágboltban meg nincs megtörve :(

Ha neked esetleg meg van steamen és tolsz rám addigra egy családi megosztást akkor belesem szívesen estefele. MEgnézés után pedig visszavonod azonnal :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.