Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) xyvz2 válasza Mikulásbá (#8299) üzenetére


xyvz2
tag

Köszi neked is :R , mindig segítesz :R bocsi hogy nem olvastam vissza. Gondoltam majd jól kiguglizom... de már 4 órája kalimpálóm a billentyűzetet 1 nyomorult képért vagy infóért, még vágottsszemű oldalakat is fordítgatok de semmi....hát isten vagy, de hogy honnan van a kép te rajzoltad :C , nem rossz indultából...csak hogy mit szívtam ezért a képért :W :W :W Na a lényeg köszi, tényleg semmi értelme a hűtőnek a kép alapján...

[ Szerkesztve ]

(#8302) Mikulásbá válasza xyvz2 (#8301) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igazából Killhates érdeme a rajz.

(#8303) kozmy


kozmy
őstag

Szerintem így már van értelme egy hűtő padnak. :C

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8304) xyvz2 válasza kozmy (#8303) üzenetére


xyvz2
tag

:DDD Na ehhez kell ám a türelem vagy inkább a bátorság, de az látszik hogy átgondolt profi munka...

[ Szerkesztve ]

(#8305) kozmy


kozmy
őstag

Ami képet bedobott Mikulásbá, A kijelző alsófelé mutató vastagbb kék nyíl ahová mutat ott valóban van egy rácsos réssz mintkét oldalon de ott levegőt nem szív be mert ott hangszórók vannak.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8306) kozmy válasza xyvz2 (#8304) üzenetére


kozmy
őstag

Sz: Köszönöm a dícséretet :R saját kreativitásom. Mondjuk egy lyukat el toltam mert sorjáztam nagyobb furóval s átszaladt a kisebbik lyukon de nem látszik. A hőcső mentén meg lett szerkesztve a lyukazás,nem egy dolog a szétszedés több idő mint ezt a lyukazást meg csinálni :K

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8307) bandras54


bandras54
aktív tag

Hello mindenki! 970-es gl502-vel van Vkinek tapasztalata?

(#8308) kozmy válasza bandras54 (#8307) üzenetére


kozmy
őstag

Valami problémád van vele?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8309) bandras54 válasza kozmy (#8308) üzenetére


bandras54
aktív tag

Még élőben sem láttam. :) csak a kíváncsiság. Mit sikerült összehozni asus-éknak a kis házba. Leginkább a hűtés érdekelne. Keresem az utódot. :)

(#8310) kozmy válasza bandras54 (#8309) üzenetére


kozmy
őstag

Szerk:
Nem lehet rossz gép s a hűtése sem rossz hasonlo a G751-éhez,mien gépnek az utódját?

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8311) bandras54 válasza kozmy (#8310) üzenetére


bandras54
aktív tag

Az aláírásban lévőt. Próbáltam a gl502-ről tesztet v bármi érdemi tapasztalatot keresni de még nem találtam. Fontos lenne a 15.6" méret.

ezen kívül még a clevo 650, alienware 15, gigabyte p35w nézegettem. 960 után egy 970-et kipróbálnék.

(#8312) kozmy válasza bandras54 (#8311) üzenetére


kozmy
őstag

Az is egy jó vas,miért cserélnéd le?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8313) bandras54 válasza kozmy (#8312) üzenetére


bandras54
aktív tag

Teljes mértékben egyetértek. Nincs vele problémám, tetszik külsőre és a teljesítményével sincs problémám. De az escape From tarkovhoz kevés lesz. Tudom, elég beteg (de játékos körökben ez normális). :)) a diablo 2-3 óta nem vártam ennyire játékot.

[ Szerkesztve ]

(#8314) Mikulásbá válasza kozmy (#8303) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezzel oda is a garancia gondolom.....

(#8315) kozmy válasza Mikulásbá (#8314) üzenetére


kozmy
őstag

Szerinted? Van másik teknőm, ha a helyzet úgy hozza.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8316) playdigita


playdigita
csendes tag

Sziasztok!
Mindenek előtt remélem, hogy jó helyre nyitom a posztomat, ha nem akkor törölje a moderátor vagy mozgassa a megfelelő helyre, köszönöm!
Laptop vásárlás előtt állok. Van otthon egy PS4-em és sokat utazok, valamint a munkámban is nagy hasznát tudnám venni, így nem igazán van szűkségem asztali PC-re (igen tudom, hogy sokkal nagyobb teljesítményre képes a PC, könnyebb a fejlesztése és valamivel olcsóbb, de az imént említett okok miatt szeretnék Gamer laptopot venni).
A kérdésem leginkább azokhoz szól akik rendelkeznek a következő típusú laptoppal, vagy 1-2 szériával régebbivel (ASUS ROG GL552VW-CN151D). Mik a véleményeitek róla? Mennyire megbízható? Ha játékra használjátok (már pedig remélem :) ), akkor mik a tapasztalatok, mely játékokkal játszotok, milyen grafikai beállítások mellett mekkora FPS-el, milyen túlmelegedéssel?
Olvastam jó sok külföldi oldalt és magyarokat is egyaránt (pl RADIUM.HU http://radium.hu/blog/asus-gl552vw-teszt-review/), de leginkább mindenhol csak a papírformában leírtakat mondják el. Félek attól, hogy van valami a háttérben amit azért az eladások megnövelése érdekében megmásítanak és/vagy elhallgatnak.
Szeretném tudni, hogy A felhasználó, A gamer milyen tapasztalatokkal bővült a saját gépével kapcsolatban.
Ahhoz, hogy nagy blama legyen, túl sok a 290k érte (igaz részletben gondolkozok, áruhitel mellett - de akkor is).
Lenovo Y szériás gépek egyáltalán nem érdekelnek, szeretem az ASUS termékeket és nagyon reményeim vannak ehhez a masinához.
Leginkább amire használnám:
- YouTube videó feltöltés,
- Videó készítés, szerkesztés,
- Játékok (Witcher 3, Division, World of Warcraft, Heroes of the Storm, meg még egy nagyobb kupac játék, ~2016 első negyedévéig bezárólag).
A "tesztek" szerint, ez a gép a felsorolt játékokat, majd hogy-nem ultra beállítások mellett képes tartani a FullHD stabil FPS számát (30-50 között), de természetesen ki tudja, hogy a teszt alatt milyen extrákat használta, pl: nagy teljesítményű hűtőpad, további RAMok, bármi.
Mindenkinek a válaszát előre is köszönöm és remélem tud nekem valaki komoly érdemleges válaszokkal szolgálni!

Levente

(#8317) Mikulásbá válasza playdigita (#8316) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Lehet jobban járnál egy Dell 7559-el,elég i5-el,annak a hűtése még látásra is jobbnak tűnik.

(#8318) playdigita válasza Mikulásbá (#8317) üzenetére


playdigita
csendes tag

árban sokkal inkább megfizethetőbbnek látom a rog-ot, viszont a hűtése valóban a dell-nek jócskán jobb, ott már lehet segéd kiegészítőket ilyen célra felhasználni, ugyanakkor sajnos Lenovo, Dell, és Acer laptopoknál eddig mindig rossz, vagy ingen negatív tapasztalataim voltak :(
ASUS meg HP még nem volt a birtokomban, ezért is nagyon szemezek ezzel a GL552-es jószággal :S

Levente

(#8319) matteo_szg válasza playdigita (#8318) üzenetére


matteo_szg
őstag

ASUS vagy Dell....a HP és a többiek felejtős.

jupiiii

(#8320) Mikulásbá válasza matteo_szg (#8319) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

?

(#8321) egyedülülő válasza playdigita (#8318) üzenetére


egyedülülő
őstag

Szerintem kicsit sokat képzelsz, gondolsz, ebbe a laptopba.2016 os játékok, ultra beállítás, stb. Nagy lenne a csalódás ez garantált.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#8322) Djatis


Djatis
senior tag

This is Spathaaaaaaaaa :DD

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#8323) gerner1 válasza Djatis (#8322) üzenetére


gerner1
veterán

Uff ! Ezt vártam én is .... - már dörzsölöm is a bankkártyám.

(#8324) Djatis válasza gerner1 (#8323) üzenetére


Djatis
senior tag

Naggyon jó! 35-ért vettem 2 hetesen, most próbálgatom de eddig nagyon tetszik!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#8325) egyedülülő válasza Djatis (#8324) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ennyi pénzért én márkás egereket szoktam venni, nem egy asust.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#8326) Djatis válasza egyedülülő (#8325) üzenetére


Djatis
senior tag

Szerintem a 35k pont betakarja a tudását! Egy Razer Ouroboros-ról váltottam és már most azt mondom, hogy nem bántam meg!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#8327) matteo_szg válasza egyedülülő (#8325) üzenetére


matteo_szg
őstag

Jaj, szar duma, ne haragudj...gondolom, nem a márka alapján szoktad megvenni az egyéb Razer/Logitech és társai egereket...hanem tudás, tapasztalat, vélemények, tetszési index és esetleg ár figyelembevételével. :)

jupiiii

(#8328) Pocok256


Pocok256
veterán

Amúgy ennyi pénzt kidobni egy noname cuccert elég bátor kíváncsi vagyok majd a tesztekre.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8329) egyedülülő válasza matteo_szg (#8327) üzenetére


egyedülülő
őstag

Valóban, magma is hasonló értékek és információk alapján választok mondhatni jobbfajta gamer egereket és az ASUS epp nem szerepelt a listámon eddig mint hardcore gamer egér márka. Az viszont elég közhelyes, hogy a Razert hozod fel példának.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#8330) matteo_szg válasza egyedülülő (#8329) üzenetére


matteo_szg
őstag

Közhelyesnek indult az a mondat is tőled. :)
De így már ok, ez korrekt, amit írtál.

jupiiii

(#8331) wanted5 válasza egyedülülő (#8329) üzenetére


wanted5
őstag

az asus rog sica az ársávjában az egyik legjobb egér, tessék utána járni

ugyanúgy van a razernek, loginak, SS-nek stb-nek szar egere is, attól hogy a nép fejében hype-olt márkák még nem biztos hogy bármi amit csinálnak az jó lesz

szerk.: nem ezt az egeret védem, mert nem tudom milyen + 35 ezret még talán akkor se adnék érte ha lottót nyernék, de neked ez a hsz kb olyan mint mikor vki iPhone topikban kezdi szidni az apple-t...

[ Szerkesztve ]

(#8332) SkyS1gn válasza Djatis (#8326) üzenetére


SkyS1gn
félisten

omg :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8333) Dzsipy


Dzsipy
újonc

Sziasztok! Sikerült hozzájutni egy Asus G751 jy T7373D modellhez,nos van benne m.2sata foglalat,de állítólag nem támogatja a NVMe protokollú m.2 sata ssd-t.Ezt én meg is értem,de akkor mit támogat?mi az a típus ami belevaló?néztem sm 951 512gb ssd-t,kérdés jó lehet-e bele?lényeges lenne a gyorsaság,de itthon nem igen találok bele semmit.Ha valakinek esetleg van ilyen gépe,vagy tudna hasznos tippel-tanáccsal szolgálni azt nagyon szépen megköszönném.

(#8334) Dzsipy válasza kozmy (#8303) üzenetére


Dzsipy
újonc

Szia !nagyon komoly a hűtés megoldás :C mértél már hőfokot? kíváncsi lennék,hogy mennyit jelent mindez? :C :DD

(#8335) -Alvin- válasza Dzsipy (#8333) üzenetére


-Alvin-
tag

NVMe t tenyleg nem tud mivel az intel 6xxxtol tudja a proci.

A samsung sm 951 jó mivel ez a pcie m2es ssd, 2280 as formátumú kell amúgy.
[link]
De van ilyen kingston hyper xben is kerdes milyen áron találsz :D
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8336) wanted5 válasza Dzsipy (#8333) üzenetére


wanted5
őstag

miért nem veszel egy "sima" 2,5"-os ssd-t? sebességben nem fogsz különbséget érezni, tesztekben tudod csak kimutatni, ráadásul azt könnyebben bele fogod tudni rakni másik gépbe is + ugye sokkal olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

(#8337) kozmy válasza Dzsipy (#8334) üzenetére


kozmy
őstag

Konkrétan 10-13 fokot nyertem vele.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8338) xyvz2 válasza kozmy (#8337) üzenetére


xyvz2
tag

10-13 foook:Y az bazi sok, így nagyon megérte belevágni, gratula :C, úgy meg pláne hogy mint írtad van 1 + érintetlen tepsid :O azért így bátrabb az ember...

[ Szerkesztve ]

(#8339) kozmy válasza xyvz2 (#8338) üzenetére


kozmy
őstag

Witcher3 teszteltem kimaxolva 85-88 között ingázott így visszament 67-75. Hozzáteszem, hogy a gyári silány pasztát lecseréltem alolla, és egy icdiamond 24 pasztáztam újra.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8340) xyvz2 válasza kozmy (#8339) üzenetére


xyvz2
tag

az igen...

(#8341) SkyS1gn válasza kozmy (#8339) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Án is ujra akarom pasztázni MX4-el. Lenne végre időm szétkapnám...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8342) kozmy válasza SkyS1gn (#8341) üzenetére


kozmy
őstag

Idő? Fél órás munka nem több. Nem egy rossz paszta az MX4

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8343) SkyS1gn válasza kozmy (#8342) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem nem tuti nyernék sokat vele :)

(#8344) kozmy :K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8344) kozmy válasza SkyS1gn (#8343) üzenetére


kozmy
őstag

A gyári paszta 1 év aztán be is szárad meg keményszik.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8345) kozmy


kozmy
őstag

Mikor megvettem a gépet nagyon hajtott a kíváncsiság hogy mi van benne és bele lessek, de hagytam magamnak fél év türelmi időt aztán csak vettem a bátorságot ész ripityára szedtem, és akkor szembesültem azzal az ocsmánysággal hogy annyi pasztát rátoszozt az asus, hogy a cpu, gpu chipről lefojt a paszta s mindenhól csont szárazvolt.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8346) SkyS1gn válasza kozmy (#8345) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bármi garancia matricát nemkellett átszelni szétkapás közben?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8347) kozmy válasza SkyS1gn (#8346) üzenetére


kozmy
őstag

A képen bekarikázott gumit ha leveszed és alatt a csavar kereszt hornyos réssze kivan töltve valami fehér trutyival akkor az valamifélle biztonsági hilmi holmi lessz mert nekem ki volt töltve, valami porozus anyag lehetett mert hozzá értem a csavarhúzóval és porlott mint állat. Vagy csak valamifélle össze szerelési baki lehetett, és a szerelő újján maradt paszával tömitette tele a csavar kereszthornyos résszét.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#8348) Jazz


Jazz
Topikgazda

Indítok egy témát, g-sync, külső monitor:

A G751+ tulajoknak nincs valami kedvezmény ha pl. egy Asus g-sync-es külső monitort vesznek?

Gondolkozok egy jó külső monitoron (kifolyik a szemem a 17"-tól), de aranyárban vannak a g-sync-es monitorok. Egyáltalán működik HDMI-n keresztül a g-sync és a 144Hz pl.? (Amennyiben a monitor ezt tudja nyilván).

Annyira megszoktam már a g-sync-et és a 100Hz-et, hogy egy sima 60Hz-es panelra küldeném a képet, kicsit tartanék tőle.

Kíváncsian várom a véleményeket a fenti témáról.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#8349) Darth_Revan válasza Jazz (#8348) üzenetére


Darth_Revan
veterán

G-Sync csak DisplayPort-on keresztül megy. Kedvezmény nincs, 144 Hz-es TN paneles G-Sync monitor 130-140k körül kezdődik.

(#8350) kozmy válasza Darth_Revan (#8349) üzenetére


kozmy
őstag

Olcsó opció :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.