Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Pocok256 válasza xyvz2 (#7900) üzenetére


Pocok256
veterán

Jó hát erre mi sosem jöttünk volna rá mert nem írtad, hogy nem hálózatról használod nálam ha telepről megy alapból 30 FPS a max mert úgy van beállítva...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7902) Darth_Revan válasza xyvz2 (#7900) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ki az aki gamer laptopon akkuról játszik (nem Marió szintű játékkal) ? :U

(#7903) bandras54 válasza xyvz2 (#7893) üzenetére


bandras54
aktív tag

A legtöbb tv típusnál állítható a bemeneti jelnél PC opció.

(#7904) Mikulásbá válasza xyvz2 (#7900) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:Y :W

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7905) xyvz2


xyvz2
tag

Srááááácok. Tök igazatok van láma vok. Tegnap vagy tegnap előtt óta használom. Tök elfogadom hogy hülyeségeket kérdezek és kapom a savat érte, elismerem, megérdelem. De eddig csak asztali pc-m nem volt, notim csak 2 napja, 0 tapasztalat. Tudjátok mit felteszem becsszó utolsó hülye kérdésem, essünk túl rajta már előre bocsánatot kérek: Összekötöttem a laptopom, a TV-el, A TI SEGITSÉGETEKKEL THX. Megoldódott az FPS szám is, már csak 1 dolog maradt...indul a kérdés felkééészülni...tablettákat bevenni: Windows 10 pro 64 bit, Tv ugye már összekötve a notival HDMI-vel, kinyújtva a kép ahogy mondtátok - már töltő is bekapcs ahogy írtátok...minden frankó...eddig: úgyanis ha lekapcsolom a noti képernyőjét (mind a 2 FULL-HD-s, de ezt már írtam), szóval ha rákattintok hogy csak a TV kijelzője legyen látható vagyis a noti kapcsolja le az övét, az összes ikon összeugrik 1 csoportba mondhatni (18 -as karika gruppen-be) és persze ha a laptop kijelzőjét visszakapcsolom ott is 1 halomban lesz már az összes ikon, aztán fél óra visszarendezgetni....

[ Szerkesztve ]

(#7906) SkyS1gn válasza xyvz2 (#7900) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y Te töltő nélkül álltál neki játszani vagy 20%on töltve?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7907) L4mie válasza xyvz2 (#7905) üzenetére


L4mie
veterán

Na ez egy jó kérdés én is többször belefutottam már a problémába és nem tudom a megoldást :S szóval én is örülnék neki :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7908) thomasa válasza xyvz2 (#7905) üzenetére


thomasa
senior tag

Én még a telómat is zsinórra dugom, ha játszok rajta (szmájli)

(#7909) bandras54 válasza xyvz2 (#7905) üzenetére


bandras54
aktív tag

Asztal jobb klikk. Ikonok automatikus elrendezése pipa ki.

(#7910) smallmer


smallmer
őstag

Srácok, tudtok olyan tokot, nem táskát, csak neoprén tokot, ami passzol a g751-esemre? :) köszönöm

(#7911) gerner1 válasza smallmer (#7910) üzenetére


gerner1
veterán

Esetleg ....

(#7912) thomasa válasza gerner1 (#7911) üzenetére


thomasa
senior tag

Végülis csak a zippzárral karcolja körbe.

(#7913) smallmer válasza thomasa (#7912) üzenetére


smallmer
őstag

Voltam bent a laptop.hu-nál. Volt ott tucano amibe ha beleraktam akkor belül volt egy kis cucc amit rá lehetett húzni a szélére a laptopnak és a zipzár úgy nem ért hozzá. Sajnos a 20-as nagyon nagy volt. A 18,4-es meg kicsi. Pont a kettő között kellett volna.

(#7914) thomasa válasza smallmer (#7913) üzenetére


thomasa
senior tag

Ez egy okos megoldás, kíváncsi vagyok, az olcsóbb márkáknál is alkalmazzák-e. Na ez az amit nem tudsz webről megnézni.

(#7915) Jazz válasza smallmer (#7913) üzenetére


Jazz
Topikgazda

[link]

free your mind

(#7916) Grózi válasza Jazz (#7915) üzenetére


Grózi
veterán

És ezt hol lehet itthon és mennyiért kapni? :F

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#7917) Jazz válasza Grózi (#7916) üzenetére


Jazz
Topikgazda

44£. Itthon pedig: [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7918) vandor01 válasza smallmer (#7913) üzenetére


vandor01
őstag

esetleg? amazon uk? [link]

van amelyik jol van fotozva es latszik a zipzar alati vedoperem!
azert le lehet ugy fotozni hogy lathato a vedelem.... :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#7919) xyvz2


xyvz2
tag

Ne haragudjatok de mik ezek a szarok amiket belinkeltek....4-5 K-s gépeitek vannak és olyan fosokat linkeltek, legalábbis az én ízlésemnek, bocs(pedig nagyon nem 20 éves vok )....mondjuk én rendeltem 1 ilyent...vagyis 2-t... de hát ízlések és pofonok, biztos ez meg nektek nem tetszik(mondjuk irodába menni vele... :P )de mondjuk ad 1:belefér a gép, ad2: és még ki is néz valahogy, mondjuk mint maga a gép macsós....

http://www.ebay.com/itm/17-Red-Skull-Laptop-Bag-Sleeve-Case-Cover-For-17-4-17-3-HP-Dell-Acer-Asus-PC-/310464860834?hash=item484925d2a2:g:B9gAAOSwI3RW~J34

http://www.ebay.com/itm/Red-Skull-Laptop-Shoulder-Sleeve-Case-Hand-Bag-Pocket-for-17-17-3-17-4-Laptop-/191765621516?hash=item2ca61f2b0c:g:ur4AAOSwNyFWeflm

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_roccat-into-street-proof-messenger-bag%C2%A0k%C3%A9k-fekete-t%C3%A1ska-15-4-17-3-roc15800as--1150386.html

Bocsi akinek sérti az ízlését ezek a zord grafikák, dehgát maga a gépállat is szerintem 1 ragadozó, nem tudom elképzelni 1 samsonite-ban...

[ Szerkesztve ]

(#7920) Mikulásbá válasza xyvz2 (#7919) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az én szememet inkább az sérti,hogy még mindig nem tudsz linkelni rendesen. :U
Táskánál nem szólok bele,mert nálam csak hátizsák játszik,én a gép mellett még egy halom szemetet is viszek magammal.
Mondjuk ilyen kis vékony top case tokba hova teszi az ember a tápot,kábelt,stb. ?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7921) xyvz2 válasza Mikulásbá (#7920) üzenetére


xyvz2
tag

Húha tudod én vok a láma a csapatban, aki nem tudta 1 fél nap után hogy game közben be kell dugni a gépbe a tápot mert harmadolódik a teljesítmény, akkor linkelni hogy a fenébe tudnék.... :F Mondjuk ráhúzom az egeret és megnyitás új lapon, azért ez tényleg kemény meló...Ami az érdemi részt illeti igazad van, nem fér bele az aksi töltő, én is töröm a fejem hogy hova lehetne tenni, de 1 samsonite-ban akkor sem tudom elképzelni a vasat, hát nem tudom. Amúgy meg amiket linkeltetek, azok is slevee tokok voltak pont pont pont, sztem amibe belefér az aksi azért meg a reptéren lekapcsol a TEK...itt 1 smile következne de már megtanultam hogy nem lehet -talán 1x majd a link is sikerülni fog, próbálok tanulni és beilleszkedni.

(#7922) Mikulásbá válasza xyvz2 (#7921) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nézd meg,mennyi az akkud elhasználódása,szerintem nem tett jót neki,hogy arról hajtottad.Persze a te géped,úgy csinálod ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7923) thomasa válasza xyvz2 (#7921) üzenetére


thomasa
senior tag

Ha nem akarod, hogy utazás közben kicsavarják a kezedből, felesleges hivalkodó táskába tenni. A case meg azért kell, hogy ne kopaszon kerüljön a hátizsákba, mert karcolódhat, főleg ha mellé teszi az ember a kütyüket.

(#7924) gerner1 válasza xyvz2 (#7919) üzenetére


gerner1
veterán

Most már ismerjük az izlésed.
A témához visszatérve.... - van egy olyan vetülete a dolognak, hogy valaki feltett egy kérdést. Erre adtunk többen választ. Azt gondolom, hogy mindegyik adekvált volt a kérdésre. Azért sem akdatunk meg a kérdésen, mert a többség nem gondolja, hogy bárki is egy ilyen gépet neoprén tokba nyomva, viszi azt magával a "villamoson" x megállónyit a hóna alatt, táp + egyebek nélkül ....

(#7925) Mikulásbá válasza thomasa (#7923) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én azt a gyári vékony papírszerű zacsit húzom rá,amibe a dobozában volt csomagolva,azzal együtt megy a hátizsákba.Egy karcolás nincs a gépen.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7926) xyvz2


xyvz2
tag

Na kösz, fórumozok néha de ez a link gombot elismerem még tényleg láttam, bocs ezután használni fogom ha kell ígérem, bocs még 1x. Amiért linkeltem a tokokat nem feltétlen a marcona megjelenés, hanem a MÉRET!. Írtátok hogy karcol a cipzár megnéztem amit linkelt valaki, 31,5 cm gondoltam nem lesz belőle baj ha belinkelek egy 33 cm-est, mert ugye a gép 32...amúgy meg van sok minta, nem csak a koponyás, van szolidabb is, tényleg inkább a méret miatt linkeltem, bocs bemásoltam, de az a fránya táp tényleg arra tényleg lövésem sincs. Mikor megjött a gép nem is a majd 5 kg-s súlyán lepődtem meg mert azt tudtam, de a tápot mikor megláttam :Y

[ Szerkesztve ]

(#7927) Mikulásbá válasza xyvz2 (#7926) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még a 32 cm is kevés lehet,mert a gép közel 5 cm vastag.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7928) gerner1 válasza Mikulásbá (#7927) üzenetére


gerner1
veterán

Igen, egyetértek. Ezért véreznek el az "univerzálisok" . Normál értelembe vett hordtáska, hátizsákok többsége sem alkalmas, éppen az átlagtól eltérő méretek miatt ....

(#7929) xyvz2


xyvz2
tag

Igen én is nagyon tartok tőle, hogy az 5 cm magasság sokat "elvesz" a méretéből, hiába a +1-2 cm,és akkor huss 11 ropi...ha megjön 1-ből megírom, ha tudtok várni kb 2 hetet...

(#7944) Mikulásbá válasza smallmer (#7941) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Már írtuk anno többen is,legjobban akkor jársz,ha kibéleled azt a táskát alul.
Szinte mindegy mivel,mert nem látszik mi van a táska alján,csak puha legyen.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7945) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Nyugalom uraim! Takarítottam egy kicsit mert ez a stílus nem vezet sehova. Köszönöm.

(#7946) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

ASUS gamer cuccok 10% kedvezménnyel (kuponos)

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#7947) Jazz válasza Mikulásbá (#7946) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Mindjárt veszek is kettőt mindegyikből.:)

Én most egeret akarok nézni. Ti mit használtok? (A ROG-hoz...és így témánál maradunk.;) Ez egyben topic élesztés is.:) )

Az egyik amit kinéztem az ez, csak a görgővel nem vagyok kibékülve. CM Storm Alcor: [link] [link]

Illetve még a logitech G100s. De ez nem asszimetrikus, és nincsenek oldalsó gombok sajnos. Avago AM010 szenzorral ami igen jó.

free your mind

(#7948) Pocok256 válasza Jazz (#7947) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát nekem van egy razer orochi 2013 egy razer orochi 2015 és egy razer deathadderem ezek kb lefedik azt amire vágyom. Netezéshez egyebekhez királyság az orochi ha játszani akarok akkor meg ott a deathadder.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7949) SkyS1gn válasza Jazz (#7947) üzenetére


SkyS1gn
félisten

G502 most küldtem vissza mert a kábel harisnya a legrosszabb amivel találkoztam eddig, vagy csak én fogtam ki egy kula darabot. Egyébként imádom!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7950) Mikulásbá válasza Jazz (#7947) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Majd mindjárt jönnek az okosok és kikapsz,hogy már megint ez a téma. :U
Mindenképp optikait javasolnak a szakik játékhoz.Most Kone Pure Optical egerem van,imádom,az eddigi legjobb nálam.Külön szeretem,hogy ha DPI-t állítok,bemondja a gép,mire állítottam-akár játék közben is.
Gladius volt,ami nagyon jó egér,nagy,kézbe illő,pontos.
G402 Hyperion Fury is volt,az is pontos,jól kézbe illik.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.