Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) djxp01 válasza Jack@l (#1246) üzenetére


djxp01
senior tag

Igazából nem játékra kell, hanem munkára. Akkor szerintem marad az i5 2500k + Z75 Pro-3 + 4gb ddr3

regisztrált: 2005-07-05

(#1252) djxp01 válasza Kiki18 (#1250) üzenetére


djxp01
senior tag

Akkor jó eséllyel mehetne egy Z77 Pro-3 + i5 2500k + 4gb ddr3 (1600mhz pl.) legalább @ 4.2 ghz-en a 4+1 fázis mellett?

Ha majd esetleg besikerül szerezni egy ilyen konfigot, akkor a megfelelő beállítások végett fordulhatok hozzátok?

regisztrált: 2005-07-05

(#1253) Kiki18 válasza djxp01 (#1252) üzenetére


Kiki18
őstag

Igen,ezzel egy ilyen lightosabb tuning menni fog. :K Ha meglesz a konfig ide is jöhetsz,vagy a tuningosztályra.

[ Szerkesztve ]

(#1254) Hege1234


Hege1234
addikt

szevasztok!

van egy b75m alaplapom és az alaplapi hdmi nem akar működni
integrált vga megy de ahogy átrakom hdmi-re semmi nem történik
kell ezt a biosban külön állítani ? (most nincs nálam)
próbáltam úgy is hogy rá van kötve és utánna indítom a gépet és úgy is hogy windowsban
semmi

(#1255) Jack@l válasza djxp01 (#1251) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem csak a mhz számít, az ivy egyik elénye, hogy kb 6-8%-al gyorsabb ugyanazon a frekvencián, jó eséllyel azt is meg tudod hajtani 4,1-4,2 körül, Z77 lapot vennék a helyedben inkább. Nemtom mit dolgozol, de nem szerény az a 4 giga ram manapság? :) (ezért is kérdeztem pontosan mire kell)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1256) Jack@l válasza Jack@l (#1255) üzenetére


Jack@l
veterán

UI: hülye vagyok, maga a chipset nem sokkal butább...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1257) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Most kezdtem összerakni a gépemet amely AsRock Z77 Pro 4 egy külső nvidia kártya is kerülne bele.És windows 7 és ubuntu kerülne rá.Érdemes a virtu drivertjét felrakni vagy tiltsam le?A proci sajna még egy Intel Core i3.Az alaplapi topikba feltettem egy kérdés ha valaki tud rá válaszolni azt nagyon megköszönném [link]

(#1258) Kiki18 válasza qwertly (#1257) üzenetére


Kiki18
őstag

Üdv!
Sok tesztet láttam és mégtöbb véleményt olvastam,de a virtu nem ajánlott. Az elgondolás jó,de kiforratlan még.Tesztekben,benchmarkokban minimálisan jobb eredményt hoz,de a gyakorlatban pl játékok alatt) viszont rosszabbakat,mintha egyszerű dedikált kártyád lenne.
Azt javaslom,ha nincs még a gépedbe VGA,akkor haználd az integrált HD graphicsot addig,amíg veszel egy videókártyát. És ha már vettél,felejtsd el a virtut,egyszerűen nem éri meg.

(#1259) djxp01 válasza Jack@l (#1255) üzenetére


djxp01
senior tag

Értem. Igen, a RAM sok dologhoz kevés lenne, de amire kellene, arra bőven elég a 4 gb.
A lényeg az, hogy igen erős processzor sebesség kellene a lehető legolcsóbb áron... tudom igazi Magyar gondolkodás ez: Egyszerre b*szni és szűznek maradni :D

De valamit csak kihozunk majd valamelyik lapból, remélem... :F

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#1260) Anfänger válasza Kiki18 (#1258) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!

de a gyakorlatban pl játékok alatt) viszont rosszabbakat,mintha egyszerű dedikált kártyád lenne.
Ez nem feltétlen igaz,sok gameban segít,föleg a régebbiekben.Pl.: COD 4,COD Black Ops,MW3,Batman Arkham city,és még sorolhatnám. A COD-okat magam teszteltem és a Batmant is. Persze a BF3-ban ront a helyzeten sajna. :((

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1261) qwertly válasza Kiki18 (#1258) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi a választ,ezt a virtu dolgot azért kérdezzem mert a gép napi kb.12-15 órákat megy és ez idő alatt nagyrészt csak letöltés és nettezés folyik rajta.És ilyenkor a dedikált kártya lekapcsolhatna mert talán növeli is az élettartalmát :F és az energia fogyasztás is kisebb lesz így.A játékoknál menne a külső kártya,amúgy egy Gigabyte nVIDIA GeForce GTX 550 Ti lenne.

(#1262) syl5 válasza qwertly (#1261) üzenetére


syl5
őstag

Neked is! :K

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1263) Jack@l válasza qwertly (#1261) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem kapcsol le a dedikált kártya, csak idle-be megy. Pár wattot, ha nyerhetsz óránként.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1264) qwertly válasza syl5 (#1262) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi

(#1265) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Lehet,hogy buta kérdést teszek fel de ha van egy i3 2020 procim akkor a feladatkezelőt elindítva nem 4 magot kellene mutatni?Tudom,hogy csak 2db fizikai mag van benne,de ez nem 4 szálon dolgozik tehát nem 4 magot kellene mutatnia?Az alaplapom Asrock Z77 Pro4 ehhez kaptam egy olyan progit amelynek a neve THX TruStudio ver:1.00.01 ez mit tud?Jobb lesz tőle a hangzás vagy csak fölösleges progi.

(#1266) kovsol


kovsol
titán

i5-3570k mellé kellene alaplap és az érdekelne, hogy a z77 pro3 pro4 pro4-m között mi az eltérés pontosan ? pr4-m azoké hogy más a méret és abból következik eltérés is

Árban nagyon közel vannak egymáshoz és a legjobbat szeretném venni ezen a 25k körüli árszinten, és tuningolni is szeretnék, bár ez a prociból kiindulva gondolom egyértelmű volt :) Első körben 4.2Ghz a cél, de később lehet több is akár.

(#1265) qwertly: HT valószínűleg le van tiltva a biosban azt engedélyezd és akkor 4 szálat fogsz látni, az a program amit mondasz az meg tudtommal a hangkártyához van, gondolom lehet vele hangszínt állítani, vagy effekteket használni ami változtatja a hangzást, de ki kell próbálni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1267) zolika010


zolika010
tag

Hali!
Nemsokára új konfig vételére kerül sor. Eddig ezeket szemeltem ki magamnak.
CPU: Intel i5 2500k
RAM: CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 KIT
Táp: CHIEFTEC CFT-650-14CS 650W
Ház: Raidmax Blade
HDD: OCZ 64Gb SSD Agility 4
VGA: Sapphire Radeon HD 7870 2GB
Az alaplap választás ügyében szeretnék segítséget kérni. Első körben egy Asrock Z77 Extreme4 lapot néztem ki. Megfelelő ez a lap ennek a konfignak? Vannak itt esetleg Z77 tulajok akik tudnának egy pár szót írni róla? Előny, hátrány stb... Ajánlhattok más lapot is.
Előre is köszönöm.
Üdv.

(#1268) milszab válasza Anfänger (#1260) üzenetére


milszab
senior tag

Ezt én is cáfolom! Az új 2.1.115 verzióval ugyanazok az fps-eket kaptam! Mind Battlefild, Shift, Dirt3 alatt! Csak azért nem így használom mert a GTA4 nem indul el valamiért vele. Remélem az új verzióban már javítják!

(#1269) OldAkita


OldAkita
aktív tag

z77 pro4-es lapban i5 3570k üzemel pár napja. Akár a pro3-at is vehettem volna de azon nincs dvi kimenet engem meg izgat a virtu mvp. Valhol olvastam hogy amíg nincs feltelepítve a win7 alá a service pack1 addig nem működik az igp. Elvileg meg tudom erősíteni mert nekem se ment, viszont miután frissítéssel megvolt a service pack, utána is azt produkálta hogy elég hosszú ideig fekete képernyőt adott. Már kezdtem átkozódni hogy miért nem megy mikor hirtelen beindult. Most aztán nem tudom eldönteni hogy service pack nélkül ha várok elindult volna vagy nem. Letöltöttem a Lucid weblapjáról a legfrissebb verziót és előbb kikapcsolt virtu nélkül majd azzal lefutattam a 3d mark-ot. Minimális eltéréssel ugyanaz lett az eredmény pedig épp itt a fórumon grafikonnal bemutatta valaki hogy a 3d markban milyen szépen növekedett a pont viruval. Ekkor bioszban auto helyett beállítottam 1024-et az igp számára, majd megtettem elsődlegesnek a hd4000 igp-t. Mintha ettől kicsit rövidebb ideg lett volna fekete képernyő induláskor, de lehet hogy csak beképzelem. 3d mark természetesen megint egyforma eredményeket produkált, de az is igaz hogy bármilyen beállítás is volt az igp-nél a vendort nem érzékelte (fogalmam sincs mi az a vendor) :), valamint az 1024-es memóriabeállítást is 0-nak mutatta és ezt a hibaüzenetet adta:"This result is invalid as we were unable to determine your Lucid Virtu MVP settings. Please install the latest version of SystemInfo from our website and re-run the benchmark. Your Virtu MVP software may also be an older version, please check for updates from Lucidlogix." majd az utána kis betűs kérdésre klikkelve ez a link jött:[link]
Sajnos nem tudok angolul így aztán nem tudom mit tegyek.
A Lucid Control paneljén se igazodok ki.Az Applications-ben felsorolja a támogatott programok, játékok listáját, de nem tudom mit jelent a fejlécen lévő "D", "I", "H". Talán Dedikált, Integrált? A "H"-ra végképp semmi ötletem. Ha segítenétek, örömmel venném.

(#1270) ryger válasza OldAkita (#1269) üzenetére


ryger
aktív tag

Szia,

Azt irjak azon az oldalon, hogy bizonyosodj meg arrol, hogy a legujabb drivereket hasznalod mind a Lucid Virtu es SystemInfo eseten is. Onnan letoltheted az update-et is ha 4.8-nal regebbi a program. A virtut pedig innen szedd le. Nekem csak szenvedest hozott igy uninstall lett a dologbol es ahogy masoknak sem ment tokeletesen, en nem is eroltetnem a dolgot, mert az i-mode sem hozna akkora megtakaritast.

Szerk: habar lehet Ivy-val mar jobban mukodik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1271) Bluerainbow válasza ryger (#1270) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem müködik azzal se jobban , sőt az új verzió tele van kompatibilitási hibákkal.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#1272) fjozsi


fjozsi
csendes tag

sziasztok

eldontottem hogy veszek egy Z77 Extreme4-est,de mostmar felek mert hogy a forumon azt olvastam KISSEBB 3cm-vel??
Ez igaz?nem lesz kesobb ebbol bajom?(tele van mind a negy memoria slot es esetleg szeretnek egy komolyabb procihutot tenni,tuninghoz, el fog ferni? mi a megoldas? lapcsere?

(#1273) Jack@l válasza fjozsi (#1272) üzenetére


Jack@l
veterán

A megoldás az, hogy alátámasztassz pár ujjal, amíg a 24 pines tápdugót beledugod, meg esetleg a legszélső ramot. Valószínű az oldalra fordított SATA csatik miatt rövidítették meg, hogy kissebb házakba is beférjen dugóstól. Semmi egyéb hátrány nincs miatta. nem ér el a 3. sor csavarig a lap, de távtartókat tudsz bele tenni attól.
UI: komolyabb hűtőm van procin, aki ennél nagyobbat tesz, az már nem normális :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1274) fjozsi válasza Jack@l (#1273) üzenetére


fjozsi
csendes tag

ok.kosz az infot.valoszinu hogy megfogom venni a napokban.
:)
UI:erdekelne milyen komoly hutod van ami belefer

[ Szerkesztve ]

(#1275) Jack@l válasza fjozsi (#1274) üzenetére


Jack@l
veterán

Szerintem minden hűtő rámegy, Alpenfohn Brocken -em van.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1276) Mans20


Mans20
addikt

Valaki nem tudja hogy biost lehet e visszarakni régebbi verzióra?

(#1277) gryphus válasza Mans20 (#1276) üzenetére


gryphus
csendes tag

lehet

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#1278) OldAkita válasza ryger (#1270) üzenetére


OldAkita
aktív tag

ryger, kösz a fordítást és a hozzászólást, kicsit még kínlódnék vele :) Biztos vagyok benne hogy lesz jövője ennek az ötletnek.

(#1279) OldAkita


OldAkita
aktív tag

Ma délelőtt tovább vacakoltam a virtu mvp-vel és lassan képbe jövök. :) Már annyit állítgattam össze-vissza hogy remélem nem keverem, de azt vettem észre hogy ha a virtu control paneljén off-ra állítom az igp-t attól még a 3d mark tesztje hajszálpontosan ugyanazt az eredményt hozza. Viszont miután a bioszban letiltottam az IGP-t, a monitor csatlakozóját visszadugtam az Nvidiába, akkor azonnal megmutatkozott a különbség. 3dmark 20%-al alacsonyabb értéket mutatott GPU score-nál. Feltételezhetően, minden virtu által támogatott játék gyorsulhat, csak hát kismillió játék közül egyelőre nem túl sokat támogat. Azonban aki processzor vásárlás előtt áll, érdemes megfontolnia hogy legyen benne igp, mert 1-2 év múlva ez a helyzet egészem másként festhet és az addigra kissé elfáradó vga kártyánk gpu teljesítményét fel lehet tornázni 20%-al

(#1280) Kiki18 válasza OldAkita (#1279) üzenetére


Kiki18
őstag

Csak tesztprogramokban. Nem győzöm aláhúzni. :)

Játék alatt általába negatívba csap át a virtu jelenléte. Legtöbbünknél.... :(((

(#1281) Mans20 válasza OldAkita (#1279) üzenetére


Mans20
addikt

Miért nem inkább játékoknál nézted mit okoz?A 3dmarkra nem kell adni,külföldi tesztnél 2-3 FPS-el volt jobb pár játékba,sokaknál inkább csak ront.

(#1282) mcmike válasza Mans20 (#1276) üzenetére


mcmike
őstag

ASRock Instant Flash-el szvsz simán kivitelezhető, de lehet hogy a többi eljárással is... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1283) The Lord


The Lord
tag

Srácok!
Miért van az hogy a windows 7 mindíg rossz időt mutat??Az elem nincs lemerülve a lapban! És ha csak megy a gép és lekapcsol a monitor utána nincs net! És ezt írja ki: A helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval! Ez mitől lehet?? A konfigomat látjátok az adatlapomon!

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1284) milszab válasza The Lord (#1283) üzenetére


milszab
senior tag

A tápnak a ventijét nem lehet szabályozni?

(#1285) The Lord válasza milszab (#1284) üzenetére


The Lord
tag

Automatikusan vezérli magát!Meg van rajta két 3 pines csati amire lehet ventit kötni és ö szabályozza a fordulatot!Ahogy melegszik a rendszer úgy megy fel a fordulatszám!

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1286) milszab válasza The Lord (#1285) üzenetére


milszab
senior tag

Mármint a tápon belül van ez a 2 csatlakozó? És ezt nem tudom valahol megnézni mennyin is mehet? Mer 2*12cm-es 800rpm es ház ventieim vannak amiknek szinte semmi hangjuk és gondolkoztam hogy a tápba is iylet kéne tennem, csak nem tom alapban az menynin is mehet! Mer mintha az lenne a leghangosabb venti a házban, bár így is kussban van elég rendesen a gép... :D

[ Szerkesztve ]

(#1287) syl5 válasza The Lord (#1283) üzenetére


syl5
őstag

Vírus?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1288) gryphus válasza The Lord (#1283) üzenetére


gryphus
csendes tag

Nézz szét az energiagazdálkodásban. Alvó módban a hálókártyát kikapcsolja a Windows.

[ Szerkesztve ]

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#1289) Jack@l válasza The Lord (#1283) üzenetére


Jack@l
veterán

A, biosban rosszul van beállítva,
B, rossz időzónát állítottál be, azért álligatja el X x fél órával a windows netes óraszinkronizáció után.
Hálókártyára már válaszoltak.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1290) mcmike válasza The Lord (#1283) üzenetére


mcmike
őstag

Az IP konfig is jó eséllyel az időeltolódás miatt hibás (pl. DHCP szerver ellenőrzi a timestamp-et). UEFI/BIOS-ban és az oprendszerben állítsd be megfelelően. Időzóna: GMT+1

;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1291) The Lord válasza mcmike (#1290) üzenetére


The Lord
tag

Csak UMT+1 van a listában

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1292) The Lord válasza milszab (#1286) üzenetére


The Lord
tag

[link] itt mindent megtudsz!

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1293) The Lord válasza gryphus (#1288) üzenetére


The Lord
tag

Az alvó mód ki van kapcsolva. Így is előfordulhat hogy lekapcsolja?

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1294) gryphus válasza The Lord (#1293) üzenetére


gryphus
csendes tag

Eszközkezelő-hálókártya-jobb klikk-energiagazdálkodás-pipákat ki

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#1295) The Lord válasza gryphus (#1294) üzenetére


The Lord
tag

Köszönöm a választ!Remélem most jó lesz! :R :R :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1296) talmam


talmam
tag

Sziasztok 2 napja vettem egy Z77 Extreme-4m lapot azt vettem észre hogy a Chafan1 4 tűs
és ha rádugom az CM sickle flow ventimet 3tűs akárhogy állítom be a venti vezérlést mindig maxon pörgeti de akármelyik más ventimet kötöm rá annak tudja állítani a fordulatszámát
ill. ha 4 pin es a venti akkor sincs semmi gond vele..
1.30 as UEFI
erre esetleg tudtok valami megoldást ?

(#1297) Jack@l válasza talmam (#1296) üzenetére


Jack@l
veterán

kösd a cpufan2-re annak assszem van 3 ventis kivezetése is (ha jól emlékszem a kis könyvéből) Pwm-es kivezetésről( 4 pin) nem igazán tudsz vezérelni 3 pinest, mert teljesen más a módszer.
UI: bocs most látom hogy a tied micro atx-es, azon nemtom van e ilyen

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1298) talmam válasza Jack@l (#1297) üzenetére


talmam
tag

Helo van cpufan2 csak a lap bal felső sarkában a chfan meg a jobb alsóban :P
akkor egy átalakító mondjuk 7V megteszi ?

(#1299) Jack@l válasza talmam (#1298) üzenetére


Jack@l
veterán

Olvasd el a megjegyzéseket a lapon lévő 3 pines fan dugókról, vagy egy potis ventiszabályozó...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1300) talmam válasza Jack@l (#1299) üzenetére


talmam
tag

köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.