Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) gyenesmartin válasza Coolmat (#1000) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Elég messze lakok azoktól akik árulnak ilyen 1155-ös hűtőket. Itt a körzeti szám technél is 2600ft körül van.
Ez a 775-ös meg kb kétszer akkora, mint az 1155-ösé. Szintén rézmagos.

(#1002) Coolmat válasza gyenesmartin (#1001) üzenetére


Coolmat
őstag

Kikerestem neked az alaplapom manuáljából:

Eszerint biztosan jó lesz a 775-ös coolered :K

(#1003) gyenesmartin válasza Coolmat (#1002) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Na az jó. Mondták régebben, hogy nem mindegyik 775-ös jó rájuk, csak azért kérdeztem.
De ha már itt vagyok, van valakinek véleménye az Asrock B75m-GL meg a B75 Pro3 alaplapokról?

(#1004) mcmike válasza Coolmat (#998) üzenetére


mcmike
őstag

Köszi szépen a segítséget! Jól jöttek a linkek, mert egyszerűen nem találom az Intel oldalán a keresett dolgokat. ;)

Még egy kérdés: Win 7 x64 Ultimate-nél beadagoljam az IRST floppy file-okat a telepítés elején? Vagy az csak XP esetén kellene? :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1005) Coolmat válasza mcmike (#1004) üzenetére


Coolmat
őstag

Win7-nek nem kell beadagolni ilyet, van neki gyári MS AHCI drivere. Csak XP-nél kell ezt a floppy lemezes trükközést csinálni, mert az alapból nem ismeri fel az AHCI-re állított SATA meghajtókat (sőt ha jól rémlik még valami hibát is dob rájuk, de ez már jó régen volt :) ).

(#1006) The Lord


The Lord
tag

Érdeklődnék hogy szerintetek egy 775-re való Ninja 3 biztosan jó lesz egy Asrock Z75 Pro3-ra??Mármint tökéletesen lefedi a procit nem lesz ferde meg ilyenek?? :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1007) ZozzHUN válasza The Lord (#1006) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ferde nem lesz, max a FET hűtésre lóghatna rá, de szerintem nyugodtan vegyed :R

(#1008) Jack@l válasza fanti (#990) üzenetére


Jack@l
veterán

De mé nem randommal mértél?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1009) The Lord válasza ZozzHUN (#1007) üzenetére


The Lord
tag

Értem.Köszi.Remélem télleg jó lesz! :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1010) zsigee válasza The Lord (#1006) üzenetére


zsigee
tag

Nekem volt egy CM-L3 775ös cpu hűtőm. Alulról merevítő fémlemez, ahhoz kellett csavarozni a bordát. A H77M lapon szintén van helye a 775ös hűtőnek, de a merevítőt nem lehet a lap hátuljára illeszteni, mert ott van a 1155 cpu lefogató merevítője...Szóval csínján ezekkel a 775ös hűtőkkel. Csak a fenntről pattintósak lesznek jó.
Érdemes ezt átgondolni. A gyári hűtő jól hút de szerintem hangos, én htpc-nek használom inkább a gépet.
Csak egy észrevétel.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#1011) The Lord válasza zsigee (#1010) üzenetére


The Lord
tag

Köszi!
A Ninja 3 merevítője jó már néztem!De jobban megnéztem a lapom és az 1155-ös lukakhoz illesztettem a hűtőt és jó!A 775-ös lukak az síkban el vannak tolva ezért a hűtő nem lenne jó rá!De remélem így jó lesz!
:R :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1013) mcmike


mcmike
őstag

Összeraktam ma a rendszert, minden elsőre rendben ment. Az alaplapon (Z77 Extreme4) a gyári UEFI 1.20-as volt, egyből upgrade-eltem 2.00 verzióra. Még jó hogy nem Ivy Bridge CPU-t szereztem, azokat csak az 1.40-től írja támogatottnak az ASRock honlap. ;)

Felraktam minden drivert, de még mindígy egy unknown device van. Most nyomozom hogy mi lehet az... :DDD

Kép :B

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1014) The Lord válasza mcmike (#1013) üzenetére


The Lord
tag

Jól néz ki!Remélem az én gépem is nemsokára kész lesz és akkor már én is írhatom mik a tapasztalataim :D Addig is Asrock Z75 Pro3-rók kinek mi a véleménye???Vagy valakinek van vele tapasztalata?? :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1015) xtevo


xtevo
őstag

Ha esetleg valakit érdekel eladó lett egy AsRock H77 PRO4/MVP alaplap (szinte új). Bővebb infó pm-ben. Elnézést a szemetelésért.

(#1016) ZozzHUN válasza The Lord (#1014) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Full megelegedettseggel hasznalom a Z75 Pro 3-at jelentem :)

(#1017) The Lord válasza ZozzHUN (#1016) üzenetére


The Lord
tag

Köszi a választ!A biosban nehéz rátalálni a dolgokra?Mert ennek a lapnak már grafikus biosa van azt hiszem!? :R

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1018) arty válasza The Lord (#1014) üzenetére


arty
veterán

van. vegyes.

+usb3 belső csati
+nemdrága
+3 év garis

-6970ként nem működött benne a 6950em egy ideig, bios frissítés oldotta meg
-giga z68ban a 2500k-m 4400at bírt, ebben 4200mhz a vége

állítólag vannak ventivezérléssel is gondok, nálam nem jelentkezett - házventit és cpuventit vezérel ahogy kell.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#1019) The Lord válasza arty (#1018) üzenetére


The Lord
tag

Köszi.Majd ha minden jól megy nekem is i5-2500k lesz benne remélem minél előbb!! :DD

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#1020) Mans20 válasza The Lord (#1019) üzenetére


Mans20
addikt

Nálam is Z75 van,valamiért széthalt mindíg a rendszer,csináltam egy cmos-t,talán többet nem fagy le,a merevlemez is gondolkodik pl amikor a csuszkát mozgatom valahol lefelé,de lehet inkább msi vagy asust veszek ha nem múlik ez a rejtély.

A ventiket nálam is rendesen kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#1021) SalaLuiz


SalaLuiz
csendes tag

Üdv!

Szeretnék új gépet összerakni, azonban pár dologban egy kis segítséget kérnék:

- 3770K -s procihoz, szeretnék olyan lapot, amelyen maximálisan ki tud bontakozni korlátok nélkül
- Nem szeretnék semmit tuningolni
- Sok lapnál olvasom, a DDR III támogatásnál, hogy: 1600Mhz, 1866Mhz(OC) és stb, egészen akár 2800 Mhz (OC)-ig.
- Mit jelent az (OC)?
- 2400 MHZ-s DDR3-asnál nagyobbat nem talaltam nagyon. Érdemes akkorát venni? Ki tudja a konfig használni? Vagy tán elég a 1866 MHz-s? (legjobb teljesítményt szeretném elérni tuning nelkul)
- Videokártyánál ati v nvidia? Nvidiat neztem ki kb 30.000 ftert Asus GT 640 2gb ddrIII, ddr5-ösök drágábbak, megérik az árukat, mennyivel jobbak?
- Táp: 600 Wattos corsair, elég bele? 500-as kicsi? esetleg nagyobb kell?
- SSD szintén corsair sata3-as 120GB
- ház: corsair 300r

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#1022) SalaLuiz


SalaLuiz
csendes tag

Az lemaradt, h a gyári proci venti a 3770k-hoz elég? megbizhatóan működik?

(#1023) xtevo válasza SalaLuiz (#1021) üzenetére


xtevo
őstag

Ha nem szeretnél tuningolni, akkor felesleges "K"-s procit venned, és bőven elég egy h77 vagy b75 chipsetes asrock lap.

(#1024) SalaLuiz válasza xtevo (#1023) üzenetére


SalaLuiz
csendes tag

Miért mit jelent a "K"?:)

(#1025) arty válasza SalaLuiz (#1021) üzenetére


arty
veterán

K = szorzozármentes, lehet tuningolni

ramból elég az 1333as, 1-2 %-ot ha hoz a jóval drágább 1866 és afeletti. a pluszpénzt inkább költsd jobb cpu-ra, több ramra, ssdre, vga-ra... BÁRMIRE, ami valóban ér is valamit :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#1026) BullKoxa válasza SalaLuiz (#1021) üzenetére


BullKoxa
őstag

Munkára vagy játékra szánod a gépet? A Prociból elég lenne egy 3550 vagy max 3570 ,és jobb VGA ha játékra lenne.Ha Munka akkor pedig a 3770 is elég ha tuning nem kell.A gyári Cpu hűtő egész jó ,ha szereted a csöndet akkor majd le kell cserélned 4-5 ezer ért már kapsz jót.

[ Szerkesztve ]

(#1027) SalaLuiz válasza BullKoxa (#1026) üzenetére


SalaLuiz
csendes tag

Játékra, ill hétköznapi felhasználásra használnám.

Összeválogattam egy konfigot:

Processzor
Intel Core i7-3770 dobozos
Alaplap
ASRock B75M
Memória
Corsair DDR3 1600MHz 8GB VENGEANCE KIT2 CL9
Videokártya
Asus HD7770-2GD5 2048MB DDR5
SSD
Corsair 2,5" 120GB SATA Force 3
Számítógépház
Corsair Carbide 300R
Tápegység
Corsair CX PSU-600CXV2 600W

Alaplap megfelelő ehhez a konfighoz? Nem kell esetleg egy h77-es, vagy z77-es lapka?
600 W-os táp elég?
Illetve a videókari milyen? kb+20.000-ert van HD7850-es. Megéri azért lemondani a 3770-ről és 3570-re váltani?

Thx :R

(#1028) Jack@l válasza SalaLuiz (#1027) üzenetére


Jack@l
veterán

Ilyen kaliberő cumóhoz minimum z77, abból is a nagyobbak passzolnának.
UI: a videokártya viccesen szutyok a géphez képest.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1029) SalaLuiz


SalaLuiz
csendes tag

Milyen alaplapot, ill videókarit javasolsz?

(#1030) Jack@l válasza SalaLuiz (#1029) üzenetére


Jack@l
veterán

Proci: 3570K
Lap: Z77 extreme 4 (nekem bevállt)
Videokari: 7870, 7950 vagy nvidianak a 660 Ti-je is elég jól megy játékokban (de a 7850 is éppen elég még)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1031) arty válasza Jack@l (#1028) üzenetére


arty
veterán

minek vegyen z77et, ha nem tuningol és az inteles marketingszarokra sincs szüksége?
minek ajánlasz neki drágább Ks cput, ha megmondta hogy nem tuningol?

jobb vga kellene és a kisebb proci elég (akár egy 3450 is!) + valami olcsobb ram kittel is lehetne sporolni
pl az említett 7850 sokkal gyorsabb, mint a 7770, az nagyon kevés lenne a cpuhoz és a gép többi alkatrészeihez képest, állandoan vga limit lenne

salaluiz: fullhdben játszanál egyébként?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#1032) SalaLuiz


SalaLuiz
csendes tag

Acer 23 colos full hd monitoron jaccanek. Szal mien lap, s vga?

(#1033) milszab


milszab
senior tag

Hogy frissítsem a biost? Win alól vagy bios-ból? Ilyenkor alapra állít minden beállítást ugye?

(#1034) Coolmat válasza SalaLuiz (#1032) üzenetére


Coolmat
őstag

Lapnak: B75 Pro3 vagy H77 Pro4/MVP
Proci: I5-3450 vagy I5-3470
VGA: HD7850 vagy ha belefér anyagilag akkor HD7870 vagy HD7950
Játékra inkább VGA kell semmint proci vagy feleslegesen drága lap. A fenti két I5-ös simán kihajtja még ezeket a VGA-kat is tuning nélkül.

milszab: A két legegyszerűbb módszer BIOS frissítésre:
- Felmásolod egy pendrivera a letöltött BIOS file-t (Instant Flash változatot kell letölteni a honlapról), és a BIOS-ba belépve frissíted róla
- BIOS-ban van Internet Flash opció ami magától letölti a BIOS-t és frissíti is

[ Szerkesztve ]

(#1035) milszab válasza Coolmat (#1034) üzenetére


milszab
senior tag

Köszi, összejött! :)
Ezeket le lehet tiltani ugye, vagy jók valamire?

Intel rapid start technology, Intel smart connect technology

Meg még mik azok a dolgok amik feleslegesen be vannak kapcsolva?

(#1036) fanti válasza arty (#1031) üzenetére


fanti
addikt

Szerintem is!

Mi a túrónak a K-s proci ha nincs tuning? Meg a Z-s alaplap?
A Z77 extrem az meg tök drága is, szvsz fölösleges teljesen, fele annyiért is vannak jó kis lapok.

Ócsós Asrock H77-es lap (vagy B75), 3450, gyári hüsi, 8GB memcsi.

És mivel játszani kell a gépezet 7850 OR BETTER!
De hosszú távon 7950 kell, vagy 670GTX.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1037) Jack@l


Jack@l
veterán

Minek ajánljak jó gápet neki, ha hárman nekemesek egy szarabbal? Én ezt venném me értek hozzá, ennyi.
UI: nem, nem az UEFI-ből facebookolok cumók miatt...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1038) Coolmat válasza milszab (#1035) üzenetére


Coolmat
őstag

A Rapid Start valamit gyorsít elvileg a Windows booton és az alvásból való felállásban, ha SSD-d van akkor abszolút felesleges, nyugodtan kikapcsolhatod. A Smart Connect időnként felébreszti a gépet alvásból hogy frissüljenek a beállított programok (pl. Facebook), szintén elég felesleges fícsör.
Amiket még kikapcsolhatsz: Smart Response Technology (kis SSD-t használhatsz HDD mellé gyorsítótárnak, külön SSD meghajtónak több értelme van), IGPU multi monitor (Virtu MVP-hez kell, ha nem használod letilthatod), infra és soros port.
Amit érdemes viszont bekapcsolni: Hard Disk S.M.A.R.T. - ez érthetetlen módon ki van kapcsolva defaultként a BIOS-ban.

Jack@l: Mehetsz osztani az észt a milyen asztali gépet vegyek topikba ha ennyire értessz hozzá. Amúgy ajánlom megnézni ezt a videót 0:42-ig, szerintem jól jellemzi a szituációt :)

[ Szerkesztve ]

(#1039) milszab válasza Coolmat (#1038) üzenetére


milszab
senior tag

Letiltogattam mindent, és érdekes módon az ismeretlen eszközöm is eltűnt. :) Amúgy ez a "Hard Disk S.M.A.R.T." gyorsít a gépen vagy mi ez? Aúgy most lemértem bekapcsolás után majdnem 30mp-ig kinnt van a logo. Nem tudom ilyen gondolom átnézi mik vannak rákötve a gépre vagy nemtusom, de elég sokat gondolkodik. Onnantlól meg olyan 40mp mire feláll a rendszer ssd-vel.

(#1040) Coolmat válasza milszab (#1039) üzenetére


Coolmat
őstag

A SMART kell ahhoz hogy a HDD/SSD ellenőrző programok mint pl. a HDSentinel ki tudják olvasni az adatokat a meghajtóból. Ajánlott is lenne letöltened és megnézned a meghajtóid ezzel a programmal, mert ez a bootidő és POST-nál való gondolkodás valami hibára utal. Ha jelez a program hogy valami nem 100-as akkor ebben a topikban kérdezz rá, ezt szokta nézni a program fejlesztője is (kivétel a leggyakoribb hiba ha SSD-re 80%-os teljesítményt ír, mert akkor a Flash SSD topikban keress rá a megoldásra).

(#1041) fanti válasza Jack@l (#1037) üzenetére


fanti
addikt

Én is értek hozzá, nem a levegőbe beszélek!

Ugyanígy Coolmat is és arty is.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1042) milszab válasza Coolmat (#1040) üzenetére


milszab
senior tag

Nincsen semmi gond az ssd-vel! Lehet mivel sok progi meg driver van felrakva azért lassabb. Mer mikor telepítem újra gépet és nincsen fent semmi driver, hamarabb bejön. :) Amúgy elég sok usb-s cuccom van meg alaplapra is van dugva lehet ezek miatt gondolkozik ennyit az elején.

(#1043) Coolmat válasza milszab (#1042) üzenetére


Coolmat
őstag

Ez látod könnyen lehet, húzz le minden nélkülözhető USB-s cuccot (kártyaolvasó, game controller stb.) és nézd meg úgy mennyit molyol a bootnál.

(#1044) Jack@l válasza Coolmat (#1040) üzenetére


Jack@l
veterán

a smart lelassítja a vinyót kicsit, én régebben azt olvastam. Bekapcsolás nélkül is szépen olassa róla az adatokat a hd sentinel és társai. (lehet windows alól aktiválja amikor elindul)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1045) Jack@l válasza fanti (#1041) üzenetére


Jack@l
veterán

De akkor ezek szerint a legkissebb 4 magos sandy-vel meg egy ocsó H67-es lappal is ugyanott lenne féláron...
Cak azért gondoltam hogy gépet akar venni, mert 3770-el indított.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1046) zsigee válasza Jack@l (#1045) üzenetére


zsigee
tag

HI All!
Először is. A hdsentinel adatolvasása szerintem is win alól fut, semmi köze a S.M.A.R.T-hoz. Ettől függetlenül bekapcsolása javasolt, legalábbis nálam sokkal okosabb emberek is ezt ajánlják.... De ez legyen off.

A géppel kapcsolatban. Átlag felhasználásra elég egy i5-2500 is. Valami egyszerű lappal, sata3, és usb3 támogatással. Ha játék is kell, akkor egy izmos vga, és pont. Én E6550ről váltottam, visszaolvasható mire, jóféle, szerintem. Persze ez a pénztárcától is függ. A beállítási dolgokban vannak még "gondok" de ez meg lesz oldva. Ha pedig 3770nel indít valaki, akkor kell megfelelő lap alá.
Jó ez Sandy, az Ivyt nem ismerem, és egy darabig nem is fogom....
Az usb-s program jó, érdemes telepíteni, gyorsabb lesz az usb elérés! Érezhetően, de nem mértem.
A gépet én csak altatom, kb 10-15s és minden megy :C
Üdv All.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#1047) arty válasza Jack@l (#1037) üzenetére


arty
veterán

ezt vennéd, mert pont h nem értesz hozzá :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#1048) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi ! Segítséget szeretnék kérni egy kis tuninghoz ami kijön a nem K-s cuccból.kinfig Z77 Pro3 + 3550, Vengeance 1600 -s, többi adatlapon.Köszönöm előre is a segítséget. (Gondoltam előbb itt kérdem mint az Ivy topikban )

[ Szerkesztve ]

(#1049) fanti válasza Jack@l (#1045) üzenetére


fanti
addikt

:W

köszönjük a szakértelmedet!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1050) ZozzHUN válasza BullKoxa (#1048) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nyomd fel a szorzót max-ra, aztán adj mondjuk 0.1V-ot a procinak. Ennyi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.