Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) BullZeye válasza boeing (#250) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezért várom, hogy valaki kipróbáljon egy jóminőségű 14 centis ventit, hogy mennyin pörög minimumon.

(#252) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Z77 Pro4-es lapom van. Axtu-val leszabályzom az egyik házventim fan controlon belül Level 5-re. Leis szabályozza mivel az rpm-en is látom hogy lejjebb megy a fordulat. Viszont a köv géprestartnál ugyanúgy Level 10-el indul az a házventi. Mi a fene miatt nem jegyzi meg a beállítást? :F

Amúgy 3 pines az a venti. A CPU fan-al semmi gond nincsen axtu-n belül. Ott ha leszabályzom akkor úgyis marad. Lehet azért mert 3 pines a venti és nem jegyzi meg a beállítást?

iPhone 13 Pro Max

(#253) Mans20 válasza jozsi252 (#252) üzenetére


Mans20
addikt

[link] Tegnap jött ki a 1.20 as bios,lehet megoldja,vagy nem.

(#254) Jack@l válasza jozsi252 (#252) üzenetére


Jack@l
veterán

Az axtu csak addig tuningol, amig ujra nem indítod a géped, vagy beállíthatod hogy minden windows indulásnál induljon.
Állítsd be inkább rendesen biosba, az a biztos.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#255) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Virtu MVP be van kapcsolva a lapomon z75-ről van szó.
Kérdés ezzel kapcsolatban ,hogy van az alaplapi vga kimenet meg ugye van a videókártyán ,na most nekem a videó kártyáról megy a monitor és a program szerint minden ON Virtual Vsync is.
Működhet ez így vagy mindenképpen az alaplapi kimeneten kellene hajtanom a monitort?

TDI POWER

(#256) Jack@l válasza Süni 1985 F (#255) üzenetére


Jack@l
veterán

Virtu az nem arra jó, hogy lekapcsolja a dedikált vga-t, ha arra nincs szükség? (a kérdés inkább költői volt) Tedd az alaplapira sztem, úgy logikus, különben valószínű nem működik ez a funkció.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#257) Coolmat


Coolmat
őstag

Virtu MVP-nél tudtommal csak az I-mode-hoz, vagyis az energiatakarékos változathoz kell az alaplapra kötnöd a monitort, de ekkor sem kapcsol le teljesen a VGA, szóval alig spórolsz vele áramot, cserébe még lassabb is lesz kicsivel játékokban a teljesítményed. A virtual vsnyc és a hyperformance akkor (is) működik, ha a VGA-ra kötöd a monitort.

(#258) Mans20 válasza Coolmat (#257) üzenetére


Mans20
addikt

meg azt is írtad,vagy írtátok nemrég hogy a virtu az a ivy cpu-val működik rendesen,Nála sandy van.

(#259) Coolmat válasza Mans20 (#258) üzenetére


Coolmat
őstag

Nekem is Sandy van, és hellyel-közzel működik nálam is (van olyan játék ami nem indul el vele).

(#260) Süni 1985 F válasza Coolmat (#259) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Akkor így hagyom!
Köszi mindenkinek! :K

TDI POWER

(#261) darkpower


darkpower
aktív tag

És abból mi igaz, hogy a virtuhoz minimum h5xxx kártya kell?

(#262) huby80


huby80
senior tag

Fel raktam a legujjabb 1.60 as biost és ugy vettem ésszre nem veszi vissza a szorzot 16x ra ez mitöl lehet?

(#263) Macka


Macka
veterán

Asrock P77 Fatality Prof. lapom van. A Win7 az istenért nem megy fel sehogy. Van a gépben 2x SSD és egy HDD. Eljut addig, hogy asztal előkészítése, aztán újraindul, és nem tölt be semmit... :W :W :W
Van tippetek? AHCI engedélyezve. Próbáltam DVD-ről, pendrájvról, de nem megy. :W :W

(#264) jilian válasza Macka (#263) üzenetére


jilian
addikt

1.Húzzál le mindent, csak egér/bill/1 ssd az op -nek.
2.ha pendrive, usb 2.0 -ba dugtad?
3. jó a win 7? (lehet vmelyik kicsomagolt fájl szarakodik.)

(#265) boeing válasza Macka (#263) üzenetére


boeing
senior tag

ACHI ne engedélyezd mert a win7 nem tudod ugy telepiteni.Majd ha kész van a rendszer akkor. :K

(#266) huby80 válasza boeing (#265) üzenetére


huby80
senior tag

Én meg pont forditva tudom....Elötte kell achira állitani!!!!
[link]

(#267) boeing válasza huby80 (#266) üzenetére


boeing
senior tag

Nem tiszta hogy HDD v SSDre akkarja a win7et.

(#268) huby80 válasza boeing (#267) üzenetére


huby80
senior tag

Hát ha van ssd a gépbe csak arra akarja gondolom :)

[ Szerkesztve ]

(#269) Macka válasza huby80 (#268) üzenetére


Macka
veterán

Felment, még tegnap este dvd-ről. :U

(#270) Mans20 válasza Macka (#269) üzenetére


Mans20
addikt

Hogy jött össze?

(#271) Macka válasza Mans20 (#270) üzenetére


Macka
veterán

Telepítéskor a DVD-t tettem elsődlegesnek, feltelepítettem ssd-re, majd az asztal előkészítésénél, ahol újraindul, beléptem UEFI-be, és az ssd-t tettem elsődlegesnek.

(#272) diox


diox
tag

Üdv, pár héten belül lapot akarok venni, Z75 pro3 a kiválasztott egy i5 2500 alá! Jókat olvastam a lapról de szeretném ha valaki megerősítene benne aki tapasztalt vele jót/rosszat! köszönöm előre is! :R

"mindenki okos, némelyek előre, mások utólag"

(#273) Süni 1985 F válasza diox (#272) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nekem 2500k.val muzsikál eleinte szídtam ,de persze az én hülyeségemből fakadt az egész illetve tudatlanságomból!
Most minden megy vele flottul és nagyon elégedett vagyok vele!
Ajánlom ,egyik legjobb vétel most! :K

TDI POWER

(#274) darkpower válasza diox (#272) üzenetére


darkpower
aktív tag

Nekem csak egy i3-as van benne, de eddig semmi gondom nem volt a lappal, tudom ajánlani :)

(#275) huby80


huby80
senior tag

Nem tudja valaki mit kell bekapcsolni ahhoz ,hogy a szorzot vissza vegye 16x ra tuning során is? :R (z77 extreme4) Felraktam a legujabb biost és azota nem veszi vissza :F

[ Szerkesztve ]

(#276) Süni 1985 F válasza huby80 (#275) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nem a turbo boost kell neked?

TDI POWER

(#277) huby80 válasza Süni 1985 F (#276) üzenetére


huby80
senior tag

Az elvileg bevan kapcsolva. Felraktam a legujabb biost azota nem veszi vissza a szorzot :F

(#278) Coolmat válasza huby80 (#277) üzenetére


Coolmat
őstag

Intel SpeedStep kell neked.

(#279) huby80 válasza Coolmat (#278) üzenetére


huby80
senior tag

Az az érdekes ,hogy bevan kapcsolva...és mégsem! De most vissza raktam az 1.40 biost és müködik :)

(#280) Süni 1985 F válasza huby80 (#279) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nem mindig a legújabb a jobb nekem volt giga lapom 1.2 biossal proci 4.5 stabilan ment aztán az 1.8 bios verzioval 4.3 fagyott a gép :D
Visszatettem az 1.2 és láss csodát újra ment rendesen...

TDI POWER

(#281) huby80 válasza Süni 1985 F (#280) üzenetére


huby80
senior tag

Hát igen nem mindenkinek jo az ujjabb verzio!!

(#282) *Ropi* válasza jozsi252 (#124) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudom, hogy régebbi üzenet, de hátha számít: 4x4 GB Corsair Vengeance 1600-as (a magas bordás) van a gépemben a D14 alatt. Kicsit (max. 2 mm) feltolta az alját, de befért. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#283) kisfer


kisfer
aktív tag

Hali

Most vettem egy asrock h77pro4/mvp lapot, h61m/u3s3 van most, ha kicserélem újra kell rakni a win-t?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#284) csucsbicep válasza kisfer (#283) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem feltétlenül, ha jól működik minden, akkor hagyd meg a mostanit.

(#285) Coolmat válasza kisfer (#283) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

Elvileg nem, feltéve hogy nem OEM licenced van, mert azt az alaplaphoz társítja. Majd számolj be a fejleményekről :)

(#286) jilian válasza kisfer (#283) üzenetére


jilian
addikt

Igen.
Szerintem biztos lesznek összeütközések.
Az előző win. -ből szerintem nem tudod úgy kigyalulni a dolgokat, hogy az új lappal zökkenőmentes legyen.
De ha megéri neked a későbbiekben "nemtudommiafa*zbajavanmármegint" :DDD akkor hajrá.
Egy win telepítése fél órát sem lépi túl, még ha hdd-re tolod sem.

[ Szerkesztve ]

(#287) MiklosSaS válasza jilian (#286) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+1

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#288) kisfer válasza MiklosSaS (#287) üzenetére


kisfer
aktív tag

Sziasztok

Nem raktam újra a win-t mert igaz hogy az nem sok idő, de a programok,játékok feltelepítése az sok idő lenne, de előbb utóbb megejtem.

Tetszik a lap, szép egységes színe van tetszik.
Ventivezérlés sztem jó, ha eléri a beállított értéket szépen elkezdi feljebb venni a hűtő fordulatszámát, a házhoz kapott gyári ventiket is végre sikerült alacsonyabb fordulatra venni.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#289) orange26


orange26
csendes tag

Sziasztok!

A múltkor írtam, hogy hibás a pro4 /mvp alaplapom.
Most azt mondták a gariban, hogy a tüskék elhajoltak, és
1 hiányos is, ezért nincs gari. Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#290) Jack@l válasza orange26 (#289) üzenetére


Jack@l
veterán

Milyen tüske? Mi volt a baja? Te hajlítottad el?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#291) orange26


orange26
csendes tag

A proci foglalatban a tüskék egy része hajolt el, vagy lehet, nem tüskének hívják.
Aki szerelte, állítja, hogy nem hajlított el semmit, vagyis a lap gyári hibás szerintünk, de bizonyítani nem tudjuk már.

(#292) Jack@l válasza orange26 (#291) üzenetére


Jack@l
veterán

hát elég nehéz azt letörni kézzel, ha simán lapjával rakod rá a procit...
meg eleve van egy kis műanyag kupak szállításkor, pont azért hogy ne sérüljön, én gyúrnám még a boltot, bár tény hogy egyik fél se tudja buzonyítani az igazát. Next time nagyítóval átnézni a foglalatot, nincs e benne gebasz, még mielőtt hozzányúlna bárki is. (bár tény hogy nem ez lenne/volt nekem se az első reakcióm...)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#293) jilian válasza orange26 (#289) üzenetére


jilian
addikt

Volt rajta sapka? Takaró a foglalat védésére az alaplapon?
Bizti jól raktad be a procit elsőre? ...végül is négyféle lehetősége van az embernek ha nem ért hozzá.... :U (nem akarlak hibáztatni!!! de megeshet!)
Ez nagyon macerás lesz végigcsinálnod. :(((
Szerintem jól nézd át orbitális nagy nagyítóval, és ha nincs "általad" létrejött hibája, akkor mindenféleképpen vedd fel az Asrock -kal a kapcsolatot, ha a boltban nem segítenek. :K

(#294) davidsito válasza jozsi252 (#112) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

Ugyan ez a bajom nekem is.
Segítség!

Fut a steam, be vagyok jelentkezve.
MWF 3 single player elindításánál, elindul ez a szar 3000 szer.
Összeomlik e gépem!!!!!

ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe
ekag20nt.exe

asrock Z77 extreme 4 alaplapom van

sajnos nem tudok angolul, de itt mintha lenne valami:
https://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654624997501182/

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#295) orange26 válasza jilian (#293) üzenetére


orange26
csendes tag

Jilian, Jack@l, köszönöm a tanácsokat, végigpróbálunk mindent.:-)
Üdv!

(#296) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Hali , kérdésem lenne, az Asrock H77 Pro4-M lapokról milyen vélemények , tapasztalatok vannak?

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#297) ryger válasza davidsito (#294) üzenetére


ryger
aktív tag

Szia,

Azt irjak az altalad "linkelt" oldalon, hogy az ekag20nt.exe okozza a galibat nekik is es az egyetlen lehetoseg az ezt a filet futtato program uninstall-ja volt ami az o esetukben az Asrock's Virtu MVP-t jelentette.

Remelem segit.

Udv.

(#298) jozsi252


jozsi252
veterán

Tehát magyarul, akkor a sandy-s procikkal még nemigazán müxik ez a virtus dolog, hanem csak Ivy procikkal.

iPhone 13 Pro Max

(#299) ryger válasza jozsi252 (#298) üzenetére


ryger
aktív tag

Nekem is bajos volt, meg a VGA sem nagyon akart menni a gepben, igy vegre mikor minden mukodott inkabb hagytam az egeszet. Majd biztos csiszolnak meg rajta a kesobbiek folyaman...vagy nem :DDD

(#300) Mans20


Mans20
addikt

Nálam a Z75 pro3 lap de a dobozba a H77M könyve,cd,meg hátlapja van,ennyire hülye nem lehetek,a boltba a lapot néztem csak,várhatok hétfőig cserére,raktáron meg sehol sincs ami egy röhej.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.