Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Ketogén étrend
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- localhost: Hatvan időegység. [Update 65]
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kesztió
aktív tag
válasz
its_grandpa
#14044
üzenetére
Hát ez azért eléggé méretes, ennél már ezerszer jobb a TTP223, ami már megvan.
Ne feledd, piszokul kevés helyem van. Az egész hóbelevanc összesen 5-6 cm átmérőjű, és a felület jó harmada a display és tartozékai. A tápokat külön kell vinnem, ha egymás között kell kötözgetnem a modulokat, ott ette meg az egészet a fene, szervizelhetetlenné válik, ilyesmit nem adhatok ki a kezemből.
A TTP223-akat leteszteltem, jól működnek, tehát végső megoldásnak jók, de hely szempontjából már ez az apró modul is nagy kompromisszum. CAP2103-on agyalok, ahonnan csak 3 drótot viszek a 3 érzékelőhöz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Canon 1100D + 18-55 3,5-5,6 IS II digitális fényképezőgép
- Microsoft Surface Laptop 4 13.5" i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! HUAWEI MateBook 14 üzleti notebook - i5 1135G7 16GB DDR4 512GB SSD Intel Iris Xe IGP W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold
