Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Joci??


Joci??
senior tag

Köszönöm szépen!! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#10052) bacus


bacus
őstag

:R Öröm és bódottá!

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#10053) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszönet Ndruu-nak az új arcképet, ha jól emlékszem az előzőt vagy az az azelőttit is neki köszönhettem. :R

All→M8

(#10054) norti válasza Beniii06 (#10043) üzenetére


norti
addikt

Eltűnt ugyanez a tigrises arcképem és sehol nem találom a többi között, mi lett vele? :F

Na, közben második újratöltésre meglett, olyan mintha nem töltené be teljesen az arcképlistát a motor (scrollbar sincs már, bár az gondolom a touch optimalizálás miatt)

[ Szerkesztve ]

(#10055) jim bcs válasza norti (#10054) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Valami bug lehetett, továbbítom az illetékes felé, de nem biztos, hogy a PH! felől van gond, lehet nálad is a hiba. Hasonlóról se tudok eddig.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10056) Beniii06 válasza norti (#10054) üzenetére


Beniii06
őstag

Nálam helyesen mutatja a te képedet is és az enyémet is(ph app alól is). Ilyen hibát korábban még nem tapasztaltam, amit leírtál. Próbáld meg törölni a gyorsítótárat esetleg.

Szerk.: Az eltűnt alatt azt érted, hogy nem jelenik meg(nem is állítottad át) vagy átállítottad másra és most nem találod a listában? Az új kinézetű oldalon(pl Gamepod) sok minden szokatlan helyen van a régihez képest. Pl. csúszka helyett gomb van, kereső mező helyett ikon stb.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#10057) norti válasza Beniii06 (#10056) üzenetére


norti
addikt

Az volt, hogy valamiért megváltozott a kép, de nem emlékszem, hogy rányomtam volna a mentésre, amikor böngésztem az arcképes listát. Viszont amióta az új motor van, nem nyitottam még meg, lehet azért nem hozta be rendesen, pedig frissítettem is az oldalt. Aztán harmadjára már megjelent újra a listában és be tudtam megint állítani.

[ Szerkesztve ]

(#10058) jacis


jacis
nagyúr

Köszönöm szépen az arcképet, és mindenki munkáját aki segített benne.👍😊

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10060) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Nagyon szépen köszönöm a crewnak az új képet :R

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#10061) jacis válasza #40993792 (#10059) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik nekem is👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10062) Memmaao válasza jacis (#10061) üzenetére


Memmaao
addikt

Az előző szigorúbb volt. :)

My name is Bond, James... Dean.

(#10063) -secret- válasza Ganz-[HUN] (#10060) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Használd egészséggel! :)

(#10064) jacis válasza Memmaao (#10062) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen egy kicsit lazultunk... :B
Más: [ez] miért maradt a régi vajon?
Így, hogy meglévő de nem használt arcképet választottam ezt is el kell neveznem?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10065) -secret- válasza jacis (#10064) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ctrl + F5 és megváltozik.

(#10066) jacis válasza -secret- (#10065) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi, de mobilon nem változott meg.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10067) -secret- válasza jacis (#10066) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd megfog.

(#10068) vond válasza jacis (#10066) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ürítsd ki a cache-t a mobilos böngészőben.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10069) Luck Dragon

Sziasztok, mai napig nagyon tetszik az arcképem. De nem csak nekem,

másoknak is

. Ezért még egyszer köszönöm Pikszelnek. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10070) Mahrenburg válasza koxx (#9703) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Bocsánat, hogy megkérdezem, de ha jól értettem, akkor van rá esély, hogy az ötletből arckép készüljön. Ezt jól gondolom?

Elnézést, ha félreértettem valamit! :B

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#10071) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Őrülten nézegetem majdnem minden nap ,hogy lesz e az uj arcképem, de most latom az összefoglalóban hogy valaki hónapok ota var a sajátjára. Volt mar két arcképe, de nem rémlene hogy eddig tartott volna barmikor is. Jobban járok hogyha választók egyet a meglévők konzul? :U :F

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#10072) DS39 válasza marinea2 (#10071) üzenetére


DS39
nagyúr

valószínűleg elfogyott a lelkesedés, régebben napi szinten lehetett nézni az újabbnál újabb arcképeket.

(#10073) Ndruu válasza marinea2 (#10071) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kevesen vagyunk, jönnek az ünnepek, pihenés és lazulás van (meg sokaknak extra munka az év végére)

A kérvényezőknek sok türelmet és kitartást kívánok. ,)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10074) vond válasza Ndruu (#10073) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Két ünnep közt talán jut időm pár arcképre, de meg nem ígérem. Sajnos, nem sajnos, mostanában a "rendes" meló nálam is kiütötte a karitatív arcképezést. Plusz még ugye pihenni sem ártana egy kicsit.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10075) CactuS válasza DS39 (#10072) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Régebben nekem is kevesebb munkám volt, azóta vettünk egy házat a családommal, ott pedig azért jóval több a meló, mint egy panelban. Szóval nem a lelkesedéssel van gond, hanem a szabadidővel. Ahhoz, hogy tudjak rajzolni, nem árt egy picit fejben ott lenni, de nem sok ilyen estém van, amikor nincs kiégetve a bukóm.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10076) Memmaao válasza CactuS (#10075) üzenetére


Memmaao
addikt

Az év eleje nekem is úgy alakult, hogy új ház, új autó, új gyerek (3.), új munkahely. Aztán az év második fele úgy alakult, hogy garanciális ügyintézés az új házon, az új autón. Szerencsére a gyerek és a munkahely rendben :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#10077) CactuS válasza Memmaao (#10076) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint 3 egyszerre vagy "csak" a 3.? :DDD Milyen garanciális hiba volt a házon? :Y

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10078) Memmaao válasza CactuS (#10077) üzenetére


Memmaao
addikt

A harmadik :). Van egy négy éves egy két és fél éves és egy 8 hónapos.
Ház: rosszul beszerelt nyílászáró, rosszul lerakott viacolor, festési hiba, burkolási hiba, minden, amit a mai trehány építőipari kivitelezés elbír a hátán.

My name is Bond, James... Dean.

(#10079) CactuS válasza Memmaao (#10078) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor gratula és kitartást. :D Átérzem a dolgot, burkolási hiba nálunk is van, festés is (meg én is csináltam, mert a villanyszerelő által lerakott kábelvezetők sz*rt se értek, a UPChez át kellett fúrni a betonfödémet, de azt én lejavítottam, becsiszoltam, festettem, ezét ki nem hívok ide valami szakit :B ), de ez már így marad. Nyílászárót nálunk javították, mert akik eredetileg beszerelték, azok elég szarul állították be őket. Pár hónappal később kijött egy másik csapat és eljátszottak vele néhány órát. Viacolor dettó, bár annyira nem vészes, inkább csak akkor látszik, hogy picit megsüllyedt egy rész, amikor éjjel állok be, vagy esik. Annyit még elbírok. Sajnos az alvállalkozók közül baromi nehéz olyat találni, aki normálisan dolgozik (a vállalkozó viszont korrekt, a saját munkájukkal abszolút nem volt gond, csak akik bedolgoztak). Nálunk még az árammal lesz egy kör, de az jövő májusig elhúzódhat.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10080) somogyib válasza Memmaao (#10078) üzenetére


somogyib
őstag

Én az összes burkolást, festést magam csináltam, így megkímélem magam a későbbi idegeskedéstől. Ha valami sz.rul sikerült legalább csak magamat kell szidnom. :D

A gyerekekhez gratula.

(#10081) Memmaao válasza somogyib (#10080) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos nem lett volna időm magam megcsinálni, meg a mottóm is az, hogy egy valamiben jó vagyok és azzal megkeresem a pénzt, hogy megcsinálják azt, amihez nem értek. Csak sajnos itthon ritka az igazi szakember. A kerítést viszont én raktam fel. Nívó kerítés, egyszerű a szerelése, és kiéltem az OCDm és így minden léc között fixen 1cm van :) . Bocs, hogy nagyon off! Boldog karácsonyt!

My name is Bond, James... Dean.

(#10082) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Boldog karácsonyt és Kellemes ünnepeket!

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10083) DS39


DS39
nagyúr

#46194: Data egy nem emberi karakter a sorozatban, hozzá tartozik a sápadt bőr. normális bőrszínnel furcsa.

(#10084) vond válasza DS39 (#10083) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tudom, csak arra az esetre dobtam be egy olyat is, ha netán mégis túl sápadt lenne a PH felületeire. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10085) DS39 válasza vond (#10084) üzenetére


DS39
nagyúr

oké. :)

(#10086) jim bcs válasza vond (#10084) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mehet az első is szerintem nyugodtan mert az a filmes alapszíne, annyira nem tér el, ha a piros belefér akkor ez végképp.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10087) vond válasza jim bcs (#10086) üzenetére


vond
MODERÁTOR

;) Köszi az összefoglaló intézését!

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10088) jim bcs válasza vond (#10087) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szívesen, de amúgy is kellett, le kellett könyvelni az újakat meg még ami ide kell az infora miatt. Gyűlik az adat rendesen mert ugye tavaly év végére félbe maradt, most már az lenne a jó ha mindenki meglenne aki ott van, hogy el tudjam küldeni Ndruu-nak.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10089) vond válasza jim bcs (#10088) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Párat talán meg tudok csinálni ma is, de az összes tavalyit biztos nem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10090) jim bcs válasza vond (#10089) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Vannak még rajtad kívül nyugi, melózzon a többi is. Több készült el most amúgy is mint 2 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10091) instantwater


instantwater
addikt

Sziasztok,
Keresem az új arcképemet.
Ebből lehetne valamit kihozni? [kép]
Vagy keressek másikat?
Köszönöm

(#10092) vond válasza instantwater (#10091) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egész jó forrás. Az teljes felsőtest nem igazán férne bele, csak ha sokkal nagyobbra vesszük a fejét, de úgy meg lehet, hogy hülyén fog kinézni. Meg lehet próbálni, de könnyebb és hatásosabb lenne csak a fej, plusz a vállak.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10093) instantwater válasza vond (#10092) üzenetére


instantwater
addikt

Úgy nem adja vissza a feelinget.
Keresek másikat.
Köszi

(#10094) Memmaao


Memmaao
addikt

bigdady!

A nyelv kiöltős avatar sokkal jobb, mint a.sima mosolygós, csak CactuS a nyakán kéne, hogy kicsit világosítson. De amúgy az utóbbi idők egyik legjobbja lett.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#10095) CactuS válasza Memmaao (#10094) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár nem tudom, hogy olvassa-e, de jogos, így ránézve pár órával később, a nyak árnyéka eléggé beleolvad a gallérba, így picit furcsa.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10096) marinea2


marinea2
addikt

Mar csak egy okera var az arckepem, valaki nezzen ra lecci :U

Koszonom az arckepet Cactus-nak, nagyon tetszik, profi munka!!! :) :C :R :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#10097) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Cactus, köszönöm szépen a munkádat! :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10098) Jaded


Jaded
senior tag

Köszönöm CactuS-nak a munkáját! Már csak beállításra vár :R [link]

Renault Megane IV Limited

(#10099) oszy válasza Memmaao (#10081) üzenetére


oszy
veterán

A képet néztem, de mondom ebből nem lesz arckép! :DD :DD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#10100) somogyib válasza oszy (#10099) üzenetére


somogyib
őstag

Nem is kell. Akinek már van egyéni arcképre, az már a házával foglalkozik. :D

Így megy ez a ph-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.