Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) batman.


batman.
senior tag

Sziasztok!
Hivatkozva erre, s mivel nem szeretném szét offolni a topicot, itt kérdeznék.
Ezek közül valamelyik lehet forrás?:

1

2

3

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9002) HoaryFox válasza batman. (#9001) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ha ezek közül választanom kellene, nálam a 3. lenne a befutó :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#9003) vond válasza batman. (#9001) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az elsőnek leginkább csak a feje, a második nem jó, a harmadik meg lehet akár egész alakos is, vagy szintén csak a fej.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9004) batman. válasza vond (#9003) üzenetére


batman.
senior tag

Köszönöm szépen a válaszod (#9002) llwynog -ét is :K
Én is a 3.-at favorizálom.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9005) batman. válasza batman. (#9004) üzenetére


batman.
senior tag

Szeretném kérni egy kedves moderátortól a forrásképem, a kérések közt „Arcképgyárosra vár:”
cseréjét erre a teljes alakos képre. :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9006) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Beállításra került az új avatarom. (gyorsan el is neveztem), így megragadnám az alkalmat, hogy még egyszer megköszönjem Ndruu kollégának az arcképet. Nagyon szép munkát végzett! :R

Borzasztóan tetszik az alkotás, méltó a legendás zenészhez!

[ Szerkesztve ]

(#9007) Kiki18


Kiki18
őstag

Én is szeretném megköszönni Ndruu-nak, hogy megalkotta az elképzelésemet, igazán lenyűgöző lett!

(#9008) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szívesen! Használjátok egészséggel! :)

Harrrr!!!!

(#9009) EmberXY


EmberXY
addikt

Én is köszönettel tartozom Ndruu-nak a profi munkájáért. :R

Up the Irons!

(#9010) MineFox54


MineFox54
őstag

Köszönöm Ndruu! Nagyon jó lett!

(#9011) Peetey91


Peetey91
senior tag

Szeretném itt is megragadni a lehetőséget, hogy megköszönjem a munkát! :R

(#9012) batman.


batman.
senior tag

Szeretném megköszönni még egyszer az avatarom és a külön a segítőkész hozzáállást! :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9013) TpS


TpS
őstag

Köszönöm szépen a képet és a munkátokat, nagyon szuper lett! :R

[ Szerkesztve ]

(#9014) Vyndree


Vyndree
őstag

Sziasztok!
Ha szeretnék egyéni arcképet cserélni és jogosult vagyok rá, megvan az arckép is amit szeretnék, akkor nem itt kell jeleznem?

(#9015) batman. válasza Vyndree (#9014) üzenetére


batman.
senior tag

Szia!
Persze, ha belenézel az összefoglalóba (lenyitod) akkor látszik, hogy vették a kérésed. A villogó felkiáltó jel esetedben azt jelenti, hogy a tiéd "arcképgyárosra" vár tehát valószínűleg a tiéd lesz a következő, amivel foglalkoznak, dőlj hátra, minden rendben. Szerintem, de én csak egy egyszerű fórumtárs vagyok.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9016) Vyndree válasza batman. (#9015) üzenetére


Vyndree
őstag

Köszi, igazad van, a legördülőt nem is néztem. :)
Tudom, hogy néhány nap mire lesz belőle valami, nem olyan fontos hogy azonnal megtörténjen a csere. Nem voltam biztos abban hogy jó helyen jeleztem, azért írtam ide, de ha minden rendben van akkor várok türelmesen. Azt mondjuk nem értem, hogy egy kész/elfogadott kép miért vár újból elfogadásra, persze az nem baj ha átnézik még egyszer.

(#9017) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Köszi a képet Ndruu, nagy az öröm! Már el is neveztem. Három év múlva jövök megint :D

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#9018) Vyndree


Vyndree
őstag

Kedves arckép gyárosok,
nem akarok türelmetlenkedni, de van egy kész és szabad arckép amit kérni szeretnék, lassan már tizedik napja. Megértem a várakozást főleg amikor a kívánságokat el is kell készíteni, de ez már kész, engedélyezve is volt ha már felkerült az avatarok közé, illetve az én engedélyem is megvan.
Tisztelettel kérdezem, mire kell még várni? :F

(#9019) Ndruu válasza Vyndree (#9018) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Amik az arcképkeresőbe bekerülnek szabadként, azok nincsenek engedélyezve. Sokszor csak félkész képek, amiken tudunk még (és szoktunk is) javítani.

Mostanában előfordul, hogy akár 3-4 hetet is kell várni a kéréstől a beállításig.

Most egyébként rosszat linkeltél, mert ez a kész kép, egy pecsétet már kapott is. Még egy véleményező moderátori pecsét kell és be lesz állítva.

OFFOFF: 10 nap, az nem is olyan sok. 07.30-án rendeltem egy új telefont, 08.14-én megérkezett Németbe, onnan elindult, de nem érkezett meg. 08.28-án elkezdtem kerestetni, 7-10 munkanapot kell várnom az eredményre. Valószínűleg nem lesz meg, úgyhogy újra fogják küldeni, ami megint jó pár hét. De várok türelemmel. Ehhez képest az arckép...

Harrrr!!!!

(#9020) Vyndree válasza Ndruu (#9019) üzenetére


Vyndree
őstag

Németországból? Szép hasonlat... Y :D :DD

(#9021) Vyndree


Vyndree
őstag

Köszönöm mindenkinek a közreműködést! :C :R

(#9022) vonSux válasza Vyndree (#9018) üzenetére


vonSux
őstag

Ndruu, jim:
Nagyon szépen köszönöm, szép munka :R ! :)

[ Szerkesztve ]

(#9023) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Üdv!
Jogosultságot szereztem, de mivel én is beleszerkesztettem a forrásképekbe, ezért először itt kérdezek.
Két előzetes ötlet létezik:
1) Az arcképszerkesztők kéréseinek úgy hiszem teljes egészében megfelelő lemezborítóról származik, a hajából egy kicsi hiányzik, de a modern hajpótlásnak hála az könnyen pótolható.
2) Egy kicsit bonyolultabb, ami eredetileg egy lemezmelléklet fénykép volt, majd egy Deviantartos művész készített belőle egy fekete-fehér tusrajzot. A varangy, mint geg miatt nekem mindenképp ez lenne szimpatikusabb, de hogy hogy lehetne a forrásból életképes végeredményt kicsikarni, az még nekem sem világos. Azt írtátok, hogy a színezés nem gond, de lehet, hogy itt bizonyos részleteket teljesen újra kéne rajzolni szabad kézzel, hiszen azok nem igazán kivehetőek. Minimális GIMP és rajz tudásom van, tehát ha az arcképgyárosok úgy vélik, hogy a téma és a méretarányok egyébként megfelelnek, akkor lehet, hogy megkísérelném még valahogy csűrni-csavarni, hogy legyen belőle egy jó alap, de ha ezek nem összeegyeztethetőek az oldal elveivel, akkor értelemszerűen marad az első.

(#9024) Ndruu válasza Feketelaszlo (#9023) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Még ha valamilyen csoda folytán sikerülne is újrarajzolni a nem látszódó részleteket, akkor sem férne bele a béka. Beleférne, de felismerhetetlen lenne cirka 3x8 pixel méretben. Szóval csodát nem tudunk tenni és napokat sem tudunk egy-egy arckép legyártására fordítani. A második forráskép teljesen esélytelen.

Az első képből megoldható (nem zavar, hogy lapos a haja teteje?)

Harrrr!!!!

(#9025) Feketelaszlo válasza Ndruu (#9024) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Köszönöm a segítséget, akkor lesz az első. Furcsa egyébként, hogy kiszúrtad, hogy a teteje lapos - a művész pl. a bal oldalon az eredeti felirat alatt legalább olyan hosszú lapos hajat rajzolt. De jogos a kritika, csináltam egy kicsit dúsabb hajkoronájú változatot is - ezekkel átmegyek az ON topikba.

(#9026) #20844032 válasza Ndruu (#9024) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nagyon köszönöm itt is, szuper lett!

(#9027) fattyu


fattyu
veterán

csak egy gondolat:

nem lesznek nagyobbak sose az avatarok?
ugyanaz a méret van azóta amikor még 1024*768 volt az átlag felbontás, ma meg már a telefonokon is full hd az átlag.

főleg hogy a ph is mint a facebook a kép felét sem használja széltében 100% nézetben

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9028) vond válasza fattyu (#9027) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Régóta tervben van az egész arckép adatbázis vektorosítása, vagy legalább nagyobb méretű PNG-sítése, de ez akkora meló, hogy abba is beleszédülök, ha elképzelem, mivel gyakorlatilag újra kellene többezer arcképet rajzolni. Plusz valamilyen formában össze is akarjuk vonni a jelenleg is folyó lapcsalád megújulással, reszponzívvá tétellel. Szóval rajta vagyunk már régóta, de nagyon nem egyszerű a dolog. :N

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9029) Razor1


Razor1
aktív tag

köszönöm minden közreműködőnek a munkáját, nagyon tetszik az új avatarom!

(#9030) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok kedves arcképgyárosok és fórumtársak!
Az én arcképemmel foglalkozik valaki már, vagy túl bonyolult és keressek másikat?
Köszi a választ! :)

(#9031) Ndruu válasza bombibmw (#9030) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megpróbáltam, de nem jött rá reakció. Bocs, nem szoktam privátban jelezni ha kész van, vagy ha gond van.

Harrrr!!!!

(#9032) bombibmw válasza Ndruu (#9031) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem néztem, bocs. :)
Kár érte, sajnálom.
Akkor nézek mást.
Azért köszönöm! :)

(#9033) l.skywalker válasza Razor1 (#9029) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem veled van a gond, csak jelezném a gyárosoknak, hogy ez így nem üti egymást?

Razor1

szupermacs

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9034) -secret- válasza l.skywalker (#9033) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#9035) l.skywalker válasza -secret- (#9034) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bazze :D Köszi, már akkor ezt is tudom. Már csak azt kéne megtudnom, hogy hogyan születtek a Hupikék Törpök és teljes a kép :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9036) Razor1 válasza l.skywalker (#9035) üzenetére


Razor1
aktív tag

pedig szép feladat lenne megrajzolni 50 törpöt, ők is mind különböző karakterek :))

(#9037) Memmaao válasza l.skywalker (#9033) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát ja, T-Bone kicsit barnább lett, mint originál, és így kicsit keverhetőek. De azért nem egyformák. Persze, aki nem ismeri a rajzfilmet , össze fogja keverni őket.
Nektek feltűnt, hogy az arckép szerkesztős topikban katonás fegyelem lett?? Régen nem szóltak érte, ha valaki próbálta jelezni, ha valaki pl. a legjobb avatart akarja gyengébbre cserélni, hogy gondolja meg és ne tegye, most gyökeresül törölve van. Szóval kedves Voltron avatar tulaj, szerintem nagyon nagy hibát követsz el. A mostani Voltron avatar über király, amire cserélni akarod igazolványkép Voltron meg nahh. Ne tedd!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9038) albiosz válasza Memmaao (#9037) üzenetére


albiosz
őstag

Jaja, észrevettem én is. Amikor a modkerben jeleztem persze nem vállalalta, aki törölte a jószándékú hozzászólásomat. Feltűnt egy új szereplő, gondolom neki fáj...

(#9039) PowerBuldog válasza Memmaao (#9037) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Köszönöm a hozzászólást. Amott direkt nem is reagáltam.
Én szerettem volna egy frissítést, mivel közel 10 éve ez az avatarom.
Nekem tetszik az új, az új Voltorn sorozat ráadásul szerintem sokkal jobb lett mint a 80-as évekbeli.
Szerintem ez az új f*sza, és komolyabb mint a régi.
Szóval szerintem engedd el. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9040) Memmaao válasza PowerBuldog (#9039) üzenetére


Memmaao
addikt

Igazad van, neked kell, hogy tetsszen, nem nekem, te fogod viselni. De az előző annyira profi volt, egyből felismerhető, ikonikus, nem véletlen abból lett lego ideas szett. A mostani egy félprofilból biztos jól mutatna, de sajnos így szemből olyan, amit kétszer meg kell nézned, hogy feltűnjön, nem egy logót látsz, hanem Voltron-t.Valahogy 50x50 pixelen így full 2D-ben nagyon zsúfolt. Sokan cserélnek avatart 3 év után, mert megúnják az előzőt. 10 év komoly idő. Nekem ennyi idő után nem jutna eszembe cserélni,mert a szívemhez nőne. Én nem is tervezek cserélni, marad a suit up beleugatós bulldog ;)

My name is Bond, James... Dean.

(#9041) Ndruu válasza albiosz (#9038) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ne haragudjatok, de muszáj karbantartani a topikot. Nem fáj senkinek, de próbáljuk megelőzni, hogy egy off hozzászólásból lavina legyen. Ide bármikor jöhet akármilyen arckép offos hozzászólás, szoktuk (és más is szokta) olvasni ezt a topikot.

Memmaao: Már lecseréltük a képét. Ctrl+F5

UI: Szerintem is jobb a régi, karakteresebb, az új 2016-os Voltronból nem találtam olyan forrásképet, amin jobban nézett ki, mint a régi. A kérvényezőnek kell tessen, ő használja évekig. Amúgy az új kép is jó lett, minőségileg nem lehet kifogás ellene.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9042) Memmaao válasza Ndruu (#9041) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, már az új képet látom :) Persze, ez így igaz. De mivel a kérvényező nem karaktert akart cserélni, csak frissíteni, szerettem volna jelezni, hogy gondolja meg, mert a régi ezerszer jobb. Amúgy még az is jó lett volna, ha a régit kicsit átszínezi valamelyik guru. De persze semmi közöm hozzá, elengedem.

My name is Bond, James... Dean.

(#9043) gghrtz


gghrtz
őstag

Ndruu

Nagyon köszönöm az arcképet, király lett! :C

(#9044) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Konstruktív észrevételként jelezném, hogy az Egyéni arckép igénylése illetve az Arcképgyárosok kérései cikkekben még nem lettek frissítve az arcképadatbázisra mutató linkek, tudtommal a régi oldal már nem frissül tovább és helyette a http://www.pharckep.infora.hu/ az éles.
:R

Up the Irons!

(#9045) albiosz válasza EmberXY (#9044) üzenetére


albiosz
őstag

Az előző avatarodra amúgy mindig azt hittem, hogy Jagger.

(#9046) Ndruu válasza EmberXY (#9044) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Köszönjük, este megpróbálom frissíteni a linkeket. :R

Harrrr!!!!

(#9047) EmberXY válasza albiosz (#9045) üzenetére


EmberXY
addikt

A tiédről se ordít, hogy Paul Shane, inkább Jabba... ;]

Ndruu: Nincs mit. :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9048) albiosz válasza EmberXY (#9047) üzenetére


albiosz
őstag

:D A hasonlóság kétségtelen.

(#9049) jim bcs válasza EmberXY (#9044) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szia!

Köszi, tudunk róla, Ndruu-ra vártam mert van még 1-2 hely amit ő tart felügyelet alatt, de most akkor lecseréltem az elérési linkeket az említett maradék 2 helyen.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9050) albiosz


albiosz
őstag

Na, végre egy újabb Mylord szereplő lesz remélhetőleg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.