Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Ndruu válasza MrRL19 (#10250) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ok, ez jónak tűnik, kicserélem a forrásképet az összefoglalóban.

Harrrr!!!!

(#10252) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van valami tutorial, hogy és miképp lehet elkezdeni / neki fogni egy arcképnek vagy valami ajánlott tutorial? :) Jövő tavasszal szeretném Deadshotot lecserélni és tudom is kire, ellenben szeretném magamnak összeollózni majd addigra. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10253) Beniii06 válasza Micsurin (#10252) üzenetére


Beniii06
őstag

Felül, jobb oldalt a téma tudnivalóknál már nézted?

részletes szabályok itt
arcképgyárosok kérései

[Szerintem, ezt kerested]
Benne van a link a "részletes szabályokban".

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#10254) Micsurin válasza Beniii06 (#10253) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen de lehet átsiklottam rajta. Engem valami alapvető technikai (alapvető lépések, miképp alakul ki a forma, a külalak, PS-en kívül mit használnak stb) guide érdekelt volna, érdekelne.

Köszönöm! :) Nem tudom ez hol volt megbújva nem leltem rá! :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10255) Ndruu válasza Micsurin (#10254) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs, de jó lenne. Kerestünk anno arcképgyárosokat, ott volt egy kis feladat és segítség.
Sajnos nem volt rá idő, hogy összedobjunk egy ilyen leírást. Az évek alatt nagyon sokat ígérgettem, hogy lesz ilyen témájú írást, vagy blog sorozat, de nem jött össze.
Viszont ha valaki elszánt és elkezdi azok alapján, amiket linkeltünk, akkor bármelyik arcképes kollégám szívesen segít és ad tanácsot a továbbiakhoz.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10256) CactuS válasza Ndruu (#10255) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én anno ez alapján indultam el, nagy segítség volt, igaz, az első pár arckép botrányos lett, hiába volt előtte elég sok év PS/Corel rutinom. :D

Bele kell szokni, hogy mi fér bele 60x60 pixelbe.

Micsurin: Mindenki mást használ és máshogy rajzol. Valaki PSben, van, aki illustratorban dolgozik. Utóbbinak több előnye is van, de szvsz jóval nehezebb használni elsőre, mint a Photoshopot. Én kb. 10 év PS után kezdtem tanulni és az Illustrator pen toollal vért izzadtam, mert teljesen más, mint a PS.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10257) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen! :R

Mindenképpen neki fogok. Legfeljebb kérdezgetek aztán visszabontok, újrakezdek. Mivel van még egy évem cseréig nem kapkodok vele. :)

mod.: CactuS kimondtad a lényeget. Hiába használom egy ideje a PS-t elég valószínű, hogy botrányosan szar lesz az első próbálkozás. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10258) somogyib válasza Micsurin (#10257) üzenetére


somogyib
őstag

Ajánlom figyelmedbe Wyll két korábbi logoutos bejegyzését is: link és link.

(#10259) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Sziasztok!

Elkészült az új avatar-om, de még mindig a régit látom. Kinek kell ez ügyben jelezni?

Köszönöm!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#10260) Ndruu válasza Vincent_ (#10259) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elkészült, csak nem kapta meg még mindkét pecsétet. Nem kell senkinek jelezni, tudjuk, mert benne van a topik összefoglalóban és pluszban oda is írtam, hogy még egy pecsétre várunk.
Amint megkapja a másikat is, be fogom/fogjuk állítani.

Elnézést a várakoztatásért, nyilván nem direkt csináljuk, néha sajnos külső okok miatt elakadnak a folyamatok.

Harrrr!!!!

(#10261) Vincent_ válasza Ndruu (#10260) üzenetére


Vincent_
aktív tag

OK, köszi szépen! :R

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#10262) CactuS válasza Micsurin (#10257) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez más, mint amire általában a PSt használja az ember, én kb. 18-20 éve tolom a dolgot, ebből 10+ az munka miatt, előtte csak hobby. De kell a rutin, hogy mi az, ami ilyen kicsi méretben még értékelhető.

Az első 1-2 próbálkozás nem lesz jó, mert az ember azt nézi, hogy mi mutat jól a nagyobb felbontású képen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10263) jim bcs válasza Memmaao (#10248) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ndruu nyert, melózok. Kicsit káosz van most, de ezt neked nem kell bemutatni hiszen OMSZ-os vagy félig meddig.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10264) jim bcs válasza somogyib (#10225) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ez nagyon jó lett, valaki dobjon rá egy privátot, hátha kell neki.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10265) Memmaao válasza jim bcs (#10263) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, havi 5x OMSZos vagyok. De azt nem is tudtam, hogy Te is?! Hol vagy? Milyen poszton?

My name is Bond, James... Dean.

(#10266) jim bcs válasza Memmaao (#10265) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Most már tudod :DDD Nem indult jól a kettőnk közötti csevely, de lassan eláshatjuk a csatabárdot úgy gondolom. Te megértetted, én meg elengedtem az előzőt. ESET ápoló vagyok, de vagyok szállítón és KIM-en is, a többi max. privátba mert nem tartozik ide. Feloldottam a privát lakatot.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10267) Rayyy válasza Ndruu (#10241) üzenetére


Rayyy
senior tag

Beállítódott, köszi! :R

Minden a legnagyobb render!

(#10268) rellif


rellif
senior tag

Ndruu Köszönöm szépen!Nagyon jó lett!
A többieknek is köszönöm,hogy hamar pecsét került rá...és már be is van állítva. :R

(#10269) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

kaskader-nek keresgéltem DiCaprio-s forrásképeket. Nem tudom, hogy hol áll jelenleg az arcképe.

[link] (szerintem tök jó lenne..., ha nagyobb lenne a kép)
[link]
[link]
[link] (ez mondjuk szerintem se jó. ^^)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10270) MrRL19 válasza Ndruu (#10251) üzenetére


MrRL19
senior tag

Rendben :K

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#10271) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ndruu [link]
Ez se menne el Gebriel-nek? [link] (jobb felső)
Mármint oké, hogy foglalt, de merőben máshogy néz ki. És manapság úgy látom, hogy elég "képlékeny" lett ez a foglalt kérdés..

Persze ha tetszik neki, csak így bedobtam most. :U

Na meg ha kötözködni akarnék (de én egy modival sose mernék ;] ), melyik a foglalt karakter ezek közül?:

Sam Strand
Sam Porter
Sam Bridges
Sam Porter Bridges
Sam Unger
"The Legend"
"The Great Deliverer"
"The Man Who Delivers"
"BB"

:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10272) Ndruu válasza .LnB (#10269) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom... Az a baj, hogy eddig mindegyik rossz. Mármint a forrásképek többségén már alapból felismerhetetlen (vagy csak nekem van most valami arc zavarom), lekicsinyítve meg aztán pláne.

Amit most linkelt az ONban, az sem jó.
Nehezen foghatóak meg az arcvonásai, látszik, hogy már nagyban is nagyon nehéz visszaadni a karakterét.

Ez a kínai Elon Musk.
Ez akár Magdi anyus is lehetne...
Ez egy krumpli hajjal...
Ez valami vámpírvadász, de tuti nem Leo.
Ez a fiatal ATB.
Talán még a karikatúra hasonlít a legjobban, de ez sem biztos, hogy sikerülne.
Ahogy látod ez sem sikerült.

Nagyon ritkán, de előfordul ilyen, hogy nem tudom visszaadni a karaktert, nem ismerhető fel. A több száz arckép közül 2-3 esetben volt ilyen. Na ez pont ilyen. Kiégett a Caprio detektorom.

Harrrr!!!!

(#10273) vond válasza Ndruu (#10272) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD Jók ezek a szövegek. ;)

Szerintem valami egyedibb karakterben kellene hozni Leo-t (nem ilyen szimpla jófiús, öltönyös kivitelben), és akkor könnyebben felismerhető lenne. Mondjuk ebből a GIF-ből valamelyik, kicsit PH-sítva, ami nem hasonlít a meglévő Django-sra. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10274) CactuS válasza Ndruu (#10272) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A képek szövegén én is röhögtem, pedig már félálomban vagyok. :DDD Vond féle gifre szavazok én is. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10275) .LnB válasza Ndruu (#10272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyetértek. És sok forrás kép sincs sok róla ilyen rajzolt, ahhoz képest, hogy mennyire híres. Nem véletlenül. Amikor keresgéltem én is arra gondoltam, hogy nincs benne semmi karakteres. Direkt kerestem filmekre lebontva is, de a Jango-n kívül nincs nagyon make up-ja egyikben se. Talán a Revenant, bár az meg lehet, hogy kukásnak nézne ki.
Nagyon jó színész, de arcképnek nem a legjobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10276) Memmaao


Memmaao
addikt

Hogy lehet így eldobni a kigyúrt patkány avatart?? Szerintem kib@szott jó lett így egész felső testtel. Pont olyan, mint a linkelt gymrat kép. Nem értem az embereket... :U

My name is Bond, James... Dean.

(#10278) CactuS válasza Memmaao (#10276) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó kérdés, tökéletes átrajzolás pedig, és avatarként is elég ütős darab.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10279) DS39 válasza Memmaao (#10276) üzenetére


DS39
nagyúr

Tényleg furcsa, hogy nem tetszik neki.

(#10280) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm szépen még egyszere a képemet, remek munka lett, nagyon meg vagyok vele elégedve!

(#10281) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Fantasztikus lett az arckepem, koszonom Ndruu munkajat, illetve vond jobbito javaslatait. :)

(#10282) DS39


DS39
nagyúr

Ndruu! kona005-nél elmaradt a tényleges képcsere beállítás, csak a poszt lett szerkesztve. [link]

[ Szerkesztve ]

(#10283) Braddock


Braddock
őstag

Köszönöm szépen a munkátokat!

(#10284) Ndruu válasza DS39 (#10282) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Köszi, pótoltam.

Harrrr!!!!

(#10285) SOAD19 válasza Ndruu (#10272) üzenetére


SOAD19
addikt

Bocs, a bele vau-ért.
Ezek a Leo alternatívák, esetleg?
[link]
[link]

(#10286) DS39 válasza SOAD19 (#10285) üzenetére


DS39
nagyúr

A második egészen jó.
(az elsőn kis ázsiai beütése van)

(#10287) SOAD19 válasza DS39 (#10286) üzenetére


SOAD19
addikt

A 2.-nál a kép alatt, ott van még egy jónak tűnő alternatíva: [link]

(#10288) CactuS válasza SOAD19 (#10287) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsiben ugyanúgy el fog mosódni a feje. Sajnos Leonak nincs elég karakteres arca ekkora méretre. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10289) koshmar válasza CactuS (#10288) üzenetére


koshmar
őstag

Akárhogy csavarjuk Leót, nem lesz jó? :(

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10290) .LnB válasza CactuS (#10288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem rossz ez. A szeme így nem az igazi, de amúgy felismerhető. Ennél sokkal gázabb arcképek is vannak azért... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10291) DS39 válasza CactuS (#10288) üzenetére


DS39
nagyúr

Pedig egész jó. Befordítod, hogy a hsz-re nézzen, és a szemét kihangsúlyozva kész az avatar. :)

(#10292) vond válasza CactuS (#10288) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bizony, jó lesz ez. :K Én még leméretezés előtt megnagyobbítanám a szemeit olyan 20-30%-kal, és ha kell, akkor kicsiben is megigazítanám, meg vízszintesen összenyomnám az egészet (olyan 90-95%-ra), hogy ne legyen ilyen malac feje. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10293) .LnB válasza vond (#10292) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a bal álla ki lenne egyengetve, akkor már nem lenne malac feje. Most olyan mint akinek be van gyulladva a jobb 45-ös (foga). :D
(a kép nézete szerint bal, de a fogak számozása szerint jobb. Mielőtt valaki fennakadna ezen.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10294) CactuS válasza vond (#10292) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem akartam amúgy beletúrni Ndruu munkájába, főleg, hogy a hírességekből készült arcképek nekem sem a kedvenceim, igazából meg akartam mutatni, hogy abból sem az igazi. A gond amúgy pont az, hogy - már elnézést - de malac feje van igazából is. :DDD

Kapott nagyobb szemeket, bár így pont a sunyi tekintetét veszíti el, illetve húztam néhány finom vonalat a pofiján, hogy legyen valami törés benne, bár innentől meg már pont nem az aki, szóval levettem. :B

>> >>

Befordítva:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10295) .LnB válasza CactuS (#10294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát, kis szemmel jobb.
A fogát nem tömöd be? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10296) CactuS válasza .LnB (#10295) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Keresek valami ebédet, utána ránézek, ha nem jön közbe a melóban valami. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10297) .LnB válasza CactuS (#10296) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy ha kicsit összébb húzod a szemeit, úgy jó lesz amúgy, így nagyobb szemekkel is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10298) CactuS válasza .LnB (#10297) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10299) SOAD19 válasza CactuS (#10298) üzenetére


SOAD19
addikt

Nekem nem tetszik, mert Huthra hasonlít. Bocs! :D
Amit a 2. hsz.-emben linkeltem, az nem lett volna jobb alapanyag?

(#10300) CactuS válasza SOAD19 (#10299) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Abból van. :DDD

Amúgy nem lett annyira rossz, mint gondoltam elsőre. Tényleg nagyon nehéz/rossz alapanyag az arca az arcképekhez.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.