Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Erre reagálva: [link]
A muskétás-os részben van más ruha a Tom-on és van benne gonoszság is.
Tudom ez nem a legjobb kép, de inkább csak kedvcsinálónak rakom be mint tényleges avatar ötletnek [link] .

[ Szerkesztve ]

(#10502) Ndruu válasza Bobrooney (#10501) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akár az a rész is jó lehet, bár ezen túl nyomott a feje, a kalap miatt nem férne bele a képbe normálisan.
Esetleg ha már ördögi, akkor lehetne ezek közül valamelyik: [link] [link] [link]
Az utolsót jelentősen meg kellene vágni és átalakítani, de talán megoldható...

Harrrr!!!!

(#10503) Imi1981 válasza Ndruu (#10502) üzenetére


Imi1981
veterán

Az első tetszik ! Kár hogy piros és nem a normál Tom szín de így is jó lenne. Jerry-t le lehet szedni valahogy?
A második az a nagyon régi Tom és Jerry-ből van és az nem tetszett annyira.

[ Szerkesztve ]

(#10504) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

A kérdésem a következő. Még mielőtt a másik topicban jogot kérnék az egyéni arcképre. Valaki meg tudja nekem mondani előre, hogy ez a kép megfelelő-e?

Gondolom nem kell bemutatni honnan van. Mert ha sem a méretkritériumoknak nem felel meg, se a stílusa nem ok, akkor nem kérnék feleslegesen egyéni arcképre jogot.

Köszönöm a választ!

(#10505) CactuS válasza cocka (#10504) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem tudom, hogy honnan van, de a kép maga rettentő recés a szélén és sötét, nyaka sincsen, átrajzolás nélkül nem fog megfelelni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10506) cocka válasza CactuS (#10505) üzenetére


cocka
veterán

Miért a jelenlegi doboznak hol a "nyaka"? :DD

(#10507) Ndruu válasza cocka (#10506) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egyéni arckénél előírás, hogy legyen egy kis nyaka, válla. Különleges esetekben, ha nincs a karakternek nyaka (pl. ), akkor nem rajzolunk neki.

A gyári arcképek (zacskó, balta, kőhalom) 20 éve készültek, azóta pedig nagyon sokat változtattunk az egyéni arckép szabályzatán.

Ha elárulod, hogy mi vagy ki ez a karakter, akkor talán tudunk neked segíteni is. Sajnos nem ismerhetünk minden létező játék, film, rajzfilm karaktert. Kell egy normális forráskép, amiből lehet dolgozni.

ez az általad "szerkesztett" arckép semmilyen formában nem állja meg a helyét. Ezért vannak itt segítőkész arcképgyáros kollégák, akik szabadidejükben megrajzolják a kérvényezőknek a kívánt arcképet.

Harrrr!!!!

(#10508) cocka válasza CactuS (#10505) üzenetére


cocka
veterán

Hát ha hosszú és fáradságos munka lenne (akár nekem, akár másnak), akkor nem forszírozom. Ezért jöttem egyből ide és nem jogosultságkérőbe.

De amúgy a rojtosság mit befolyásol? Úgy is kicsi lesz. Sokkal kisebb/nagyobb nem lesz.

(#10509) cocka válasza Ndruu (#10507) üzenetére


cocka
veterán

Bocs, ezt nem láttam. Most olvastam el.

Ha elárulod, hogy mi vagy ki ez a karakter,

Tulajdonneve nincs, csak közneve: vízköpő.

Sajnos nem ismerhetünk minden létező játék,

Ez nem akármilyen játékból van, hanem konkrétan az egyik leghíresebből. A készítők úgy szólván történelmet is írtak vele:

Doom 1

ez az általad "szerkesztett" arckép

Ez az általam feltöltött kép egy az egyben az eredetiből lett másolva, annyi, hogy pngbe lett elmentve.

(#10510) cocka válasza Ndruu (#10507) üzenetére


cocka
veterán

Akkor ez különleges eset, mert ez egy faldísz, éppen ezért sose volt nyaka. :D Ha már belemegyünk abba, hogy van-e nyak vagy nincs. De láttam itt oroszlánfejet, annak se volt nyaka. Plusz a sárga karakterednek sincs nyaka. Tehát elég sok különleges eset van. :D

(#10511) DS39 válasza cocka (#10506) üzenetére


DS39
nagyúr

Doboz? Az nem egy papírzacskó?

(#10512) cocka válasza DS39 (#10511) üzenetére


cocka
veterán

Lényeg, hogy nehezen suvasztható be az "arc" kategóriába. De amit képként küldtem az egyértelműen arc. Mégsem felel meg. Többek közt azért, mert

1. rojtos a széle (ez gyárilag ilyen, nem tudok belőle nagyobb képet prezentálni, illetve ami van az már HD pakk és nem az eredeti játékból van nyilván)

2. nincs nyaka

3. sötét, érdekes annyira azért mégsem sötét, hogy ne lehessen kivenni, hogy ez egy arc

(#10513) Ndruu válasza cocka (#10509) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Doom 1-ből már próbálkoztunk egyszer egy arcképpel (Doomguy ) kb. 10 éve, de nem sikerült jól, már akkor sem ütette meg a mércét. A kevés pixelszám miatt sajnos ez egy lehetetlen feladat számunkra.
Jelen esetben ebből a vízköpőből sem lehet dolgozni, tehát nem lesz belőle arckép.
Valami mást kellene keresned...

Harrrr!!!!

(#10514) cocka válasza Ndruu (#10513) üzenetére


cocka
veterán

Hmm.. fura. Meg ahogy látom meghosszabbodott a feje.

(#10515) cocka


cocka
veterán

Mutatok egy négyszer nagyobb verziót. Na ezt már manipuláltam.

Ez is rojtos?

(#10516) Ndruu válasza cocka (#10515) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:R Ezt mi is meg tudjuk csinálni, hidd el. Próbáltunk már különböző felskálázó algoritmusokat és programokat is, jó eredményt egyikkel sem sikerült elérni.
Nálunk az arcképkészítés nem ennyiből áll.

Hogy pár példát mutassak: Tamoo képei, Wyll videója
[link]
[link]
[link]

Kontúrozzuk, színezzük, tulajdonképpen újrarajzoljuk a képeket, hogy kis méretben is jól láthatóak maradjanak a részletek.
Egy olyan forrásképből, mint a Doom vízköpője, semmilyen extra részlet nem nyerhető ki, nem tudjuk visszahozni az akkor, digitalizálás során elveszett információkat. Annak meg nincs értelme, hogy beleöljünk x óra munkát, hogy utána azt mondd, nem tetszik és valami mást kérsz helyette. Sajnos ez van, ez egy rossz forrás, akárhogy is ragozzuk. Mást kell keresned, lehetőleg a kéréseinknek megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10517) DS39 válasza cocka (#10512) üzenetére


DS39
nagyúr

Még ha mai játék lenne, és 4K 3D grafika lenne, az ugye fotószerű, abból nem csinálnak arcképet. Szabályzat...

(#10518) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

@jim bcs
Bocsi, ez teljesen elkerülte a figyelmem.
Köszi :R

(#10519) HoaryFox válasza Elemental (#10500) üzenetére


HoaryFox
őstag

A Vond kolléga által említett Ori-s avatar az enyém volt. :))
Örülök, hogy valaki továbbviszi a "szellemiséget". Jó lett amúgy! :K

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#10520) Imi1981


Imi1981
veterán

Csak érdeklődök hogy mennyi idő mire előkészítik a arcképet? Félre ne értsetek nem siettetek senkit csak érdekelne kb mennyi idő szokott ez lenni . Kösz előre is a választ.

(#10521) jim bcs válasza Imi1981 (#10520) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Változó, 1-3 hét.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10522) Imi1981 válasza jim bcs (#10521) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi! Akkor várok türelmesen .🙂

(#10523) ballazol


ballazol
senior tag

Hali!
Hol tudom megnézni, hogy hány napja regisztráltam?
Köszi. :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10525) ballazol válasza #40993792 (#10524) üzenetére


ballazol
senior tag

kötyi

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10526) fauv


fauv
őstag

Üdv !

6 évvel ezelőtt 3 évre lett állítva az arckép igénylés ideje. Akkor átmeneti intézkedésként volt megindokolva, érdeklődnék, hogy esetleg felmerült e a 2 évre való visszaállítás, vagy várhatóan ez így marad végleg?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#10527) koxx válasza fauv (#10526) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem lesz változás. Marad minden ebben a formában.

(#10528) fauv válasza koxx (#10527) üzenetére


fauv
őstag

Értem , köszi.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#10529) szemesi69


szemesi69
addikt

Köszönöm az új arcképem [Anubis] :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10530) szemesi69 válasza szemesi69 (#10529) üzenetére


szemesi69
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből, szeretném kérdezni, hogy a mobilaréna oldalon, miért a régit mutatja még? Vagy idő kell mire ott is látszik? Köszönöm :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10531) Imi1981


Imi1981
veterán

Nagyon szépen köszönöm az új arcképem Ndruu [link] :R

(#10532) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Nagyon szépen köszönöm az egyéni arcképet CactuS, nagy a boldogság :)) :R

(#10533) DS39 válasza szemesi69 (#10530) üzenetére


DS39
nagyúr

gyorsítótár törlése vagy ctrl+F5.

Amúgy tényleg marha jó lett az avatarod. :)

(#10534) szemesi69 válasza DS39 (#10533) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszönöm :R Telefonon már jól mutatja, gyorsítótár törlés után :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10535) Albigator


Albigator
őstag

Nagyon szépen köszönöm Ndruu a munkádat és az időt amit belefektettél. :R
Tényleg nagyon jó lett. :K

Üdv: Albert

[ Szerkesztve ]

(#10536) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Köszönöm szépen az új avatart! Nagyon tetszik.

(#10537) .LnB válasza Gombinyó (#10536) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

WoW! Enter the Ninja! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10538) l.skywalker válasza Gombinyó (#10536) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mekkorát fejlődtél a szőrös vadállatból :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10539) Gombinyó válasza l.skywalker (#10538) üzenetére


Gombinyó
őstag

Háh :DD

(#10540) fattyu válasza Gombinyó (#10539) üzenetére


fattyu
veterán

ricsbics :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#10541) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tégla PS5 kotrolleréhez egy ilyen forrás: [link]
És valahogy így arcképesíteni? [link]
Persze más arccal.
ndruu?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10542) l.skywalker válasza .LnB (#10541) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert így nem jó? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10543) Tegla80


Tegla80
addikt

Koszi sracik,de En mar elengedtem a temat, ne erolkodjunk.Ha nem lehet,nem lehet es pont.
Ami van az igaz nem naprakesz,de mai napig tetszik igy inkabb ez,mint valami "jolvan akkor jo lesz ez",mert azt utana ugyis csak +bannam.
:R

Sony® & PlayStation®

(#10544) Ndruu válasza .LnB (#10541) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezt tartom egyelőre a leghasználhatóbbnak. Ha a kérvényezőnek is megfelel, akkor ebből ki lehet hozni valami elfogadhatót.
Minden mást, amikor csak szemet varázsolunk egy élettelen tárgyra, azt nem gondolom olyan jó ötletnek.

Harrrr!!!!

(#10545) .LnB válasza Ndruu (#10544) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Időközben elengedte a dolgot, szóval mindegy. Csak gondoltam megpróbálok keresgélni.
Egyébként meglepődtem, hogy mennyi karaktert rajzoltak meg ez alapján a kontroller alapján. Bár 99%-uk csaj karakter lett. [link]
De van ilyen is: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10547) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bahh ez de beteg! [link]
Ez is érdekes: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10548) Tegla80 válasza Ndruu (#10544) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszonom,de nem szeretnek testet hozza mert ugy a lenyeg elveszik benne. A mostanira ranez az ember es atjon,h Playstation.(nekem ez fontos)
Imadom,csak az uj varazsa(dualsense kulso) miatt gondoltam illo lenne aktualizalni.
Rakerdeztem,kaptam valaszt es az irany a megvalosithatosagot latva nem tetszik igy igenyem targytalan.
Koszonom a faradozast. :R

.LnB(#10547)
igy nezve ok,h ps elemekbol epul fel a robot.....klafa is,de az a baj,h arckep meretben nem marad semmi ebbol csak egy "minirobot" mert elvesznek a ps reszletek rajta.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#10549) DS39 válasza .LnB (#10547) üzenetére


DS39
nagyúr

az első rohadt jó. még avatarnak is jól nézne ki.
(bár nyilván az apró részletek nem látszanának)

(#10550) .LnB válasza Tegla80 (#10548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah.., nem kimondottan neked kerestem, csak már vitt tovább a lendület. :D
Tudna az jól mutatni, Ndruu nagyon frankó arcképeket tud. Másrészt a színek "elvinnék" a hátán az arcképet, mert ez a kék + fehér jellegzetes PS5.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.