Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Morris


Morris
veterán

Sziasztok.
Megkaptam én is a jogosultságot, csak nem tudom mennyire szigorú a szabályzat abban a tekintetben, hogy 2 azonos karakter lehet e itt az oldalon annak ellenére, hogy teljesen más perspektíva mindkét kép.

(#9602) CactuS válasza Morris (#9601) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Miről lenne szó pontosan?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9603) Morris válasza CactuS (#9602) üzenetére


Morris
veterán

Thanos-t szeretném arcképnek

(#9604) somogyib válasza Morris (#9603) üzenetére


somogyib
őstag

A meglévőtől eléggé eltérő, az ilyet szokták engedélyezni, de szerintem itt inkább az a gond, hogy fotó/3d render képből nem készítenek a gyárosok arcképet.

[ Szerkesztve ]

(#9605) koxx válasza Morris (#9603) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igazabol olyan mint a foto, ebbol sajnos senki nem fog nekiallni.

(#9606) jim bcs válasza Morris (#9603) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ezen a vonalon kellene keresgélni ->


Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9607) Morris válasza jim bcs (#9606) üzenetére


Morris
veterán

Az alsó még jó is lenne ha nem lenne rajta a sisak. :U
Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#9608) vond


vond
MODERÁTOR

Hát, nem tudom, hogy ilyenformán lehetne-e, kellene-e mégegy Thanos. :F Sisak ide, vagy oda, szerintem eléggé hasonlóak. Max. egy olyat tudnék elképzelni, mint pl. a Lego Batman, a Minion Terminator, meg ilyenek.

Vagy ha mégis megszavazza a többség, akkor legalább legyen teljesen más perspektívából, pl. oldalról, vagy félig oldalról. Meg a stílusa is a lehető legjobban üssön el a meglévőtől. Színekkel, arckifejezéssel is lehet játszani.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9609) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék Thanos, sisak nélkül, oldalról:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9610) vond válasza oriic (#9609) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ez már egy fokkal jobb. A stílusa szuper, viszont rommá van tömörítve szerencsétlen kép.

Én közben egy ilyet találtam:

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9611) somogyib


somogyib
őstag

Én is benevezek egy Thanos forrással. :)

(#9612) Morris válasza somogyib (#9611) üzenetére


Morris
veterán

Az a baj, hogy ezek karikatúrák. Én pedig nem szeretnék karikatúrát.
Amit linkeltem utoljára az tetszik. Ha esetleg az nem megy, akkor amit vond linkelt.

(#9613) vond válasza Morris (#9612) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Közben oriic forrásából csináltam egy ilyet:

A meglévőtől a lehető legjobban értérve, bíborosabb színnel, féloldalas perspektívával, több testtel, stb.

Most jobban belegondolva, akár mondhatjuk azt is, hogy a meglévő az a képregényes Thanos, az új meg a filmes (lenne). :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9614) koxx válasza vond (#9613) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez kiraly lett.

(#9615) Morris válasza vond (#9613) üzenetére


Morris
veterán

Nem tetszik :DDD
Pont azért mert képregényes. Plusz a jelenlegi forintuser avatarja is képregényes. Ezért is szeretném a filmes verziót. Kevesebb testtel. Sőt fej és nyak maradjon.
Megpróbálod?
A szín pedig sötét lilás maradhat.

(#9616) vond válasza Morris (#9615) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sajnálom. A másikat már meghagyom másnak.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9617) Morris válasza vond (#9613) üzenetére


Morris
veterán

Ebből menne?

[ Szerkesztve ]

(#9618) -secret- válasza vond (#9613) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Franko lett! :C

(#9619) Morris válasza vond (#9613) üzenetére


Morris
veterán

Ez olyan mint boo a dragon ball-ból.

(#9620) oriic válasza Morris (#9615) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem tetszik :DDD
Pont azért mert képregényes."

Ez pont nem, ez MCU-s. A meglévő Thanos avatar az ami képregényes. Fotóból, és fotorealisztikus rajzból senki nem fog szerintem képet csinálni. PH stílusába illeszkednie kell.

Live-Die-Respawn

(#9621) CactuS válasza Morris (#9619) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez poénnak talán kicsit erős volt...

Olyan avatar, ami filmből vagy fotóból van kivágva már nagyon régen nem készül és nem megy át a rostán. Minden forrás átrajzoláson megy át, a sok szín és árnyék csökkentve lesz, hogy ne legyen fotó szerű. Ezért is jó, ha olyan már eleve a forrás is, amiket linkelsz, azok sajnos nem olyanok, vékony kontúrok, tele apró reszletekkel.
Ezek az érvényes szabályok, irányelvek, ha olyan szeretnél, akkor sajnos egy kész avatar sem fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9622) Memmaao


Memmaao
addikt

Szerintem a nagyobb kérdés hogy forintuser-t mennyire zavarná, hogy lenne még 1 Thanos ?!?! Az egész Marvel univerzumban össz vissz 1 van, ha nekem lenne az avatarom , zavarna, ha lenne még 1
..

My name is Bond, James... Dean.

(#9623) somogyib válasza Memmaao (#9622) üzenetére


somogyib
őstag

Ha teljesen eltérő lenne - mint pl. Luke Skywalker - akkor is zavarna?

(#9624) fattyu válasza somogyib (#9623) üzenetére


fattyu
veterán

ez még ki is maradt

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9625) Morris válasza CactuS (#9621) üzenetére


Morris
veterán

Nem poénnak szántam. Nézz meg egy képet boo-ról. Ugyanolyan a szája.

Ok. Ezt értem.
De akkor abból a képből miért is nem lehet kihozni egy "butított" verziót?
Az a baj, hogy azzal dolgozni kellene egy kicsit?
Amik itt vannak élő szereplőkről készült képek, egy időben azok is fényképek voltak.
Vagy talált az illető a neten egy hasonló butítottat, amit egy arcképgyáros egy kis variával a ph arculatának megfelelőre készített.

Most azt nem értem, hogy azért nem jó mert abból a képből nem lehet (azaz lehetetlen) megfelelő Avatart csinálni, vagy azért nem jó mert túl sok munka lenne vele?

[ Szerkesztve ]

(#9626) fattyu válasza Morris (#9625) üzenetére


fattyu
veterán

"Az a baj, hogy azzal dolgozni kellene egy kicsit?"

te azt tudod hogy szivességet tesznek neked szabadidőt áldozva rád? :(

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9627) Morris válasza fattyu (#9626) üzenetére


Morris
veterán

Persze. Azért is kérdeztem, hogy valójában mi is a gond.
Mert akkor én is úgy fogok hozzáállni. Ha megoldható, de macera, akkor nem rugózok rajta tovább.

[ Szerkesztve ]

(#9628) fattyu válasza Morris (#9627) üzenetére


fattyu
veterán

oké, csak elég követelező lekezelőnek tűnt a stílusod.

amugy le van írva az arcképgyárosok kéréseiben. se fénykép se fényképszerű render kép NEM.

nemtudom hogy van türelmük éveken át szépen szólni annak aki annyit nem tud megtenni hogy elolvassa mit lehet meg mit nem. nekem nem menne :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9629) Morris válasza fattyu (#9628) üzenetére


Morris
veterán

Laikusnak (mint pl én) a fénykép az fénykép. Az összes többi kép nem fénykép. Szóval az amit linkeltem, nekem nem fénykép. Ami a filmből van kivágva, az fénykép. Ezért van nálam némi fátyol a távolban.

Amúgy meg, lehet, hogy megpróbálnám magamnak megcsinálni. De béna vagyok hozzá sajnos.
Szeretnék új avatart, de olyat ami tetszik. Hiába készülne olyan kép ami szerintetek jó, ha nekem nem tetszik akkor nem szivesen nézem.

Amúgy meg kifizetem szivesen. Nem okoz gondod. Szóval hajlandó vagyok üzletelni :)
A lényeg, hogy jó legyen és tetszen.

[ Szerkesztve ]

(#9630) Morris


Morris
veterán

No, ezeket találtam

1 [link]

2 [link]

3 [link]

(#9631) somogyib válasza Morris (#9629) üzenetére


somogyib
őstag

Az arcképesek kéréseiben le van írva, hogy mi felel meg ideális forrásképnek. Régebben fényképből és 3d-s képből is készült avatár de ma már nem, mert
baromi sok munka van vele és az eredmény - ha neked tetszik is - nagyon sokszor nem felel meg a kívánalmaknak. A képgyáros meg kidobott az ablakon 2-3 órát...

Lehet, hogy amit linkeltél az neked nem fénykép, de a fenti linken találsz egy képet ahol jól látszik a különbség render és rajzos között: link

Így remélem már érthető, hogy miért nem akar senki belekezdeni.

Próbálj meg még kutakodni hátha lesz egy olyan ami Neked is jó és a többiek is rábólintanak (sajnos vannak olyan karakterek amiből nehéz jó forrást találni).

szerk: látom már tárgytalan a magyarázkodásom. :B

[ Szerkesztve ]

(#9632) somogyib


somogyib
őstag

Hogy ne szemeteljek az ontopikban ide linkelek T. I. fórumtársnak egy csokor Zlatan-t: link, link, link, link, link

[ Szerkesztve ]

(#9633) Morris


Morris
veterán

Még 1:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9634) CactuS válasza Morris (#9625) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ideális kép, ami jól mutat ilyen méretben az kb. olyan, mint a Tom & Jerry rajzfilm. Kevés szín, vastag kontúrok.

És nem arról van szó, hogy újra kell-e rajzolni vagy sem. Én a képek kb 95%-át amúgy is teljesen átrajzolom és átfestem, szóval nem ezen múlik. Nem is a beletett órákon múlik, ha sajnálnám rá azt az 1-2-5-10+ stb. órát 1-1 képre, akkor se én, se a többiek nem csinálnánk. Itt inkább arról van szó, hogy amikor van egy fotón vagy renderképen akár 1000 árnyalat és 1000 apró, vékony kontúr, akkor abból az arckégyáros választja ki azt a kb 3-10 színt és 10 kontúrt, ami marad. Ezáltal a kép meg fog változni, ahogy akkor is változik, amikor x pixelről 50-60 pixelre lecsökken a kép. Egy eleve "rajzos" alapnál nem ennyire sarkos a dolog, kisebb az esélye annak, hogy a változások miatt nem fog tetszeni a kérvényezőnek a kép. Ezért is alakult úgy az évek alatt, hogy végül feketelistás lett a fotó, mint forrás.

#9630: Főleg a #2 jó forrás, de az elsőből is lehet, itt nyilván azért a testét teljesen át kell rajzolni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9635) Morris válasza CactuS (#9634) üzenetére


Morris
veterán

Értem. Köszi a magyarázatot. :R

A test nem fontos. Inkább a fej lenne a lényeg.

A 2-es kép szerintem is jó lehet. Sokat nem is kell alakítani rajta. Lilába, kék szemekkel ütne :U

[ Szerkesztve ]

(#9636) jim bcs válasza Morris (#9635) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na most akkor melyik ok a sok közül? Elvesztettem a fonalat, linkeld már be, utána írj egy hsz.-t az ON topikba is mert be kéne tenni az on topik összefoglalóba szerkesztésre, amíg nem írsz oda addig nem tudom berakni.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9637) Morris válasza jim bcs (#9636) üzenetére


Morris
veterán

Nem tudom, azok közül melyiket lehet kérnem, amiket linkeltem.

CactuS az első és második képet mondta, hogy szerinte azok jók.

[ Szerkesztve ]

(#9638) Morris


Morris
veterán

Lehet nézek mást.
Egyszerűen nem találok olyan forrást ami nekem is tetszik és meg is felel a kritériumoknak.

(#9639) fattyu


fattyu
veterán

Cactus Mocsok jó lett

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9640) Morris válasza jim bcs (#9636) üzenetére


Morris
veterán

Írtam a másik topikba.
A Vond által javasolt/linkelt képet tettem be. Hátha ki lehet hozni belőle valamit.

(#9641) jim bcs válasza Morris (#9640) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok, intézem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9642) Morris válasza jim bcs (#9641) üzenetére


Morris
veterán

Nagyon köszönöm. :R

(#9643) CactuS válasza fattyu (#9639) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, némi moddolás után ma este kapta meg a végleges formát. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9644) vepe


vepe
senior tag

Itt is megköszönöm skacok a munkát.

:R

(#9645) Memmaao


Memmaao
addikt

Szerintem egy kicsit jobb McRae alap

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9646) somogyib válasza Memmaao (#9645) üzenetére


somogyib
őstag

Ezt én is megtaláltam, és azokat is amiket Jim írt az ontopikban. Tényleg nehéz jó forrásképet találni, ráadásul úgy, hogy bnorci71-nek sisakban kellene.

(#9647) T. I.


T. I.
senior tag

Köszönöm az egyedi arcképet CactuS és jim bcs Uraknak! :R

(#9648) xkoti


xkoti
senior tag

vond úrnak köszönöm szépen az avatart király lett :D :R

KO

(#9649) bnorci71 válasza somogyib (#9646) üzenetére


bnorci71
addikt

Üdvözlet a Mestereknek!

ha lehet akkor inkább az On topikba linkelt legyen az alap, a féloldalasnak jobban örültem volna, de ez a széles mosolyos nagyon nem tetszik amit Memmao berakott
az lenne még a kérésem a sisakot viszont kaőjon már ha lehet kéket fehér csíkkal /Skót zászló/ mint a fotón van

Köszönöm

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#9650) jim bcs válasza bnorci71 (#9649) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az került akkor be ezzel a kéréssel együtt.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.