Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) Bjørgersson válasza jim bcs (#10399) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tenyleg ilyen lekezelo tusko stilusban kell beszelni mas emberekkel? Foleg moderatorkent? Szomoru... :(

Mar sajnalom, hogy neked adtam azt az egerpadot. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10402) jim bcs válasza SOAD19 (#10400) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#10400) SOAD19
Semmi nem megy át úgy látom, ha egynek lehet akkor mindenkinek. Pont azt csináljuk egyfolytában megint, törlünk törlünk törlünk, mert egyesek képtelenek megérteni, hogy ne írjanak az onba. Tényleg nem értitek, hogy piszkosul nehéz átlátni 10-15 kérésnél kinek mi van meg és kinek min kell változtatni? Tényleg nem megy????

(#10401) svensson
Mégis meddig kéne még könyörögni? Meddig? Az nem baj ha nagy ívben beleszarnak a kérésekbe, ja az nem, az teljesen normális. Értelek, akkor most már úgy fogjuk, hogy édes arany csillagbogaram arany kiscsillagom drága egyetlen királyom had kérjelek már meg külön huszadjára hogy ne írkáljál már ha nem vagy jogosult. Mindenkinek egyesével megint, jó lesz így? Hová vigyem az egérpadot?

A gond ott kezdődik, hogy fogalmatok sincs mit csinálunk, halvány lila fogalmatok se. Arra vannak a kérések, hogy ne kelljen szívni, csak erre fittyet hánynak egyesek.
Akkor ide várom azon jelentkezőket akik segítenek Ndruu-nak lekönyvelni az adatokat, ha hüppögni megy, meg jó magasról letojni a kéréseket akkor ez is fog menni.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10403) .LnB válasza jim bcs (#10399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen érthető a szabály. Én benéztem bevallom. Meg azt hittem, ha segíteni akarok, akkor talán nem lesz baj. Privátba kellett volna írnom a kerőknek, hogy majd ide az offba linkelem a forrásképeket, amiket találtam nekik. Hát ez van..

Én inkább attól parázok, hogy most e miatt mennyit csúszik az új arcképem majd. :D

Ui: egyébként teljesen jogos maga a szabály is, mert régen amikor még közösségépítő voltam, akkor is eszméletlenül el tudott szabadulni az a topik. És már akkor is mondtuk, hogy szigorítani kellene.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10404) jim bcs válasza .LnB (#10403) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Emiatt nem fog csúszni ne parázz :)

"régen amikor még közösségépítő voltam, akkor is eszméletlenül el tudott szabadulni az a topik. És már akkor is mondtuk, hogy szigorítani kellene."
Nem változott azóta se, talán még rosszabb is mint régen volt.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10405) .LnB válasza jim bcs (#10404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor megnyugodtam. Legközelebb meg nem lesz ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10406) Bjørgersson válasza jim bcs (#10402) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha ennyire nincs turelmed a moderatorsaghoz, hogy egybol, csipobol ilyen stilusban kommunikalsz mas felhasznalokkal, illetve ennyire indulatosan kezeled a dolgokat, akkor nem kellene csinalnod. Talan egy kicsit nyugodtabb eleted lenne. :)

A modkerben tudom jelezni a hazigazdak fele, ha egy moderatornak kifogasolhatonak talalom a viselkedeset? Legalabb legyen nyoma. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10407) jim bcs válasza Bjørgersson (#10406) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Persze, de jelezheted egyből Kalandornak.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10408) somogyib válasza Ndruu (#10392) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem jó lenne ez. Csak kisebben kellene, és jobban elválasztva a kardost a sárkánytól, mert így első látásra nagyon egybefolyik.

szerk: SOAD19 is erre gondolt. :)

[ Szerkesztve ]

(#10409) Ndruu válasza somogyib (#10408) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, úgy valóban jobban mutat, de a 65 pixeles mérethatárt nem szoktuk kihasználni mindkét irányban egyszerre. -->

Egyébként ha pl. 80x80 vagy 100x100 lenne a max. méret, akkor nagyon pofás arcképeket lehetne gyártani.

|
80x80 pixel| 100x100pixel

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10410) somogyib válasza Ndruu (#10409) üzenetére


somogyib
őstag

Még ha a mérethatáron kívül is esik, akkor is szerintem a második jobb. Így nem folyik annyira össze. :K

"Egyébként ha pl. 80x80 vagy 100x100 lenne a max. méret, akkor nagyon pofás arcképeket lehetne gyártani"

Igen. Ha lehetne nagyobb képméret, akkor jobban nézne ki mindegyik arckép.

[ Szerkesztve ]

(#10411) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!
Június elejétől lettem jogosult, hogy új arcképem legyen.
Mivel kézikovácsolással foglalkozom, ezért jött az ötlet, hogy egy Üllő jelképezze az önarcképemet. De mivel az arc valamilyen jellegével meg kell egyeznie, ezért az alábbira gondoltam, mint alap kép. (valahol a neten találtam)

Ebben kérném a Moderátorok szíves engedélyét!
:R :R :R

(#10412) somogyib válasza sziku69 (#10411) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem ez f@sza! :K
Ilyen jó alapanyagot ritkán linkelnek (bár a szélességéből szerintem csiszolni kell, de összességében jó lesz).

[ Szerkesztve ]

(#10413) sziku69


sziku69
senior tag

Köszi! :R
Igen, tényleg "molett" egy picit. Arra gondoltam, hogy stilizált lábakat, esetleg bakancsos csámpás lábakat lehetne alá rajzolni, így karcsúbb lenne. :DDD

(#10414) Diokhan válasza sziku69 (#10413) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen, csak úgy tömzsibb is lenne egy kicsit, és az nem biztos, hogy jó lenne a láthatóság szempontjából. De valóban jó alap.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#10415) somogyib válasza sziku69 (#10413) üzenetére


somogyib
őstag

Láb meg bakancs nem kell, attól nem lesz karcsúbb, meg szebb se. :D

Csak arra gondoltam, hogy a szarvait kisebbre kellene venni és akkor szerintem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10416) sziku69 válasza Diokhan (#10414) üzenetére


sziku69
senior tag

Sokat ki lehet, szerintem is hozni belőle. Köszi a támogatást. Azt is eltudnám fogadni ha olyan maradna mint a képen. Persze a gondolatbuborék nélkül.

somogyib: a szarvak rövidítésétől elveszik az üllő mivoltja.

[ Szerkesztve ]

(#10417) Diokhan válasza sziku69 (#10416) üzenetére


Diokhan
addikt

Pedig a gondolatbuborékban lehetne mondjuk egy darab izzó vas :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#10418) sziku69 válasza Diokhan (#10417) üzenetére


sziku69
senior tag

:DDD :DD
Vagy egy kalapács.

(#10419) somogyib válasza sziku69 (#10416) üzenetére


somogyib
őstag

Akármit mondunk, szerintem ne add fel! Ez tényleg egy jó alap. (sokfélét láttam már, de ez az első amit én is elfogadnék arcképnek :K ).

(#10420) sziku69 válasza somogyib (#10419) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi! :R

(#10421) CactuS válasza sziku69 (#10411) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ahogy írtam privatban os, ha esetleg egy Capslockos kolléga rábólint l, akkor beljebb vagyunk és megrajzolom akár én. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10422) sziku69 válasza CactuS (#10421) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszönöm az eddigi segítségedet, és számítanék Rád a továbbiakban is! :R

(#10423) sziku69 válasza CactuS (#10421) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia! Megvan az engedély a topicban. :) :R

(#10424) DS39 válasza jim bcs (#10407) üzenetére


DS39
nagyúr

Lenne egy ötletem, de ehhez lezso idő kell talán.
Úgy kellene megoldani, hogy aki jogosult lesz, az írhat csak a topikba 30 napig pl, mindenki más ki lenne tiltva onnan alapértelmezetten. (kivéve a nagybetűsök persze)

Így fizikailag sem lehetne szét offolni.

[ Szerkesztve ]

(#10425) CactuS válasza DS39 (#10424) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Fölösleges dolog, plusz van aki évekkel később ír a topikban, mint ahogy jogosult lesz, plusz ott vannak a ráncfelvarrások és avatar cserék is.

Alapvetően bőven elég ha az onba a Capslockos kollégák, az arcképgyárosok és a kérvényezők írnak. Ezt az egy szabályt kéne betartani.

Az elején én is ott próbáltam kommunikálni, még arcképgyáros korom előtt, Jim törölte a hozzászólásaimat, de így, hogy benne vagyok a dologban, meg is értem, hogy miért. Van még pár kolléga, akik szoktak segíteni pl: arckép forrásokkal, ők offban dolgoznak, de nézzük azt is, így látható, átlátható.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10426) somogyib válasza DS39 (#10424) üzenetére


somogyib
őstag

Ez nem rossz ötlet, így nem szemetelhetné tele bárki az ontopkot. :K

(#10427) .LnB válasza jim bcs (#10404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, egyéni elbírálás lesz. Az meg lehet egy hónap is, mert most lettek elbírálva a többiek. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10428) Muerte68 válasza .LnB (#10427) üzenetére


Muerte68
addikt

Az új kép ki volna?
Elég nagy váltás a régihez képest.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#10429) .LnB válasza Muerte68 (#10428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Senki. :) Egyedi karikatúra magamról. Vagyis hasonló, de mégsem arckép, ez volt a cél.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10430) Muerte68 válasza .LnB (#10429) üzenetére


Muerte68
addikt

Ja értem :)
Már majdnem megijedtem hogy valami ismert figura csak én nem tudom ki az :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#10431) R a y


R a y
senior tag

Második pecsétre mennyit kell általában várni? :B

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#10432) CactuS válasza R a y (#10431) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Változó, attól függ, melyik capslocoos kolléga mikor ér rá átnézni a dolgokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10433) R a y válasza CactuS (#10432) üzenetére


R a y
senior tag

értem, köszönöm. Van olyan eset, hogy nem kerül rá második?

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#10434) Ndruu válasza R a y (#10433) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyon ritka és akkor is csak kisebb módosításokat kérünk.
Nektek nincs más dolgotok, csak türelmesen várni és csendben figyelni a fejleményeket.

Harrrr!!!!

(#10435) .LnB válasza R a y (#10431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te lassan egy hete vársz a másodikra?! Akkor azt hiszem befejetem, hogy folyamatosan frissítgetem az oldalt, hátha megkaptam már a pecséteket. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10436) R a y válasza .LnB (#10435) üzenetére


R a y
senior tag

Igen, úgy látszik nem egyedi eset, egyszer csak ott lesz az a második pecsét! :D

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#10437) vond válasza R a y (#10436) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vagy visszavonom én is. :P :DDD

R a y és .LnB: Szólok a többieknek, hogy nézzenek rá a kész arcképekre.
Látom, koxx már csinálja is. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10438) .LnB válasza R a y (#10436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

koxx most pecsételt nekem, lehet lassan eljut a tiedhez is. :)

(#10437) vond
Miattam ne intézkedj, eleget tettél már. Írtam is, hogy várok türelemmel. Csak naponta 20x néztem be a topikba, hogy megvannak e már a pecsétek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10439) haxxika


haxxika
senior tag

Frissítgetem én is, hogy mikor kerül rá a pecsét(látom már Ndruu jóváhagyta közben), de még mindig valahogy jobban tetszik az első, mint a második. Pedig először utóbbi volt az ami jobbnak indult, de az első valahogy részletesebb és jobban visszaadja Bloodhoundot. Itt jelezném akkor, hogy maradjon az első :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10440) sziku69 válasza CactuS (#10421) üzenetére


sziku69
senior tag

Itt is szeretném megköszönni a munkádat!
:R

(#10441) vond válasza haxxika (#10439) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem is jobb lett volna a második, de kapott tőlem is egy pecsétet az első, és be is állítottam. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10442) haxxika válasza vond (#10441) üzenetére


haxxika
senior tag

Nagyon szépen köszönöm nektek, főleg CactuS-nak a munkájáért és fáradozásáért :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10443) CactuS válasza haxxika (#10442) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Használd egészséggel te is. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10444) vond


vond
MODERÁTOR

Nnnna, minden meglévő arcképet beállítottam és lekönyveltem. ;)
Azért ezzel is el lehet "szórakozni" 1-2 órát. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10445) R a y válasza vond (#10437) üzenetére


R a y
senior tag

Köszönöm a beállítást, köszönöm mindenki hozzájárulását, szuper lett, jó soká lett egyéni arcképem, crika 15 év :DD xD

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#10446) CactuS válasza vond (#10444) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha még van erőd gépelni, akkor nézd majd rá a privire is. No nem az arckép, hanem a többi miatt. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10447) vond válasza CactuS (#10446) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bocs, teljesen kiment a fejemből. :B

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10448) Diokhan


Diokhan
addikt

Gratulálok mindenkinek! :) szuper avatarok születtek!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#10449) koshmar


koshmar
őstag

Köszönöm mindenkinek, főleg CactuS-nak! :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10450) Memmaao


Memmaao
addikt

Cactus! Jó kis Pityke őrmesteres lett az avatarod :))

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.