Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) CactuS válasza vond (#9350) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

50x47?

>>

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9352) vond válasza CactuS (#9351) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ön nyert! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9353) koxx válasza CactuS (#9351) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

50x47 sztem mehet

(#9354) Memmaao válasza CactuS (#9351) üzenetére


Memmaao
addikt

Itt a jobb oldali nagyobb, mint a bal?! Vagy ez most a kicsi helyett a kicsit nagyobb?

My name is Bond, James... Dean.

(#9355) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pacsi, köszi, srácok és most tűzök is aludni, mert holnap hosszú lesz a nap. :D

Memmaao: köztes méret kellett, az jobb oldali a végleges, így jöttek és a középső nyert:

>> >>

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9356) Memmaao válasza CactuS (#9355) üzenetére


Memmaao
addikt

Én reggelig ügyelek :) Aztán reggel helikopter képzés Budaörs :) Kéne aludni, de most jött beteg...

My name is Bond, James... Dean.

(#9357) fattyu válasza CactuS (#9351) üzenetére


fattyu
veterán

ez mocsok jó lett

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9358) jim bcs válasza Memmaao (#9356) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

EC-135 :U

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9359) Memmaao válasza jim bcs (#9358) üzenetére


Memmaao
addikt

EC-135 T2 ;)

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9360) jim bcs válasza Memmaao (#9359) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Hmmm, a rotor hangja és a kerozin szag, de jó is az :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9361) Phobion válasza CactuS (#9355) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm szépen, nagyon fasza lett!! Most mi a teendőm? Engedélyt megkaptam.

For the Emperor!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9362) somogyib válasza Phobion (#9361) üzenetére


somogyib
őstag

Majd jim vagy valaki átteszi az ontopikba. Aztán két modpecsét és beállítják.

[ Szerkesztve ]

(#9363) jim bcs válasza Phobion (#9361) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Még kell a kis kép is, utána beírsz az on topikba, hogy az itteni egyeztetés után elkészült az arcképed, a hsz. - be linkeled az itteni kész arcképes hsz. - t és kész, onnan a többit intézzük. De most is beírhatod, majd beállítjuk ha megvan a kis kép is.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9364) CactuS válasza jim bcs (#9363) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ontopikba összehúztam mindent 1 helyre, hogy ne legyen keveredés az offal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9365) jim bcs válasza CactuS (#9364) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9366) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ha valaki esetleg most nézelődik és nem ismeri az Új arcképek a PH!-n topikot, akkor itt egy Stan Lee avatar:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9367) sztikac válasza CactuS (#9366) üzenetére


sztikac
őstag

Akkor ezúton is szeretném megköszönni a profi és villámgyors arckép készítést :R

(#9368) CactuS válasza sztikac (#9367) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Használd egészséggel. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9369) customer114


customer114
senior tag

Véleményezzétek kérlek:

Köszi

(#9370) koxx válasza customer114 (#9369) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mar most reces a kontur, majd a kesz 40x50es gifet lesz ertelme velemenyezni, errol nagyon nem lehet mast mondani.

(#9371) customer114 válasza koxx (#9370) üzenetére


customer114
senior tag

Az világos, de akkor a stílus rendben az a lényeg.

(#9372) koxx válasza customer114 (#9371) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen

(#9373) fattyu


fattyu
veterán

csak úgy eszembe jutott hogy leírom.

nem biztos hogy kapnak elég feedbacket az arcképgyárosok, de én például minden nap mikor az enyémre nézek hálás szívvel gondolok Tamoo mester munkájára mert azóta is imádom.
Egyszer ugyan lecseréltem egy fél évre mert rámjött a valami újat akarok, és bár a rezidens Dzsinn is nagyszerű munkát végzett és zseniális lett de ez a karakter elkezdett hiányozni :)

Szóval egy rövidebb kihagyással 2012 nyara óta viselem ezt az avatart és azóta is imádom.

Nem tudom mindenki értékeli-e annyira amennyire én, de biztos sokan vannak még így hogy mindennap mosolyogva néz rá az önmagát kifejező képre.

Köszönöm/köszönjük

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9374) jim bcs válasza fattyu (#9373) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az ilyen hsz.-ekért is csinálják azt amit :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9375) -secret- válasza fattyu (#9373) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R :D

(#9376) CactuS válasza -secret- (#9375) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1.

Plusz eleve egy jó dolog alkotni. Részemről a melóm csak egy része a grafika és az is inkább web/nyomdai és mostanában nem volt ilyen. Amikor belekezdtem, akkor jöttem rá, hogy ez mennyire hiányzott.

Off: döglődik kicsit a benti gépem, úgyhogy most azt kell szétkapnom sajna.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9377) Memmaao válasza fattyu (#9373) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem többnyire mindenki megköszöni itt az új arcát. Én is minden nap visszatérek a official arckép fórumba és nézem, hogy mik születnek. Nagyon hálás vagyok Vond munkájának, teljes mértékben tudok azonosulni az avatarommal és eszembe nem jutna lecserélni. Az meg külön üdvözlendő, hogy jelenleg akadt két olyan illetékes, akinek köszönhetően pörög is az arcképgyár! Tavaly azért jó hónapot, néha többet kellett várni az avatarra, és gyakran ebből hetek a beállításra mentek el, jelenleg Jim-nek köszönhetően ez egy délután alatt lefut két pecsét után, illetve CactuS olyan tempóval szórja ki magából a kéréseket, hogy olyat még nem láttam. Ráadásul az itteni első 1-2 próba avatarjához képest olyan szintű fejlődést mutat, hogy le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9378) koxx válasza Memmaao (#9377) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Cactus tényleg nagyon sokat fejlődött rövid idő alatt. Eleinte kicsit nehéz átállni ezekre a kis méretű 40x50-es gifekre, azt hiszed mekkora jó képet készítettél aztán jön a feketeleves amikor elkészíted kicsiben :) anno én is sokat szívtam ezekkel.

(#9379) fattyu válasza Memmaao (#9377) üzenetére


fattyu
veterán

Persze mindenki megköszöni csak az én világomban a köszönöm azért alapvetően a volt gyerekszobád meg nevelésed ismérve.

Nekem annál ez sokkal többet jelent ezért írtam le :D

Amugy én is ott vagyok és nézem folyamatosan az elkészülteket.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9380) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kösz skacok a dicséretet, lassan elpirulok, főleg, hogy most a kissé lassulok és szívok a kutyussal. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9381) Alu válasza CactuS (#9380) üzenetére


Alu
senior tag

Utóbbi miatt azt hiszem én vagyok a ludas, úgyhogy itt szeretném is megköszönni minden erőfeszítésedet, amit beletettél! Eleinte nem gondoltam volna, hogy ennyire jól fog sikerülni. Le a kalappal a munkád előtt és még egyszer nagyon szépen köszönöm!! :R :R

λŁƯ™

(#9382) Lacielvtárs válasza Alu (#9381) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Gratula, profi lett a szőrös kutyád :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9383) CactuS válasza Alu (#9381) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Áh, dehogy, bár nem volt a széle egyszerű, de nekem is húzós napjaim vannak, összejött most a meló is és lassabban haladok, plusz most váltottam konfigot is és még a rendszert újra be kell lakni. :)
Használd egészséggel az avatart. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9384) zolomon17


zolomon17
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi kéréssel kapcsolatban írok, ide irányítottak át a fórumtársak:

[link]

Köszönöm! :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9385) calamites


calamites
őstag

Helló!

Hatalmas köszönet a csapatnak szuper, hogy ezentúl egyéni arcom lehet a fórumon. Azóta úgy érzem, hogy most aztán mindenhol hozzá kell szólnom.

vond nagyon jó lett, szeretem!!!

(#9386) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Köszönöm a munkát! Tökéletes lett! :R :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#9387) -secret- válasza Pickle Rick (#9386) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Használd egészséggel! :)

(#9389) Pro!Petya válasza -secret- (#9387) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sziasztok!

Szeretném megköszönni az új avatarom pikszel -nek!
Nagyon pofás lett és mindig megelégedve nézek rá! :K :C

:R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9390) pikszel válasza Pro!Petya (#9389) üzenetére


pikszel
őstag

Örülök, hogy tetszik. Viseld egészséggel! :R

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9391) zolomon17


zolomon17
senior tag

Sziasztok!

#9384-gyel kihez kell pontosan fordulnom?

Köszönöm a segítséget!

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9392) somogyib


somogyib
őstag

Most egy hülye kérdés jön: ki volt az első user akinek egyéni arcképe lett?

(#9391) zolomon17: a forráskép elég rajzos, azzal nincs gond, inkább az arányai nem stimmelnek. Szerintem azért nem kezd bele senki, mert nem illene bele a ph arcképekbe.
Nincs más amit választanál?

[ Szerkesztve ]

(#9393) CactuS válasza zolomon17 (#9391) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az alja egy éllel lenne elvágva, mint minden arckép, nem hullámmal. Talán egy picit még hozzá is kell rajzolni, hogy magasabb legyen. Ez elfogadható számodra?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9394) koxx válasza somogyib (#9392) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Talán Keopsz lehetett az elsők között.

(#9395) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Sziasztok!

Jelenlegi stock avataromat kicsit átszíneztem: másik pólót húztam rá és a haját is befestettem. Átlátszósága, kontúrjai változatlanok:

Jogosultságomat még nem vizsgáltattam, csak az erre való esetleges átállás elméleti lehetősége érdekelne. Na, meg ha ez lehetséges, akkor ezt minek nevezzem majd el?

Köszi előre is. :R

(#9396) CactuS válasza zolomon17 (#9391) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt majd a moderátorok megmondják, hogy lehet-e a hullámmal, de elsőre valami ilyesmit néznék ki ebből. Inkább a 2., de még ott is növelném a szemét egy picit. Nyújtottam rajta ~ 50%-ot, de még így is könnyebb átugorni, mint megkerülni.

cinemazealot: az elnevezés az igazából mindegy, mert Jim bcs, úgyis áthúzza, amikor beállít egy egyedi avatart. Abban nem vagyok biztos, hogy szerencsés ennyire hasonló avatart választani egy stockhoz képest, ezt majd a modik véleményezik. Technikailag 1:1-ben nézve én nem látok benne semmi szemkiverően rosszat. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9397) jim bcs válasza cinemazealot (#9395) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Biztos ezt szeretnéd, egy stock avatart átszínezve? :F

Jól gondold meg, mert 3 év múlva cserélhetsz!

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9398) cinemazealot válasza jim bcs (#9397) üzenetére


cinemazealot
addikt

Megszoktam már ezt az avatart, csak az zavar benne, hogy ha valakinek ugyanilyen van egy topic-ban, akkor nem tudom rápillantásra, melyik vagyok én. :D Teljesen egyedi képet viszont nincs kedvem választani, nem is nagyon tudnék egy már létező, de nem saját koncepcióval azonosulni, meg nem is akarom ezzel terhelni az arcképgyáros kollégákat. :)

(#9399) Memmaao válasza cinemazealot (#9398) üzenetére


Memmaao
addikt

Ránézésre ennyi változtatással még mindig mindenki stock avatarnak nézné. Valami egyedi póló, ing, stb. fel tudná dobni. Vannak azért itt egész jó pimped stock avatarok ;)

My name is Bond, James... Dean.

(#9400) pikszel válasza cinemazealot (#9398) üzenetére


pikszel
őstag

Terhelj minket egészen nyugodtan, azért vagyunk itt. ;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.