Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) batman91


batman91
őstag

Köszönöm Ndruu-nak az új avatart, nagyon jó lett! :R

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10552) Ndruu válasza batman91 (#10551) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Használjátok egészséggel jó sokáig! ;)

Harrrr!!!!

(#10553) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!

Lecserélném a régi MU-s arcképem egy újabb MU-s arcképre, csak most Nemanja Vidicet szeretném. Ebbe kérném a segítségeteket, hátha valaki talál jó forrásképet hozzá, eddig nem nagyon jártam sikerrel, de hátha több szem többet lát :)

[link] <- ezt ajánlotta jim bcs a másik topicba, ilyen úton kéne elindulni, vagy ha ez is jó alapnak akkor ebből kihozni valamit :DDD

Előre is köszi a segítséget! :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#10554) .LnB válasza Zimmi91 (#10553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a kettőt találtam, de egyikről sem ismerném fel:

[link]
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10555) Zimmi91 válasza .LnB (#10554) üzenetére


Zimmi91
addikt

Igen, ezeket én is láttam és valóban nem felismerhető, még nekem se aki tudja kicsoda :D
Nehéz szülés lesz, vagy ha nagyon nem lesz semmi akkor marad Rooney :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#10556) jim bcs válasza Zimmi91 (#10555) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Rooney-ra is lőttem be, azokból lehetne választani. Azokból is nekem az első tetszik pl..

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10557) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Focis arcképek, egész jók, itthagyom úgyis kelleni fog még.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10558) Zimmi91 válasza jim bcs (#10556) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem abból lett csinálva a mostanim :D Ezen nem szeretnék változtatni, vagy találok jó Vidicet vagy akkor marad a mostani :)

(#10557) jim bcs

Basszus pedig itt milyen jók vannak :((( ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#10559) jim bcs válasza Zimmi91 (#10558) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Már a sokadik kört futom vele, egyszerűen nincs normális kép róla. Ha ebből nem vállaja senki akkor nem lesz belőle arckép, reménytelen.

Ja, csak az átkozott Vidicről nincs, már nincs az internetnek olyan sarka amit ne kutattam volna át érte.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10560) Zimmi91 válasza jim bcs (#10559) üzenetére


Zimmi91
addikt

Naa ez elég jónak tűnik :C Mindjárt ráírok vond-ra (Ő csinálta nekem Rooneyt is) ha vállalja akkor hibátlan. Köszönöm! :R

Még lehet várni kellene a Fifa 21re ott ugye most kap Icon kártyát, hátha akkor kerül fel majd több kép.

De köszi tényleg az eddigi fáradozást!

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#10561) jim bcs válasza Zimmi91 (#10560) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nagyon fotószerűek a 21 képek, abból tuti nem lesz, inkább a linkeltre kérdezz rá az még határeset.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10562) vond válasza Zimmi91 (#10560) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sajnos nem túl jó. Már így nagyban se igazán hasonlít, kicsiben meg szerintem még jobban elmenne. A sok rossz kép közül még talán ez a legjobb, de lenne vele munka bőven, és még akkor is kétséges, hogy megmondod-e az ~50 pixeles képről, hogy ez a Vidic. Sajnos elég átlagos feje van, nem olyan, mint Rooney.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10574) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Mindenkinek nagyon köszönöm a munkát és a segítséget, hogy ennyire jól nézhessek ki. :R Csúcs lett. :C

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#10575) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#10553) üzenetére


Zimmi91
addikt

Srácok, volt nekem egy ilyen Cantonám 2017ből

Őt akartam eredetileg, de akkor foglalt volt, de most ahogy keresgéltem itt a szabad arcképek között megláttam, hogy LECSERÉLT ARCKÉP lett és módosítással kérhető újra

Na nekem lenne -secret- által csinált kopasz Cantonám, ezt lehetséges betenni?! ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#10576) R3laX


R3laX
addikt

Sziasztok, azt írják az arcos topikban, hogy nyakig jó. Sztetek esetleg lábig, űrhajó nélkül? [link]

(#10577) somogyib válasza R3laX (#10576) üzenetére


somogyib
őstag

Úgy már lehet, hogy nagyon elvesznének a részletek.
Kb. ilyen arányokat kell elképzelni (csak gyorsan körbevágtam):

Előfordulhat, hogy működne egész alakosban is, de ahhoz ki kellene dolgozni rendesen, amit nem tudom, hogy bevállal-e egy arcképgyáros. A csak fej jobb választás lenne.

(#10578) R3laX válasza somogyib (#10577) üzenetére


R3laX
addikt

Hm, pedig jól néz ki teljesben. Sztem még jól adja ki. Színek is klappolnak a PH dizájnjához. Rákérdezzek hátha? Tudok várni :)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10579) somogyib válasza R3laX (#10578) üzenetére


somogyib
őstag

Kérdezz rá, hátha. :)

(#10580) CactuS válasza R3laX (#10578) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még kéne dolgozni rajta rendesen, mert a részletek elvesznek, amik nem férnek rá, azokat törölni kell, kontúrokat megigazítani stb. Akár egy próbát megér az egész alakos is, bár a vállas részletesebb. Esetleg az arányokon változtatni, hogy kisebb/alacsonyabb legyen a test a fejhez képest.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10581) R3laX válasza CactuS (#10580) üzenetére


R3laX
addikt

:K értem. Be tudnád vállalni? Látom te jól átlátod. Jó lenne, ha megmaradna a test, mert igazából az a lényeg. Ufó fejből már dunát lehetne rekeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#10582) koxx válasza R3laX (#10581) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Úgy alig látszik belőle valami.

(#10583) CactuS válasza R3laX (#10581) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szeretem a kihívásokat, de jelenleg is van egy félbehagyott képem, amire nem tudtam még időt szakítani, így nem tudom megígérni. Plusz lehet a végeredmény se menne át végül a teszten.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10584) R3laX válasza CactuS (#10583) üzenetére


R3laX
addikt

Hm, kár.
Esetleg? [link]
Gondolom egy Alex Grey még sűrűbb cucc :) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#10585) somogyib válasza R3laX (#10584) üzenetére


somogyib
őstag

Az már foglaltnak tűnik: link

[ Szerkesztve ]

(#10586) R3laX válasza somogyib (#10585) üzenetére


R3laX
addikt

Aha, igaz.

(#10587) somogyib válasza R3laX (#10586) üzenetére


somogyib
őstag

A kutya az indiánfejdísszel meg nagyon részletes rajz, az szerintem biztos nem fog menni.
Én azt mondom, hogy a meditáló alien volt eddig a legjobb, abból kellene kihozni valamit.
(persze mindez csak az én véleményem :R ).

[ Szerkesztve ]

(#10588) R3laX válasza somogyib (#10587) üzenetére


R3laX
addikt

Nem kutya :)), párduc :). Aha, hát akkor egyelőre stoppolom a dolgot, majd még filózom, de köszi a segítséget.

(#10589) somogyib válasza R3laX (#10588) üzenetére


somogyib
őstag

"párduc"
Akkor ezt benéztem, bocs. :D :B

[ Szerkesztve ]

(#10590) CactuS válasza somogyib (#10585) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az, én csináltam, életemben nem sz*ptam annyit avatarral mire jó lett. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10591) vond válasza R3laX (#10584) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az ON topikban világosan leírtam, hogy megoldható (ha egyszer végre utolérem magam a munkáimmal, akkor akár meg is csinálom), te meg többször jelezted, hogy tudsz várni (mást egyébként úgysem tehetsz). Akkor most miért is keresgélsz tovább?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10592) R3laX válasza vond (#10591) üzenetére


R3laX
addikt

Ja, okés, csak már megkever a 2 Moderátor Vs. Arcképgyáros, meg a két topik. Menjen persze az akkor, várok. :R.

Meg elég gyorsan át lettem ide passzolva, pedig van ilyen is:
"Ha a kérvényezőnek 1 hónapon belül nem sikerül megfelelő forrásképet találni akkor átkerül az Egyéni arckép OFF topik összefoglalójába."

De megbeszéltük akkor, persze legyen ami ott volt, Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10593) vond válasza R3laX (#10592) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én is arcképes vagyok, csak moderátor ranggal (az egyéb teendők miatt).

Rendben lesznek az arcképek, csak türelmet kérünk mindenkitől. Gondolom, nem csak nekem, hanem a kollégáknak is van más, fontosabb dolguk, amit nem tudnak félretenni a karitatív arcképezés miatt. Én lennék a legboldogabb, ha minden nap rajzolhatnék 8-10 arcképet, és nem kellene mellette dolgoznom, csak úgy folyna be a pénz.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10594) R3laX válasza R3laX (#10592) üzenetére


R3laX
addikt

Na már én is keverem, sorry. "Egyéni arckép OFF topik összefoglalójába" Ez már tök más, hülyeséget beszélek... :N

#10593) vond : Persze, ezt tök megértem, csak már túl sokan foglalkoztak vele, de köszi azért nekik is. :K

[ Szerkesztve ]

(#10595) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok!
Lecserélném az arcképem, ehhez keresgélek forrásképet. A terv az lenne, hogy egy MTB Downhill/Motocross sisakos fej, cápa fogas motívummal. Amit eddig találtam az inkább fénykép, ami nyilván nem lesz jó. Azt hittem könnyebb lesz ilyet találni. :)
Valami ilyesmire gondoltam, értelemszerűen a fórum felé fordulva, pont a másik irányba. Lehet szemüveggel együtt és hasonló fekete, szürke, piros színvilágban. Ha esetleg találna bárki egy ehhez hasonló rajzszerű kiindulási alapot az remek lenne.
Persze ha addig találok én is, azt egyből linkelem a megfelelő topikba.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10596) koxx válasza Runner_fxr (#10595) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Önmagában a sisak nem elég, arc is kell.

(#10597) Runner_fxr válasza koxx (#10596) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Már amennyire látszódhat az arc egy sisakos fejen, az ellen sincs kifogásom, csak nehéz találni kiindulási alapot.

(#10598) jim bcs válasza Runner_fxr (#10595) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ezen a vonalon kellene keresgélni.

[link]
[link]
[link]
[link]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10599) bunfi


bunfi
őstag

Szeretnék köszönetet mondani a kedves Arcképgyáros fórumtársaknak, elsősorban a művelet végrehajtójának Ndruunak az egyedi arckép elkészítéséért. Nagyon jó lett, hálásan köszönöm.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#10600) Runner_fxr válasza jim bcs (#10598) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.