Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) EmberXY válasza albiosz (#9050) üzenetére


EmberXY
addikt

Jó ötletnek tartom, de az a forráskép is nagyon eltorzítja a vonásokat, fel nem ismerném ha nem látnám a címét.

Up the Irons!

(#9052) konci79


konci79
őstag

Sziasztok! Ezzel lehetne kezdeni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#9053) Memmaao válasza konci79 (#9052) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ez nem lesz jó alap. Kell, hogy arca legyen. A bogár mondjuk elég hálás lehet ilyen szempontból, mert elég arcszerű az eleje, de mindenképpen olyat kéne keresned, ami rajzolt. pl. google vw beetle cartoon - és itt egész jókat lehet találni, pl:

vagy:

vagy:

vagy:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9054) albiosz válasza EmberXY (#9051) üzenetére


albiosz
őstag

Tény, hogy az arca érdekes, de azért a mellény nagyon jellemző Twelvetreesre. Arról szerintem felismeri majd, aki követte a sorozatot.

(#9055) konci79 válasza Memmaao (#9053) üzenetére


konci79
őstag

Köszönöm!
Keresgéltem,de úgy látom maradnék a legfelsőnél.

(#9056) EmberXY válasza albiosz (#9054) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, a mellény alapján könnyebb beazonosítani.

Up the Irons!

(#9057) somogyib válasza EmberXY (#9051) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem ez jobb választás lenne:

De valszeg több munka is lenne vele, és ki tudja, hogy ennél is 50x50-ben mennyi marad a vonásokból.

(#9058) albiosz válasza somogyib (#9057) üzenetére


albiosz
őstag

Ez molibali karikatúra, az enyém is abból lett átrajzolva. Arcra jobb, de a fekete nyakkendő jellemzőbb a karakterre. Vegyíteni kéne kettőt. :D De az már biztos nagy meló lenne.

(#9059) vond válasza albiosz (#9058) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A fekete nyakkendő a legkevesebb. Mindkét forrás jó lesz. Majd meg kell nézni kicsiben is, hogy mennyire felismerhető, aztán esetleg alakítgatni rajta. A mellény mondjuk tényleg sokat segít. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9060) EmberXY válasza somogyib (#9057) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, én is néztem ezt, más rajzfilmes stílusú képet nem is találok róla. Nem egyszerű a helyzet, az biztos.

Up the Irons!

(#9061) albiosz válasza vond (#9059) üzenetére


albiosz
őstag

Írtam a srácnak, hogy ő a téma itt. :D

(#9060) EmberXY : ja, alig van forrás, mert ez a sorozat nem volt népszerű hazájában, nálunk annál inkább. Molibali is magyar művész. Meg úgy látom, amit a kérvényező linkelt, azt is egy vniki nevű alkotó készítette.

(#9062) kutga válasza somogyib (#9057) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, ez karakteresebb. :)

Let the Zone take me if I am.

(#9063) kutga válasza albiosz (#9061) üzenetére


kutga
nagyúr

Srác? ;]

Let the Zone take me if I am.

(#9064) albiosz válasza kutga (#9063) üzenetére


albiosz
őstag

Én vagyok az idősebb 12trees, és piszokfolt van az ingén! :P

[ Szerkesztve ]

(#9065) kutga válasza albiosz (#9064) üzenetére


kutga
nagyúr

Törődjön a maga dolgával.

;]

Let the Zone take me if I am.

(#9066) MineFox54 válasza konci79 (#9055) üzenetére


MineFox54
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#9067) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Csak egy kérdés: ha az összefoglalóban ott vagyok hogy arcképgyárosra vár,akkor van még teendőm? Fórumban linkeltem melyiket választottam, innentől majd valaki megcsinálja ha lesz ideje?

(#9068) somogyib válasza konci79 (#9067) üzenetére


somogyib
őstag

Nincs teendő, várni kell, hogy valaki elkészítse. vond se írta, hogy rossz lenne a forráskép, csak a színére kérdezett rá.

Esetleg jelezheted, hogy az összefoglalóban nincs benne a forrás.

[ Szerkesztve ]

(#9069) vond válasza konci79 (#9067) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Betettem az összefoglalóba a forrást (és a pirosra színezést). Most várnod kell, míg valamelyikünk elkészíti, aztán véleményezni, majd beállítás után elnevezni.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9070) konci79 válasza vond (#9069) üzenetére


konci79
őstag

Ok, köszönöm!
Nézegettem,de nem jöttem rá hogy mi a menete innentől...
Nem sürgős,csak informálódni akartam :R

(#9071) Memmaao


Memmaao
addikt

Nem akarom szét offolni a másik topikot, mert jim bcs harap érte :P . Ndruu! Nagyon király lett a piros bogár!

My name is Bond, James... Dean.

(#9072) jim bcs válasza Memmaao (#9071) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ez a topik pont erre van :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9073) Memmaao válasza jim bcs (#9072) üzenetére


Memmaao
addikt

:) Bizonyos szempontból üdvözlendő a lelkesedés és szigor, amit az ON topikban mutatsz, mert mióta te viszed az új arcképek beállítását, gyorsabban kapnak új arcképet az igénylők. Sokan maradtunk az ON topik napi "megfigyelői" közt, mióta megvan az új arcképünk. Úgy gondolom, ha ott valaki " nem bennfentes" jelez valamit, mint pl. most én, hogy a Herbie 53 szám nem illik egy piros bogárra, nem feltétlenül szimpatikus döntés, hogy ezen hozzászólások gyökerestül ki vannak irtva onnan. Nem hiszem, hogy attól lenne kuszább az a topik, hogy pár segítő hozzászólás ott van. Ahogy sokszor a "megfigyelők" veszik észre, hogy egy arckép már foglalt. Ez a személyes véleményem, nem bántó szándékkal, csak egy kicsit rossz szájízzel írtam.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9074) jim bcs válasza Memmaao (#9073) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mikor 8-10-12 részletet kell frissíteni az összefoglalón ott bizony zavaró tud lenni, lehet csak nekem, de nagyon. Egyebekben, ha 1-nek lehet akkor mindenkinek, beszaladnak még vagy 4-en, hogy szerintem így meg úgy aztán meg is van az OFF lavina, mi meg lássuk át mi is van. Főleg akkor rossz mikor 3-4 kérvényezővel megy az egyeztetés 6-8-10 hsz.-en keresztül. Hidd el mikor piszok sok a részlet nagyon nehéz lekövetni úgy, hogy még az összefoglalót is frissíteni kell, erre rájön még egy biztonsági mentés amit szintén frissíteni kell. Az OFF topik pont megfelelő az észrevételekre, ezért is jött létre, figyeljük, ha érdemleges változás áll fenn azt a fő topikban frissítjük.

Röviden, nem olyan egyszerű átlátni mint ahogy kinéz. Vannak olyan topikok ahol csak katonásan lehet rendet tartani/felügyelni mert máshogy szétesik, természetesen harag nincs :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9075) Memmaao válasza jim bcs (#9074) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, a katonás a jó szó rá, és igen, valószínű igazad van! Nem irigyellek érte, mert nem lehet könnyű napi szinten rendezni a dolgot, és tény, mióta Te rendezed, gyorsabban mennek a dolgok. :R

My name is Bond, James... Dean.

(#9076) jim bcs válasza Memmaao (#9075) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Köszönöm/köszönjük a megértésed :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9077) konci79 válasza Memmaao (#9073) üzenetére


konci79
őstag

Amúgy mi az egyéni arckép,ha nem egy piros 53-as Herbie? :D
Ha tudom hogy egyszerűen el lehet tüntetni a számot akkor kérem az elején,de nem akartam túl bonyolítani.
Nekem amúgy is egy 71-es van :)
De király lett, köszönöm az arcképgyárosnak!

(#9078) somogyib válasza konci79 (#9077) üzenetére


somogyib
őstag

Kérni kell bármit bátran, azzal nem bonyolítod túl a dolgot. Legfeljebb a gyárosok megírják, hogy mit lehet/mit nem, mi tart több ideig, mi nem fog látszani kicsiben, stb.

Pl. nálad a szám eltüntetése az egyik legegyszerűbb változtatás. :)

(#9079) Memmaao válasza konci79 (#9077) üzenetére


Memmaao
addikt

Jobb esetben örökre, de minimum 3 évig ez az avatarod. Az elején érdemes olyanra kérni, amilyenre szeretnéd! Én is kértem az enyémen igazítást Vondtól, meg is történt. Nem hiszem, hogy valahale fogom cserélni.

My name is Bond, James... Dean.

(#9080) fauv


fauv
őstag

Tiszteletem az Uraknak !

Mostanában jár majd le a 3 év és a jelenlegi arcképet szeretném egy picit módosítani. Egészen pontosan maradna ami van, de szeretném a színeket vagy a kontúrokat módosítva " életszerűbben " megrajzoltatni, a zöldet megszüntetni.

A névvel is gondban vagyok, mert ennek : (B)The Riddler, Batman, DC Comics, zöld kérdőjeles ember(/B) az elnevezése, így nem tudom , hogy az általam kért változtatásra van e lehetőség, hisz a " zöld " megszűnne.

Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9081) jim bcs válasza fauv (#9080) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ha úgyis megszüntetnéd a zöldet akkor esetleg más alapon elindulni?

kép 1
kép 2

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9082) konci79 válasza Memmaao (#9079) üzenetére


konci79
őstag

Összekevered,te a házasságról beszélsz :Y

(#9083) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok. Először is köszönöm az új avatart. Az adatoknál van olyan hogy új név vásárlás el is indítottam de nem történt semmi, azt írja folyamatban. Ilyenkor mi a következő lépés?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9084) KubanitoS válasza Teal'C (#9083) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ennek semmi köze az arcképedhez.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9085) Teal'C válasza KubanitoS (#9084) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt magamtól is tudom de miért nem enged fizetni és nevet változtatni :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9086) fauv válasza jim bcs (#9081) üzenetére


fauv
őstag

Ha nem megoldható, akkor elindulok más felé, nézegetek, van még pár hetem úgy is. Azért köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9087) somogyib válasza fauv (#9086) üzenetére


somogyib
őstag

Ha csak kontúrokat és színeket kell változtatni, akkor szerintem azt bevállalják a mesterek. Ráadásul megvan a lekicsinyítés előtti kép is, tehát ha mondjuk Tamoo nem tudja elvállalni, akkor mások abból tudnak dolgozni.

(#9088) fauv válasza somogyib (#9087) üzenetére


fauv
őstag

Köszi, akkor még várok.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9089) jim bcs válasza fauv (#9086) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Átszínezni át lehet, maradhat a karakter ha akarod, de válthatsz is.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9090) fauv válasza jim bcs (#9089) üzenetére


fauv
őstag

Nem akarok váltani :D Ez a fej forma tetszik, csak így rajzos, picit életszerűbben szerintem sokkal, sokkal jobban nézne ki. Ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9091) jim bcs válasza fauv (#9090) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szerintem simán megoldják.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9092) somogyib válasza fauv (#9090) üzenetére


somogyib
őstag

Arra azért ne számíts, hogy fényképszerűbbé teszik. Egy arcképnél pont az az egyik legfontosabb, hogy rajzos legyen.

(#9093) fauv válasza somogyib (#9092) üzenetére


fauv
őstag

Persze tudom. De ha a színek úgy vannak megválasztva, akkor egy rajzos avatart is meg lehet csinálni életszerűre. Én bízom az arcképgyártók profizmusába.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9094) somogyib válasza fauv (#9093) üzenetére


somogyib
őstag

Aha. Ezt nem tudom, de lehetséges, hogy így van. Azért írj majd valami elképzelést a mestereknek, hogy mire gondoltál (én pl. nem tudnám, hogy kezdenék bele :D ).

(#9095) fauv válasza somogyib (#9094) üzenetére


fauv
őstag

Körbe néztem egy kicsit és találtam pár igen csak tetszetős avatart, így 100 % hogy majd inkább váltok.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9096) somogyib válasza fauv (#9095) üzenetére


somogyib
őstag

Ok.
Még egy kérdés: a tiednél, ha jól emlékszem, régebben volt egy olyan verzió, hogy sok kérdőjel volt a fejed körül. Az nem került valamikor beállításra?

[ Szerkesztve ]

(#9097) Game-over


Game-over
aktív tag

Ndruu

Itt is köszönöm a munkát az arcképpel, nagyon jó lett :) :R

(#9098) balazs1022


balazs1022
őstag

Itt is szeretném megköszönni az arcképgyárosok munkáját! :R Gyorsak voltatok! :R

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#9099) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Halihó,

pető bá' (forráskép) képéhez lenne egy változatom, hátha tudjátok használni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9100) -secret- válasza CactuS (#9099) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pü!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.