Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) pikszel


pikszel
őstag

Beraktam a trimmelt verziókat is vond kérésére.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9852) pikszel


pikszel
őstag

Ilyen lett legelek arcképe:

»

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9853) ArthurShelby válasza pikszel (#9852) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Számomta túl keskeny ott az állánál, kicsit olyan karikatúra szerű. Vagy pont hogy ez kell, hogy illeszkedejen a lapcsalád arculatához?

Nem mellékesen köszönöm, hogy foglalkozol vele!

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#9854) pikszel válasza ArthurShelby (#9853) üzenetére


pikszel
őstag

Pont most cseréltem ki a képet, mert kissé gracilis lett az arc. Ha nem tetszik, faragok még rajta természetesen.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9855) somogyib válasza Hosssszu (#9845) üzenetére


somogyib
őstag

Pedig jobban nézett volna ki:

;] :D

---

@Bicskás értem a felvetést, mivel egy langoliernek nincs arca, és ugye az arc az egyik legfontosabb feltétel egy arcképnél. De itt nem csak egy szájról van szó hanem egy filmbéli karakterről, ezért gondolom, hogy ilyen esetben ez elfogadható.

Pl. ez is csak egy száj:

de egy ilyen átlagos, karaktermentes valami már nem mehetne át.

[ Szerkesztve ]

(#9856) ArthurShelby válasza pikszel (#9854) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem még mindig túl vékony lenn az arca, meg a válla is kicsi számomra (a feje meg ahhoz képest nagy).
Egyébként miért lett tükrözve, és a "másik oldalra fordítva"?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#9857) CactuS válasza ArthurShelby (#9856) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sok év óta az a szabály, hogy befelé nézzen az arckép. A válla, teste a legtöbb avatarnak kicsi, hogy a 60x60 pixelből minél több jusson az arcnak. Ha arányos lenne, akkor kb 2/3-a lenne látható és kevésbé lenne kivehető.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9858) DS39 válasza pikszel (#9852) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem csak egy dolog furcsa ezen a kis képen, hogy a szemöldök íve (jobb oldalt) nagyon kiugrik az arc "síkjából", a forrásképen pedig nem. (ott ugye az bal oldal)

(#9859) ArthurShelby válasza CactuS (#9857) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A mostani alap avatarom pont kifele néz, bár számomra ez tök mindegy, csak feltűnt.
Viszont akkor elfogadom a mostani változatot, mert az a lehető legjobb így.

Köszönöm pikszel-nek a munkáját! :R

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#9860) Ispy válasza somogyib (#9855) üzenetére


Ispy
veterán

Micsoda csirkelábak. :DD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9861) CactuS válasza ArthurShelby (#9859) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen és van olyan stock is, ahol még van függőleges vágás is. Manapság már egyéni arcképben ilyenek nem készülnek. Vannak fotókból készült egyéni avatarok is vagy olyanok, amiknek nincs testük, csak fejük. A frissítésig maradnak, de újak már így nem készülnek. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9862) CactuS válasza somogyib (#9855) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ja, ha nem karakter lenne, akkor valami ilyesmi lenne a mostani szabályok szerint:

Bár ebből már nem ismerém fel a karaktert. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9863) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Sziasztok,

Megkaptam a jogusultsagot egy uj arckepre.
[link]

Szeretnek valami olyan arckepet ami a motorozashoz kotheto.

Ezekbol mit lehetne kihozni?

[link]

[link]

[kép]

Nekem a 2. es a 3. tetszene a legjobban. Melyikbol lehetne konnyebben arckepet csinalni?

Koszonom elore is. :R

"Later Nerd!"

(#9864) CactuS válasza Dr.Burn (#9863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Méretre, formára a 3. a legjobb, de azt majd a capslockos kollégák megmondják, hogy belefér-e a Ph! arculatba. Nyilván sok részlet eltűnik majd, meg kicsit árnyalni is kell, mert minden egybefolyik piciben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9865) jim bcs válasza Dr.Burn (#9863) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Elég sok koponyás arckép van, de eltér annyira, hogy még éppen belefér, határeset, részemről mehet ám várjunk még vagy 1-2 igent a zöld útra. A kinézett képekből a 3. lesz a nyerő.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9866) koxx válasza jim bcs (#9865) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem elegge logo szerunek tunik. De menjen ha ez az igeny.

(#9867) jim bcs válasza koxx (#9866) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ebből a koponya+dugattyú párosból ettől jobb forrás nem lesz. Mindegyik kissé logószerűnek hat, de majd nem lesz az megszerkesztve, szerintem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9868) vond válasza Dr.Burn (#9863) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Felőlem is mehet. Viszont én javaslok a dugattyúk helyett valami csontváz nyakat és vállat neki. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9869) jim bcs válasza vond (#9868) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok, akkor mehet a kérvényező a 2. topikba ha eldönti mi legyíen, immáron majd a végleges kéréssel, onnan beolllózom az összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9870) CactuS válasza vond (#9868) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk dugattyúból lehetne vállakat csinálni, amik még látszódnának is. Este szerintem teszek egy próbát vele.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9871) CactuS válasza CactuS (#9870) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit megcsúsztam, nemsokára dobok belőle egyet mintát.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9872) CactuS válasza Dr.Burn (#9863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9873) koxx válasza CactuS (#9872) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Franko lett.

(#9874) Dr.Burn válasza CactuS (#9872) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Huh az angyalat, ez nagyon jo lett. :R Nagyon tetszik.
Ezt szeretnem arckepnek kerni.

Megegyszer koszonom. Remek lett. :K

"Later Nerd!"

(#9875) pikszel válasza ArthurShelby (#9859) üzenetére


pikszel
őstag

Szívesen dolgoztam rajta, viseld egészséggel!

(#9858) DS39: Köszönöm az észrevételt, valóban eléggé neandervölgyi volt úgy a szemöldökcsontja. :D

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9876) pikszel


pikszel
őstag

Ilyen lett novinyul arcképe. A ruhán módosítottam, ha nem gond.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9877) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Még nincs engedélyem, de mielőtt kérnék, vagy komolyabban nekifognék a dolognak, az lenne a kérdésem, hogy ehhez hasonló forrást tud valaki (amin egy Arcképgyáros már el tud indulni) - [link]
Igazából ebből jött az ötlet, szóval ez lenne az etalon. Egyáltalán, a mancs a jelenlegi szabályzat mellett rajta lehetne az avataron?

szerk.:
Istenigazából ez is jöhetne, így sál+sapka kombóval, csak barnában (vagy jegesben is, képlékeny még)

Ha valaki tud egy jó forrást, vagy az amit én linkeltem megfelel, akkor beszerezném az engedélyt és kérném :)

szerk2.: úgy nézem, nincs ahhoz hasonló, mint amit én szeretnék (ha sapka+sál kombót vesszük, akkor pláne.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9878) vond válasza gzbotii (#9877) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Waving bear cartoon :)

Egy csöppet sok medve van már, de ha sikerül egy színben és formában is eléggé eltérőt készíteni, akkor felőlem mehet.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9879) CactuS válasza gzbotii (#9877) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]

Fotóból nehéz lenne, pontosabban a szőrt ilyen kis méretben necces lenne megvalósítani, de pl nézhetsz sima medvét is, pl: ilyet, ahhoz egy mancsot rajzolni annyira nem vészes dolog. Van bőven alternatíva, kérdés, hogy rajzfilmesebb dolog érdekel vagy a élethűbb. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9880) gzbotii válasza vond (#9878) üzenetére


gzbotii
veterán

Én is próbálkoztam animated, cartoon kulcsszavakkal, de ez elkerülte - szerintem ez elég jó: [link]
Vélemények, meg lehet csinálni a jegesmedve vagy az ebben linkelt kép alapján? :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9881) CactuS válasza gzbotii (#9880) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt simán szerintem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9882) gzbotii válasza CactuS (#9879) üzenetére


gzbotii
veterán

Mindenképpen rajzfilmesebb. Azt tudom, hogy fotóból nem lehet, ezért is kerestem rajzot.
Az előző hsz-ben linkelt barna, vagy az eredeti hsz-ben linkelt jegesmedve nekem tetszik, azokból szeretnék, ha ki lehet hozni valamit.

(#9881) CactuS: szuper :). És a jeges?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9883) vond válasza gzbotii (#9880) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az arcberendézését jócskán fel kell nagyítani, meg a mancsát is kicsit át kell szabni, de simán megoldható. Színben majd próbáljunk meg olyat hozni, ami eltér a meglévőktől. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9884) CactuS válasza vond (#9883) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ilyen néger Spock színű talán pont nincs is. ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9885) CactuS válasza gzbotii (#9882) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, a jeges az kicsit más, ott kéne határozott kontúr, elveszne a kézi maszatos stílus. Ilyen maszatos rajzolat 60 pixelen nem sokat fog adni. De színben lehet akár a barnából is fehéret csinálni, az nem gond.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9886) gzbotii válasza CactuS (#9884) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]
___
On: akkor ha mehet a jeges is, délutánig még mérlegelek, és ha úgy van, kérelmezek egy új arcképet. Szerintem a jegesmedve lesz a befutó nálam.

(#9885) CactuS: és a barnára, amit linkeltem, ilyen sapit meg sálat varázsolni mennyire lenne nagy szívás? Inkább azért fogott meg a jegesmedve.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9887) CactuS válasza gzbotii (#9886) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mr. Tuvok is egy jól sikerült arckép, reméljük az újjal is elégedett leszel. :)

Ahogy írtam, szerintem simán ötvözhető, ha pl: a barna formája tetszik, de jegesmedvét akarsz, akkor átszínezhető, rajzolható. A lényeg, hogy alapvetően a kiindulási alap vonásai neked megfelelőek legyenek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9888) gzbotii válasza CactuS (#9887) üzenetére


gzbotii
veterán

Bedobtam az ON-ba, a véglegesült elképzelésemmel. Majd várom a visszajelzéseket, hogy mit lehet kihozni :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9889) gzbotii


gzbotii
veterán

Írok itt, hogy ne az ON-t töltsem meg.
Szóval, ebből kiindulva szeretnék egy barnamedvét magamnak, amennyire csak lehet, ennek a vonásai alapján, az az etalon.
Szeretném, ha a formája kicsit gömbölydedebb lenne, nem ilyen nyurga (de erre utalt is CactuS). Valamit, hogy lenne egy minimális nyaka. Másik, hogy a sálból csak egy tekerés látszódjon a nyaka körül, ne három.

Másik, extra kérdés/kérés, hogy a sál lelógó részébe bele lehetne csempészni a székely zászlót (ha a csillag és a nap nem is jönne ki egészen)? Vagy akár a sapkába?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9890) CactuS válasza gzbotii (#9889) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azt hittem a fehér maci felé megyünk. Akkor barna? Zászlót megpróbálhatom, bár elég pici a felület, sok nem fog belőle látszódni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9891) gzbotii válasza CactuS (#9890) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, szerintem maradnék a barna medvénél. Vagy az nem nézne ki olyan jól?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9892) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minap eszembe jutott egy arckép ötlet, csak nem tudom, hogy szabályos e, és megoldható e?

Szóval, lehet olyat csinálni, hogy egy arckép kontúrja szemekkel, de átlátszóan?! Mindig az adott fórum színe lenne az alapja. Van erre magamnak egy jó ötletem, ahol a szem úgy is a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9893) pikszel válasza .LnB (#9892) üzenetére


pikszel
őstag

Szerintem nincs semmi akadálya.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9894) .LnB válasza pikszel (#9893) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhuhuhuuu....! Akkor egy év múlva majd visszajövök. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9895) Ispy válasza .LnB (#9894) üzenetére


Ispy
veterán

Csak el ne lopják addig az ötleted. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9896) .LnB válasza Ispy (#9895) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még ha pont ugyan azt a karaktert is csináltatná valaki, akkor is látok ebben a megvalósításban ötletet még. De azért majd kellene egy próba, hogy hogyan is fest ez élesbe. De korai még ezzel foglalkoznom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9897) gzbotii válasza gzbotii (#9891) üzenetére


gzbotii
veterán

Az ON-ba is írjam be a végső választást majd?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9898) jim bcs válasza gzbotii (#9897) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jó lenne, már csak arra várok, hogy be lehessen tenni szerkesztésre, te már bent vagy az összefoglalóban de forrás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9899) Luck Dragon válasza pikszel (#9893) üzenetére

Köszönöm szépen a munkádat ! :) :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9900) jim bcs válasza Luck Dragon (#9899) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Viseld büszkén, keveseknek adatik meg :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.