Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Muerte68 válasza HoTaZo (#10800) üzenetére


Muerte68
addikt

Akkor sem úgy indult :D
Utána majdnem felmondtak az arcképesek és a végén inkább engedtek egy olyan arcképet ami egyébként soha nem ment volna át ;)
Így hamarabb vége lett.
Mivel nekem is akkoriban volt végignéztem a harcot :D
No offense csak ez egy emlékezetes esemény volt.
Sok szerencsét az új képhez egyébként, csak mikor láttam az új igénylést egyből beugrott az előző :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#10802) HoTaZo válasza Muerte68 (#10801) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igaz.
Köszi!
Most próbálok a forrás kép megfelelőségére koncentrálni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10803) pepe091 válasza Muerte68 (#10801) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Emlékezetes volt, az biztos... Mondjuk úgy, hogy nem élveztük... Csak egy hajszál választotta el hogy soha ne kapjon arcképet. :)

(#10804) Muerte68 válasza pepe091 (#10803) üzenetére


Muerte68
addikt

Igen tudom :) Végig követtem az egészet akkoriban kíváncsi voltam mi lesz a vége.
Amúgy is követtem az arcképes topicot, persze csak kívülről mert érdekelnek az arcképek meg hogy mit tudnak kínozni belőlük
Egy két érdekes képszülést láttam már nem mindig egyszerű

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#10805) Cadal


Cadal
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy erről a borítóképről lehet-e egyéni arcképet készíteni?
Köszönöm. :R

(#10806) Ndruu válasza Cadal (#10805) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem.
Kb. egyetlen képi elem sincs a képen, amiből arcképet lehetne készíteni.

Harrrr!!!!

(#10807) HoTaZo


HoTaZo
őstag

ON topikból Ndruu válaszára:

"Amit linkeltél, azt engedd el,... Sokkal kisebb haj, feketébe vesző színek helyett..."
Még ezt a próbát engedjétek meg, please. Keserűen látnám, ha kárba menne gyerkőcöm munkája. Ha tennétek egy leméretezési , esetleg "pixel bizerbálási" próbát a ti módszereitekkel. Nekünk már nincs PS a gépeinken, gyerkőc Paint Tool SAI2-t használ, ebből tudtunk csinálni .psd-be exportált fájlt, ha az jobb. Az első változat 500x500-as volt ezt átméretezte 400x500-asra, hogy könnyebb legyen.

"A Wyll által rajzolt kép..."- Gondolom, viszont, mint akkor is, a másnapi ránézésnél (amit még Wyll javasolt) tűnt fel nagyon, hogy aki az arcképen van, az nem Chuck. Sajnáltam már akkor is.
"Volt egy ilyen is,..."- Igen, mint akkor is jeleztem, nagyon megörültem, hogy Te foglalkoztál vele, sok olyan munkád van, ami nagyon tetszik. Ő viszont inkább lett Tom Araya, mint Chuck.
A videó...: Igen, elsők közt voltam, aki végig kockázta, hogy melyik az a kép, ami Chuckot jellemzi. Nagy bánatomra, Gróf Balázs se azokat a vonásokat hangsúlyozta ki, amit itt látnék. Sajnos. :(((
Létezik egy Testament képregény, de nagyon kevés képre sikerült belőle szert tennem, s többsége nem is Chuckot mutatja.

Továbbra is élnék a javaslattal, hogy beáldoznék szívesen néhány kékhasút, hogy elkészülhessen az a forráskép, melyből már senkinek nem okoz gondot az arckép minősége.
Én, azért választottam ezt fényképet, mert ennél a mosoly elkapható volt szerintem, amit lányom el is ért. Ennél nem megy át vicsorgásba a vigyora (mint a karikatúrából).
S, mivel jelenlegi arcképem elkészülte óta készült néhány csík vagy pontszemű arckép, reméltem ő indiánsága csíktekintete se okoz gondot.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10808) koxx válasza HoTaZo (#10807) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebből a képből szerintem senki nem fog tudni olyan ph kompatibilis avatart készíteni amit jóváhagynánk. Ez a kép egyszerűen rossz, nem lehet belőle dolgozni. Nem véletlenül kérjük a megfelelő rajzos forrásképet. De már megint azokat a köröket futjuk mint 3 éve.

[ Szerkesztve ]

(#10809) CactuS válasza HoTaZo (#10807) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet olaj a tűzre, de azért beszállok: az a baj, hogy 65 pixelben szinte lehetetlen egy adott arcvonást átvinni, amit keresel/akarsz az szinte lehetetlen. Ez pl: a te forráséped mosolyának a másolata átrajzolva Ph! kompatibilisebbre, ráadásul 65 px széles képben, ami már a max-max.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10810) HoTaZo válasza CactuS (#10809) üzenetére


HoTaZo
őstag

Részemről nincs tűz izzítási szándék. Arra alapoztam a leméretezési javaslatomat, hogy egy photo resiserrel erre az eredményre jutottam. Ahol a mosoly megmaradt, még a szeme se nyomorodott meg, mint az egyik változatban.
Gondoltam, ti jobban tudjátok kezelni a PS-al a pixel beállítást, mint ez az app.

Hálás vagyok érte, hogy időt szántál rám, köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10811) HoTaZo válasza koxx (#10808) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, sajnálom, mert nem kevés óra alatt varrta össze nekem, hogy kevés színből, konturos legyen, amin én őt látom benne.
Nem fogunk köröket futni, mert azokat már lefutottuk, tudom a válaszotokat Chuckra.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10812) CactuS válasza HoTaZo (#10810) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt is már elmosódnak sajnos a részletek, nekem pl: úgy tűnik, mint egy amerikai focista kikenve a szeme alatt, akinek bemostak egyek és a fél szája feldagadt. Ha nem ismerném a nagy képet. Ennyi pixelnél sajnos kompromisszumot kell kötni vagy egyszerűbb képet kell választani. Azért is írtam, hogy az arcvonásokat a te képedről másoltam át, a szemét módosítottam, illetve a test + haj másik képről származik. Sokkal többet szerintem nem lehet kihozni ebből a karakterből.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10813) Ndruu válasza HoTaZo (#10811) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A PH kompatibilis verzió: -->
Összehasonlítva az eredetivel:

Alapvetően nem lett rossz, amit csináltatok otthon, de mindenképpen szükség volt egy kis optimalizációra, mind a színek, mind a kontúrok terén. Amint látod az összehasonlító képen, abszolút megmaradt az arc összes vonása, csak pluszban ki lett egészítve az "eredeti-eredeti" képről egy fél vállal.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10814) CactuS válasza Ndruu (#10813) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem a haj bal oldali fele nagyon furcsa, mintha levágták volna. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10815) HoTaZo válasza Ndruu (#10813) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ez így nekem nagyon frankó lett!
Ha számotokra elfogadható, akkor én teljesen megvagyok elégedve vele.
Minden vonása megvan, a belső árnyékok is sokat adnak hozzá. A szája sarkában lévő emeli ki a mosolyát.

(#10812) CactuS : Igen, megértem, de a szeme alatti bőröndöket vékonyabban nem mertem huzatni, nehogy eltűnjenek. :)
Max a belső árnyékokat kértem volna, de azt hiszem, hogy meglett a végső eredmény. :)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10816) pepe091 válasza Ndruu (#10813) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tőlem mehet a javított verzió. :K

(#10817) Krissz80


Krissz80
senior tag

Köszönöm mindenkinek a közreműködést az új avataromhoz!

(#10818) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Türelmesen vártam az új arcképem beállítására, de már nem tudok tovább várni, hogy elmondjam a gondolataimat a hozzám való állásotokról!
Legfőképp Ndruunak szeretném örök hálámat tolmácsolni a szuper kivitelezésű munkájáért! :R
CactuSnak, hogy a betegség ellenére időt szánt rám.
S mindenkinek, aki foglalkozott velem, hogy megvalósulhasson az álmom.
Fogadjátok eme dalt, köszönetem jeléül, szívből jön.

Azért volna egy nyakas kérdésem!
Milyen eséllyel indultak volna a B, C, D tervek?
B- Ozzy egyik tetkója.
C- A Venom 2. lemezének egy póló kivitelezésének tovább gondolt változata.
D- Szintén Venom, a 4. albumukon található rajza.
Nyakas kérdés, mert az hiányzik róluk, Max a C-re lehetne erőltetni valami nyak-váll izét.
De, ezekre már nem lesz szükségem, hacsak Chuck nem tesz valami általam vállalhatatlant. Bízok benne, hogy ezzel az arcképpel mehetek nyugdíjba! :D

S, türelmesen várakozok. :K

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10819) somogyib válasza HoTaZo (#10818) üzenetére


somogyib
őstag

"Milyen eséllyel indultak volna a B, C, D tervek?"

B: 1%
C: 0%
D: -1%

Ndruu mindent kihozott abból a képből amit lehetett, de a jelenlegi szerintem még mindig jobb mint amit most választottál.

[ Szerkesztve ]

(#10820) koxx válasza somogyib (#10819) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kb en is hasonlo szazalekokat irtam volna.

(#10821) HoTaZo válasza somogyib (#10819) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az biztos is, hogy kimaxolta! :K

%-ok: :Y Még egy ok, hogy hálás legyek Ndruunak! :D

"...de a jelenlegi szerintem még mindig jobb mint amit most választottál." -A "dal" a válasz rá - Több mint aminek látszik. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10822) veze


veze
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a türelmét, a munkáját, a linkelt egyéni kép kapcsán. [link]
Nagyon tetszik, imádom ezt a kis ördögöt aki, a való életben is a mindennapjaim része , és örülök, hogy itt is láthatom :K
Mégegyszer nagyon köszönöm :R

(#10823) gyimger


gyimger
őstag

Szeretném megköszönni ezt az istenkirály avatárt! :Y

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#10824) drk88


drk88
senior tag

Köszi szépen mégegyszer az avatart! :)

(#10825) Zsadi


Zsadi
őstag

Sziasztok!

Ezek közül lehetne valamelyiket a Egyéni arckép 2. lépés -be szerkesztésre feltenni?
Sajnos első próbálkozásom már foglalt volt, hátha ez a vonal megy.
Nem tudom, a vízjel mennyire problémás.

[kép] [kép] [kép]

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#10826) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

császárszalonna, szerintetek ez az art irányzat jó profilkép alapnak? (a heartsthone osszes artja ebben a festése stilusban keszul)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#10827) CactuS válasza Zsadi (#10825) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vízjel semennyire, nem gond. Ezek közül a 2. a leggyengébb, a másik kettő tökéletes forrás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10828) CactuS válasza K1nG HuNp (#10826) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Iránymutatásnak itt van ez, amit belinkeltél az nem lesz jó. Thrallból viszont már van egy avatar.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10829) ballazol


ballazol
senior tag

hehhló! azt írja, hogy prémium tagként plusz 65 db válaszható arckép áll rendelkezésemre
kaphatnék tippeket, hogy ezeket hol találom? mert a profilomban nem látok újakat :F

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10830) somogyib válasza ballazol (#10829) üzenetére


somogyib
őstag

Elméletileg az adatlapodon látható

(#10831) ballazol


ballazol
senior tag

ez az első:
ez pedig az utolsó:

:DD nincs több :(

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10832) somogyib válasza ballazol (#10831) üzenetére


somogyib
őstag

Így kellene kinéznie (én csak a sajátomat látom, mert egyéni arcképem van)

(#10833) vond válasza ballazol (#10829) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Próbáld meg így: ;)

"Nézze meg LOGOUT-ról, ott fogja látni. Sajnos az új felületen gond lehet a betöltődéssel, ha lassabb netkapcsolata van. De egyébként az új felületen nincs elkülönítve, hanem a stock képek után sorban következnek a prémium avatarok."

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10834) ballazol válasza somogyib (#10832) üzenetére


ballazol
senior tag

nekem csak ennyi: :(

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10835) ballazol válasza vond (#10833) üzenetére


ballazol
senior tag

nincs tovább a lilapólós fickónál
ha folytatom a görgetést, már az oldalt görgeti, nem a stock-ot...

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10836) vond válasza ballazol (#10835) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kiderült, hogy bug. Rajta van a PH! varázslója a megoldáson.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10837) ballazol válasza vond (#10836) üzenetére


ballazol
senior tag

Frankó, köszi! :)) :)) :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10838) ballazol


ballazol
senior tag

Tableten, asztali módra váltva behozza a többi arcképet is, modt kipróbáltam, de mobil módban és desktopon még mindig ua.

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10839) -secret- válasza ballazol (#10838) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ctrl F5

[ Szerkesztve ]

(#10840) ballazol válasza -secret- (#10839) üzenetére


ballazol
senior tag

Mondom, tablettán sikerült.
Nem próbáltam még, és most kiderült, hogy itt betölti az összes arcképet...
Bár a személyesnek jobban örülnék, de arra sajnos elvileg még várnom kell... :B

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10841) jim bcs válasza Zsadi (#10825) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Döntsd el melyik legyen. Az 1. vagy a 3. ok, utána beraklak szerkesztésre.

Semmi, látom már választottál az ON topikban.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10842) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!

szerintetek ez megfelel arckép materiálnak? :R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#10843) ballazol válasza HoTaZo (#10815) üzenetére


ballazol
senior tag

ez tényleg 10/10!
én is akarok majd ilyet saját arcképpel! :O :O :O

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10844) HoTaZo válasza ballazol (#10843) üzenetére


HoTaZo
őstag

:)
Szerintem is!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#10845) Amur


Amur
addikt

Sziasztok!
Jogosult lettem cserére. Sajnos Venom és Bane foglalt, így más vonalon indulok el.
A lányom rajzolná meg(grafikusnak készül), az alap infókat átadtam neki:
4:5 képarány, befelé néző fej, kevés szín, kevés árnyalás stb..
milyen instrukciókat adjak neki hogy kevés módosítással átmenjen ?
Még kitalálom mi legyen hogy a két erős jelöltem kihullott.
Lehet egy lightos ender dragon fej lesz, az elég kocka, úgy láttam az még nem foglalt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#10846) koxx válasza Amur (#10845) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ehhez kéne valami kiindulási kép. Előre nem lehet megmondani milyen változtatások kellenek. Rakj be 1-2 képet aztán kiderül.

(#10847) Amur válasza koxx (#10846) üzenetére


Amur
addikt

Egy heroes 6-os karakter lett ez elsődleges jelölt.
a sisakon lévő angyalszárnyak teljesen benne lehetnek, vagy hasonlóan levágva minta képen hogy inkább a fej töltse ki?
heroes6 duke

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#10848) koxx válasza Amur (#10847) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Általában túlságosan összenyomják a fej többi részét ezért némileg át kell szabni kisebbre, de elvileg maradhat.

(#10849) Dreamie


Dreamie
őstag

Üdvözletem!

[link] Ezzel kapcsolatban tud valaki valamit mondani? Kivitelezhető a dolog?

Köszönöm! :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#10850) somogyib válasza Dreamie (#10849) üzenetére


somogyib
őstag

Nem tudom ki ez a karakter, de névre rákeresve talán ez jobb választás lenne: link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.