Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) orientcx


orientcx
őstag

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9952) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Van már egy ilyen. Ettől függetlenül Ő mehetne arcképnek?

(#9953) jim bcs válasza -secret- (#9952) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Teljesen más a kettő szerintem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9954) koxx válasza jim bcs (#9953) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja ez siman mehet.

(#9955) jim bcs válasza orientcx (#9951) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Itt olvasd el Az ideális forráskép technikai jellemzői (a fentieken túl): pont alatti részt, utána meg az egészet. Így hátha sikerül megérteni, hogy a képed sehogy nem felel meg a kéréseknek, többet ettől már nem tudunk segíteni.

Bármit kérünk, bárhogyan kérjük falra hányt borsó, én innen kiszálltam.

Az on topikból töröltem az offot, ne is írj oda mert felesleges.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9956) CactuS válasza orientcx (#9951) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet egy mosolygós imperial clipper kéne inkább, nem? Az jól menne a Fed. arculathoz. ;]

Egyébként Jokerből szerintem már nem nagyon lesz olyan, ami jelentősen elüt a többitől, eléggé kimaxolták az évek alatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9957) .LnB válasza CactuS (#9956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogynem. Itt a Joaquin Phoenix féle Joker.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9958) FIREBLADE78 válasza orientcx (#9951) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Legyél kula bácsi. Vagy az már foglalt? :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9959) -secret- válasza FIREBLADE78 (#9958) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Foglalt. :K

(#9960) orientcx válasza jim bcs (#9955) üzenetére


orientcx
őstag

Akkor még egyszer megismételném a nekem írt kommentedre küldött válaszom utolsó mondatát:

"Ezt a választ ne vedd amolyan lécci-lécci-lécci" própbálkozásnak, természetesen tudomásul vettem, hogy nemet mondtatok az elképzelésemre, pusztán csak a félreértéseket* akartam eloszlatni.
Kívánok nektek további jó munkát."

(*megjegyzés: a félreértés az "avatar" szó használatából fakadt)

Na arra azért mondjuk tényleg kíváncsi lennék, hogy ezt a mondatot vajon mi módon sikerült neked úgy értelmezni, hogy én egy levakarhatatlan pióca módjára üldözlek szerte a galaxisban egy lehetetlen kéréssel. De most komolyan, ennél még a kezdeti google translate is precízebben értelmezte a szöveget három kör magyarról pastura, pasturól magyarra fordítás után. :K
Röviden összefoglalva volt egy elképzelésem, ti nemet mondtatok, én meg tudomásul vettem, hogy maradok konfekció vámpír. Szerintem teljesen felesleges volt ez a rosszízű komment a részedről.
És akkor most még egyszer megismétlem: Kívánok nektek további jó munkát(de komolyan). :)

CactuS - "Lehet egy mosolygós imperial clipper kéne inkább, nem?"

:F Hmmm ... mosolygós Clipper, mosolygós Clipper, lássuk csak ... Találkoztam már rémült Clipperrel, betojt Clipperrel, láttam behúzott nyakú, meg iszkoló Clippert, de mosolygó változatról nem tudok. Erről a képzeletbeli jószágról valami bizarr Grimm meséből hallottál? :D

FIREBLADE78 - "Legyél kula bácsi."

Kössz a tippet, édes egy ember vagy.

secret- - "Foglalt."

A manóba! Hát ez nem az én napom... :N

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9961) FIREBLADE78 válasza orientcx (#9960) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Viccből írtam. Lennék az,de foglalt sajnos. Az a baj,hogy nincs türelmük már sorozatban írni,hogy ezt sem vagy azt sem lehet felhasználni ( képet). Tudom,mert nálam is szenvedés volt mire megtaláltuk a megfelelő alanyt. Van egy topik,ahova bedobják a gyárosok az elkészült,fel nem használt képeket. Nézz be. Vannak frankók. Fejből nem tudom a topik nevét,de majd megírják.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9962) -secret- válasza FIREBLADE78 (#9961) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#9963) Memmaao válasza FIREBLADE78 (#9961) üzenetére


Memmaao
addikt

Az a baj, hogy a kereső oldal iszonyat gyenge, így én nem hibáztatnám azokat, akik eltévednek rajta. Jim bcs meg harapós, hamar személyeskedésnek vesz mindent és megsértődik. Nem ellened irányul, én is márjópárszor megkaptam. Az ON topikot hanyagold az offal, mertnagyon súlyos következményei lehetnek, én egy évre ki lettem tiltva pár segítőnek szánt komment miatt. Nem értem, miért jó ez a rossz hangulat ott.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9964) -secret- válasza Memmaao (#9963) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt építő jellegű hozzászólásod is tény, de például volt olyan is, hogy egy általam készített arcképről akartad meggyőzni a kérvényezőt, hogy ne cserélje le az addigi képét arra amit csináltam.

Nem vagyok annyira profi mint a többiek, de ez nem hat(ott) rám pl. építően.

szerk: Amikor én kezeltem anno Jim jötte előtt az összefoglalót és volt 20-25 kérvényező hidd el, hogy kellett a szigor mert könnyen át lehetett siklani 1-1 kihagyott fórumozatlan óra után fontos hozzászólásokon.

[ Szerkesztve ]

(#9965) Memmaao válasza -secret- (#9964) üzenetére


Memmaao
addikt

Ne haragudj, az abszolút nem a munkád ellen irányult, hanem arra reagáltam, mint többen is, hogy miert akarja az egyébként akkor már egyedi , és szerintem az egyik legjobb avatart lecserélni egy sokkal kommerszebb robotra. Az új avatar amúgy teljesentökéletes munka volt, csak a régi sokkal jobb volt.

Szerintem meg ugyan olyan profi az összes munkád, mint a többieké, ráadásul a te avatarod az egyik legizgalmasabb

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9966) Ndruu válasza Memmaao (#9963) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudsz esetleg valakit, aki meg tudná jobbra csinálni önkéntes alapon a kereső oldalt? PHP alap, egyszerű adatbázis.

Harrrr!!!!

(#9967) Memmaao válasza Ndruu (#9966) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem, de ez változtat azon, hogy most nehezen megtalálható és gyenge?

My name is Bond, James... Dean.

(#9968) koxx válasza Memmaao (#9967) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Örülünk neki, hogy ennyi legalább van. Én amúgy szerettem azt amikor az első hsz-ben benne volt az összes eddigi arckép, csak ennyi usernél már nagyon lassú és átláthatatlan. Sokszor keresés nélkül megmondtam, hogy van-e már belőle vagy sem.

(#9969) Ndruu válasza Memmaao (#9967) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hogyan, mivel tudnánk jobbá tenni?

Mert ha találok valakit, aki segít megírni az oldalt, akkor szívesen jobbá tenném.

Harrrr!!!!

(#9970) FIREBLADE78 válasza Ndruu (#9969) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azt vettem észre,hogy ha nem nagybetűvel írod a szót,akkor nem adja ki az összes lehetőséget. Tehát ha vki Star warst ír és a megjelölés,címke Star Wars,akkor nem adja ki. Ezért linkeltem pár napja olyan képet,amire azt hittem hogy szabad. De lehet én vagyok balfasz.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9971) Memmaao válasza Ndruu (#9969) üzenetére


Memmaao
addikt

Pl az ON topikban az összefoglalóba külön kiemelve be kéne hogy kerüljön a link az arckép adatbázisra. Mert így nehezebb megtalálni, hogy az arckepgyarosok kérései pont alatt van.

My name is Bond, James... Dean.

(#9972) Ndruu válasza FIREBLADE78 (#9970) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, ott előfordulnak problémák, már én is észrevettem, a php kód átírásával javítható lenne, de nem értek hozzá.
Fura, de Star Wars esetében nem tapasztaltam hibát, próbáltam star wars, Star Wars, Star wars-szal is, mindre 66 találatot adott.

Azért adunk meg több kulcsszót, hogy könnyebb legyen megtalálni a képeket. A képek tulajait arra kérjük, hogy próbálják meg minél jobban jellemezni az adott arcképet, valamint a keresőket arra, hogy próbálják meg több kulcsszó alapján megkeresni az arcképet.

Memmaoo: Jobb oldalt, a Téma tudnivalókban benne van, így még az összefoglalót sem kell kinyitni. Majd megpróbálok valami kis ikont gyártani hozzá és jobban kiemelni.

Harrrr!!!!

(#9973) Memmaao válasza Ndruu (#9972) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos ez mobilos nézetben nem látszik

My name is Bond, James... Dean.

(#9974) fattyu válasza FIREBLADE78 (#9970) üzenetére


fattyu
veterán

a hiba nálad lesz. akárhogy variálom a kis nagy betűt nem változik a találatok száma

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9975) orientcx válasza FIREBLADE78 (#9961) üzenetére


orientcx
őstag

"Van egy topik,ahova bedobják a gyárosok az elkészült,fel nem használt képeket"

Köszi a tippet, de igazából nem az volt a cél, hogy mindenképp egyedi arcképem legyen, hanem egyszerűen csak nagyon megtetszett az a kaján vigyor, ami az általam indítványozott arcon van. És számomra teljesen lényegtelen körülmény, hogy ez speciel pont egy Joker kép. De mindegy is, ezt a dolgot már elengedtem.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9976) jim bcs válasza Memmaao (#9971) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Sokat nem fog változtatni a jelenlegi helyzeten, ha jobb oldalt szem előtt nem látták akkor most se fogják mert az összefoglalót nem nyitogatják, de beraktam, ezen ne múljon. Ugyanúgy linkesítve van mint a Téma tudnivalókban.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9977) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Elkészült arckép mikor válik elérhetővé?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9978) jim bcs válasza FIREBLADE78 (#9977) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

2 pecsét után, 1 már van.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9979) f4lcon


f4lcon
őstag

az megvan, hogy 3 évente lehet kérni a cserét, de azt nem találtam, hogy hol tudok utána nézni mikor lett ez a mostani arcképem? illetve szőrén kapcsolódó kérdés: ha a meglévő Captain Falcon-omat egy másikra szeretném cserélni, azt lehet? mondjuk erre: [link] ritka a szembe néző avatár, leginkább a képernyőn jobbra fordult fejűek láthatóak, ez gondolom egy koncepció része?

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#9980) .LnB válasza f4lcon (#9979) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] és [link]

"Egyéni arcképe beállításra került. - pepe091 - 2015-09-26"

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9981) -secret- válasza f4lcon (#9979) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet. :K

(#9982) f4lcon válasza .LnB (#9980) üzenetére


f4lcon
őstag

és (#9981) -secret-

köszi a választ :R

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#9983) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

A megújult az oldal előhozott egy olyan hibát nálam, hogy a jobb felső sarokban lévő, kör alakú kisképnél nálam a karakter el van csúszva jobbra. Volnátok kedvesek ránézni erre?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9984) -secret- válasza KubanitoS (#9983) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak azért látszik így mert balra fordul az arcképed. Akinél szimmetrikus annak a kör közepén van. Enyém is ilyen.

Remélem érted mit mondok.

[ Szerkesztve ]

(#9985) .LnB válasza KubanitoS (#9983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak azért van mert Kylo a szörnyű EPVIII után szégyelli magát, és próbál elbújni. :DDD

Crosby büszkén virít ott:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9986) CactuS válasza KubanitoS (#9983) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szvsz, csak szerencsétlenül tolódik 1 pixelt, 24px széles a kicsi kép, így nem tudod pont középre igazítani. A kör border miatt pedig pont így jön ki a dolog. A zöld vonalnál van a kicsi avatar közepe (+-1px):

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9987) KubanitoS válasza CactuS (#9986) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha így van, akkor így van, csak kicsit fura a dolog. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9988) Erdei88


Erdei88
veterán

Sziasztok!
Átvándorlok az ON-ból, mert úgy látom körülményes eszek és nem szeretném szétoffolni

Szóval, Theo Rossi-t szeretném, aki Shades-et játszotta a Luke Cage-ben. Kifejezetten ez a karakter érdekelne.
Ez esetleg közelít -e az elkészíthetőhöz?

(#9989) Ndruu válasza Erdei88 (#9988) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, ez is csak egy effektezett fénykép. Szerintem a Photoshopos Cutout effekt van ráhúzva.
Rajzos, rajzfilmszerű forráskép kellene, hasonló, mint amilyen a te mostani, vagy az én arcképem is. Van kontúrja és esetleg még színei is visszafogottak.

Harrrr!!!!

(#9990) Erdei88 válasza Ndruu (#9989) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez esetleg?

(#9991) jim bcs válasza Erdei88 (#9990) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na ez már ok szerintem.

Ndruu ?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9992) Ndruu válasza jim bcs (#9991) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hát, fogjuk rá, megnéztem gyorsan körülrajzolva, de túl sok részlet nem fog rajta látszódni. A szeme már ezen a képen is csak egy vonal, a haja sötét részei alig látszódnak, tehát oda ki kell találni a részleteket. Melós.

Erdei88: Én most nem szerkesztek, mert vizsgára készülök, de lehet, hogy mire végigpörög a mostani kérvényezők listája, akkor te jössz majd. Akkor elvállalom, ha tényleg ezt a képet szeretnéd és nem találsz másik, jobb forrást.

Harrrr!!!!

(#9993) jim bcs válasza Ndruu (#9992) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Tudom, hogy macerás, de eddig ez a legjobb az összes közül szerintem. Berakom szerkesztésre aztán majd alakul.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9994) Erdei88 válasza Ndruu (#9992) üzenetére


Erdei88
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek!

Jövök még ide és szétoffolom magam a képekkel. :DDD
Kezd körvonalazódni, hogy mi lenne a legjobban szerkeszhető, és úgy igyekszem majd keresni :R

A másik választottam a Punisher lenne

(#9995) jim bcs válasza Erdei88 (#9994) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok, de kb. ilyenek mentén keresgélj ->
1
2
3
4
5
6

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9996) Erdei88 válasza jim bcs (#9995) üzenetére


Erdei88
veterán

Az 5. nagyon tetszik :K

(#9997) jim bcs válasza Erdei88 (#9996) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Sejtettem csak ugye nem sokban tér el a tiédtől, az 1-2 lenne a legjobb. Várjuk meg mit szólnak hozzá az Arcképesek, ha meg tudják oldani akkor berakom.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9998) Erdei88 válasza jim bcs (#9997) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha nem lenne kivitelezhető, akkor 2-es a következő választás :R

(#9999) vond válasza jim bcs (#9995) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kicsit lemaradtam. Mindenképp ez a filmes/sorozatos Punisher kell, vagy jöhet a képregényes is? Mert utóbbiból rogyásig van az internet. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10000) athomi


athomi
veterán

Hello!

Valaki meg tudná mutatni hogy állna az arcképemnek egy kék (esetleg zöld) színű póló? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.