Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) SOAD19 válasza CactuS (#10300) üzenetére


SOAD19
addikt

Én erre gondoltam: [link]
De lehet, hogy ez se lenne igazi kicsiben.

(#10302) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

@Beniii06

>> >>

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10303) CactuS válasza SOAD19 (#10301) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Abból van, eskü. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10304) .LnB válasza CactuS (#10298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez úgy néz ki mint Döme a szomszéd csávó. Bár ti őt nem ismeritek. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10305) CactuS válasza .LnB (#10304) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szemét még lejjebb húzom, ha az sem, akkor marad a korábbi gif. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10306) CactuS válasza .LnB (#10304) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10307) .LnB válasza CactuS (#10306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez már jó szerintem. De ne nekem linkeld, nem az enyém lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10308) SOAD19 válasza CactuS (#10303) üzenetére


SOAD19
addikt

Szerintem, akkor neked nem jót hoz be. Én a csokornyakkendős verzióról beszélek. Annak más a haja, ill. a szakálla is világos.
Itt egy képernyőkép róla: [kép]
Befejeztem a topik szemetelést. :D Vagy ide az is írhat, aki nem arcképgyáros, ill. igénylő?

(#10309) CactuS válasza SOAD19 (#10308) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, a linken nem ez jön be. Technikailag szerintem még rosszabb, mint az előző szerintem. :B Betettem Onba az előzőt, meglátjuk a tulajnak hogyan tetszik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10310) Beniii06 válasza CactuS (#10302) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszönöm a munkát és azt is, hogy nem felejtetted el. :R

Részemről OK a kép, bár nem tudom, hogy kapok-e rá pecsétet, mert volt észrevétel arra, hogy túlságosan fénylik az arca. (#10121) Nekem így kompletten(sapkával és ezzel mérettel együtt) megfelel, csak nem tudom, hogy maradhat-e/elfogadásra fog-e így kerülni.

"Got any other secret weapons?"

(#10311) CactuS válasza Beniii06 (#10310) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit letisztítottam az arcát, így már nem csillog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10312) koshmar válasza CactuS (#10306) üzenetére


koshmar
őstag

Na ez tetszik! :K

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10313) Beniii06 válasza CactuS (#10311) üzenetére


Beniii06
őstag

Igaz, kicsiben nem vettem észre a különbséget annyira. Akkor részemről beállításra kerülhet. Be kell írjak az ON topikba, hogy továbblépjen a pecsétgyűjtésre a folyamat?

"Got any other secret weapons?"

(#10314) CactuS válasza Beniii06 (#10313) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, on topikba mehet a kérés + az engedély, illetve linkelheted az utolsó képes hozzászólást hozzá. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10315) Beniii06 válasza CactuS (#10314) üzenetére


Beniii06
őstag

Értem, így tényleg jobban kivehető az arca az utolsón. Még csak egy kérdés maradt, hogy amikor módosítottad, gondolom egy korábbi változatot módosítottál, mert a sisakon vannak apró eltérések, amit már korábban javítottál, persze eddig is sok munka van benne, tudom, csak gondoltam inkább rákérdezem, mielőtt kérném a beállítását az on topikban. :R

"Got any other secret weapons?"

(#10317) CactuS válasza Beniii06 (#10315) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, egy másik fülön lévő változatot dolgoztam át, javítottam. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10318) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#46865) Strauss-nak Mike Modano forrásképek

[link]
[link] (sisak nélküli)
[link] (válogatott felszerelésben)
[link]
[link]

Az utolsó kettő nem tudom mennyire megvalósítható. Erről majd at arcképgyárosok nyilatkoznak.

Ezt csak így itthagyom, hogy minden NHL csapatnak van egy ilyen figurája: [link] Az a baj, hogy a Dallas Stars bikája már arányai miatt se alkalmas szerintem arcképnek. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10319) Strauss válasza .LnB (#10318) üzenetére


Strauss
senior tag

köszi - Az utolsó 2 az nagyon bejön, a többi nem annyira :) esetleg még a 3.- :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10320) Muerte68 válasza .LnB (#10318) üzenetére


Muerte68
addikt

Amúgy egy hokist a sisak szinén kívül hogy lehet megkülömböztetni?
Mármint ekkora méretben?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#10321) .LnB válasza Muerte68 (#10320) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a rajzolón múlik. :) Jó mondjuk vannak karakteresebb arcok. Modano nem az, az én Crosby-m se feltétlenül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10322) oriic válasza .LnB (#10318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az a baj, hogy a Dallas Stars bikája már arányai miatt se alkalmas szerintem arcképnek. :/"

Logó amúgy sem lehet arckép.

Live-Die-Respawn

(#10323) .LnB válasza oriic (#10322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem logo. Még csak nem is hivatalos cucc.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10324) CactuS válasza .LnB (#10318) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Abból a bikából technikailag lehetne arckép szerintem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10325) .LnB válasza CactuS (#10324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké. De mivel ez abszolút nem hivatalos cucc, senki se tudná, hogy az a bika a Dallas Stars-hoz köthető. Ott a linken rengeteg major csapathoz van csinálva ilyen "kabala". És van amelyiknél egyértelmű lenne, hogy melyik csapatra utal. Az a bika nem ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10326) Strauss válasza .LnB (#10325) üzenetére


Strauss
senior tag

Mondjuk az jó kérdés , hogy miért pont bika... :) Kb. semmi köze nincs hozzá .ezzel az erővel lehetett volna egy sima csillag is - mint a Tampa villáma-

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10327) .LnB válasza Strauss (#10326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki rajzolta, az ezt választotta. Dallas -> Texas, azért ott a bika elég jellegzetes "jelkép". De ennyi.

De például a Red Wings-es polip elég egyértelmű, ha azokat a csapatokat nézzük, amik neve nem köthető állathoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10328) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#46868) Moz

Ez a Night Man szerintem kifogott rajtam. Szinte csak bescannelt képregényeket találtam róla. Amik kétlem, hogy jók lesznek forrásnak.

[link] Balra lent.
[link] Jobbra lent.
[link]
[link] Alapos hajvágás után talán? :U

És van ez. Ami nincs kiszínezve. De kb ez a legértelmesebb: [link]

Szóval ez necces.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10329) natë válasza .LnB (#10328) üzenetére


natë
nagyúr

A hajvágásos teljesen cool! Mondjuk ha bent lenne a feje mögött. :D :R

(#10330) CactuS válasza .LnB (#10328) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Utolsó, nyilván egy kicsit alakítva az éppen kifolyó szemén vagy min. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10331) natë válasza CactuS (#10330) üzenetére


natë
nagyúr

Mindkettő jó.

(#10332) .LnB válasza natë (#10329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem a képregényeseket iszonyat meló átrajzolni. Direkt átnéztem az összes borítót ami megjelent a képregényhez. 93-ban, 95-ben meg egy Wolvarine-es és egy Gamit-os crossover-t. De azokon sincs egy használható se. Pedig általában még a borítórajzok a legjobbak ha már képregény. Vagyis olyan képregényfigura, amivel úgy egyébként sincs tele a net.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10333) CactuS válasza natë (#10331) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Technikailag csak az utolsó az, amivel a legtöbben elkezdenének foglalkozni. A képregényes változat ebben az esetben nem a legjobb forrás, kicsiként csak egy paca lesz belőle, ha nem rajzolja át az ember teljesen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10334) natë válasza CactuS (#10333) üzenetére


natë
nagyúr

Rendben, nekem tetszik az is. :K

(#10335) vond válasza CactuS (#10333) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én ennek állnék neki leginkább, persze legalább fele ekkorára nyírt séróval. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10336) natë válasza vond (#10335) üzenetére


natë
nagyúr

Ugye? Ez baromi jó.

(#10337) CactuS válasza vond (#10335) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jól néz ki az tény, bár csak a bal oldali csávót ismerem fel. :B Fele ekkora haj, új körvonalak, új színek és pöpec lesz. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10338) natë válasza CactuS (#10337) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem ok, ti vagytok a Mesterek, az előző arcképem is perfekt lett.:)

(#10339) eketomy


eketomy
senior tag

Köszönöm minden arcképgyárosnak aki foglalkozott az avatarommal de legfőképp CactuS-nak! Perfect lett!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10340) Micsurin


Micsurin
nagyúr

alt="" title=""
Most találtam keresgélés közben, ez az SW Clone Wars Ahsoka Tano mindenképpen átcímkézésre szorulna. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10341) somogyib válasza Micsurin (#10340) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem az arcképmegnevezős fórumba írj, talán hamarabb célba talál Ndruu-nál.

(#10342) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A main topikban ez az " ON / OFF" mit jelent?
Mi az On? és mi az off?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10344) .LnB válasza #40993792 (#10343) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre gondoltam én is. Csak kicsit furi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10345) Diokhan válasza .LnB (#10344) üzenetére


Diokhan
addikt

Helló. A Te avatarod esetleg Crosby? Bár a számot nem látom rendesen a sisakon...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#10346) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Az engedélyemet már megkaptam cserére, viszont előbb ide jövök kérdezősködni. :D

Bubblest szeretném következő arcképemnek a Trailer Park Boysból, találtam is róla két rajzot, viszont nem tudom, mennyire jó alapanyagok: [link1] [link2]
Az elsőt valamivel szerencsésebbnek érzem, jóval közelebb is áll a valósághoz. Ezt a fényképet pedig csak azért linkelem be, mert valami ehhez hasonló végeredményt szeretnék, nyilván rajz formában.

Köszi előre is! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10347) Ndruu válasza Bjørgersson (#10346) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A rajzfilm változat nem jó? Abból legalább van egy halom kép, és valószínűleg az általad linkelt kép is hasonlóan nézne ki a végén.

Ez is egész jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10348) Bjørgersson válasza Ndruu (#10347) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Láttam, néztem ezeket is, viszont nem tetszik ez a változat, szerintem nem hasonlít rá annyira, mint az első link. Ha túl nagy meló abból megcsinálni, akkor keresek még / mást vagy megtartom a mostanit. :)

Na, a második linked már jobban bejön. :K

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10349) Ndruu válasza Bjørgersson (#10348) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Abból már leméretezés után is egész jó arckép lenne. Nyilván ezen dolgozni kell még, de ez csak egy 1 perces munka:

Harrrr!!!!

(#10350) Bjørgersson válasza Ndruu (#10349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na mire megtaláltam az oldalt, már el is kezdted. :D A második képpel nem könnyebben boldogulnál? Ott valamivel nagyobb a kép szerintem, bár mindegyiken indokolatlanul kereknek látom az arcát, így piciben pedig még inkább. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.