Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) zolomon17 válasza CactuS (#9396) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szia!

Köszönöm, szerintem nagyon jó lett, én személy szerint az 1. variációt, a "csukott szeműt" preferálom :B Ugyanakkor a 2. variáción szebb a hullám színe.Ha esetleg segítség, ebből a képből van kivágva: [kép]

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9402) DS39 válasza Memmaao (#9399) üzenetére


DS39
nagyúr

Ja, kellene rá egy kiegészítő. Sapka, szemüveg, fülbevaló, stb., amitől egyedi lesz.

(#9403) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Srácok ilyen mikulássatyis stb. dolgot csak staffnak csináltok? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#9404) Ndruu válasza Lackooo84 (#9403) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Volt játék sapkáért (minden évben szokott lenni dec. 6. környékén), idén 30 ember kapott, plusz a nagybetűsöknek jár alapból.

Harrrr!!!!

(#9405) CactuS válasza zolomon17 (#9401) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alakítok még akkor az elsőn.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9406) Lackooo84 válasza Ndruu (#9404) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Oh, ezt nem is tudtam, köszi!

The Truth is out there...

(#9407) MineFox54 válasza Lackooo84 (#9406) üzenetére


MineFox54
őstag

Én sem... Régebben logout-ra ki volt téve.

(#9408) zolomon17 válasza CactuS (#9405) üzenetére


zolomon17
senior tag

:R :R :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9409) CactuS válasza CactuS (#9396) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár még lehet így is széles lesz, de hátha.

>>

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9410) zolomon17 válasza CactuS (#9409) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen! Esetleg egy ilyet meg lehet még próbálni? A nyújtás után lett egy kör a fóka arca körül, amitől kissé burkás asszony/apáca jelleget öltött. Az árnyék rovására lehet olyat, hogy inkább a világosszürke "mellény" rész kap egy nyújtást és a sötétszürke szín a testéből?

Kontárkodtam egy villámgyorsat PS-ban, mert szerintem egyszerűbb megmutatnom, mint elmondanom, hogy mire gondolok:

Néztem a rajzfilmből másik jelenetet/képet, ami jobb lehetne esetleg, eléggé szívügyem ez a fóka téma :B Egyelőre még nem találtam jobbat, meg nem is akarlak titeket feleslegesen túráztatni, de ha nagyon nem működőképes, akkor keresek olyat, ami megfelelőbb lehet.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9411) CactuS válasza zolomon17 (#9410) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia, megoldható, egy picit más vonalvezetéssel, mert elsőre azt hittem 4 pixeles kontúrt adtál neki. :D A forrás egyébként jó, tovább már nem kell nyújtani, de átrajzolom hamarosan.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9412) updog


updog
senior tag

Nagyon köszönöm a képet, és úgy általában a lehetőséget! Talán az egyik legjobb dolog, ami PH-s pályafutásom alatt történt eddig :) :R

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#9413) pikszel válasza updog (#9412) üzenetére


pikszel
őstag

Viseld egészséggel és további jó fórumozást!

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9414) CactuS válasza zolomon17 (#9410) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Berakom ide is, privit lehet nem vetted észre:

>>

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9415) zolomon17 válasza CactuS (#9414) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szia, valóban elbambultam a privátot, szerintem nagyon jó lett a végeredmény, ha az adminok is jóvá hagyják akkor nagyon boldogan használnám :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9416) Memmaao


Memmaao
addikt

Mindegy

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9417) CactuS válasza zolomon17 (#9415) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gyártok hozzá kisképet, amint lesz egy pici szabad futásom és beteszem Onba a pecsétekért.

Memmaao: Ha az lett volna a kérdés, hogy miért tűnt el a hozzászólásod, akkor azért, mert ONba csak a gyárosok/modik/igénylők írhatnak az átláthatóság miatt (gondolom Jim reggel igazította a TIRt/hszeket). Mielőtt beléptem nekem is radírozva lettek a dolgaim ott, de érthető, hogy miért. Én örülök, hogy segítesz forrásokat keresni, részemről jöhet ebbe a topikba is, linkelve pl: az eredeti hozzászólást. Mentve van nálam mindkét topik, látom, ha jön beírás. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9418) vond válasza Memmaao (#9416) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja-ja, jöhetnek források, egyéb segítségek, csak ide, ne az ontopikba. Köszi! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9419) Memmaao válasza CactuS (#9417) üzenetére


Memmaao
addikt

Igazából megírtam Jim-nek privátban, amit először ide írtam. 12 hónapra tiltott az ON topikból, ami megalapozta a reggeli hangulatomat. Nem egy arckép született azokból a linkelt képekből, amit kerestem. Méltánytalannak érzem a kitiltást, elég lett volna, ha törli, mint eddig. Jópár év PH fórumozás során még nem voltam így bannolva és nagyon rosszul esik.

My name is Bond, James... Dean.

(#9420) perge666 válasza Memmaao (#9419) üzenetére


perge666
veterán

Sajnálom hogy az ON topikból tiltottak,de míért nem jelentkezel arcképgyárosnak??
Akkor nyugodtan írhatnál oda meg szerkeszthetnél......
A szabály az szabály,mindenkire vonatkozik.

(#9421) Memmaao válasza perge666 (#9420) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos nincs időm, pedig szívesen csinálnám. Két munkahely (es két es fél gyerek) mellett felelőtlen lenne, mert nem tudnám úgy csinálni, ahogy azt illene.

My name is Bond, James... Dean.

(#9422) jim bcs válasza Memmaao (#9419) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"ami megalapozta a reggeli hangulatomat"
Itt nem is olyan rég úgy tűnt megértetted miről van szó, de ezek szerint csak nem, az én reggeli hangulatomat is mindig megalapozta, hogy az akkori történet és kérés ellenére már a sokadik hsz.-edet kell törölni az ON-ban, úgy hogy már azóta is kértem egy párszor.

Nemsokára mérséklik a kitiltásodat, onnan meg nyugodtan írhatsz az ON-ba ugyanúgy mint eddig mert a mai nappal leköszöntem.

Az Arcképgyárosoknak és Arcképes Modiknak kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok. Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9423) -secret- válasza Memmaao (#9419) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Értjük, hogy a jó szándék hajt/hajtott, de Jim megkért már nem egyszer, hogy NE írj a szakmaiba, csak a jogosult illetve a gyáros írjon.

[ Szerkesztve ]

(#9424) somogyib válasza Memmaao (#9421) üzenetére


somogyib
őstag

Ez a "nincs időm" szerintem inkább a "lusta vagyok" keategória. Legalábbis nálam. :)
Nekem volt kedvem csinálni arcképeket, és ez az egyetlen topik amit a loginom óta mindig követek.

Számomra ez olyan mint az intarziázás, azt is szeretem csinálni és lenne is időm rá, csak hát lusta vagyok újra belekezdeni.

(egy munkahely + 4 gyerek :) )

szerk: a topiktiltással én sem értek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#9425) MineFox54


MineFox54
őstag

nagybá avatarjának drukkolok, hogy jól sikerüljön, zseniális az a borító. A 10000 Days albumnál meg jelenlegi ismereteim szerint nem igazán létezik minőségibb a világon :D

Nekem is az lett volna az első ötletem amikor arcképet csináltattam, de inkább fel se vetettem mert nem akartalak szívatni titeket :D

[ Szerkesztve ]

(#9426) Memmaao válasza jim bcs (#9422) üzenetére


Memmaao
addikt

Kedves jim! Úgy gondolom, az ON topicban az OFF lavina az, amikor teljesen oda nem illő irányba megy el a topic. Egy szabályosan linkelt, az arculathoz illő kép alapanyag szerintem messze nem olyan reggeli hangulat megalapozó, hogy amiatt 1 év eltiltást adj! Az eltiltás priusz a PH fórumon. Egy fórumárs pár éve egy másik topikban egy erősen xenofób troll komment miatt 1 hét eltiltást kapott a topiktól. Nem tervezem 2 év múlva arcképet cserélni, de barmi okból nézik majd a pedigrém a moderátorok, senki nem fog emlékezni, miért kaptam, csak arra, hogy nagyon súlyos ügy lehetett, ha ekkora büntetés járt érte. Kicsit személyeskedőnek is érzem, és sokkal tisztességesebb lett volna, ha rám írsz egy privátot, és nem egy drasztikus kitiltással kezded, hogy most akkor nyomatékosítod.
Ígérem, hogy soha többet nem kommentelek az ON topikba, ezentúl írok privátot annak, akinek gondolom, hogy esetleg tetszene valami kép alap.
Arcképgyárosnak meg tényleg nincs időm jelentkezni, mert sürgősségi osztályon vagyok muszakvezető és vagy ott vagyok 24 órás ügyeletben vagy a pécsi helikopteren. Egyik mellé sem fér több, mint fórum olvasás. Otthon meg nincs telefonozás, mert igyekszem minden időm a gyerekekkel tölteni.
Ha miattam és emiatt az eltiltás miatt mondasz le az ON topik vezetéséről, kérlek ne tedd! Nem érzem jogosnak az 1 éves eltiltást, de ha leveszik, sem fogok többet oda írni, ígérem neked. Mióta te vezeted azt a topikot, sokkal hamarabb kapnak új avatart az igénylők. Régen több hetet kellett várni, míg egy moderátor a két pecsét után végre beállította a képet. Lazább volt a hangulat, csak kb pár hónapot visszaolvasva is sok ott a dicséret, ami kepgyarosoknak szól, és nincsenek radikálisan törölve. De ha te csak így tudsz jól működni, akkor részemről soha nem lesz ott több komment.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#9427) perge666 válasza Memmaao (#9426) üzenetére


perge666
veterán

Na ez már beszéd. :C

(#9428) CactuS válasza MineFox54 (#9425) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, a részletek szerintem 80%-a el fog tűnni. Próbálok vele futni egy kört, de egyszerűen kicsiben minden eltűnik, a szemek, a fekete vésetek nagy része nem látszik még 65x65 pixelen sem, ami az elméleti maximum.

Az arcát kezdtem el letakarítani, de ott is látszik, hogy a jelentős egyszerűsödés ellenére sajnos még mindig egy izé az egész. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9429) koxx válasza CactuS (#9428) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szep probalkozas, de rettento ph idegennek tunik elsore.

(#9430) CactuS válasza koxx (#9429) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már írtam a kollégának, hogy mire számítson, mire végzek vele, mert még mindig rengeteg a részlet rajta. Talán még 1 ívnek mennie kell a hajából, hogy az arcából többet tudjak megmutatni, plusz rövidebb test.

Utána is kérdés, hogy a vörös bőrű, 3 arcú, ékköves hajú mennyire fog beilleni, de majd meglátjuk. :DDD

Na, így is még hatalmas, de talán már van arca:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9431) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Itt szeretném megköszönni CactuS-nak a profi munkáját és úgy általában a segítőkészségét, elképesztően hálás vagyok!!
:R

Elfogadom a sütiket.

(#9432) MineFox54 válasza CactuS (#9430) üzenetére


MineFox54
őstag

Ugyanez a minta fekete-fehérben volt valójában albumborító, tehát ha már esetleg csak a vörös bőr lesz akadály...
[link]
[link]

(#9433) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

secret - köszönöm a munkádat :)

(#9434) zolomon17 válasza CactuS (#9417) üzenetére


zolomon17
senior tag

Hálás köszönetem az új avatar-omért, nagyon tetszik!!! :R :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#9435) perge666


perge666
veterán

Jó estét mindenkinek.

Szeretnék érdeklődni hogy a Marty Mcfly avatarral mire jutottatok?
Jó lesz ez a pólós kép,vagy próbáljak meg keríteni másikat??

Azért kérdezem mert visszajelzés nem jött hogy oké akkor ebből dolgozik majd valaki.

Egyikőtök azt mondta hogy jó,a másik hogy nem....

[ Szerkesztve ]

(#9436) CactuS válasza perge666 (#9435) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia,

Fent az összefoglalóba látod, ha valaki elvállalta és készíti. Jelenlegi állás szerint még senki nem dolgozik rajta. Kis türelmet kérnénk.

Egyébként nem olyan rossz forrás, de a részletekből itt is el fog veszni néhány dolog, illetve a színeken állítani kell majd.

zolomon17 + Dr.NX: Használjátok egészséggel mindketten az új arcotokat. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9437) perge666 válasza CactuS (#9436) üzenetére


perge666
veterán

Szia.
Igen néztem az összefoglalót,azért is kérdeztem rá a dologra.

Csak hogy nem jött visszajelzés,meg kaptam jópár forrásképet így bezavarodtam.

Akkor mindenképpen maradnék ennél a kép lapcsaládíasításánál,szerkesztésénél.....

Előre is köszönöm,szép napot. :R

(#9438) CactuS válasza MineFox54 (#9432) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, lehet valami más lesz az alapszín, mert így eléggé rikító, pedig már lejjebb vettem a contrastot rendesen.

> >

Az utolsó a vállalható méret a Ph-n. Mára ennyi, kell egy kis alvás, de holnap folyt köv.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9441) somogyib


somogyib
őstag

Boldog ünnepeket minden képgyárosnak!

(ma azért tegyétek le a ps-t. ;] ).

(#9442) CactuS válasza somogyib (#9441) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, én délután már letettem, csak a függőben lévő arcképhez gyártottam még kicsiket (amikkel elégedett lenne a leendő tulaj), hogyha esetleg betéved majd egy pár modi, akkor ne rám kelljen várni. Most lesz pár nap lazulás részemről, fórumot látok, de PS-t nem tervezek használni, helyette inkább hungry hippos, hot wheels és még pár egyéb dolog a törpékkel. :D

Kellemes ünnepeket kívánok én is mindenkinek!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9443) somogyib válasza CactuS (#9442) üzenetére


somogyib
őstag

Te inkább ne tedd le, mert k@va jó képeket csinálsz. :K

@hot wheels: azt régen én is sokat nyomtam, az egy cseszett jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#9444) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Köszönöm CactuS az egyéni arckép elkészítését! :R

(#9445) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Köszönöm szépen CactuS -nak az arckép elkészítését.

(#9446) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Úgy néz ki jogosult lettem egyedi arcképre. Találtam párat amik tetszenek, de nem tudom eldönteni, vagyis inkább kicsit félek, hogy nem lehet belőle olyat készíteni ami az előírásoknak is meg nekem is megfelel.
Az egyik egy Zealot a Starcraft játékból. A másik pedig szintén a Starcraftből Alarak. Inkább kettőt rakok be, biztos ami biztos. Előskörben a Zealot-ot szeretném. Köszönöm, előre is.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9447) somogyib válasza Nerazim (#9446) üzenetére


somogyib
őstag

Zealot-ból van egy lecserélt kép (módosítással kérhető).

De szerintem Alarak jobb választás lenne.

(#9448) Nerazim válasza somogyib (#9447) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszönöm a segítséget. A meglévő Zealot lecserélt kép is nagyon jó, de én egyedit szeretnék, ha már eddig eljutottam :DDD Akkor marad Alarak.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9449) CactuS válasza Pist@bácsi (#9445) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+ro_bert17: Nagyon szívesen, használjátok egészséggel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9450) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Köszönöm szépen -secret- munkáját. Nagyon szuper lett a kép. :R

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.