Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) oriic válasza somogyib (#10949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most hogy mondod... :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10952) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Szuper, köszönöm mindenkinek :R

Akkor most tegyem be a képeket az engedélyemmel a szerkesztő topicba, és úgy megy tovább a dolog? :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#10953) CactuS válasza BlackSoft (#10952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, engedély, linkelheted az offtopikot is, hogy itt beszéltünk róla és a kicsi + nagy képet. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10954) Ringman


Ringman
nagyúr

még egyszer köszi a képet Dr. 444Hertz!

:R

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

(#10955) Beretvás


Beretvás
addikt

Köszönöm az új arc képet, szuper lett.. :R

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

(#10956) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Köszönöm mindenkinek, aki segített az arckép során :R

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#10957) Beretvás


Beretvás
addikt

Valakinek ötlet ,hogy PC-n nálam miért a régi képet mutatja még mindig? Mobilól az újat látom...

(#10958) koxx válasza Beretvás (#10957) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ctrl+F5

(#10959) Beretvás válasza koxx (#10958) üzenetére


Beretvás
addikt

Köszönöm szépen... :R :R

(#10960) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hó vége felé szeretnék engedélyt kérni váltásra mert mégis csak visszamennék SW frontra. :B (3 év most a határ ha jól rémlik beállítástól)
Viszont megelőzendő a toporgást és felesleges hsz generálást ON-ban szerintetek ezek közt van használható alap vagy keresgéljek tovább megfelelő anyagot Wolffe-hoz?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10961) Dr. 444Hertz válasza Micsurin (#10960) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Fényképből nem szerkesztünk, és a forrásképen kell (vagy legalábbis erősen ajánlott) a váll is, így szerintem az általad választott képek közül csak ezt tudnám elképzelni alapnak.
(Az egész alakossal az a személyes problémám, hogy túlságosan paint-es, és nem igazán mutatna jól arcképként).

Ilyet találtam még, ez például szóba jöhetne, ha neked is tetszik.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10962) Micsurin válasza Dr. 444Hertz (#10961) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az általad linkelt marha jó köszi be is rakom a mappába később! :K (Nagyját meg kiveszem onnan este a képeknek akkor.)
Ez volt az alapvető gondom ahol van váll és test ott vagy fénykép vagy 1:1 ki lett véve az animációs sorozatból. A rajzok meg amiket találtam kicsit túl aránytalanok voltak.
Antenna szerintem vállról akár el is hagyható mert feleslegesen apró részlet és nem is szerepelt mindenhol ezen a phase2 páncélon.

Amit linkeltél tényleg nagyon király ha lesz engedély* az igazából 1:1 mehetne is. :B

edit.:
Frissítettem a driveot.

Legutóbb az engedély '18.05.21 volt, és '18.06.04. volt a beállítás ja akkor durván 3 hétre éri meg innentől rákérdezni az engedélyre mivel azóta se volt figyelmeztetés etc semmi nem hiszem, hogy lenne gebasz, tavasszal megpróbálkoztam a saját gyártással de időhiányában elmaradt. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10963) somogyib


somogyib
őstag

Csak kíváncsiságból: csabex2007 arcképe be lett állítva kb. egy hónapja, és most mást kérhet?

[ Szerkesztve ]

(#10964) Dr. 444Hertz válasza somogyib (#10963) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A beállítás véletlenül történt.
Maradt úgy az "ideiglenes" arckép, amíg el nem készült a friss verzió.
Nem ő kérte a beállítást.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10965) KRoy19


KRoy19
őstag

Sziasztok!

Igényeltem már új arcképet, de láttam, hogy elég elfoglalt minden Arcképgyáros, ezért egy lementett forrásképet elkezdtem alakítgatni magamnak paintben. (nem értek a PS-hez) :DDD

Szerintem egész jó lett. :)

Viszont az a problémám, hogy nem tudom úgy lekicsinyíteni, hogy ne csak egy marék pixel maradjon belőle.
Ezt ti hogy szoktátok?

[ Szerkesztve ]

(#10966) Memmaao válasza KRoy19 (#10965) üzenetére


Memmaao
addikt

Na, pont ezért csinálják az arcképgyárosok! :DD

My name is Bond, James... Dean.

(#10967) KRoy19 válasza Memmaao (#10966) üzenetére


KRoy19
őstag

Jogos, de legalább annyit segítettem nekik (vagy nem), hogy csak le kell kicsinyíteniük, meg itt ott picit javítani rajta. :)

(#10968) CactuS válasza Memmaao (#10966) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Made my day, rámfért a nevetés az elmúlt időszak eseményei után. :DDD

KRoy19: Nem egyenletesek a kontúrok és recés is nagyon, ez így ebben a formában nem lesz jó, ha kicsinyíted. Plusz én a haját is belül árnyalnám, nem hagynám tiszta feketére (lásd nálam is a schnauzer), mert kicsiben a tiszta fekete a kontúrral nem lesz olyan jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10969) Memmaao válasza CactuS (#10968) üzenetére


Memmaao
addikt

Ne is mondd! Mostanában én is nehezen döntök, hogy sírjak, vagy nevessek. De egyszer csak véget ér ez a sz@rcunami! ;)

My name is Bond, James... Dean.

(#10970) KRoy19 válasza CactuS (#10968) üzenetére


KRoy19
őstag

Mint írtam, nem igazán értek a rajzoláshoz, csak volt egy harmatgyenge próbálkozásom, szóval innentől kezdve ráhagyom ezt a profikra. :DDD

Mindenesetre ez a színvilág az ami bejön, szóval ha annyit megtennél, hogy az Arcképszerkeztő topikban kicseréled a forrásképet erre, akkor azt megköszönném. :R

(#10971) CactuS válasza KRoy19 (#10970) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Beleteszem, persze. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10972) CactuS válasza Memmaao (#10969) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, nálam van, aminek a következményeit idén még biztos érezni fogom, szóval én már várom a 2022-t, hogy túllegyek ezen a csodás éven. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10973) Memmaao válasza CactuS (#10972) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos én is post-Covid tünetekkel küzdök már 5 hónapja! Szerencsére légzési panaszok nem volt, de még mindig nem az igazi a terhelhetőségem, ízületi és izomfájdalmak a mai napig vannak. Szerencsére szív UH, labor rendben. A szaglasom sem a régi... Jobb lett volna ezt az egészet megúszni. De SBO-n és helikoptereen dolgozva elkerülhetetlen volt sajnos.
Remélem te is túl leszel rajta!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#10974) KRoy19 válasza CactuS (#10971) üzenetére


KRoy19
őstag

Köszönöm. :R

(#10975) CactuS válasza Memmaao (#10973) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én januárban kaptam el, februárban végig táppénzen voltam, végül SBO, mert találtak egy szép nagy foltot a tüdőmön. Akkor kb. 100 métert nem bírtam menni, azóta szép lassan javulok, a tüdöm szerintem azóta is sokkal érzékenyebb és még mindig fáradékonyabb vagyok. Plusz közeli családban van egy rákos, ~végstádiumban, plusz túl vagyok egy autóbaleseten is... szóval ja, reméljük ennyi volt idénre a negatív hullám és jönnek a pozitív dolgok. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10976) Memmaao válasza CactuS (#10975) üzenetére


Memmaao
addikt

Kitartás! :K

My name is Bond, James... Dean.

(#10977) KRoy19


KRoy19
őstag

Sztrájkolnak az Arcképgyárosok? (no offense, csak kérdezem) :DDD

(#10978) DS39 válasza KRoy19 (#10977) üzenetére


DS39
nagyúr

kár, hogy egyikük sem ér rá rajzolgatni, jó nézni mindig az elkészült műveket, de mostanában nagyon kevés készül. :(

(#10979) KRoy19 válasza DS39 (#10978) üzenetére


KRoy19
őstag

Pont ezért kérdeztem, mert van aki már 3 hónapja igényelt új arcképet, de senki még csak hozzá sem kezdett.

(#10980) CactuS válasza KRoy19 (#10977) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én írtam, hogy nekem elég fos évem van, jelenleg az arcképgyáros dologra nincs engergiám/időm, ha lesz, akkor rajzolok majd én is, de gondolom a többiek is így vannak vele.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10981) koxx válasza KRoy19 (#10979) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kevés arcképes van és ők is csak szabadidejükben foglalkoznak a dologgal, aki kivárta a 3 éves csereciklust az kibír még pár hónapot. Ha meg nem akkor így járt.

(#10982) KRoy19 válasza koxx (#10981) üzenetére


KRoy19
őstag

Nyilván nem akarok senkinek szemrehányást tenni, és nyilván szivességet tesznek az Arcképgyárosok, hogy a szabadidejüket feláldozva rajzolgatnak arcképeket, de szerintem az, hogy 3 hónapja egyetlen arckép sem készült, az nem teljesen oké.

Akkor legalább írjátok ki, hogy jelenleg szünetel az egyéni arckép rajzolás vagy, hogy várhatóan több hónap a várakozási idő, mert szerintem senkinek nem egyértelmű, hogy több hónapot kell várni. :R

[ Szerkesztve ]

(#10983) koxx válasza KRoy19 (#10982) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mi sem tudjuk mennyi idő, ahogy ráérnek.

(#10984) Memmaao válasza KRoy19 (#10982) üzenetére


Memmaao
addikt

Barokkos túlzás ez a 3 hónap, amit írsz! Nem akarsz szemrehányást tenni, de mégis azt teszed! :W

My name is Bond, James... Dean.

(#10985) Dr. 444Hertz válasza KRoy19 (#10982) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nálam a helyzet az, hogy zenészként és tanárként egyszerre zúdult rám az online térből való visszatérés és a tanév/szezon vége.
Picit olyan érzés, mint egy egyetemi vizsgaidőszak, csak ötvennnégy fokozattal extrémebb :P

Remélhetőleg egy-két héten belül nyugi lesz, és tudok alkotni, nekem is hiányzik a rajzolás (és a szabadidő :O )

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10986) KRoy19 válasza Memmaao (#10984) üzenetére


KRoy19
őstag

Az Arszképszerkesztő topik összefoglalójából szűrtem le ezt az információt, ha tévesen, akkor elnézést kérek.

Nem akartam szemrehányást tenni, de sajnos nem tudtam úgy megfogalmazni a mondandómat, hogy ne is tűnjön annak. :R

(#10987) jim bcs válasza KRoy19 (#10982) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"3 hónapja egyetlen arckép sem készült"
Ez így ebben a formában sehogy nem igaz. A többit meg már leírták előttem. Nem mellékesen 3 hónap alatt minimum 40 új arckép beállítás történt, de lehet több, nem számoltam utána.

"Az Arszképszerkesztő topik összefoglalójából szűrtem le ezt az információt, ha tévesen, akkor elnézést kérek."
Nagyon tévesen mivel a beállított arcképeket nem látod csak a frisseket, így nincs is mihez viszonyítanod.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10988) Novver


Novver
senior tag

Szervusztok!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy van-e még valami teendőm azután hogy kvázi CactuS-al lefixáltuk hogy mi legyen a forráskép?
[#47986]

Köszönöm :R

Life is a game... The game is my life!

(#10989) KYZRR


KYZRR
őstag

Sziasztok!
Ismét itt lennék, pici vérfrissítést terveztem csak, semmi extrát..

A jelenlegi karakterem picit elvontabb, sötétebb oldalát szeretném picit jobban kiemelni.

Ehhez találtam pár képet, ami szerintem tükrözné ezt, íme:

[link]
[link]
[link] <-- Ez lenne számomra a legideálisabb, de tán anno is meg lett vétózva...
[link]
[link]

Szerk.:
Itt az Arcmaszk-Passom :)): [link]

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#10990) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

(Ha minden igaz, ma már tudok rajzolni :) )

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10991) KRoy19 válasza Dr. 444Hertz (#10990) üzenetére


KRoy19
őstag

Király. Köszönjük. :R :R :R

(#10992) Micsurin válasza Dr. 444Hertz (#10990) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem rohanunk. :) :R
A nagy többség itt van már egy néhány éve nem pár héten - hónapon fog problémázni.... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10993) Novver válasza Dr. 444Hertz (#10990) üzenetére


Novver
senior tag

Woohooo :R

Life is a game... The game is my life!

(#10994) KRoy19 válasza Dr. 444Hertz (#10990) üzenetére


KRoy19
őstag

Wow. Ilyen gyorsan megcsináltál 3db rohadt jó avatart?! :Y

Le a kalappal előtted. :K

(#10995) Dr. 444Hertz válasza KRoy19 (#10994) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha van idő és energia, a toll pörög magától :D

Micsurin: én biztosan problémáznék :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10996) Dr. 444Hertz válasza KYZRR (#10989) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha vérfrissítést szeretnél, én az első képre szavaznék, abból ki lehet hozni jót.
A második is jó forrás, de szerintem az első "sötétebb" :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10997) Dr. 444Hertz válasza Novver (#10988) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nincs, beraklak a listába.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10998) Novver válasza Dr. 444Hertz (#10997) üzenetére


Novver
senior tag

Köszönöm :R

Life is a game... The game is my life!

(#10999) Micsurin válasza Dr. 444Hertz (#10995) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mekkora sprintet toltál le egy nap alatt?! :Y

Az a macska marha nagy. :DDD

‐---------

Az a Wolffe egyébként akkor egyértelműen kasza vagy csak nem ajánlott? Mert egy koxx-on kívül nem igen bolt react. Volt amúgy az itt ajánlott kép is a mappában és egy arcos rajz is ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11000) Pyttawrx válasza Dr. 444Hertz (#10995) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Amíg ilyen munkát adsz ki nem problémázunk….. ;
:) kivi leszek az enyémre…. 😂
ajajj kezdek türelmetlen lenni? :DD :D :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.