Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) d@vee


d@vee
őstag

Gyorsan (10 perc) painttel megcsináltam, hogy én milyennek képzeltem el a képet.
Itt az eredeti forrás, kéréssel együtt.
Itt pedig az elképzelt.
Nem vagyok nagy művész, paint sem enged sokat :D De kb. ilyesmi lenne az elgondolás.
Ne értsetek félre, én aztán senkit sem akarok siettetni, nagyon köszönöm így is, hogy majd elvállaljátok :R
Mindössze a gondolatomat szerettem volna megmutatni, vizuálisan könnyebb mint leírva.

Ja

(#9652) CactuS válasza d@vee (#9651) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9653) d@vee válasza CactuS (#9652) üzenetére


d@vee
őstag

Nem :D De most hogy így mutatod, hasonlít :DDD

Ja

(#9654) prabhu


prabhu
senior tag

Köszönöm CactuS munkáját és a modiknak a beállítást.

(#9655) bnorci71 válasza jim bcs (#9650) üzenetére


bnorci71
addikt

odaát is válaszolnom kellene vagy ilyenkor már készül az arckép?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#9656) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

(#45207) - Arcot kreálni? Valahogy így? :D :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9657) vond válasza Mahrenburg (#9656) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Például. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9658) Mahrenburg válasza vond (#9657) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csak tréfának szántam a képet. :B

Tehát ilyen jellegű kép lenne megfelelő? Nem is tudom, még emésztenem kell...

Esetleg várható a közeljövőben az arcképekre vonatkozó szabályok az eredeti elképzelésem szempontjából pozitív irányú módosulása? És ha igen, mikor? 10?

10 év? 10 hónap? 10 hét? 10 nap?

...9, 8, 7, 6, 5...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9659) Ndruu válasza Mahrenburg (#9658) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Közel 10 éve követem az arcképgyártás folyamatát, magam is gyártottam párat.
Őszintén: nem valószínű.

Harrrr!!!!

(#9660) koxx válasza Mahrenburg (#9658) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ennyi ido nem adok neki tul nagy eselyt, ezzel inkabb ne szamolj.

(#9661) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Bocsánat, csak hülyültem a szabályok módosulását illetően. :B

Na most az jutott eszembe, hogy a kövek közül/alól kitekintő "misztikus fényszemek" megfelelnének-e az "arcszerűség" követelményének? Kapóra jött a fórumtársunk által vágyott arckép kiindulási alapja, hasonló szemekre gondoltam, csak nem lilás, hanem hidegebb, kékes csillogással:

Ilyesmit képzeltem el, természetesen az önárnyékolás profibb kivitelezésével, valamint az előbb említett kékes "szemfénnyel". Lehetséges lenne így?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9662) CactuS válasza Mahrenburg (#9661) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem a koncepciót, de nekem ez még mindig nagyon karcos. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9663) Memmaao válasza CactuS (#9662) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ha a fekete rész alja kissé be lenne kontrasztozva, mintha egy befelé mélyülő barlang lenne, akkor jól mutatna!

My name is Bond, James... Dean.

(#9664) Mahrenburg válasza CactuS (#9662) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nekem így tetszene. :)

Főleg ahogy Memmaao írja.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9665) somogyib


somogyib
őstag

Ontopikból: (#45261) vond "Nem tudom, ki csinálta annak idején" -> Ndruu készítette.

[ Szerkesztve ]

(#9666) vond válasza somogyib (#9665) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9667) DS39


DS39
nagyúr

vond: a Colin McRae avatar nagyon jó lett :K

(#9668) -secret- válasza DS39 (#9667) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#9669) vond válasza DS39 (#9667) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! ;)

(#9668) -secret-: Neked is! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9670) d@vee válasza vond (#9669) üzenetére


d@vee
őstag

A whitewalkeres képhez esetleg ilyen alapnak? Elém került, gondoltam megosztom.
[link]

Ja

(#9671) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#9661) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ez az elképzelés működne?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9672) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9673) vond válasza Mahrenburg (#9672) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD

Kár, hogy félig-meddig hiábavaló. :( Sorban dobálják vissza az arcképeket.

Mindegy, majd talán elviszi más ezt az újabbat is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9674) orc88


orc88
őstag

Mégegyszer köszönöm vond-nak, hogy a gyenge forrás ellenére is összerakta az arcképet :) :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#9675) d@vee


d@vee
őstag

Hálás köszönetem az időtökért. Jó lett, tetszik :R

Ja

(#9676) somogyib válasza d@vee (#9675) üzenetére


somogyib
őstag

Ez marha jó arckép lett! Jó forrás, profi kivitelezés. :K

---

koxx ez a húsvéti gúnya borzalmas. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#9677) Memmaao


Memmaao
addikt

Miért kér valaki úgy avatart, hogy azt se tudja mit akar, és változtat az ötletén? Deck! A Gaige kvajo lett, amit Vond csinált. Az új választásod sokkal gyengébb. Én tuti nem dobnám.

My name is Bond, James... Dean.

(#9678) somogyib válasza Memmaao (#9677) üzenetére


somogyib
őstag

+1 :K

(#9679) bnorci71 válasza vond (#9669) üzenetére


bnorci71
addikt

én pedig neked köszönöm nagyon a fáradozást :R :C
pedig azt hittem 2 hete semmi nem lesz belőle

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#9680) pikszel


pikszel
őstag

Nagyon szép munka! A makk gomba is. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9681) Hauptmann válasza pikszel (#9680) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, nekem is tetszik, köszönöm vond munkáját.

(#9682) MooN00


MooN00
aktív tag

Köszönöm szépen az új arcképet -secret- fórumtársnak és mindenkinek aki még hozzájárult ahhoz, hogy most kint díszelegjen. :)

(#9683) -secret- válasza MooN00 (#9682) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Használd egészséggel! :)

(#9684) koko52


koko52
veterán

Üdv!
Lehet rossz helyre írok. Kaptam engedélyt arckép váltásra, hova kell írnom/küldenem ha megvan mit szeretnék?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#9685) -secret- válasza koko52 (#9684) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#9686) koko52 válasza -secret- (#9685) üzenetére


koko52
veterán

:R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#9687) Morris


Morris
veterán

Köszi mindenkinek az új pofázmányomat! :R :R
De legfőképp CactuS-nak :B

(#9688) koko52


koko52
veterán

Köszi srácok nagyon jó lett! Külön köszönet CactuS-nak! :R :C

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#9689) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#9661) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Kérlek ne vegyétek sürgetésnek, csak az iránt szeretnék érdeklődni, hogy ezen hozzászólásban említett ötletem elfogadható-e? Ha igen, csak némi módosítással, akkor milyen változtatással lenne elfogadható?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9690) jim bcs válasza Mahrenburg (#9689) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mint már ki lett tárgyalva sok hsz.-en keresztül NEM.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9691) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Nézegettem további zöldíjászos képeket, valamelyik lehet jó alapanyag (fej rész)? (ha nem milyen irányba kereseek tovább, mi a baj a képekkel)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#9692) jim bcs válasza ArthurShelby (#9691) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ez jó lehet egynek.

Viszont az ilyen rajzosok a legjobbak, ez az irány a mérvadó.

Amell-ből ettől jobbat én sem találtam.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9693) CactuS válasza jim bcs (#9692) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez alapján már van 3 zöld íjászunk (bár lehet azóta cserélődtek, mert az arckép keresőben csak 1 jött nekem fel). Lehet még?

A forrásból még a tiéd a legjobb, illetve az 1 darab cartoonizeres, de az elég melós lesz. Furcsa, hogy ennyire nincsenek tiszta képek erről a karakterről.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9694) jim bcs válasza CactuS (#9693) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

De jó, megint nem néztem a keresőt, bíztam benne hogy a tulaj megnézte :W
3db van, annyit találtam én is.

Így szerintem nem, nem lehet több, kivéve ha rámondják az áment az arcképesek mert ez egy picit mégis eltér, ez a legújabb és Amell, eltér a többitől, más szereplő van alatta.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9695) koxx válasza CactuS (#9693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ne legyen 4. is. Ebből sztem nagyon nehéz olyat készíteni ami jelentősen eltérne a meglévőktől. Ne szenvedjünk ezzel.

(#9696) jim bcs válasza koxx (#9695) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok, erre számoltam.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9697) somogyib válasza CactuS (#9693) üzenetére


somogyib
őstag

Ez a három van: link és link
(a kereső elég érdekesen működik az íjász szóra keresve, sirszevenap képét csak akkor hozza be ha nagy Í-vel írod).

(#9698) ArthurShelby válasza jim bcs (#9694) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Bocsánat, anno (2-3 hónapja) használtam a keresőt, de akkor ezek szerint béna voltam.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#9699) jim bcs válasza somogyib (#9697) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#9697) somogyib
Ja, az elég furi. Írd már be ide is, majd az illetékes intézi.

(#9698) legelek
Semmi gond, csak naivan feltételezzük, hogy minden kérésnél elolvassa mindenki a kéréseket és az összefoglalót, valamint rákeres mindenki van-e már a leendő arcképből. Keresni kell mást. Ha meglesz a megfelelő, akkor az Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ topikba ne felejtsd el betenni ugyanazt a kérést mint amit ide az OFF-ba az elején. Majd átollózzuk a megfelelő forrást az ON topikba.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9700) Mahrenburg válasza jim bcs (#9690) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Sok hsz.-en keresztül? :F

Összesen kettő darab hozzászólás érkezett az ötletemre, a kettő közül Memmaao hozzászólása nem tűnik "nem"-nek, CactuS meg úgy fogalmazott, hogy: " ...nekem ez még mindig nagyon karcos", ami azt is jelentheti, hogy nem lát benne fantáziát, de ez még nem feltétlenül azt jelenti, hogy egy másik arcképgyáros ne látna lehetőséget az ötletemben, és esetleg segítene javaslataival az ötlet továbbfejlesztésében. Ezért teljesen felesleges harsogó nagybetűkkel írni a nem-et, ha nem méltat senki válaszra, mint korábban, akkor már amúgy sem kérdezek rá még egyszer.

Köszönöm Mindenkinek, aki itt és az on-topikban válaszolt nekem, az istenek áldása kísérjen utatokon! :R

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.