Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Nagyon köszönöm, elsősorban vond-nak és pepe091-nek, de a modiknak is!
Még szoknom kell, de nem lesz nehéz! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6002) pepe091 válasza mepet (#6000) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Beraktam az ON topikba, ha a modiknak is tetszik, hamarosan beállítják, utána kell megnevezned majd. :)

(#6003) pepe091 válasza koxx (#5977) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem sikerült megszokni? :D

(#6004) koxx válasza pepe091 (#6003) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Valahogy mégsem az igazi :) Majd még agyalok mire lehetne cserélni.

(#6005) Balu972


Balu972
aktív tag

Bocs, hogy nem böngészem át az egész topicot, de milyen feltételekkel lehet saját avatarom? :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#6006) pepe091 válasza Balu972 (#6005) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell átböngészni az egész topikot, csak az oldalt linkelt szabályzatot kell elolvasni.

a.) 800 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, vagy
b.) 2500 napja regisztrált nick és minimum senior tag rang, vagy
c.) 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton,
ÉS nem volt kitiltás, figyelmeztetés. Ha volt, egyéni elbírálással kb. 2 hét múlva lesz válasz a topicban.

(#6004) koxx

Nekem fura volt, hogy tényleg csak úgy lógott a levegőben az egész. A mostani ezerszer jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#6007) Balu972 válasza pepe091 (#6006) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszönöm szépen :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#6008) Neck válasza pepe091 (#5996) üzenetére


Neck
veterán

:R Köszönöm szépen :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#6009) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Megkaptam az engedélyt, így már ontopik lett az arckép kérés.

Ndruu készített egy vázlatot ebben a hozzászólásban, ez lenne az eredeti kép: [link]

Lehet belőle alkotni valamit? Tartalék tervek még vannak!

Előre is köszönöm! :R

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#6010) pepe091 válasza HoaryFox (#6009) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ndruu pont ezt írta, hogy ez nem lesz jó.. :) Viszont ahogy írta, ebből meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6011) HoaryFox válasza pepe091 (#6010) üzenetére


HoaryFox
őstag

Értem. Ha Ndruu-nak is jó a 2. forrás, akkor legyen az :)

Oké, ide is berakom a linket, ezt a hsz-t meg az összefoglalóba. - pepe091

[ Módosította: pepe091 ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#6012) Habugi


Habugi
addikt

Jó reggelt!

A segítségeteket ill. véleményeteket szeretném kérni.

Jogosultságot kaptam nemrég egyéni avatarhoz: [link]

A Voyager orvosi segédhologram karaktere a kiszemeltem. Mivel fényképből nem tudtok dolgozni, keresgéltem tegnap és ezeket találtam: [link]
A problémám az, hogy ezek a rajzok mimika ügyileg totál nem adják vissza amit kéne, nyersek, komolyak.
Se egy felhúzott szemöldök, sem egy szarkasztikus félmosoly se semmi. :(

Pár olyan fotó, amik nagyjából mutatják mit is hiányolok: [link]
Persze ez igazából annak mond bármit is aki ismeri a sorozatot/karaktert.

Szóval az első kérdésem az lenne, a linkelt rajzok közül melyikkel/melyekkel tudnátok dolgozni?
Ha ezek közül kéne választanom az elsővel és a hatodikkal tudnék kiegyezni.., esetleg az ötödikkel.

A második azokhoz szólna akik ismerik a Voyagert, miszerint érdemes-e azon rugóznom hogy a rajzokon olyan mint egy nyers krumpli? Nem tudom melyik képből ill. mennyi munka árán lenne megoldható némi érzelmet varázsolni a kedvenc doki arcára..

A "második lépcső" topicban még nem jártam, gondoltam gyakorlatiasabb lenne itt kezdeni mert egyelőre bizonytalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6013) koxx válasza Habugi (#6012) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legyél szíves a ph képfeltöltőt használni, nálam nem megy egyik link sem.

(#6014) oriic válasza Habugi (#6012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esetleg ez?

Live-Die-Respawn

(#6015) Habugi válasza koxx (#6013) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs tudomásom olyan browserről/add-onról vagy vírusírtóról/tűzfalról ami berhelné a dropbox "galériát".
A tévedés jogát fenntartom.. :B

A regre szólító ablakot be kell csukni, ha nem tölti be azonnal a képeket érdemes pár másodpercet várni vagy refresh.., 12db kép, nem pusztítanám emiatt az itteni tárhelyem csak ha nagyon muszáj mert sehogy sem tudod működésre bírni és/vagy másnak sem jó. :R

(#6014) orichalcos:

Belefutottam ebbe is igen, a linkelt képek többsége is deviantartról van mert láttam hogy szerettek ottani képekkel dolgozni. Laikusként passz, nem tudom mit lehetne kihozni belőle, szerintem elég részletszegény, ha nem lenne mellette Seven to nine.., ennél ráadásul csak kisebb lesz.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6016) crey válasza Habugi (#6012) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ilyen piciben általában pont ezeket az arckifejezéseket lehetetlen vissza adni. Pont azért, mert összemosódnak a pixelek, nem úgy görbül a szemöldök, nem olyan a mosoly, nem úgy áll a szeme. Ha ez ennyire fontos neked, akkor én nem erőltetném ennél a képnél, mert soha nem fogjuk tudni olyanra megcsinálni, ahogy te szeretnéd/elvárod. :)

Érdemesebb más karakter után nézni, vagy elfogadni, hogy olyan lesz az arca mint amilyen lesz.

szerk.: nem tudni írni magyart. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6017) Habugi válasza crey (#6016) üzenetére


Habugi
addikt

Értelek, de mint mondtam laikus vagyok a témában ezért kérdeztem azt amit és úgy ahogy.
Szívességnél pedig nincs olyan hogy elvárás, legalábbis nálam.

Ti megmondjátok/mutatjátok mik a kompromisszumok, én pedig alkalmazkodom/elfogadom. :R

Ehhez mit szólsz/szóltok egyébként?

[link]

Találtam nagyobban is: [link]

Nemrég találtam, ez speciel szenzációs lenne!
Nyilván van még mit nerfelni rajta, szerintem a bal szeme is valamennyire áldozatul esne.

Forrás linkesítve. -

[ Módosította: pepe091 ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6018) pepe091 válasza Habugi (#6017) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez nagyon nem jó forrás, teljesen olyan mintha egy fénykép lenne. Azt javaslom, amit crey is írt, ha elfogadod, hogy nem lesz teljesen élethű az elkészült arckép, akkor keresünk egy rajzosabb forrást, ami alkalmas lehet (például ez annak tűnik), ha meg nem, akkor keresned kellene egy másik karaktert.

Arra sajnos nincs kapacitás, hogy elkészítsünk egy arcképet, ami aztán abból kifolyólag, hogy nem hasonlít az eredetire, ne kerüljön beállításra.

(#6019) Habugi válasza pepe091 (#6018) üzenetére


Habugi
addikt

Tudom nehéz szülés/karakter de nem szívesen skippelném!
Hamár ennyire rajzos mélység akkor ehhez mit szóltok? [link]

Ami ennél "rajzosabb" az már csal!
Utolsó kérdés/variáció, még mielőtt kidobna az immunrendszeretek.. :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6020) pepe091 válasza Habugi (#6019) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az arc határozott belső kontúrjainak hiánya miatt nem lesz könnyű, de szerintem ebből már megoldható. Beraktalak az összefoglalóba.

(#6021) Habugi válasza pepe091 (#6020) üzenetére


Habugi
addikt

Szuper, nagyon köszönöm!

Bízom benne valaki talál majd benne kihívást és vállalja! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6022) sztikac


sztikac
őstag

Még nincs leokézva az egyéni arckép kérésem, de addig is megkérdezném, hogy ebből van esély avatar készítésre?

Köszi!

#6023: rendben, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6023) pepe091 válasza sztikac (#6022) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, ez jó alapanyag. Ha megkaptad az engedélyt, akkor beraklak az összefoglalóba.

(#6024) Tamoo válasza gerii (#5988) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

--> --

Még javítottam és átraktam a másik topikba.

[ Szerkesztve ]

(#6025) koxx válasza Tamoo (#6024) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit olyan mintha egy vasvillával átszúrták volna az arcát :D

amúgy jó lett

(#6026) sztikac válasza pepe091 (#6023) üzenetére


sztikac
őstag

Zöld lámpát kaptam :)
Köszi!
___

Oké, ide is berakom a linket, amiből szeretnéd, ezt pedig az összefoglalóba. - pepe091

[ Módosította: pepe091 ]

(#6027) Piftuka válasza szabonagyur (#5997) üzenetére


Piftuka
veterán

Hát ez igazán klassz lett! :K Végre ismét egy régi, klasszikus (rajz)film karakter! :C

"Aquila non captat muscas."

(#6028) Piftuka válasza dlaj (#5999) üzenetére


Piftuka
veterán

Íme a másik! :C "Jódás Degedere Boccsonka"... ;)

"Aquila non captat muscas."

(#6029) snecy20


snecy20
veterán

Beállításra került az enyém is, köszönöm az illetékeseknek! :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6030) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha megoldható, egy arcképgyáros le tudná szedni a kép tetejéről a szöveget? Ennél nagyobb felbontásban sajnos nincs meg ilyen színekben. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6031) MR_Joe válasza Bjørgersson (#6030) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Bár nem vagyok arcképes, ha szabad megpróbálom :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6032) Bjørgersson válasza MR_Joe (#6031) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne viccelj, köszönöm, hogy fáradoztál vele! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6033) Neck


Neck
veterán

Enyém is beállítva, nagyon szuper :R

Köszönöm szépen!!!

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#6034) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#6001) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Eltelt egy hónap lassan, de még mindig úgy lépek be, hogy amikor meglátom az új pofázmányomat, akkor leginkább a "vigyorgazmus" szó tudja leírni az érzéseimet. :DD
Tényleg nem győzöm kifejezni a hálámat mindazoknak, akik ezt lehetővé tették! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6035) Landon


Landon
őstag

Meg van nekem is az uj arckepem. Szeretnem nagyon megkoszonni minden illetekesnek, kulonosen Pepe091-nek es Vond-nak aki muveszien tette lehetove ezt a szamomra! Koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#6036) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Ezúttal szeretném megköszönni Vond-nak az egyéni arckép elkészítését, és természetesen a modiknak a beállítást :R Nagyon szuper lett, nem tudom elégszer megköszönni :B :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#6037) MK VII


MK VII
veterán

Üdv.
Csatlakoznék én is az elégedett egyéni arcképes táborhoz.
Köszönöm vond-nak még 1x a kitartó és aprólékos munkát. Nagyon tettszik amit csinált.

Elismerésem az Arcképgyáros csapatnak! További minden jót! :R

(#6038) Habugi


Habugi
addikt

Mivel beállításra került, itt is szeretném mégegyszer megköszönni az egyéni avatart! :R

vond.., állati jó lett, kösz a munkádat/idődet!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6039) megema


megema
őstag

Én is szeretném megköszönni minden közreműködőnek, de elsősorban tolvaj! kollégának, aki megrajzolta a forrást!

(#6040) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek az új avataromat,nagyon király lett!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6041) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az egyéni arcképem beállítását. Bár már nem emlékszem anno ki készítette el, már akkor kinéztem magamnak. A szabad avatarok között most rátaláltam, aminek nagyon örültem. :C :R

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6042) ittakary


ittakary
nagyúr

egyéni elbirálás kb hetente van, vagy mikor?

(#6043) pepe091 válasza ittakary (#6042) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kb a jövőhét végén lesz a következő.

(#6044) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok, itt lehet képet csináltatni még akkor is ha nam vagyok jogosulot rá?
Lehetne -e esetleg Steve Jobsot kivitelezni, ill. lefoglalni?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6045) pepe091 válasza Ganz-[HUN] (#6044) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nincs lefoglalás és előre készítés sem. Sajnos a sorban álló kérvényezők képeire sem mindig van idő, arra viszont jelenleg nincs kapacitásunk, hogy még a nem jogosultaknak is készüljenek előre képek. Köszönjük a megértésed.

(#6046) Ganz-[HUN] válasza pepe091 (#6045) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Köszi a választ.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6047) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kissé belassult az arcképbiznisz, nem állítjátok vissza a 3 évet 2-re? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6048) koxx válasza Bjørgersson (#6047) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nyár van, sokan szabin, kevesebbet ülnek a gép előtt :) Jó lesz az a 3 év.

(#6049) Bjørgersson válasza koxx (#6048) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát jó. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6050) dudika10


dudika10
veterán

Üdv!

Elérhetőek valahol a stock avatarok? Nem találom őket.

(#6051) orichalcos: cserélni szeretnék, és az újhoz keresnék valami alapot, azért kéne, de ha nem látható, akkor keresek máshol. :R

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.