Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) KRoy19 válasza Micsurin (#10999) üzenetére


KRoy19
őstag

"Mekkora sprintet toltál le egy nap alatt?! :Y"

Durván tolja az egyszer biztos. Lehet az a cél, hogy a nick nevéhez méltóan 444 képkocka/másodperc-el rajzoljon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11002) Dr. 444Hertz válasza Micsurin (#10999) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A hsz-ek között szépen feledésbe merült szerintem.
Ezzel mehet?
Mert akkor berakom a várólistába.

Szerk: ha van engedély, persze :)

Szerk2: látom, az on topikban volt pár kör a StarWars karakterekkel kapcsolatban.
Szerintem egyik meglévő arcképpel sincs fedésben a Wolffe, ellentétben a sárga katonával (nem tudom a nevét), ami le lett szavazva...

Várjuk meg a capslock-os kollégák reakcióját, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11003) Micsurin válasza Dr. 444Hertz (#11002) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha mehet akkor nagyon örülnék neki köszönöm :R
Már amikor találtad a képet is beszéltük szerintem, hogy marha jó :D

Igen emiatt írtam így, fedésben nem lenne senkivel ezt pár hónapja is végig néztem még csak nevesített klón is hasonló mintával. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11004) Micsurin válasza Micsurin (#11003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mármint, hogy hasonló nevesített vagy nevesítettlen klón nincs hasonló mintázattal.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11005) Novver válasza Dr. 444Hertz (#11002) üzenetére


Novver
senior tag

Igen, szegény Clone Pilot és RC-1262 alias Scorch is leszavazódott, ez van :D

Ellenben a Temple Guard még jobban is tetszik. Szóval nincs okom a panaszra :R

Life is a game... The game is my life!

(#11006) KYZRR válasza Dr. 444Hertz (#10996) üzenetére


KYZRR
őstag

Nézzünk egy elsőre akkor példát, illetve csak megnézném a vétózottat is, vagy esetleg ha mixelni lehet, hogy az a törés legyen benne az első, általad javasolt képen. :R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#11007) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezer köszönet még egyszer Dr. 444Hertz kollégának, remek arckép lett. :R Asszem elég sokáig aktuális is marad, hacsak nem lövi le a sorozatot az Amazon (nem fogja). ;]

(・∀・)b
---- 444Hz

Más: arckép adatbázist frissítitek még? Lehet csak rossz linket nyitottam meg, de itt 2018-as az utolsó arckép elnevezős komment.

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11009) Bad Pritt válasza #40993792 (#11008) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jól van, nyomi voltam, nem is néztem, hogy az utolsó oldalon vagyok-e. :D Köszi! :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11011) Ndruu válasza #40993792 (#11008) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Uhh, az gáz... :((( Most már rá kell vennem magam, hogy frissítsem.

Harrrr!!!!

(#11013) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Hello!

Most láttam ezt:
Bluesummers - 2021-06-10 - keressetek valami normális forrásképet az offban

Ezekből valami? Nagyon nehéz, vagy inkább lehetetlen találni olyat, ami szépen, gépen volt megrajzolva s nem animéből kiszedve :(

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11014) Ndruu válasza Bluesummers (#11013) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Miért ne lehetne az animéből kiszedni? Szoktunk ilyet csinálni, szóval csak bátran.
A vállán lévő tüskék nem fognak beleférni a képbe, kivéve ha chibi karaktert választasz.

Amiket linkeltél, azok közül az 5. és a 8. használhatónak tűnik. Én ezeket találtam gyorsan: [link] [link] [link]

Szóval ha lehet, legyen nagy felbontású, éles, mert pl. ilyenekkel nem tudunk mit kezdeni.

Harrrr!!!!

(#11015) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

ezek közül valamelyik alkalmas arcképnek?

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11016) Dr. 444Hertz válasza csƵ (#11015) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha a karakter nem foglalt, akkor a második tökéletes.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11017) csƵ válasza Dr. 444Hertz (#11016) üzenetére


csƵ
őstag

Egész alakos mehet belőle?

(#11018) Dr. 444Hertz válasza csƵ (#11017) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ahhoz talán túl nagy (és részletes) a teste.
Arc jöhet szóba, de ahhoz viszont nagyon jó.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11019) Bluesummers válasza Ndruu (#11014) üzenetére


Bluesummers
őstag

Szia!

Nekem ez tetszik! [link]

Dr. 444Hertz mestert megkérhetném ennek az arcképnek az elkészítésére? :U :B :B

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11020) Dr. 444Hertz válasza Bluesummers (#11019) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem is tetszik! :DDD

Megrajzolom szívesen.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11021) csƵ válasza Dr. 444Hertz (#11018) üzenetére


csƵ
őstag

Ha csak az arc jöhet szóba, akkor inkább keresek mást.

(#11022) Amur


Amur
addikt

Akkor itt folytatom a másik topicban elkezdett egyeztetést a lányom által készített arcképpel.
Jelenleg így áll:
[kép]
változtatott az arányokon, javította a nyakát.
Jó lehet így?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#11023) Dr. 444Hertz válasza Amur (#11022) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Arcképként így nézne ki:

Nem rossz, sőt, szerintem nagyon klassz lett :)
Szép munka.
(Feleslegesen irányítottalak át ide :D )

Talán a testszíne és a fejtetőn lévő szarvainak fényesebb része lehet pár szinttel világosabb, mert jelenleg az egész sárkány egy picit egyszínű és sötét.
(Én a nyelvet is egy hajszálnyit élénkíteném a rózsaszín irányába, hogy szaturáltabb legyen a rajz.)

Picit talán nagy, és a méretezés minősége is lehetne jobb, de ha az eredeti (nagy méretű) fájlt elküldöd (privátban nyugodtan), akkor a szükséges végmunkát (fájlformátum stb.) már megcsinálom én, és átviszem az on topikba.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11024) Amur válasza Dr. 444Hertz (#11023) üzenetére


Amur
addikt

Rendben, küldöm majd a drive linket privátban! Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#11025) csƵ


csƵ
őstag

Mivel sehogyan se találok megfelelő horgászos arcképnek való forrásképet, ezért úgy döntöttem, hogy a legelső elveszített avataromat szeretném visszakapni picit más formában.
Tehát Ezüstnyílról lenne szó.

(#11026) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Köszönöm az új arckép megvalósítását

Dr. 444Hertz
Arcképgyáros :R

és a beállítást is

Ndruu
MODERÁTOR :R

Köszönöm a fáradozásotokat jó lett nagyon! :D

(#11027) Novver


Novver
senior tag

Szeretném én is megköszönni Dr. 444Hertz-nek az elkészítést és a modiknak a plecsniket és beállítást :R
Félelmetesen jó lett.

Life is a game... The game is my life!

(#11028) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszönöm az új avatart! Nagyon klassz lett.

Amit még nem értek, hogy telefonon az adblock browserben még a régi van, hogy kéne ott törölni valami cachet vagy micsodát, hogy az új avatart mutassa?

(#11029) KRoy19


KRoy19
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek aki közreműködött az új avatárom elkészítésében, mostmár mobilon nézve is tökéletes. :C :R

(#11030) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#11028) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Közben megjavult :D

(#11031) Ndruu válasza csƵ (#11025) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez jó lesz, beteszem az összefoglalóba.

Harrrr!!!!

(#11032) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

köszi szépen a rajzot, név szerint nem látom ki készítette :)
és szupergyors lett, azt mondták eltarthat akár fél évig is :D

Life, Uh, Finds A Way

(#11033) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem fogom felismerni az embereket, mindenkinek új avatarja lett? Nekem is kéne valamit kérnem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11034) Dr. 444Hertz válasza hombre[EU] (#11032) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az on topik összefoglalóban meg tudod nézni ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11035) hombre[EU] válasza Dr. 444Hertz (#11034) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor személyesen Ndruunak köszönöm
(megzavart,hogy moderátor és nem arcképgyáros a titulusa :) )

Life, Uh, Finds A Way

(#11036) wattafaka


wattafaka
senior tag

Mégegyszer nagyon köszönöm az arcképgyárosoknak a munkát itt is!

[ Szerkesztve ]

(#11037) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez esetleg jó Avatar arckép alapnak?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11038) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ndruu ez zseniális lett nagyon köszönöm még egyszer!:R

Dr. 444Hertz neked is köszönöm, nagyon jó alapanyagot találtál hozzá :R

(・∀・)b

[ Módosította: Dr. 444Hertz ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11039) Dr. 444Hertz válasza l.skywalker (#11037) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Teljesen jó.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11040) somogyib válasza Atomgeszi (#11028) üzenetére


somogyib
őstag

Ez baromi jó lett! Jobb mint az eredeti forráskép. :K

(#11041) Atomgeszi válasza somogyib (#11040) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én is meglepodtem, hogy mit kihozott belőle. :C

(#11042) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Készítettem 3db arcképet.

Jogosultságot megkaptam.
Használhatom valamelyiket? :R

[kép]
[kép]
[kép]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11043) koxx válasza Vhiktor (#11042) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem, mert ezek nem ph kompatibilisek.

(#11044) Vhiktor válasza koxx (#11043) üzenetére


Vhiktor
veterán

Végigrágtam magam a saját avatar készítés leíráson, azt hittem jók lesznek.
Mi a baj velük (a képarány)? :R

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11045) DS39 válasza Vhiktor (#11044) üzenetére


DS39
nagyúr

Ezek gyakorlatilag fényképek, vagy fotórealisztikus render képek.

(#11046) Ndruu válasza Vhiktor (#11044) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Úgy tűnik, hogy csak körbevágtad a forrásképeket és lekicsinyítetted őket. Ez nem elég, az PH arcképkészítés nem ennyiből áll.

Wyll leírása
Arcképgyárosok kérései
Egy szösszenet tőlem
Példák: [link] [link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#11047) Vhiktor válasza Ndruu (#11046) üzenetére


Vhiktor
veterán

Igen körbevágtam és mértere igazítottam.

@DS39:
A 2. [kép] és 3. [kép] teljes egészében digitálisan rajzolt. Az 1. kép valóban render.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11048) koxx válasza Vhiktor (#11047) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet, hogy azok, de ettol meg nem jok.

(#11049) CactuS válasza Vhiktor (#11047) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eleve ott bukik a dolog, hogy arcképeknél évek óta nincs vertikális vágás, így alapból kiesik mind a három kép. Másrészt a Ph!s arcképeknél elvárás, hogy illeszkedjen az arculatba, kicsit rajzfilmes legyen, ebbe egyedül a resident eviles kép illik bele valamennyire a mostani állapotában, de kicsiben azon is összemosódik minden, így az sem jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11050) Memmaao válasza CactuS (#11049) üzenetére


Memmaao
addikt

Budról elég nehéz jó rajzot találni. Azt sem tudom, hogy van e már itt avatar, de szerintem ez jó alap:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.