Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Memmaao válasza Mahrenburg (#9700) üzenetére


Memmaao
addikt

Én sajnálom, hogy nem került elfogadásra az ötlet. Szerintem bele férne a mai arculatba ez a pimpelt kő totem. Sokan használják ezt az avatárt is és még jó néhányat a régiek közül, aminek nincs arca, így nem lehet azt mondani, hogy PH idegen. Azt meg külön sajnálom, hogy rossz szájízzel kell távoznod az ötlettől, teljesen jogos a meglátásod, hogy nem érdemeltél erre harsogó nemet. Sajnos van, akire ráférne egy kommunikációs tréning.

My name is Bond, James... Dean.

(#9702) Mahrenburg válasza Memmaao (#9701) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm! :)

Persze, hogy beleférne, főleg, hogy pont ezért érdeklődtem, hogy milyen változtatásokat kellene eszközölni, hogy megfeleljen a jelenlegi elvárásoknak. Ennek fényében teljesen értelmezhetetlen, hogy "NEM", mivel még el sem készült az előzetes látványterv, így nincs mire nemet mondani, de ha már be is nyújtottam volna vázlatokat, akkor sem az lenne a normális válasz, hogy "nem jó", hanem, hogy "még nem jó", vagy hogy "...azért nem jó, mert... ", s akkor lett volna esélyem a javasolt változtatásokat végrehajtani. Éppen azért kérdeztem a vázlatok elkészítése előtt, mert el akartam kerülni, hogy felesleges köröket fussunk, és megvalósuljon a klasszikus eset: még nem jó... még nem jó... ...már nem jó.
Ha tényleg igaz lenne a " ...sok hsz.-en keresztül... "-kitétel, akkor legalább tudnám, mit módosítsak az eredeti elképzelésemen, hogy arckép készülhessen belőle. Most már ugyan mindegy, mert kiutáltak innen, de ha segítettek volna , akkor egy tényleg igazán a "Prohardver! fórumába is jól illeszkedő avatar" (idézet innen) készülhetett volna, amely utal a PH! hagyományos arcképeire, s egyben az új arculatot is magán viseli. Az lett volna a legjobb, ha mondjuk első ránézésre úgy tűnik, hogy egy fejet látunk, s csak másodjára megnézve látni benne a kövek árnyékából kitekintő "fényszemet". Ha az a probléma, hogy nem hasonlíthat túlzottan a régi arcképre, akkor lehetett volna stilizálni, például valahogy így:

Az is eszembe jutott, hogy az a gond, hogy nem elég "arcszerű", azaz nincs orra, szája, de például ennek a friss arcképnek sincs... Ha az a probléma vele, hogy nincs válla, akkor meg lehetett volna oldani, hogy mondjuk egy dombon álljon a "kőtotem" :

Vagy az ha kell, hogy a Fórum felé nézzen:

Bár mondjuk ez az arckép se a Fórum felé néz... Aztán persze lehet, hogy teljesen más a probléma, dehát ha senki nem mond semmi érdemlegeset, akkor nem is fogom megtudni... :O

Az lenne a legjobb, ha arcképgyáros lennél, lehet, hogy közelebb jutnánk a megoldáshoz... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9703) koxx válasza Mahrenburg (#9702) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 2. v s 3. otlet alapjan vki keszitsen egy kepet es nezzuk meg milyen lesz.

(#9704) Mahrenburg válasza koxx (#9703) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm! :)

Ha lehet a másodikat választanám.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9705) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Messze még a jogosultságom a cserére, de addig gondoltam megkérdem:
[link]
Strife

Szerintetek meg lehet csinálni? A vágásával lehetnek ugyanis vélhetőleg bajok...

Addig ne merészeljen lecsapni rá senki, mert jövök a kaszákkal... ;]

(#9706) CactuS válasza Keeperv85 (#9705) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jóval kisebb vállal, és egyszerűsített, erősített kontúrokkal. Nem értek hozzá, de ez ugyanaz, mint a mostani arcképed? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9707) Keeperv85 válasza CactuS (#9706) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem, dehogy. A mostani arcképem Death. az apokalipszis második lovasa. Nem hullott ki a haja, ellentétben az enyémmel... :B (Nem röhög! :D)

Strife a negyedik lovas. Nekem van egy Mass Effect utánérzésem ránézve....

Fury mégse lehetek, elvégre ő nő... vagy... valami olyasmi... :U :D

(#9708) CactuS válasza Keeperv85 (#9707) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja igen, ez, a másiknak valóban szélesebb az orra. :DDD Kell rajta alakítani bőven, de megoldható.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9709) somogyib válasza Keeperv85 (#9707) üzenetére


somogyib
őstag

" Nem hullott ki a haja, ellentétben az enyémmel"

Ha kopaszodsz én egy ilyet ajánlanék:

:D

(#9710) CactuS válasza somogyib (#9709) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én megvettem, fel vagy véve. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9711) Keeperv85 válasza somogyib (#9709) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

:O :DDD

Utána már csak a sajátodat kell plasztikázni... fog nélkülire... ;] :DDD

(#9712) somogyib válasza Keeperv85 (#9711) üzenetére


somogyib
őstag

Erre ráéreztél, mert én hajilag még jó vagyok, de a fogazatom eléggé ritkás. :B

A valóságban így nézek ki:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9713) pikszel


pikszel
őstag

Újra itt vagyok, első menetben JohnyBlue arcképével.

- Tökéletes, mehet. - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9714) pikszel


pikszel
őstag

Így nézne ki jelenleg Mr Dini arcképe.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9715) somogyib


somogyib
őstag

ontopikból:

(#45407) CactuS: szerintem jobb lenne attilasd eredetileg linkelt forrása, mivel az az egyik legismertebb kép Tesláról.

Én kb. így képzelném el:

(forrás: [kép] )

[ Szerkesztve ]

(#9716) pikszel válasza somogyib (#9715) üzenetére


pikszel
őstag

Ez nagyon jó lett ;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9717) CactuS válasza somogyib (#9715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Teljesen jó forrás, kiváló megvalósítás. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9718) f(x)=exp(x) válasza somogyib (#9715) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Wáó!
Ez valami fenomenálisan jó lett! :C
Nem tudom mi a további teendő, nekem teljes mértékben megfelel. :K

(#9719) pikszel


pikszel
őstag

Ilyen lett public 73 arcképe, bár igaz, hogy más forrást használtam, de remélem ez is megfelel.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9720) somogyib válasza f(x)=exp(x) (#9718) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor beillesztek hozzá egy kis képet is, a többit majd a moderátorok megmondják.

(#9721) CactuS válasza somogyib (#9715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Késképet dobnál hozzá? Illetve a homlokáról leszeded azt a pici sötét foltot? Tudom, hogy egy ránc, de így nekem úgy tűnik, mintha maszatos lenne. :B :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9722) somogyib válasza CactuS (#9721) üzenetére


somogyib
őstag

Leszedtem.

>>

[ Módosította: jim bcs ]

(#9723) Mr Dini válasza pikszel (#9714) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ezer hála, zseniális! :R Már most imádom! :D

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#9724) pikszel válasza Mr Dini (#9723) üzenetére


pikszel
őstag

Szívesen dolgoztam vele. Viseld egészséggel! 🥂

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9725) jim bcs válasza somogyib (#9720) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Akkor ide is hivatalosan, meg lett vitatva a történet, a hsz.-eket visszaállítottam. Abba maradtunk, hogy akinek van teljesen kész ötlete az Arcképgyáros rang nélkül is készíthet arcképet, de ebben az esetben is MODERÁTORi jóváhagyás szükséges.

Ezt bevésem az összefoglalóba is, csak, hogy egyértelmű legyen mindenki számára.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9726) CactuS válasza somogyib (#9722) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hibátlan. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9727) f(x)=exp(x) válasza somogyib (#9722) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönöm szépen a kiváló minőségű munkádat. :R Nagyon tetszik, ahogy látom a reakciókat nem csak nekem. Az biztos, hogy 3 évnél tovább fog szolgálni. :K
Köszönöm még cactusnak, hogy az on topicban rögtön segített és reagált a felvetésemre, és jim bcs-nek, hogy ennyire gördülékennnyé teszi az egész rendszert! :R
További sok sikert!

(#9728) JohnyBlue válasza pikszel (#9713) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Nagyon de nagyon szépen köszönöm mindenkinek akik az Arcképgyárban tolják nap mint nap az igát.

Külön köszönet új avatarom alkotójának, rajzolójának: pikszelnek :B

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#9729) pikszel válasza JohnyBlue (#9728) üzenetére


pikszel
őstag

Talán mindenki nevében mondhatom, hogy szívvel-lélekkel végezzük a dolgunkat. Erőt, egészséget!

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9730) pikszel


pikszel
őstag

Meghoztam Deck arcképét is.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9731) Deck válasza pikszel (#9730) üzenetére


Deck
titán

Tökéletes, imádom és köszönet a munkádért :R :C

Felőlem mehet ha olvassák ezt a modik :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9732) SyMbioTe

Sziasztok!

Gondolkodom az arcképem cseréjén, mostanában jár/járt le a 3 évem. Kérdés, hogy Bujtor István arcképre van lehetőség? Ugye róla inkább fényképek vannak, ezért is kérdezem, hogy van-e rá mód, vagy inkább hagyjam? :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9733) koxx válasza SyMbioTe (#9732) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fotó alapanyagot semmiképp ne hozzál, nem fognak a srácok nekiállni.

(#9734) CactuS válasza SyMbioTe (#9732) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A pogány madonna borítóján volt valami "rajz", én más forrást sajnos nem találtam. De talán ebből is át lehetne dolgozni, kell vele egy próbát tenni. A filmből kivágott képek biztosan nem lesznek jók.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9735) albiosz válasza CactuS (#9734) üzenetére


albiosz
őstag

ez esetleg? [link]

(#9736) jim bcs válasza CactuS (#9734) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

1 és 2, ettől jobbat/többet én sem találtam.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9737) jim bcs válasza Deck (#9731) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Olvassák :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9738) SyMbioTe válasza CactuS (#9734) üzenetére

Hú, köszi srácok, majd megyek a megfelelő topikokba is! :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9739) somogyib


somogyib
őstag

dSERiES kérésére egy ilyen javaslatom lenne, ebből a forrásból:

---

>>

Ebből a forrásból szerintem kihoztad a maxot, kollégának tetszik, szerintem méretben is korrekt, szép munka. - CactuS

Na ez a 2. már tuti, csak tedd mellé az új verzió kis képét is mert az 1. verziónál még kis képen is látszik a szürke. - jim bcs

[ Szerkesztve ]

(#9740) CactuS válasza somogyib (#9739) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A szürke az árnyék lenne vagy valami spéci jellemző?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9741) somogyib válasza CactuS (#9740) üzenetére


somogyib
őstag

Borosta és árnyék egyvelege, de lehet hogy így tényleg zavaró.

(#9742) jim bcs válasza CactuS (#9740) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#9740) CactuS és (#9741) somogyib
Az ilyenk nyugodtan mehetnek a prototípus hsz.-be, ezért van szerk. jogotok, ez a hsz. fog menni a beállítási szekcióba.

- Jogos, már régen kellett ide dolgozni. :B - CactuS

[ Módosította: CactuS ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9743) CactuS válasza SyMbioTe (#9732) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy gyors skicc, felismerhető? :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9744) dSERiES válasza somogyib (#9739) üzenetére


dSERiES
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget :R Így elsőre jóó.. a szürke olyan furcsa kicsit tényleg. Valahogy olyan kevés a detail, de ha a megjelölt források rosszak, természetesen elfogadom :R

⊿sff⊿

(#9745) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom az arcképem cseréjén én is, elvileg lejárt a 3 évem és nincs más kizáró ok, de majd kiderül.

Addig is megkérdezném azért:
Tyrion Lannisterre gondoltam. Arcképkereső szerint van egy lecserélt kép.
Lehetne ezt a képet aktualizálni szerintetek? (Sötétebb haj + szakáll)

:R

(#9746) CactuS válasza bajaki (#9745) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem eléggé a határon mozog a fotó és a rajz között, talán egy új, rajzosabb forrás jobb lenne. Abból azért akad mindenféle: [link], [link], [link], [link] stb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9747) pikszel


pikszel
őstag

Ilyen lenne belan arcképe.

»

»

[ Módosította: jim bcs ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9748) belan válasza pikszel (#9747) üzenetére


belan
addikt

Szuper nagyon tetszik pikszel köszönöm a munkádat ! :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#9749) SyMbioTe válasza CactuS (#9743) üzenetére

Huhuuu, szuper nagyon. :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9750) Giovan!


Giovan!
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ez a kép megfelelne-e egy valamikori arcképnek? Ennél "rajzfilmszerűbb" W40k komisszár ábrázolást sajnos nem találtam, illetve amit igen, azok már túl gyerekesek és komolytalanok szerintem (mármint komisszár ábrázolásnak :D ).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.