Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Dreamie válasza somogyib (#10850) üzenetére


Dreamie
őstag

Boomkin druida a world of warcraft játékból

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#10852) somogyib válasza Dreamie (#10851) üzenetére


somogyib
őstag

Ok, kösz. :R

Mindenesetre és inkább valami rajzosabb forrásokat keresnék. pl: link, link

(#10853) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Hamarosan lejár a 3 évem, pár nap. Gondolkoztam lecseréljem-e, de nagyon nincs ihlet még. Az ilyen típusú forrás felhasználható arckép készítésére?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10854) koxx válasza l.skywalker (#10853) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:N

(#10856) l.skywalker válasza #40993792 (#10855) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszönöm. Ezt tudom :) Csak ez nem teljesen fotó már, már át van dolgozva ha jól látom - ezért kérdeztem. De ha már szóba került, elég sok aktív fotóból készült arckép van, azt hittem, hogy azok is ilyen típusú forrásból készültek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10858) l.skywalker válasza #40993792 (#10857) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R köszönöm a választ. Maradok a meglévőnél akkor. Szép napot nektek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10859) vond válasza l.skywalker (#10853) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem mondom, hogy nem lehetne megcsinálni (elég sok különös ismertetőjel van rajta), de lenne meló vele bőven.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10860) l.skywalker válasza vond (#10859) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt meg sose testálnám rátok. Majd ha egyszer unatkozni fogok akkor én megpróbálom. Addig jó lesz a mostani is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10861) somogyib válasza l.skywalker (#10860) üzenetére


somogyib
őstag

Godefroy-ról nem nagyon lehet rajzfilmes képeket találni, én is csak ennyire jutottam: link, link

Fényképből meg azért nehéz, mert baromi sok melóval általában a végeredmény "nem adja".

[ Szerkesztve ]

(#10862) vond válasza l.skywalker (#10860) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Miért, szerinted a mostanival mennyi munkám volt? ;] :D Ezért vagyunk, ezért csináljuk. De persze azért nem árt, ha meg is térül a belefektetett idő és energia, és jól is néz ki a végeredmény, és a tulajdonosa is elégedett vele. :)

Azért írtam előzőt, mert fénykép létére nem olyan rossz alapanyag ez, és ahogy nézem, nem nagyon találni ebből rajzosat.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10863) l.skywalker válasza vond (#10862) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na igen, de épp ez ez, hogy a mostani annyira tökéletes lett... :D Maradok ennél, köszönöm. A Pale Man-t tuti felismeri mindenki... és Topikgazdaként is jó. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10864) caindwan


caindwan
tag

Sziasztok!

Gondoltam benezek es szolok hogy meg elek :DDD

(#10865) Ndruu válasza caindwan (#10864) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv (újra)!
Jöhetnél is szerkeszteni, tele a várólista. ;]

Viccen kívül, ha van időd és kedved, akkor bevállalhatnál párat.

Harrrr!!!!

(#10866) caindwan válasza Ndruu (#10865) üzenetére


caindwan
tag

Ajajajjj, vannak ott jo alapok nagyon :U

Mi a helyzet, senki se er ra rajzolgatni?

(#10867) somogyib válasza caindwan (#10866) üzenetére


somogyib
őstag

Úgy látom te ráérsz. ;]

(#10868) caindwan


caindwan
tag

Segitsetek mar ki legyszi mekkora meretnek kell lenni a kimenetnek mert mar nem emlekszem :DDD

Ahh, latom sacc/kb 50

[ Szerkesztve ]

(#10869) somogyib válasza caindwan (#10868) üzenetére


somogyib
őstag

50 és 55 között az optimális. 65 a max, de akkora még Parcinak sincs. :D

(#10870) CactuS válasza caindwan (#10866) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

2,5 hét covid karantén, lassan 4 hét afterparty, EKG, tüdőröntgen, full labor, irdatlan mennyiségű antibiotikum. Élni tudni kell. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10871) ballazol válasza caindwan (#10864) üzenetére


ballazol
senior tag

jól tartod magad :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#10872) Bobrooney válasza ballazol (#10871) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Pedig kutyául néz ki.. :D szerk: hopp azt hittem CactuS-nak írtad.

[ Szerkesztve ]

(#10873) CactuS válasza Bobrooney (#10872) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10874) caindwan válasza CactuS (#10870) üzenetére


caindwan
tag

Esemenydus egy uj eved van :DDD

Jobbulast!

(#10875) caindwan


caindwan
tag

Valami otlet hogyan exportaljam ki az arckepet #B4B6B1optimalizalassal photopea.com-rol, vagy gimpbol? :O

(#10876) Ndruu válasza caindwan (#10875) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos nem tudja egyik sem. PS vagy PS Elements, ezeken kívül mást még nem találtam, ami meg tudná csinálni a színre mattítást.

Harrrr!!!!

(#10877) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

caindwan

Itt garázdálkodj légyszi, ne az ON topikban. Majd átrakjuk ami elkészült.

Akinek van teljesen kész ötlete az Arcképgyáros rang nélkül is készíthet arcképet, de ebben az esetben is MODERÁTORi jóváhagyás szükséges.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10878) somogyib válasza jim bcs (#10877) üzenetére


somogyib
őstag

---

[ Szerkesztve ]

(#10879) Memmaao válasza somogyib (#10878) üzenetére


Memmaao
addikt

És akkor hova írnának a kérvényezők?

My name is Bond, James... Dean.

(#10880) somogyib válasza Memmaao (#10879) üzenetére


somogyib
őstag

Rájöttem, hogy hülyeséget írtam, azért töröltem. :B

De, hogy tovább ötleteljek: ha csoportokat lehetne létrehozni (mint pl. AD-ban), akkor azokat akiknek a jogosultsága jóvá lett hagyva azokat belepakolni és a csoportnak írási jogot adni. Mindenki más readonly.

[ Szerkesztve ]

(#10881) caindwan válasza jim bcs (#10877) üzenetére


caindwan
tag

Gondoltam ex-arckepgyaroskent nem lesz gebasz, de akkor visszafogom magam :R

(#10882) jim bcs válasza caindwan (#10881) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ide nyugodtan jöhet, oda ne mert azt is elég összekalapálni, hogy mindenkinél meglegyen minden :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10883) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Betegség (10%) és egyéb sok hülyeség (674%) miatt nem tudtam eddig gép elé ülni, de holnaptól ismét kezembe veszem a tollat! Van mit rajzolni, úgy látom!

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10884) Madoc


Madoc
veterán

Sziasztok! Nincs már olyan megkötés hogy egy emberből csak egy egyéni arckép lehet? Most láttam még egy Sean Connery-t. Intruder2k5 arcképén. Elnevezve neki ugyan nincs, de kétségtelen hogy kiről lett mintázva. :((

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#10885) Zimmi91 válasza Madoc (#10884) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha több részben eltér a 2 kép akkor elvileg lehet, nekem is kopasz Cantonám van, míg egy kollégának a fiatalabb hajas Cantona :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#10886) Madoc válasza Zimmi91 (#10885) üzenetére


Madoc
veterán

Ez érdekes mert példának az van felhozva hogy pl. egér lehet több is de jerry csak egy lehet.. Nincs odabiggyesztve hogy öreg jerry meg fiatal..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#10887) Ndruu válasza Madoc (#10884) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha jelentős mértékben eltér, akkor lehet több is. Így van három De Niro is.
Nem a színész foglalt, hanem az általa játszott karakter, tehát még egy taxis vagy szarvasvadás De Niro már nem lehetne.

Harrrr!!!!

(#10888) koxx válasza Ndruu (#10887) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 3. pedig a szemtől szembenből van.

(#10889) Memmaao válasza Madoc (#10884) üzenetére


Memmaao
addikt

Én nála nem látok Connery-t?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#10890) oriic válasza Memmaao (#10889) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs frissítve az arckép keresője azért.

[link]

Live-Die-Respawn

(#10891) Memmaao válasza oriic (#10890) üzenetére


Memmaao
addikt

Mondjuk ez tényleg nem hasonlít a Te Bond Connery-dre, ez talán a vadászat a Vörös Októberre C. filmből van.

My name is Bond, James... Dean.

(#10892) Intruder2k5 válasza Memmaao (#10891) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Még szerencse, nem szeretem a Bond filmeket, így a Bond karaktereket se. És igen, abból van, Marko Ramius. Amúgy meg nem egyedi az eset, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Harrison Ford, ha csak pár akcióhőst nézek, viszont ezzel hogy váltottam, legalább kevesebb Tux lett. Szerintem sincs ezzel baj, amíg jól megkülönböztethetők az avatarok egymástól.

[ Szerkesztve ]

(#10893) Memmaao válasza Intruder2k5 (#10892) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ez így teljesen OK!

My name is Bond, James... Dean.

(#10894) somogyib válasza Intruder2k5 (#10892) üzenetére


somogyib
őstag

Harrison Ford-ból (Indiana Jones) több van, csak nincs benne a "címke" leírásban a neve: link

[ Szerkesztve ]

(#10895) koxx válasza somogyib (#10894) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ebből 2 szabad.

(#10896) somogyib válasza koxx (#10895) üzenetére


somogyib
őstag

Ez világos, de a "címkék" mezőbe mindegyiknél bele kellene írni, hogy "Harrison Ford". Mert ha erre a névre keresel, akkor csak az Intruder által linkelt két találatot kapod.

[ Szerkesztve ]

(#10897) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Jogosult lettem egyéni arcképre és szeretnék a nevem mellé illő képet. Nyilván foglalt a Wazowski karakter, de a gyerek nem :D [link]
Dragonball kartakter is van ugyan az, csak idős-gyerek páros, így akkor mehet ez is, nem? :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10898) koxx válasza MikeWazowski (#10897) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hát ez így ebben a formában nem ok, tök ugyanaz csak kisebb.

(#10899) MikeWazowski válasza koxx (#10898) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát meg jóval fiatalabb. Azért az látszik. Kb. emiatt van más azonos arckép is, mert nem csak a ruha más...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10900) koxx válasza MikeWazowski (#10899) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor lehet pl 2 Robert De Niro, hogy ha eltérő karakterek különböző filmekből és jól meg lehet különböztetni őket. Na most ez a 2 zöld bigyó 99,999%-ban tök egyforma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.