Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) enddav


enddav
aktív tag

Ha letöltök egy tetőt a bramactól .jpg formátumban, akkor hova kell raknom, hogy tudjam használni? A tető 16 mappába betettem, de így nem látom. : /

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2102) copass válasza enddav (#2101) üzenetére


copass
veterán

könyvtárkezelőben nézd meg milyen könyvtárakat használ, tedd oda és töltsd újra a könyvtárakat.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2103) enddav válasza copass (#2102) üzenetére


enddav
aktív tag

Jó de ez ugye nem tárgy, hanem textúra és én az anyagoknál akarom, hogy megjelenjen.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2104) copass válasza enddav (#2103) üzenetére


copass
veterán

mindegy, újra kell tölteni a könyvtárat, addig nem fogja látni.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2105) enddav válasza copass (#2104) üzenetére


enddav
aktív tag

Frissítettem, de még mindig nincs ott. Jó balfasznak tűnök, meg vagyok is, de most csinálok ilyet először. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2106) copass válasza enddav (#2105) üzenetére


copass
veterán

akkor csináld így:
- lehetőség, elem tulajdonságok, felületek
- bal alsó sarokban, keresd
- bal felső sarokban: további kép betöltése -> fájlrendszer párbeszéd ablakból.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2107) enddav válasza copass (#2106) üzenetére


enddav
aktív tag

Így se ment elsőre, de azért csak jó lett. Köszi !

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2108) Sesy


Sesy
aktív tag

sziasztok

asztali munkaállomás mellé (intel core7i 2600k + 16 gb ram + nvidia quadro2000k + 256 gb ssd + dell u2713hm) keresek szintén erős hordozható gépet, ez megfelelő választásnak tűnik

asus-n550jk Intel Core i7-4700HQ (4 x 2,40GHz / 3,40GHz Turbo, 6MB Cache), 15.6" FULL HD (1920x1080) LED matt IPS, 8GB DDR3 1600MHz, 1000 GB SATA 7200rpm, nVidia Geforce GTX 850M 4GB, DVD/RW SuperMulti Double layer, Microsoft Windows 8.1 64bit

ez lehetne az alternatívája:
DELL Inspiron 15 Intel Core i7-4510U (2 x 2,00GHz / 3,10GHz Turbo, 4MB Cache), 15.6" FULL HD (1920x1080) LED Touch IPS, 16GB DDR3 1600MHz, 1000 GB SATA 5400rpm, AMD Radeon R7 M265 2GB, Microsoft Windows 8.1 64bit

a kettő között ~30 ezer forint különbség van az asus javára ez ~10% ezen az árszinten ez nem nagyon számít úgy gondolom

szerintetek? régen (10 éve) dell laptopom volt, akkor semmi pénzért nem vettem volna asus-t, az eladó szerint változott a világ :) mondjuk a specifikációja az meggyőző az asus-nak, a dell-t viszont nem tudom mire elég...

alapvetően a munka dandárja a továbbiakban is az asztali gépen menne, a lényeg az, hogy zökkenő mentesen lehessen váltani ha szükséges...

esetleg másik javaslat?

előre is köszönöm a segítséget

Born stupid... Try again!

(#2109) gabi256 válasza Sesy (#2108) üzenetére


gabi256
csendes tag

Dell szerviz van itthon, Asus nincsen. (semmi más sincs)
Nekem is pont ez van...

(#2110) gNAT_hu válasza Sesy (#2108) üzenetére


gNAT_hu
tag

http://www.graphisoft.com/support/system_requirements/AC18/index.html

http://helpcenter.graphisoft.com/technotes/video-cards/recommended-video-cards-for-archicad-18/

(#2111) Sesy válasza gabi256 (#2109) üzenetére


Sesy
aktív tag

melyik? :F

Born stupid... Try again!

(#2112) Sesy válasza gNAT_hu (#2110) üzenetére


Sesy
aktív tag

köszi :)

ezeket elég régóta ismerem :)

gyakorlati tapasztalatot próbálok itt keresni :)

mielőtt a quadro 2000k karit megvettem, még copass kollégát is felkerestem egy próba erejéig :R

[ Szerkesztve ]

Born stupid... Try again!

(#2113) Sesy válasza gabi256 (#2109) üzenetére


Sesy
aktív tag

mondjuk az asus garira azt írják, hogy 2 év háztól-házig, vagyis, ha bajom van eljönnek érte, elviszik a SZERVÍZBE, és ha megvan, akkor vissza is hozzák...

Born stupid... Try again!

(#2114) copass válasza Sesy (#2112) üzenetére


copass
veterán

a dell hazai szervízét dícsérik sokan... humansoft a táblázatot nézd meg. jól állnak a dolgokhoz.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2115) próbakocka válasza Sesy (#2108) üzenetére


próbakocka
senior tag

A kérdést nem teljesen értem, mert a 4510U-nak kb feleannyi a PassMarkja mint a 4700HQ-nak ...
kétmagos, kevesebb cache, stb ?

Értem én hogy a szervíz a dellnél jobb, de egy bézik PS script is duplaannyi ideig fut rajta, nem ?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#2116) daninet válasza Sesy (#2108) üzenetére


daninet
veterán

Inspirion szériát nem szabad venni Dellből. Hiába a jó szerviz, fröcsi műanyagból hullámzó billentyűzettel összeszerelt gagyik. Studio vagy XPS szériát nézegesd.
Az ASUS N szériás notik nagyon jók. Nekem is ilyen van, én is az elsőre szavazok.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2117) Sesy válasza daninet (#2116) üzenetére


Sesy
aktív tag

köszi
ilyen válaszra vártam :)

Born stupid... Try again!

(#2118) SkS7891


SkS7891
tag

Sziasztok!

Ismerősöm kért meg rá, hogy rakjak össze neki egy gépet. Főleg Archicad-el és Artlantis-al dolgozik. Egy koros laptopot váltana. :) Felmerült bennem pár kérdés, annyira nem vagyok otthon ebben a témában.

-i5 vagy i7-en gondolkozok. (i5-3570, i7-3770) Az lenne a kérdésem, hogy a fent említett programok mennyire használják ki az i7 által nyújtott HT technológiát? Érdemes megfizetni az i7 felárát?

-VGA-ban szintén nagy dilemmába ütköztem. Először FirePro V3900 1GB kártyára gondoltam. Ez mennyire jó vétel? Célfeladatban mennyi van egy HD7790 1GB és egy FirePro V3900 1GB között? Mind a kettőt meg tudom szerezni 25000Ft-os áron. Valamint képbe került lehetséges alternatívaként egy 4GB-os kártya is GT630,R240, stb. Ezek nyilván GPUban gyengébbek, viszont sok RAM-juk van. Próbáltam találni tesztet ahol a kártyákat összehasonlítják, de nem találtam. :( Melyik a nyerő?

-Memóriánál mennyire számít a késleltetés, illetve mennyire a frekvencia? (CL9 vs CL11) (1333 vs 1600)
16GB lenne...

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2119) copass válasza SkS7891 (#2118) üzenetére


copass
veterán

szia
nos, az ac,atl is ugyanúgy használja a ht-t mint az összes program. de a nyers órajel többet ér, tehát i5.
vga geforce gt, ati nem jó (még mindíg nincs rendes driverük), nem elég a sok ram, órajel is kell.
geforce gtx alá nem menj 1gb ram elég szokott lenni.
nekem quadro 600 1gb ram. általános és nagyobb célokra is elég, de extrém esetekre már egy quadro 2000 elég. évekig dolgoztam 9800GT-vel és mindenre elég volt: élményfürdő,10m2 csarnokok,komplex épüleket,stb.
16 gb bőven sok, 8gb is elég lesz. sebesség miatt jobb az 1600, de nem hinném hogy megérzi a különbséget annyira. rendszernek mindenképpen egy ssd-t nagyon 128gb , win81 64bit stabil munkára.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2120) daninet válasza SkS7891 (#2118) üzenetére


daninet
veterán

Szia!
Ha artlantisozik rendernél azért előjön a két proci közötti különbség, de csak rajzoláshoz nem fogja észrevenni a difit. Ezt ő döntse el.
Videókártyából nálam egyértelműen firepro, az egy professzionális workstation kártya. Van hozzá AC-re optimalizált driver is.
mod: (bár hozzáteszem copass felettem most mást írt, de az AMD oldalát megnézve elég up-to-date driver szinten a dolog, már AC18hoz is van)

Ram mindegy majdnem, csak sok legyen :D Főleg sokpoligonos tárgyakkal Artlantisban ritkán, de meg lehet ugorni a 8 gigát, főleg, ha nem csak az artlantis fut a gépen.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2121) gNAT_hu válasza SkS7891 (#2118) üzenetére


gNAT_hu
tag

Talán szempont lehet a választásnál - órajel vs. magok - hogy egyre több feladatot futtat háttérben ar AC. 18-ban render mellett is lehet dolgozni, mert egy magot szabadon hagy erre.

Videónál sok múlik a driveren, puding próbája az evés...

[kipróbált/mért kártyák]

[ Szerkesztve ]

(#2122) copass válasza gNAT_hu (#2121) üzenetére


copass
veterán

jól rémlik az nekem hogy ac18-ban már a háttérben fogja frissíteni automatikusan a nézeteket ha vmit módosítok az alaprajzon?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2123) snowman


snowman
tag

proci: önmagában a rajzolgatáshoz nem kell csúcsproc, viszont a render miatt minél nagyobb, annál jobb. Ha használt is szóba jöhet, akkor 2600k: egy normális hűtővel simán megy 4GHz felett, és nem sokkal lassabb, mint az újabb Ivy bridge/Haswell cuccok.

vga: szerintem ArchiCAD alá nem érdemes quadro-kkal foglalkozni, egy közepes gamer kártya mindenre elég. Most GTX 670-em van, az teljesen jó, de ugyanilyen jó volt a GTX 460 (semmi különbséget nem vettem észre a váltáskor). A quadro K600 ArchiCAD-ban nagyobb modellek esetén kicsit talán lassabb volt, mint a 670, más szoftverekben meg jóval lassabb, pl. cinebench opengl teszt kb 1/3.
Most néztem a 18 tesztjét, ott már némi előnyben vannak a quadro-k a gamer kártyákhoz képest, de kérdés, hogy mennyire érezhető ez a valóságban.

memória: sebesség nem sokat számít, 16GB elég lesz akkor is, ha egyszerre több memóriaigényes cucc fut egymás mellett (Artlantis, több ArchiCAD)

ssd: szerintem is alap.

(#2124) gNAT_hu válasza copass (#2122) üzenetére


gNAT_hu
tag

Ez már a 17-esben működik - pl. változtatsz az anyag prioritásokon, elég hamar visszakapod az aktuális nézetben a változásokat és tudsz tovább szerkeszteni. Közben az AC tovább dolgozik a modellen.

(#2125) copass válasza snowman (#2123) üzenetére


copass
veterán

quadro-nál nem a térbeli árnyékolt megjelenítés a a lényeg, mert azt bármelyik geforce hozza.
hanem a 2D-s nagy poligonsszámmal való kirajzolási sebesség.
quadro-nál nem látod hogy rajzolja a vonalakat, a geforce-nál meg csak nézed hogy pakk-pakk-pakk.
vegyél egy nagy alaprajzot, zúm rá, aztán összkép, zum megint, told arrébb stbstb. látszik a különbség. ég és föld. plusz a kompatibilitás és a megjelenítési pontosság.
geforce játékra. quadro munkára.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2126) Sesy válasza copass (#2125) üzenetére


Sesy
aktív tag

ezt csak megerősíteni tudom, igaz qudro 2000k dolgozik a gépben, de ég és föld egy bármilyen gamer kártyához képest

Born stupid... Try again!

(#2127) gNAT_hu válasza copass (#2125) üzenetére


gNAT_hu
tag

Special Menu-ben van "2D rajz keretarány próba" - ez méri a 2D teljesítményt

(#2128) snowman válasza copass (#2125) üzenetére


snowman
tag

Ja, én is abban reménykedtem, hogy a K600 majd 2D-ben gyorsabb lesz, mert ugye ez a marketingduma, meg láttam olyan teszteket,amiben csúnyán alázta éppen a GTX 670-et. Hát nem volt gyorsabb.
A kompatibilitással és megjelenítési pontossággal nem igazán tapasztaltam problémákat, legfeljebb régebbi kártyák és ócska driverek esetén.

De tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit tud egy erősebb quadro 2D-ben, úgyhogy csinálhatnánk egy összehasonlítást. Ehhez le kellene tölteni ezt a tervet (a szabadon letölthető ITG oktatóanyag része), megnyitni és megnyitás után egyből (semmi zoom) lefuttatni a special menüben a 2D tesztet párszor (2D rajz keretarány próba... brr micsoda fordítás / Frame Rate Test of 2D Drawing), majd itt közzétenni az FPS átlagot és a gép főbb paramétereit (kártya típusa, felbontás, proc, órajel). A 2D beállítások alapon, tehát 2D élsimítás nélkül, 2D gyorsítás maxon.

Nálam ennyi:
GTX670 1920x1200 i72600k 4.4Ghz
3 kijelzővel:
AC18: 10.5 FPS
AC17: 16.6 FPS

1 kijelzővel:
AC18: 15.0 FPS
AC17: 21.5 FPS

Érdekes, hogy a az ArchiCAD 18 milyen gyengén teljesít az elődjéhez képest. Próbaképpen megnéztem egy másik hasonló gépen GTX460 kártyával 1680x1050 felbontásban, kb. ugyanilyen eredmények jöttek ki.

(#2129) SkS7891 válasza copass (#2119) üzenetére


SkS7891
tag

Az elfelejtettem írni, hogy kinek lesz a gép. Ismerősöm építész, tehát nem ilyen bohóckodós célra lenne a gép. Annyit tudok h AC-ban tervez, ART-ban pedig renderel. Vagyis akarna, csak erre a laptopja már nagyon nem alkalmas, inkább el sem indítja. :D Valami régi max 2 magos dual core, de lehet, hogy csak celeron...

(#2119)

Én nagyon hajlok az i7 felé. Az bizonytalanított el, hogy az AC oldalán:

"A Hyper-threading processor will appear as two processors in the operating system. However, it will not be able to run 2 tasks of the same kind parallel. In ArchiCAD it means that a LightWorks rendering will not be faster on a Hyper-threading processor than on a single-core processor. In fact the rendering may even be slower if Hyper-threading is enabled, due to the architectural peculiarities of the Hyper-threading processor. Yet, some users report a 15% speed improvement with hyperthreading enabled."

Itt nagyon nem egyértelmű, hogy most érezhető gyorsulást jelent-e egy i5-höz képest, árban meg azért van különbség...

Yet, some users report a 15% speed improvement with hyperthreading enabled.

Ezen meg kicsit kifeszültem. Ez kb úgy hangzik, mintha azt írnák, hogy fogalmunk sincs, hogy profitál-e a programunk a HT-ből...de a JANI azt mondta, hogy neki gyorsabb. :D

Az ART oldala kicsit egyértelműbb, ott erősen ajánlják az erős i7, Xeon procikat. A render nagyon sokat képes profitálni belőle.

Tehát szerintem maradok az i7-nél.

---

VGA-ban biztos, hogy nem lesz AMD GAMER (7790), ahogy olvastam eléggé lemarad a GTX-ektől. Nem tudom ez a CUDA miatt van-e? Annyira nem vagyok képben a CAD világban.

Most nagyon a FP V3900 felé hajlok. Egy árban van a GTX 650-el... A kettő között mennyi lenne a sebességbeli különbség? Szívem szerint vadásznék a gépbe használtan egy erősebb GTX-et, de sajnos nem hiszem, hogy örülne neki a tulaj. :\

---

RAM szerintem 2*8GB lesz. Jobb egyszerre megvenni a kettőt, legalább azonos lesz a típusa, menni fog a DC, valamint nem kell ehhez hozzányúlni évekig. (:

---

SSD lenne benne természetesen (beállítva), mellette egy 2TB HDD biztonsági mentéseknek. OP szerintentem W7 64 lesz.

(#2120)

Teljesen egyetértek minden szavaddal. :D :R

(#2121)

Nem működik a linked. De az URL-ből látom mit akartál mutatni. :) Ezt már elolvastam. Nem igazán tudok dönteni egy GTX és egy firepro v3900 között. A firepro elég kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, sok helyen lenyomja a GTX-et. A GTX viszont majdnem 3x ráver BIMx-ben.

Használtan van már GTX460 15.000Ft-ért. Erősen elgondolkodtató... :\\\

Nyilván pudingpróbaevésszerűen nincs lehetőségem végigpróbálgatni a 3-4 VGA-t. :(

(#2123)

Igen, a render...ezt már leírtam feljebb. :R

Nekem is 2600K-m van tudom mire képes, sajnos ugyanazért nem jöhet szóba mint a használt VGA. :\

Ahogy látom nem sokan ajánlottátok a V3900-at 26.000ért? Ez annyira rossz lenne? Egy K600 már 46e. :\

Válaszaitokat köszönöm. :R

(#2130) copass válasza snowman (#2128) üzenetére


copass
veterán

quadro 600 1920x1200 i5 3570 3.4ghz 8gb ram win8.1
ac17
Modell megjelenítés 2D-ben: Teljes modell
21 fps

a geforce gtx670 ~20k-val drágább és sokkal magasabb órajelen, több memóriával hozza azt sebességet amit a quadro 600.
nem egy kategória a kettő. utcai vs versenyautó.
a fordításra nincs mentség. gondolkozó szék 1 napig.!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2131) copass válasza Sesy (#2126) üzenetére


copass
veterán

ha időd engedi csináld már meg a tesztet, kíváncsi vagyok mit hoz a quadro 2000!:D
simán duplázni fog szerintem.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2132) Peczek


Peczek
aktív tag

T. kollégák:

alaprajzon az ablak helyett csak a fekete pöttyöt mutatja (hiányzó könyvtári elem), a tervlapra rátéve meg látszik rendes ablak. Miért, és hogyan javítható, hogy az alaprajzon is Ok legyen ?

(#2133) daninet válasza Peczek (#2132) üzenetére


daninet
veterán

könyvtárakkal rendben van minden? Hozzá van adva? Nem korábbi terv? Könyvtárkezelőben esetleg ha van egy sárga háromszög arra nyomj.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2134) snowman válasza copass (#2130) üzenetére


snowman
tag

Köszi a mérést.
Csak hogy kicsit árnyaljam a képet, megnéztem a GTX460-at is 1920x1200-ban: 21.5 fps.

Egyelőre nem vagyok meggyőzve ;)

Szóval továbbra is érdekelne valami ütősebb quadro eredménye, de ATI gamer és firepro is jöhet.

(#2135) daninet válasza snowman (#2134) üzenetére


daninet
veterán

[link] itt egy csomó cad programmal tesztelték a v3900-at. A legtöbb dologban elhagyta a quadro 600at bőven.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2136) copass válasza daninet (#2135) üzenetére


copass
veterán

térbeli alkalmazások, nincs 2D-s mérés.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2137) snowman válasza daninet (#2135) üzenetére


snowman
tag

Ilyen tesztekkel Dunát lehet rekeszteni, de engem az ArchiCAD 2D teljesítmény érdekel.

(#2138) Peczek válasza daninet (#2133) üzenetére


Peczek
aktív tag

AC 15 a program, ez egy 9-es könyvtári elem (lehet, hogy ez a baj). A szinteknél nem látszik, a tervlapon meg igen. És persze, be van töltve a könyvtár.

(#2139) daninet válasza Peczek (#2138) üzenetére


daninet
veterán

Talán 10ig van verzió visszaléptetési könyvtár 15-16ban. Kell kerítened egy 9es könyvtárat. Sajnos nem otthon vagyok, ha más addig nem küld, akkor holnap átdobom neked.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2140) turit válasza snowman (#2134) üzenetére


turit
tag

Beszállok én is :)

HD7850-2G 1920x1200 i3-2120 3.3Ghz 8gb ram win7
1 kijelzővel:
AC18: 14.5 FPS
AC17: 15.3 FPS

Elég gyenge. Lehet két féle kártya egy gépben, mondjuk egy quadro-t bedobni a jelenlegi mellé?

(#2141) snowman válasza turit (#2140) üzenetére


snowman
tag

Neked is köszi.
Lehet két kártya, de az fog dolgozni, amelyikre a monitort kötöd.

Még egy eredmény: a 2600k integrált videovezérlője 13 FPS-t tudott.

(#2142) Peczek válasza daninet (#2139) üzenetére


Peczek
aktív tag

Köszi, van 9-es könyvtáram, csak mondom, egyszer látszik az ablak, egyszer meg nem. Tehát az ablak be van töltve, csak nem mindig látszik.

De mindegy, kicseréltem ezeket az ablakokat, már túl vagyok rajta.

(#2143) gNAT_hu válasza Peczek (#2138) üzenetére


gNAT_hu
tag

Szerintem simán cseréld le az összeset, a paraméterek átadhatók...

lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#2144) Sesy válasza copass (#2131) üzenetére


Sesy
aktív tag

megpróbálom, de nincs még 17-18-as programom, pillanatnyilag csak 13-ig vagyok jogtiszta, így azt használom, tört programot meg nem szívesen teszek a gépre... nemsokára upgrédelek és akkor menni fog...
vagy megy ez demo módban is?

Born stupid... Try again!

(#2145) snowman válasza Sesy (#2144) üzenetére


snowman
tag

Persze, demóval is megy, pl én is a 18 demóval próbáltam.

(#2146) Sesy válasza snowman (#2145) üzenetére


Sesy
aktív tag

ok
a registry-ben átállítottam a special menü értékét 1-re
de hogy varázsoljam elő az ac-ben a special menüt? a menü beállítások között nem találtam (újra indítottam a gépet már)
15-ös van a gépen és látom 15-ösben van a pla-is megnézem abban, ha megy demoban is

Born stupid... Try again!

(#2147) snowman válasza Sesy (#2146) üzenetére


snowman
tag

Csinálj egy új menüt special néven, és a menüparancsok témák szerint nézetben fogod látni a special parancsokat, azokat tedd bele.

(#2148) gNAT_hu válasza snowman (#2128) üzenetére


gNAT_hu
tag

Kérem próbáljátok meg teljesen lehúzni a 2D hardveres gyorsítást és úgy is teszteljünk. Kíváncsi leszek a különbségre...

(#2149) turit válasza gNAT_hu (#2148) üzenetére


turit
tag

Ha leveszem a hardvergyorsítást + 5 fps ,15ről 20-ra.
Viszont függ a rajzablak méretétől is. Ha kisebb hely van, (vagyis nagyobb a paletták , eszközsorok mérete) sokkal gyorsabb.

(#2150) Sesy válasza copass (#2131) üzenetére


Sesy
aktív tag

quadro 2000k 2560x1440 i5 2500k 3.3ghz 8gb ram win7 64bit (most ebben a gépben van a kártya)
ac17
Modell megjelenítés 2D-ben: Teljes modell
29,4 fps

Born stupid... Try again!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.