Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48701) Ganz-[HUN] válasza oriic (#48700) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Szerintem a karakterek többet fejlődtek a 24 rész alatt Kill la Kill-ben mint az utolsó 10x részbnen a Re:Zero-ban. Ráadásul Kill la Kill-ben jóval nagyobb volt a tét, vagy az áldozat amit meghozott a lányka (igazából a ruha áldozta fel magát). De ha már a karakter developmentet szapulom a rezeroban, Kill la Kill-hez is szúrok valamit ami viszont igen cska zavar. Kamui Junketsu fejlődése. Szinte üresen hagyták az egészet. Talán mintha Senketsunál gonoszabb, önzőbb lenne, de kb ennyit tudunk róla. Ha ő is egy jól kifejtett karakter lett volna mint Senketsu, véleményem szerint érdekesebb lett volna az amiokor Ryukora ráerőltették Junketsut (sőt, a dérgonakombánj részben is lehetett volna nagyobb szerepe a stat booston kívül) vagy akár lehetett volna toxic Satsukival is.
Amit még nagyon csipázok benne, hogy (szó szoros értelmében :P :DDD) nincs benne elvarratlan szál. (igen ezen a szóviccen jót derültem :P :DDD)

Edited!

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48702) Silεncε válasza oriic (#48700) üzenetére


Silεncε
őstag

A Before my body is dry azóta is a csengőhangom (de a szöveget is fejből tudom kb :D ) Sawano egy zseni

Ganz-[HUN]

Akkor most jöhet a Gurren Lagann, meg a Promare (Studio Trigger FTW). :DD

Edit:

24?!?! :Y Sipirc megnézni a 25. részt (igen, van olyan is)

[ Szerkesztve ]

(#48703) Ganz-[HUN] válasza Silεncε (#48702) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

25. részt megnéztem, de Senketsuval nekem véget ért a 24.-kkel (még mindig rohadtul fáj hogy megmakkant szegény :O :O :O :O :O :O :O ). Lévén hogy OVA inkább csak mondanivalóval adott hozzá többet. Érdekesnek lenni érdekes volt.
Viszont rohadt menő volt amikor Senketsu ledobta neki az ollót! :C

Edit:

Amúgy mire számítsak azokban az animékbe amiket küldtél? Ebben is a transzformációs scenek elég cringe-ek voltak, és majdnem fájt is nézni (bocsi, de a nappaliban nézem ahol mindenki mászkál, kicsit kényelmetlen amikor csattan a tanga :DDD )

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48704) Silεncε válasza Ganz-[HUN] (#48703) üzenetére


Silεncε
őstag

A Promare ilyen szempontból egyáltalán nem gáz, szinte semmilyen ilyen cucc nincs benne. Viszont rohadtul menő az egész, a főhős Ryuko és Kamina (ő a Gurren Lagannban van) keveréke, egyedi, Triggeres látvánnyal (a Studio Trigger animeknek két jellegzetessegük van: nagyon egyedi látványvilág, kb a KLK finomítva és az over-the-top action)

A Gurren Lagannban ha jól emlékszem, minimális ecchi van, talán egyedül Yoko, bár elég rég néztem. Annyiból kakukktojás, hogy az még Gainax “gyártmány”, de igazából a Triggert alapító csapat csinálta. Ott meg ami eszméletlenül királyság, az a tényleg iszonyúan tultolt, mocskosul laza harcok a végén mikor már konkretan a galaxisokkal dobálóznak, wtf

[ Szerkesztve ]

(#48705) Ganz-[HUN] válasza Silεncε (#48704) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

most a füriküri s2, s3 jön a listán, utána nézem amit mondtál :)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48706) consono válasza oriic (#48700) üzenetére


consono
nagyúr

Mindegyikben vannak csajok? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#48707) oriic válasza consono (#48706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, nyertel. :D

Live-Die-Respawn

(#48708) Hintalow


Hintalow
senior tag

Hát majdnem egy éve írtam, hogy éppen mit nézek :B
Azóta is volt egy s más, de részletesen most nem fogom elemezni, ahhoz túl sok, de mindegyikről pár gondolat, ami először beugrott. (persze mindből megvolt az összes évad, nagyfilm,OVA, special, ahogy azt illik)

Space☆Dandy – Nem éri utol a Redline-t, de attól még ki ne hagyd :)
Nou-Rin – kicsit rövid, de a mezőgazdasággal mindig meg lehet fogni
No Game No Life – A hangulata nagyon jó, de rövid.
Sidonia no Kishi – Űrutazás témában nem tudom láttam -e már jobbat
Akame ga Kill! - Igen is meg nem is, nem tudom, hogy mit írjak róla
Rokujouma no Shinryakusha!? - Szórakoztató, és tényleg őrült a sztori még a műfajhoz képest is
Hanamonogatari – Monogatari…. Fogd be, és mennyé végignézni :D
Kizumonogatari – Monogatari…. Fogd be, és mennyé végignézni :D
Koyomimonogatari – Monogatari…. Fogd be, és mennyé végignézni :D
Owarimonogatari – Monogatari…. Fogd be, és mennyé végignézni :D
Tsukimonogatari – Monogatari…. Fogd be, és mennyé végignézni :D
Nanatsu no Taizai – Ha lesz még folytatás akkor nézni fogom, nagyon jól indult, de aztán kifullad
Shingeki no Bahamut: Genesis – Tetszett, de rövid
Shingeki no Bahamut: Virgin Soul – Ez is tetszett, de nem kellett volna másokra helyezni a fókuszt...
Amagi Brilliant Park – Rollercoaster Tycoon fanként felüdülés, de ha másért nem a mascotok miatt
Parasyte - the maxim – odaver, ajánlom
Assasination Classroom – Hát nem a szokványos felállás, szép kerek, megéri megnézni
Death Parade/Billiards – Kicsit szomorkás, de gyönyörűszép
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka – Tetszik, várom a folytatást
Arslan Senki – Ha egzotikumra vágysz, akkor ne hagyd ki
Kekkai Sensen – Maga a környezet amiben játszódik, elviszi a vállán, ha másért nem ezért nézd meg
Hibike! Euphonium – A rezes K-ON :D
Ore Monogatari!! - Aranyos, egészen belefeledkeztem
Gangsta. - Többet érdemelt volna
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai – A perverzió tetőfoka (természetesen tetszett ;] )
Overlord – Nem tudom lesz -e Isekai, ami letaszíthatja a tronjáról nálam(mondjuk sokat nyom a latba, hogy 20 éve asztali D&D-zem, kb minden varázslat nosztalgiaroham :C )
Gakkou Gurashi! - Hát szépen átvert az első rész
Prison School – Fűűűűűbakker…. :DDD
God Eater – Egynek jó, de látszik, hogy kb reklám a játéknak
Aria the Avvenire – Aria és pont. A chill slice of life műfajban nem volt, és nem hiszem, hogy valaha lesz jobb
One-Punch Man – Várnám a folytatást :B
Daily Lives of High School Boys – Voltak jó pillanatai de egy Nichijou-t vagy egy Cromarti High-ot nem ér utol.
Toaru Kagaku no Railgun T – Továbbra is az egyik kedvenc univerzumom, kicsit talán gyengébb egy paraszthajszállal az előző évadtól, de várom a folytatást durván
Hai to Gensou no Grimgar – kár, hogy eltűnt az Isekai tsunamiban, egyedi volt a megközelítése, nem tudok hirtelen hasonlót mondani.

Már 2016-nál járok éppen, még kb egy év, és elérek a jelenkorba a néznivalókkal :C

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#48709) Ganz-[HUN] válasza consono (#48706) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ez övön aluli volt :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48710) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy jön a Mady in Abyss 2. évada.

Live-Die-Respawn

(#48711) F34R válasza oriic (#48710) üzenetére


F34R
nagyúr

Nice.... :)

(#48712) Michell


Michell
tag

Régi sorozatokból - jobb híján - a Durarara első évadát most fejeztem be. Nálam ez több nagynevű, avagy hype-olt társával évek óta a dobottak/félbehagyottak közt volt (pl. a Steins Gate, TTGL, Black Lagoon ...).
Mindenesetre a véleményem most is igen vegyes. A hangulata, az "összetett" története ellenére számomra a problémái nem kicsit a Yahari Ore tini, pubertás gondjaira hajaznak akciódúsabb kiadásban. Kicsit felnőttebb szempontból nézve a problémák felfujtságát. Persze én a sok őrült szereplőt sem igazán tudom díjazni, főleg nem megkedvelni.

(#48713) Kasya


Kasya
nagyúr

Betudnátok kérlek azonosítani a három bekarikázott hős anime címét? Az egyik ismerős (középen), de kettő abszolut idegen.

(#48714) Silεncε válasza Kasya (#48713) üzenetére


Silεncε
őstag

A szőke nem a Tanya the evil?

(#48715) Rimuru válasza Kasya (#48713) üzenetére


Rimuru
veterán

Konosuba es Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou.

Vigyázat, csalok!

(#48716) oriic válasza Rimuru (#48715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Well, valójában az nem a Konosuba, hanem az Isekai Quartet. :DDD (#neverjagyon :D )

Loli kapitány meg yup, Tanya vagyis Youjo Senki.

Utóbbiból jöhetne már folytatás, a Rajna ördögéből sosem kevés. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48717) KISDUCK válasza Kasya (#48713) üzenetére


KISDUCK
addikt

felső barnahajú Kazuma a Konosuba-ból
középső őszhajú Hajime Nagumo a Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
szőke loli pedig Tanya a Youjo Senki (The Saga of Tanya the Evil)-ból.

(#48718) Rimuru válasza oriic (#48716) üzenetére


Rimuru
veterán

Jo'van... :W :DDD

es +1 folytatasra.

Vigyázat, csalok!

(#48719) Kasya válasza KISDUCK (#48717) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm mindenkinek!

Konosuba és Arifureta pedig eszembe juthatott volna. Tanya-t pótolnom kell :R .

(#48720) Aljasvip válasza Michell (#48712) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Hasonló véleménnyel tettem az "ezért kár volt" kategóriába. Túltolt tini melodráma, túl sok random bugyuta karakterrel. A folytatások se érdekelnek, gyanítom ott is csak körbe-körbe járnak majd.
Próbált ez Bakkano lenni, de nem jött neki össze.

Kasya #48713
Nahát, micsoda karakter gárda.
Anos Voldigoad vagy Peter Grill hol marad a képről. Nem elég tragikus hősök ők is? ;]

(#48721) KISDUCK válasza Aljasvip (#48720) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem itt a közös nevező az isekai, nem pedig a tragikus hősök és útóbbit még Kazuma személye is cáfolja, mert inkább szerencsétlen mint tragikus és inkább tróger mint hős. ;]

(#48722) oriic válasza KISDUCK (#48721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja ez isekai banda.

Live-Die-Respawn

(#48723) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Egy kis eye candy 0:00-2:27 :B

(#48724) F34R válasza Maxxy10 (#48723) üzenetére


F34R
nagyúr

Mia Myoung kb a legjobb koreai koreografus, ebben a korosztalyban.

(#48725) Véreshurka válasza oriic (#48710) üzenetére


Véreshurka
senior tag

De jó lenne! Filmben már tovább mentek a sorozathoz képest a 3. résszel.

El Psy Kongroo

(#48726) oriic válasza Véreshurka (#48725) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben hivatalosan is bejelentették. 2022.

[link]

Live-Die-Respawn

(#48727) Véreshurka válasza oriic (#48726) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Kíváncsian várom! Dátumról esetleg nincsen szó?

El Psy Kongroo

(#48728) oriic válasza Véreshurka (#48727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak annyi hogy jövőre jön.

Live-Die-Respawn

(#48729) F34R válasza oriic (#48726) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez valami atom.. nagyon szerettem az elso evadot is.

(#48730) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Ki lehet ő?

Megpályáznám új arcomnak, ha OK az üzenete.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48731) Maxxy10 válasza Eastman (#48730) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem ez nem anime karakter. Hirtelen valami herceg jutott az eszembe.

(#48732) Silεncε válasza Eastman (#48730) üzenetére


Silεncε
őstag

Nagyon random tipp, de ez egyébként nem az Aranyhaj és a nagy gubanc című mesefilmből a srác?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#48733) Sordoran válasza Silεncε (#48732) üzenetére


Sordoran
addikt

Feje picit hasonló, de az ing+öltöny miatt elvetném. Nekem első ránézésre olyan John Wick beütésű. Lehet itt az anime mesefigura jelölés csak a kép stílusára vonatkozik, de nem innen származik.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48734) oriic válasza Eastman (#48730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsőre azt mondtam volna, hogy egy szereplő az Ace Attorney játék sorozatból, de nem találtam egyezést sehol. 99%, hogy random anime style rajz lesz csak.

Live-Die-Respawn

(#48735) Farkassacred válasza Silεncε (#48732) üzenetére


Farkassacred
őstag

Így hirtelem nekem is ő jutott az eszembe, van hasonlóság.

(#48736) Véreshurka válasza oriic (#48728) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi! Várós lesz! Kíváncsi leszek, hogy vajon a sorozattal meddig fognak eljutni. Ha a filmeket nézem akkor a 3. résszel a sorozat első fele megvan (ugye az első két rész a filmekből az 1. évad). Sajnos még nem tudtam megnézni, valamiért nem akarta vinni a playerem azt a verziót amit megtaláltam.

El Psy Kongroo

(#48737) Eastman


Eastman
őstag

Köszi, hogy foglalkoztatok vele! :R

Várok még a cserével pár hetet, hátha rábukkanok a karakterre. Tetszik, de tényleg, csak ha vállalható. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48738) consono válasza Eastman (#48737) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ha itt nem ismert rá senki, akkor annyira nagyon megosztó nem lehet :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#48739) Maxxy10 válasza Eastman (#48737) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nekem o ugrott hirtelen be : [link]

(#48740) Eastman válasza Maxxy10 (#48739) üzenetére


Eastman
őstag

Tényleg, nagyon hasonló. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48741) Eastman válasza Maxxy10 (#48739) üzenetére


Eastman
őstag

Közben alakul, lett egy új nyom.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48742) Aljasvip válasza Eastman (#48730) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nekem Tony Stark ugrott be róla. A régi TV sorozatban (és képregényben) volt középen borotvált bajsza, és mintha a mostani szakáll stílust társítanád mellé.

Másik lehetőség: egy kecskeszakállás tátott szájú egyfogú ember, szép öltönyben.

A megfejtéssel várunk majd vissza.

[ Szerkesztve ]

(#48743) emiki6 válasza Aljasvip (#48742) üzenetére


emiki6
veterán

A másik nem lehet, mert bőrszínű a köz, tehát bajusz az.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#48744) KISDUCK válasza emiki6 (#48743) üzenetére


KISDUCK
addikt

Múltkor írtad hogy még új vagy a topikban, egy olyan útra tévedtél ahol el kell felejtened a logikát és még sok mindent kell tanulnod. ;]
1. szabály: a szemöldök akkor is látszik ha nem [link]
2. a nyál áttetszővé teszi az ajkakat vagy a szájat ha nincsenek ajkak [link]
3. a szárnyak nem arra vannak hogy a karakterek repüljenek, azok csak jelzik hogy a karakter tud repülni [link]
4. ha azt hallod hogy "yamete kudasai" akkor erotikus tartalmat nézel [link]
5. "never pause anime"

(#48745) emiki6 válasza KISDUCK (#48744) üzenetére


emiki6
veterán

Brrrr. Mindig is kiakasztott az 1. "szabály". A szemöldök egy dolog, de még a szemek szélei is. Borzalmas. Ha ilyet látok menekülök. :D Valószínű a 2. is zavart, csak nem láttam rá elég példát, hogy feltűnjön. Bizonyos rajzeszközöket nem tudok megbocsájtani a rajzolónak :D
Az OPM subredditen ajánlották a Record of Ragnarok mangát, mint "hasonlóan jó seinen", na ott az oldalról rajzolt karakterek szájai borzasztóak (meg amúgy szerintem cefet unalmas is volt, ezért feladtam pár fejezet után).
A többit is jó tudni. :D

Ez amúgy be volt neked készítve, mint prebaked mém, vagy csak nekem állítottad össze? :D

Ha már anime műveltség, emlékszem amúgy a régi szép időkre, mikor még azt hittem, hogy Qru kolléga arcképe (azóta kiderült, hogy Piccolo) valami Yoda féleség. :))

Amúgy a Down the rabbit hole dokumentumsorozat animéről készült része is hasznos volt. Jó tudni, hogy a Disney rajzfilmek ihlették a műfajt.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#48746) Sordoran


Sordoran
addikt

A mostani tavaszi szezonban számomra (eddig) ez volt egyik legjobb anime pillanat:
ZOMBIE LAND SAGA REVENGE - Return of Death Metal!
Egész jól betalált nálam ez a zene, és a mappa-s srácok jól összerakták alá az animációt is. Ami miatt még kiemelném, hogy ezután, szintén múlt héten egy másik anime amit követek a leggázabb részt hozta el. De erről inkább szót se ejtek, kínos volt. :((( :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48747) KISDUCK válasza emiki6 (#48745) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jaja be volt készítve, csináltam ilyen esetekre sztenderdizált doksikat. ;]
Sajnos egyre gyakoribb hogy ilyen hibákat vétenek vagy ilyen eszközöket használnak a stúdiók és már egyre kevesebb animét van kedvem megnézni miattuk, bár néha van ami tényleg szépen sikerül vizuálisan. Ha esetleg érdekel az akció fantasy akkor tudom ajánlani a Jujutsu Kaisen-t. A harcokat szépen megcsinálták és látványos is lett. Plusz ott van még a Dorohedoro ami kicsit cgi szagú, de anniyra nyakatekert az egész (és morbid) hogy azt is érdemes megnézni.

(#48748) emiki6 válasza KISDUCK (#48747) üzenetére


emiki6
veterán

:R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#48749) F34R válasza Sordoran (#48746) üzenetére


F34R
nagyúr

Jo amugy, csak semmi death metal nincs benne. :D

(#48750) Sordoran válasza F34R (#48749) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát az nincs, de mint rock szám nem rossz egy idol csapattól. :DDD Egyébként kellemes kis csütörtök esti lazulós sorozat, én kedvelem, jó a humora is. :K

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.