Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) SzalaiG válasza Boxer001 (#3950) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is. :(((

(#3952) Boxer001 válasza SzalaiG (#3951) üzenetére


Boxer001
veterán

Neked is megtörtént. :D

(#3953) Balinov


Balinov
félisten

Boxer a Profeta!

en azert meg meggondolnam a mas orszag megprobalasat. szombaton hazajottunk rendkivuliben, de idaig rohadtul nem tetszik, amit latok es hallok.nagy nihil.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3954) Boxer001 válasza Balinov (#3953) üzenetére


Boxer001
veterán

Üdv!
Hát Ti meg otthon?
Ez van Balinov, tudjuk, hogy mi vár ránk. Milyen más országban? Max Ausztirába mennék át talán, de oda meg nem könnyű...nekik van eszük, nem engednek be olyan könnyen mindenkit.

(#3955) Balinov válasza Boxer001 (#3954) üzenetére


Balinov
félisten

hat,igen.sajnos szombaton haza kellett sosbe repulni korhazosdit jatszani, de hal istennek, mar minden rendben, jol van Vera.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3956) Boxer001 válasza Balinov (#3955) üzenetére


Boxer001
veterán

:( Akkor jó, ha már nincs baj. :U

(#3957) Balinov válasza Boxer001 (#3956) üzenetére


Balinov
félisten

halistennek, kicsit meg voltunk ijedve :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3958) MegalodonS válasza Balinov (#3953) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt el hiszem,nekem is egyre furcsabb magyarhon olyan szurke es komor minden.1 nap es mar jonnek vissza.Aprilisban megyek haza, de pont ez miatt csak 5 napra boven eleg lessz!!

[ Szerkesztve ]

(#3959) Boxer001 válasza MegalodonS (#3958) üzenetére


Boxer001
veterán

Milyen legyen vajon...pedig ha lenne ok otthon a boldogságra (életszínvonal magasabban lenne), akkor sokkal színesebb ország lenne, (meg még most is az egyébként), mint ez a szánalmas Anglia. :D

[ Szerkesztve ]

(#3960) MegalodonS válasza Boxer001 (#3959) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ebben igazad van csak a mostani szurke vilag,megoli a szineket ;)
Anglia szerintem erdekes orszag!Az eggyik ismerosom mondta,mielott kijottem, ha ki mesz oda soha nem jossz vissza,es lehet hogy igaza volt :K

(#3961) Boxer001 válasza MegalodonS (#3960) üzenetére


Boxer001
veterán

Utolsó mondatodra ennyit tudok: :D
Sok mindentől függ: milyen hátteret (nem anyagira gondolok) hagysz otthon, itt kint hol élsz, hogyan élsz, milyen munkából...meg még sorolhatnánk. Ha a két ország mondjuk egy szinten lenne gazdaságilag, mindkettőben átlagosan magas lenne az életszínvonal...hát akkor Anglia egy nagy nulla lenne a kis hazánkhoz képest. Meg még persze lehetne sorolni nagyon sok országot, Írország, stb...de hát sajnos nem így van.
Hidd el, hogy a legtöbb embernek egy sivár, szürke semmi ez az ország, és csak a jobb életszínvonal miatt dekkolnak itt, de az is megkopott már régen. Nagyon kevesen vannak, akik ennyire szeretik, mint Te. Nem minden a pénz...ha itt lenne komoly állásom jó pénzzel, akkor is nagy üresség tátongana a szívemben, úgy meg tudod ki akarja leélni az életét...inkább megküzdünk otthon, aztán majd kialakul valami. Legszívesebben köztes megoldásként átjárnék az osztrákokhoz melózgatni, csak ahhoz meg a határnál kéne lakni, meg már ott se ilyen egyszerű. Na majd meglátjuk, mit hoz a jövő. :)

[ Szerkesztve ]

(#3962) MegalodonS válasza Boxer001 (#3961) üzenetére


MegalodonS
őstag

Altalaban mi akik kijottunk ide, csak a jobb eletert jottunk, ez az elsodleges szempont mindenkinel.Nekem kicsit elgem lett otthona a par igertbol,meg az elfelejtett fizetesekbol mert olyanok is voltak.
Igen jo lenne ha a gazdasagilag ugy alnank, de pl tengerunk akkor sem volna soha!Nekem nagyon sokat jelent hogy le mehetek a tengerpartra setalni olyankor rendesen lenyugszom.Nem tudom miert mondod hogy sivar es szurke Anglia csak lasd pl, Wales,Skocia,Cornwall,es mar nem is olyan szurke :) .A jobb eletszinvonal az tenyleg megkopott en is latom mi volt 4 evvel ezelott, es mi van most.Itt is nehez otthon meg sokkal nehezebb,es ugy gondolom ez csak fokozodik majd meg jobban.

Nem ertem hogy miert tatongana uresseg a szivedben ha jo fizetesed is lenne mi az ami hianyzik??
A penz nem minden ebben teljesen eggyetertek :R Viszont van egy jo kozmondas:
"A penz nem boldogit de ha nincs akkor nem boldogulsz!"

(#3963) Boxer001 válasza MegalodonS (#3962) üzenetére


Boxer001
veterán

Húha, mi nagyon távol vagyunk egymástól gondolkodásilag, kár is igazából érvelgetnünk, főleg a legutolsó kérdésed után... :)
Lehet, hogy írtad már, de nekem nem rémlik, hogy családdal élsz kint, vagy egyedül, vagy hogyan?

(#3964) MegalodonS válasza Boxer001 (#3963) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon tavol allunk gondolkodasilag :) igen ezert vagyunk emberek, mindenkinek mas a fontos!En anno vert izzadtam itt kint,szivattak a kedves angol kollegak,allandoan dolgoztam es 4 eve nem voltam nyaralni.Hidd el tudnek meselni a szurkesegrol :K
Meg is szepnek es szinesnek latom Angliat meg ezek utan is.
Angliat ugyan annak tartom mint az Usa-t ez a lehetosegek orszaga,csupan meg kell talalnod hozza a lehetoseget hidd el nekem ez igy van.

En anno egyedul jottem ki aztan parkapcsolat,utana megint egyedul es parkapcsolat es ki tudja hol allok majd meg meg ;-)viszont nem nosultem meg,es nincsenek gyerekeim.

(#3965) Boxer001 válasza MegalodonS (#3964) üzenetére


Boxer001
veterán

Értem...te így, én úgy, ő úgy... :) Tiszteletben tartom a véleményed.
Mondjuk ha úgy vesszük, akkor mindenhol vannak lehetőségek, csak van ahol "picit" többet kell erőlködni. :D Szóval aki kemény legény, az otthon marad, és küzd, a gyengék futamodjanak meg...;] :D Csak hogy bíztassam is már magunkat. :DDD

(#3966) MegalodonS válasza Boxer001 (#3965) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem nem igy van, es ha igy ertetted akkor elnezest :R

En segitenek mindenkinek ha tudnek,de nem tudok.Te nem futamodsz meg hiszen Te eros legeny vagy (Gyurosok ide Topic Vezere :D )
Igen ez az erolkodes szo ez jo, igen sajna neha erolkodni kell es lesznek nehezsegek rendesen.
En felnezek azokra akik otthon ervenyesulnek :R , es otthon kuzdenek a mindenapokkal tudom, hogy milyen nehez de en nekem sajna ez nem sikerult :O ezert vagyok itt kint!

[ Szerkesztve ]

(#3967) Boxer001 válasza MegalodonS (#3966) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem értettem úgy. :)
Dehogy vagyok én erős (Vezére...ez jó, inkább szégyene :DDD)...csak szeretnék, párom is jóval erősebb (na nem fizikailag), próbálok felnőni. :D Otthon betonkemény lesz, durva, brutális, nekimegyünk, reszkessen az ország... ;] Aztán már az is nagy eredmény lesz, ha megússzuk pszichomókus nélkül, meg eljutunk a nyugdíjas korig, persze nyugdíj nélkül. :DDD Jah meg addigra mi leszünk a kisebbség, de ilyet még csak kimondani se lehet, úgy hogy nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#3968) MegalodonS válasza Boxer001 (#3967) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szegyene :D Kisebseg LOL Ne aggodj akkor majd megyunk mi is segelyert :))

(#3969) Boxiné


Boxiné
tag

Itt is nehéz melót találni. [link] :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3970) Boxer001 válasza MegalodonS (#3968) üzenetére


Boxer001
veterán

Ne aggódj, nekünk nem fog járni. :N

(#3971) L2Q6600 válasza Boxer001 (#3961) üzenetére


L2Q6600
csendes tag

Ezzel en is egyetertek.
Mi is az eletszinvonal miatt jottunk, mindenki irigyelte a gyerekeimet, mert angol isolaba jarnak.4 ev utan mar elegem van, erzem az uresseget.Mostmar az sem igaz, hogy kijottunk a penzert, meg a szakmai gyakorlatert.azzal hogy Magyarorszagon kuzdened kell az eletbenmaradaset, a munkaert, az sokkal tobb tapasztalattal lat el, meg szakmai teren is.
Otthon muszaly a legjobbnak lenned,a maximumon dolgoznod, hogy maradj az allasodban.Itt a hulye is munkat kap.

Asus P5e, Q6600, 2x1Gb Corsair Xms2 DHX, 2x 400Gb WD SataII HDD, Evga 8800 Gts 320Mb, Thermaltake Armor Lcs (VE2000BWS), Thermaltake 700w tap

(#3972) Boxer001 válasza L2Q6600 (#3971) üzenetére


Boxer001
veterán

4 év...jó sokáig bírtad, mi már az elején éreztük a nagy semmit. :D

(#3973) MegalodonS válasza Boxer001 (#3972) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jol van mar Boxi! ez azert van, mert Te mar elgyurtad az erzeseidet :D

(#3974) Boxer001 válasza MegalodonS (#3973) üzenetére


Boxer001
veterán

Pont, hogy a te érzéseiddel vannak gondok... :P

(#3975) MegalodonS válasza Boxer001 (#3974) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tudod ez azert van, mert en csak most kezdtem el gyurni :K most jut idom konditeremre!

(#3976) Boxer001 válasza MegalodonS (#3975) üzenetére


Boxer001
veterán

Na az jó, ha edzel...akkor hamarosan újra normális leszel. :K :D

(#3977) MegalodonS válasza Boxer001 (#3976) üzenetére


MegalodonS
őstag

Latod lehet hogy ez volt a bajom :K

(#3978) Boxer001 válasza MegalodonS (#3977) üzenetére


Boxer001
veterán

:)
Süt a nap, szép az idő...meló nincs, jut idő magunkra. :D Megyünk kicsit mászkálni.

(#3979) Balinov válasza Boxer001 (#3978) üzenetére


Balinov
félisten

go,go,go...lehet a vegen megtetszik a kornyek es maradtok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3980) Boxiné válasza Balinov (#3979) üzenetére


Boxiné
tag

:DDD Jó vicc...

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3981) MegalodonS válasza Balinov (#3979) üzenetére


MegalodonS
őstag

:K :K :K :K

(#3982) Boxer001 válasza Balinov (#3979) üzenetére


Boxer001
veterán

:D Jah, sőt kölcsönt fogunk felvenni, hogy megéljünk. :K

(#3983) Bubee82 válasza Boxiné (#3980) üzenetére


Bubee82
őstag

Új avatar :Y :( :D

(#3984) Boxiné válasza Bubee82 (#3983) üzenetére


Boxiné
tag

Ez a régi új arcom. Most mi nem tetszik rajta? :O
Kiraktam a macska szűrét, mert már unalmas volt. :U

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3985) Bubee82 válasza Boxiné (#3984) üzenetére


Bubee82
őstag

Ne ríjjá mán' mer én is ríjjok :O :DDD

Nah.. Jólvan, megengedem h visszarakd a régit, mer én ilyen RAJ csávó vagyok :U ;] :DDD

(Gondolom a csávód mingyá' rámront msn-en h ne szórakozzak :U ;] :D )

[ Szerkesztve ]

(#3986) Boxiné válasza Bubee82 (#3985) üzenetére


Boxiné
tag

Tudok mikor fogok én ríni? Ha elhagyom ezt az országot. És nem bánatomban fogok bömbölni, az tuti. :D

Bubi a RAJkó gyerek! ;] :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3987) Boxer001 válasza Bubee82 (#3985) üzenetére


Boxer001
veterán

A csávó most nem ér rá bubizgatni. ;] :D

(#3988) Balinov válasza Boxiné (#3980) üzenetére


Balinov
félisten

most miert?nemam azt mondod, nem lenne benne racio. ki tudja, ha masik orszagreszben kezdtetek volna....you know..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3989) Bubee82 válasza Boxiné (#3986) üzenetére


Bubee82
őstag

Bubi a RAJkó gyerek!

:K

Bogszer

Ne szólj hozzám légyszíves :U ;]

(#3990) Boxer001 válasza Balinov (#3988) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha ez lett volna, akkor így lett volna, ha meg úgy lett volna...kár ezen agyalni.
Szerintem Ti se maradnátok a helyünkben...illetve Ti se mentetek volna ki, ha otthon olyan jól menne a szekér...
Aztán az ugye megint más kérdés, hogy kit mennyire motivál a pénz. Ha itt meg tudnánk élni, akkor sem maradnánk, max akkor még 1-2 évet, ha tényleg normálisan lehetne gyűjtögetni, de többet kizárt, ennyire nekünk nem számít a pénz, hogy minden áron, van akinek igen, mindenki máshogy van összerakva.

[ Szerkesztve ]

(#3991) MegalodonS válasza Boxer001 (#3990) üzenetére


MegalodonS
őstag

Boxi ez am a Testepito valasz :)) :C

(#3992) Boxer001 válasza MegalodonS (#3991) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha ezt gúnynak szántad, akkor magyarázd meg, hogy miért :F
Szerk.: ezt lehet túlreagáltam így elgondolkodva... :D
Voltunk sétálni, nem változott semmi. A jó áron lévő ruhákat fogom egyedül sajnálni.

[ Szerkesztve ]

(#3993) MegalodonS válasza Boxer001 (#3990) üzenetére


MegalodonS
őstag

Milyen gunynak szantam :U ugyan mar tul erzekeny vagy!soha nem sertenelek meg benneteket ;)

"erre gondoltam - , mindenki máshogy van összerakva

(#3994) Boxer001 válasza MegalodonS (#3993) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van, már leesett, lehet a sok probléma miatt vagyok pöcc. :D

(#3995) Balinov válasza Boxer001 (#3994) üzenetére


Balinov
félisten

fel a fejjel,miszter!

En bizom benne, hogy ugyesek lesztek es mindenhol megalljatok a helyeteket! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3996) Boxer001 válasza Balinov (#3995) üzenetére


Boxer001
veterán

Tenkjú! :)
Egyébként én nem, de úgy se tehetünk mást, muszáj lesz. :D Na szóval bizakodom, csak már nem ábrándozom szép jövőről, stb. :) Majd kiderül...találni kellene valami biznisz lehetőséget (legális), hogy legyen némi kiegészítés, más különben cumi van. :U

(#3997) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Valaki tudna nekem mondani londoni laptop árakat?
El kellene döntenem,h kint veszek-e, vagy itthon.
Amikor utoljára kaptam árakat, azóta egész biztos változtak, akkor valami 65.000Ft-ra jött ki egy DELL gép londoni flyer szerint.

Köszi!

(#3998) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

sziasztok
mennyire nehéz manapság állást találni londonban?

bármilyet

(#3999) MegalodonS válasza MaSzKa (#3998) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szia!

Nagyon oszetett a kerdesed, nem lehetne leszukiteni? ;)

(#4000) __Psion__ válasza MaSzKa (#3998) üzenetére


__Psion__
tag

Most elég sok parkba keresnek majd kertészt, "karbantartó", stb. Az idegenforgalom is talán beindul a január-februári pangás után. Szóval valami agency-s munkát biztosan lehet találni.

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.