Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) Micsurin válasza ollie (#36349) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Erről van infód? Box topikban még nem láttam kirakva.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36352) Plebi válasza ollie (#36349) üzenetére


Plebi
senior tag

Ezt úgy érted, hogy ha van meglévő ultimated és arra akkor oks, de én nemrég vettem 2 év live goldot arra 1 havi ultimate-t és lett 2 év GPU-m, úgy, hogy nem volt meglévő ultimate-m.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#36353) Wesder válasza ollie (#36349) üzenetére


Wesder
félisten

Csak akkor ha van Ultimate, ha nincs, akkor Goldot kapsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36354) Dendytv


Dendytv
senior tag

Eve Echoes -hoz lesz topik ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36355) ollie válasza Micsurin (#36351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Saját tapasztalat. Vettem 1 éves Live Gold kulcsot kb 1-2 hónapja, és beváltásnál kiírta az MS oldala, hogy 3 hónap Games Pass Ultimate-et kapok helyette. Biztos, hogy Live Gold kulcs volt, mert azt is kiírta, csak éppen nem azt adja már érte.
A 3 hónapos Xbox Game Pass Xbox kulcsot meg 2 hónapos Ultimate-re konvertálta, szóval valszeg minden kulcsot átvált Ultimate-ra, valamilyen konverzió alapján.

***

(#36356) ollie válasza Wesder (#36353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt Ultimate. Xbox Game Pass volt, de nem az Ultimate változat. És ez után (ezt nem váltottam be, hanem visszakértem a pénzt érte) egy 3 hónapos Xbox Game Pass-t 2 hónapos Ultimate-ként váltott be, de mint írtam, nem volt Ultimate-em.

[ Szerkesztve ]

***

(#36357) Micsurin válasza ollie (#36355) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Itt valami mellé ment akkor, olvass bele az xbox topikba és megérted. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36358) ollie válasza Micsurin (#36357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet.

***

(#36359) Kasya válasza akooos (#36340) üzenetére


Kasya
nagyúr

A MOGA tesztet megköszönném, mert nekem is az van.


Rigormortiis
Köszi! Akkor jövő héten kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#36360) Rigormortiis válasza Kasya (#36359) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az Euronicsban azt hiszem 16 ezerért adják a Xone kontrollert. Mostanában nem lesz ennél olcsóbb.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36361) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Tudtok olyan controllert, amihez alapból jár olyan rögzítő, ami akár 90mm széles telefonhoz is használható?

Egyéb kérdés:
Játszik itt valaki a Pascal's Wager című remekművel?
Ha igen van, aki végigjátszotta már?
Azért gamepad nélkül elég brutál kihívás. :) Én elakadtam a 3. Bossnál már egy ideje, a fokozatot pedig eszem ágában sincsen casualra tenni.

(#36362) Joccc07 válasza Trk.Adam87 (#36361) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudok. Még korábban küldtem is pm.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36363) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akit érdekel: megjelent a Civilization VI androidra.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36364) Rigormortiis válasza D1L1ZS (#36350) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, el is fogyott, sajnos.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36365) Amur válasza Rigormortiis (#36363) üzenetére


Amur
addikt

Néztem, azt írja egyik eszközömmel sem kompatibilis. (xiaomi redmi5 plus és egy lenovo tabi, ez utóbbit még értem is mert régebbi darab. de a redmi 5 pluson minden elindul kivéve aminek 4 giga ram kell minimum(pont a váltás előtt vettem és nekem még csak 3 giga van benne, két hónappal később már 4 gigával adták, és még olcsóbban is..)

Ahogy nézem a kompatibilis készülékek listáját: LG, Samsung, Oneplus..
gondolom a xiaomi a saját android rendszere miatt esik ki, de érthetetlen a kiadók ilyen hozzáállása, elvégre az alap egyezik, és még stabilabb is mint a samsung és LG alatt futó adott android verziók.. na mindegy ez már egy másik topic témája nem offolok!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36366) Narxis válasza Amur (#36365) üzenetére


Narxis
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 5-mel amin most épp egy android 10-es alapú tweakelt MIUI 12 van komptaibilis, szintén kompatibilis a Redmi Note 4-emel amin AOSP android 9 van. Nem kompatibilis viszont a Lenovo Yoga Tab 3-mal amiben ugyanolyan SOC van mint a Redmi Note 4-ban, az ok, hogy gyári rendszer van a tabletemen ami android 7-es.

Valahol olvastam, hogy minimum android 9 kell ennek a játéknak, csak ezért nem fogok felrakni Lineage OS-t a tabletra, telefonon meg el nem tudom képzelni, hogy kényelmes ezt játszani. Ha valami gamer telom lenne akkor se játszanék ilyenekkel, ez PC-re való, sajnos én maradi vagyok ilyen szempontból. :(

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#36367) r0by válasza Amur (#36365) üzenetére


r0by
addikt

Hol lehet megnézni a kompatibilitási listát? Samu A71-re sem telepíthető..

(#36368) Narxis válasza r0by (#36367) üzenetére


Narxis
nagyúr

Itt van egy lista: [link]

Thanos was right.

(#36369) Micsurin válasza Narxis (#36366) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azért ez erős. :DDD

Even if you have a supported device, Civ VI doesn't run very well. On my Galaxy S20, one of the fastest Android phones available right now, I almost never saw the game hit 30FPS. Civilization runs at 720p by default, but you can change that from the settings menu. Performance will also likely go down a bit during extended sessions as your phone's SoC struggles to keep cool, unless you have a gaming phone with active cooling (like the Asus ROG Phone 2 and its attachable fan).

Eközben közel gépes EVE élményt meg elhoztak nem is gyenge minőségben mobilra...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36370) Sinu válasza Narxis (#36366) üzenetére


Sinu
senior tag

Honor 20 sem kompatibilis, gondolom idővel bővül a támogatott készülékek listája

No Future

(#36371) Rigormortiis válasza Micsurin (#36369) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem tudom...nekem s10e-n teljesen jól fut.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36372) jonnyjoker01 válasza Dendytv (#36354) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én szívesen nyitok majd egyet ha van rá igény, meg megosztom a saját tapasztalataimat + fordítgatom amit a corp amiben bent vagyok kirak új játékosoknak discordon.

Üdv. Johnny

(#36373) Micsurin válasza jonnyjoker01 (#36372) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem nem leszünk annyian aktívak innen. :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36374) ollie válasza Micsurin (#36369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De a PC-s Eve Online egy kávéfőzőn is elfut, olyan kicsi a gépigénye. És persze nem csoda, mert csak pár űrhajót kell megjeleníteni 3D-ben. A Civ6 meg PC-n is csúcsgépet igényelt a megjelenésekor.

***

(#36375) icemad válasza Trk.Adam87 (#36361) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

90mm? :Y Az már simán tablet... Milyen telefon az?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36376) Trk.Adam87 válasza icemad (#36375) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Pontosabban 87mm, de jobb ha annál picivel többre is képes a tartó.
Xiaomi Mi Max 3
Mivel már megszoktam, így nem váltanék vékonyabb készülékre, képarányból sem látom értelmét a 18:9-nél hosszabbnak.

[ Szerkesztve ]

(#36377) Micsurin válasza ollie (#36374) üzenetére


Micsurin
nagyúr

720P-ben mediumon nevetve futott 30FPS-sel a laptopomon mióta rendbe tették a High is megvan.

Civ6 esetében teljesen indokolatlan a gépigény és eszközigény.

De jó, vegyük az ARK-ot. Még az is értelmezhetően fut mobilon és sokkal gyengébb mobilokon is mint az említett Civ6 listáján szereplők. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36378) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#36335) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ma délután be is fejeztem! Egy két kisebb lagot leszámítva folyamatos volt.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#36379) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Slaps And Beans van olyan jó mobilon mint konzolon? Ott nagyon tetszett ennyit megérne nekem mobilra is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36380) Narxis válasza Micsurin (#36379) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem tetszett bár én nem tudom milyen konzolon, PC-s és mobilos változat van meg.

Thanos was right.

(#36381) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Kiválóan működik az Xcloud S10E-vel és Telenoros mobilnettel.

Egy Gears 4-5 nagyon durván néz ki a kicsi tűéles amoled kijelzőn. Nem állítom, hogy egyáltalán nincs semmi lag vagy csúszás, de egy single player játéknál ez még a tolerálható szinten belül van.

És működik a Live átváltás. Vettem egy éves Live előfizetést, erre ráaktiváltam a kontrollerhez kapott 14 napos GPU-t és lett több, mint egy év GPU-m.

Ez egy nagyon jó szolgáltatása az MS-nek, ami nálunk is hivatalosan elérhető, ráadásul szeptember 15-től bővülni is fog, úgyhogy én mindenkit csak bátorítani tudok, hogy próbálja ki.

Már csak egy kontroller-telefon dokkolót kéne találnom. Amit linkeltetek boltot, ott már nincs készleten. Egyéb ötlet? :))

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36382) Micsurin válasza Narxis (#36380) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm :R

Akkor megveszem, konzol pc közt nincs difi ezek szerint mobilban sincs. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36383) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Addig tartott a lelkesedésem a Civilization VI-al, amíg 60 kör után megláttam, hogy több, mint 9000 forintot kérnek érte.

Helyette megvettem a Mudrunnert. Nagyon élem :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36384) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#36381) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én GeforceNow párti vagyok (pénz hiányában :DDD ) és többet játszok mostanában no mans sky-al telefonon mint tv-n vagy monitoron. Az amoled kijelzőn gyönyörűek a színek és a kontraszt sokkal jobb mint az utóbbi kettőn, ami egy űr játékban elég erős :)

Oled tv vagy monitor meg olyan árban van hogy azt egy jó darabig nem tudom magamnak beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#36385) cikasz válasza jonnyjoker01 (#36320) üzenetére


cikasz
őstag

Van esetleg olyan corp ami Magyarokból áll?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#36386) CactuS válasza jonnyjoker01 (#36384) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GeforceNownak van AMD megfelelője? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36387) Saccco válasza CactuS (#36386) üzenetére


Saccco
nagyúr

RadeonNow

;] ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36389) Amur válasza SzabóTamàs90 (#36388) üzenetére


Amur
addikt

Vagy Radeologia esetleg Radológia
(sugárzásos anyagok alkalmazása ugye..) na jó ez gyenge volt..teszem is off-ba..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36390) Šolaire válasza Amur (#36389) üzenetére


Šolaire
veterán

What?
Hirtelen ez jutott eszembe. :DDD [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#36391) Kasya válasza Amur (#36389) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hát, nem lenne idegen tőlük a dolog :DDD [link]

(#36392) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akciós a Dead Cells. Remekül játszható mobilon, kontrollerrel pedig hibátlan.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36393) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Akit esetleg érdekel: megjelent a Baseball superstars2020, és a Tom Clancy's Elite Squad. Előbbivel egész jól elpötyögtem egy fél napot, bár még mindig nem értem a rendszerét. :D Utóbbival csak 1-2 kört mentem, sokat nem tudok róla még mondani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36394) Joccc07 válasza CactuS (#36393) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha lesz PH klán akkor én csatlakoznék. Vagy csináljak 1et?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36395) Micsurin válasza CactuS (#36393) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Miért van szükség ennyi körökre osztott rpgnek csúfolt pénz nyeldére? Rosszabb mint a battleroyal. Komolyan. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36396) MikeWazowski válasza CactuS (#36393) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az a Tom clancy egy igazi hulladék.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#36397) Joccc07 válasza MikeWazowski (#36396) üzenetére


Joccc07
addikt

Miért mondod ezt? Beta teszter voltál?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36398) MikeWazowski válasza Joccc07 (#36397) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nyomtam egy órát. De inkább ne tettem volna... az első 10 perc alatt tudtam a sorsát.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#36399) Joccc07 válasza MikeWazowski (#36398) üzenetére


Joccc07
addikt

Értem. Akkor gondolom swgoh- al sem játszottál túl sokat. Ha játszottál egyáltalán.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36400) MikeWazowski válasza Joccc07 (#36399) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Játszottam nem is keveset... Hova akarsz kijukadni? Ha neked ennyire a szíved játéka nyomjad, engem nem kell győzködni...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.