Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35501) Bozek válasza icemad (#35496) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ez hogy jön ide? Írtam, hogy 6,1"-on, 21:9-en kicsik a betűk szerintem. Ha csinálok screenshotot, akkor viszont az 2560x1080-as lesz, ami akár lehet egy 10"-os eszköz kijelzője is. Abból soha nem fog kiderülni, hogy mekkora a kijelző és mekkorák azon a betűk.

Vagy arra gondolsz, hogy csináljak screenshotot minden menüről és nézegessem mindig azt, hogy mi is van kiírva? :D

(#35502) icemad válasza Bozek (#35501) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy 2560x1080-as képet 86 inches 4k monitoron is letudsz kicsinyíteni annyira, mintha 6.1-en néznéd. Akkor a készítő is ugyanazt fogja látni, amit te. Nem értem mi a problémád.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35503) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó napot!

Castlevania: Symphony of the Night, tegnap jelent meg. 1090ft, én ma veszem meg, de nem most fogok vele játszani. [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35504) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Gondoltam pár év után visszateszem a Real Racing 3at. Én naívan azt gondoltam, hogy ennyi idő elteltével biztos újítottak a grafikán, és olyan emlékeket őriztem magamban, hogy ez a játék nagyon pofásan néz ki.

Egek. De ronda egy valami ez mai szemmel nézve...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35505) Amur


Amur
addikt

Warriors of Waterdeep
play áruház link: [link]
Adott egy egész tapasztalt studió(Ludia), adott egy Dungeons and Dragons hivatalos licenc, és adott egy már sokak által átemelt Clash Royal pvp háttér. Ebből mi jöhet ki?
Én erősen féltem hogy semmi jó, de pozitívan kellett csalódnom. A játék pofás, az RPG elemek jók, van story vonal is benne, nem csak pvp, illetve különböző eventek.
Az arénák között egyenlőre elég nagy különbség van. Az egyesben pillanatok alatt leverek mindenkit, de ahogy feljutok a kettesbe engem vernek le rögtön. A Matchmaking valószínűleg a még kevés azonos időben játszó játékos miatt nem az igazi. Remélem felkapják. a ingame vásárolható cuccok igen borsosak magyar szemmel, de úgy látom hogy kicsit lassabban de lehet haladni. A hőseid maximum négyen lehetnek a csapatodban, xp-t kapnak mind a story(explorer) mind a battle és a challenge módban is. Valamint a cuccaik fejlesztéséért is.(nem meglepő hogy common,rare,epic, legendary besorolással találkozunk itt is) , nem klánok hanem Guild-ok vannak. Én a magukat első magyar Guild-nek nevező Hungarian Hunters-ben vagyok.Amint lesz PH klán megyek oda persze! Végszóként nálam ajánlott játék!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35506) ollie válasza Amur (#35505) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már játszottam vele, sajnos pay2win az egész. Maga a játék mechanika nagyon jó, de nem sokra jutsz majd fizetés nélkül.

***

(#35507) Amur válasza ollie (#35506) üzenetére


Amur
addikt

Ha maga a játék jó, akkor tudok kitartó lenni. Clash Royal-t 3 évig toltam(és még akkor sem volt minden maxon), amíg nem idegesítő a hátrány a f2p státuszom miatt, ezt is fogom.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35508) batai15


batai15
félisten

Pár napja írtam a knighthood játékot hogy próbálta e valaki. Azt mondom nem rossz kis játék .

(#35509) Rigormortiis válasza batai15 (#35508) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ránézésre Mighty Quest koppintás. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35510) batai15 válasza Rigormortiis (#35509) üzenetére


batai15
félisten

Nem . Grafikai stílus hasonló,ezz leszámítva ez körökre osztott játék, méghozzá csapat alapú . Teljes egészében más mechanika, jóval kidolgozottabb komplexebb a játék
.

(#35511) Joccc07 válasza ollie (#35506) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért az SWGoH-nál nem lehet rosszabb. Vagy tévedek?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35512) Rigormortiis válasza batai15 (#35510) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, akkor adokneki egy esélyt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35513) batai15 válasza Rigormortiis (#35512) üzenetére


batai15
félisten

Sorry kissé be tequiláztam most látom hogy kissé értetlenül irtam. :C

(#35514) #33253120 válasza batai15 (#35513) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tartsd meg ezt a jó szokásod, hogy Tequila után is értelmessebben írsz, mint a fórum jó része józanon. :)

(#35515) Aba86


Aba86
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani normális árú bluetooth gamepad-ot, ami jól működik androiddal? (Xiaomi redmi note 5) Geforce Now-hoz használnám, eddig az xbox one kontrollert láttam több helyen, hogy elvileg jó, azzal van valakinek tapasztalata?

Köszi szépen előre is!

(#35516) Ferenczi Áko válasza Aba86 (#35515) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, jól látod, X-box kontroller az ajánlott, a játékok nagy részével barátságban áll. Én 10.000 ft-ért vettem, most várom hozzá az Aliexpressről a tartót. Egyébként a Youtube-on van egy pár videó, ahogy Geforce Now-hoz kontrollert használnak.. [link] ;)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35517) Kasya válasza ollie (#35506) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Jol indult, de vegul a P2W fal miatt toroltem :(

(#35518) Amur válasza Kasya (#35517) üzenetére


Amur
addikt

Hol érted el kb. a falat? Level 5 vagyok, a hőseim is kb. ott vannak. Arénában nem haladok, de a singleplayer és a questek még simák. Aréna amúgy is repetitív, ugyanolyan csapatok jönnek, amíg nem lesz valami balance-olás. Mindenki a törpe harcossal tankol, a bárd csajjal(csaj? nem tuti csak a neve miatt) meg halbreddel nyomul, melette a 4. váltakozik.
Az uncsi, de a többi része miatt még fenn marad egy ideig.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35519) vidaila válasza Ferenczi Áko (#35516) üzenetére


vidaila
aktív tag

Steam controllerhez létezik telefon tartó?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#35520) #33253120 válasza moonshades (#35483) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tetszik.
Lehete bele kérni kontroller támogatást?

(#35521) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Androidra most mik a legjobb Battle Royale játékok, melyek élvezetéhez nem kell vérprofinak lenni? Lehetőleg olyat írjatok, amivel ti is elszórakoztatok és kevés benne a csaló.
Főként Sci-fisebb és Fantasyebb környezetben játszódóak érdekelnek, a PUBG féle realisztikusabbnak látszani akaró világ kicsit sem jön be. (Fortnite-ot nem támogatja a telefonom, de egyébként az sem tetszik)

(#35522) icemad válasza Trk.Adam87 (#35521) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem battle Royale, inkább csapat alapú fps a Guns of Boom. Sajnos itt is elég hamar iap fal van, de pár óráig jópofa. A Pubg és a Fortnite kb lefedi a battle Royale típust, mást nem nagyon találsz ilyen minőségben és ilyen játékos bázissal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35523) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ezt valaki próbálta? Elég jó étékelései vannak...
[link]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35524) Joccc07 válasza MikeWazowski (#35523) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen én próbáltam. Röviden annyi a játék, hogy mész 5-10 lépést majd történet videó, majd megint 5-10 lépés után egy kis lövöldözés/kardozás majd megint videó. Ezt játszottam kb 2 órán keresztül aztán meguntam. Töröltem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35525) kicsako válasza kicsako (#35481) üzenetére


kicsako
őstag

1 hét játék után azt kell mondanom, hogy kellemeset csalódtam a játékban. Teljesen F2P friendly (najó, ezeröccázat ráköltöttem az ajándék garantált SSR ticketért ;]). Sztorit végigtoltam, marad a gearelődés és a karakterek fejlesztése a további patchekig, na meg persze a PVP.

PVP-ben 25ből 25win :Y :Y . A PVP itt realtime megy, nem úgy mint a legtöbb gatcha játékban, hogy botok küzdenek random, így eléggé élvezetes és változatos tud lenni.

2player Coop: Vannak matricák a kommunikációhoz, tökéletesen működik, nem volt még hogy retard csapattársat kaptam volna :DDD persze egyelőre csak a CC-zhető boss ellen toltam, ami kicsit egyszerűbb.

Jelenlegi csapatom 1 hét után, csak hogy lássátok mennyire f2p friendly:

[ Szerkesztve ]

(#35526) MikeWazowski válasza kicsako (#35525) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az a pvp biztos, hogy csak botok ellen volt :DDD ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35527) MikeWazowski válasza Joccc07 (#35524) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor hagyom, köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35528) batai15 válasza kicsako (#35525) üzenetére


batai15
félisten

Én is kipróbáltam. Valóban kellően f2p barát játék.
Ingyenes játék létére sok aaa mobilos címet vér komplexitásban és grafikában is. És rettentő anime hű.
Karaktereknek lehet ruházatot ,hajat fegyver kinézetet is változtatni.
Mivel kissé komplex később fogok neki ugrani ,most még leköt a knighthood cod és db legends.

(#35529) Kasya válasza Amur (#35518) üzenetére


Kasya
nagyúr

Du felteszem ujra es megnezem. Azt tudom, hogy kb. 4 hetet nyuztam, mert egy havi dijat befizettem.

(#35530) Narxis


Narxis
nagyúr

Visszakerült a Star Wars pinball, ugyanaz a verzió de indításnál megjelent egy üzenet, hogy Swarm szerverekről Google play game services-re váltanak. Lehet ezért került le. :F

Thanos was right.

(#35531) jonnyjoker01 válasza kicsako (#35525) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az ilyen játékok általában megjelenéskor mindig finoman tolják a mikrotranzakciókat, hogy beszippantsanak egy hardcore játékosbázist. Én azért nyitva tartanám a szemem a jövőben, nagyon sok ilyennel találkoztam amikor még F2P gachákkal játszottam.:(

Üdv. Johnny

(#35532) Rigormortiis válasza kicsako (#35525) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is nyomom, de itt még nem tartok. A Dragon Questbe beleszaradt 50 óra, de fele ennyi is bőven vége volt már, le is mondtam az előfizetést.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35533) Rigormortiis válasza batai15 (#35528) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kérdezni is akartam, hogy a Knighthood kitart még nálad? Én is elkezdtem, nagyon tetszik, de vannak mások is, amik pörögnek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35534) batai15 válasza Rigormortiis (#35533) üzenetére


batai15
félisten

Jaja még kitart . szerintem tök jó kis p2w barát játék, ötletes jó grafikával. Viszont alapvetően még mindig mobilos grindelős játék . Viszont tetszik hogy elég sokszor jutalmaz a játék ,nem erőltetet rád semmit . Grafikai szép, tetszik a guild megoldás , valamint pl ha bizonyos fegyvereket vagy armort rankuppolsz akkor vizuálisan is változnak .
Én azt veszem észre mintha mondom mintha a mobilos játékok minősége emelkedő félben lenne. Kop kop..

[ Szerkesztve ]

(#35535) Amur válasza batai15 (#35528) üzenetére


Amur
addikt

Lehet visszateszem a Knighthood-ot ha ennyire dicséred. Én elég hamar leszedtem.
A csaták elég gagyik voltak. A körökre osztott nálam nem ilyen. Lehet nem volt ideje a játéknak megmutatni a komplexitását.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35536) batai15 válasza Amur (#35535) üzenetére


batai15
félisten

No ne várjuk pc rpg szintű komplexitást. Viszont a játék nem igényel napi több óra játékot mint egy diablo . Alapvetően mint írtam ez mobilos játék, és ehez passzolo játék menettel rendelkezik. Én körökre osztott hack and slash játéknak sorolnám be, abból is a single player jellegű .
Például ha jó ritmusban támadsz chain bónusz jön ezáltal nagyobb sebzés.
A hősök (akik melletted vannak ) nem rosszak ,de lehetnének jóval színesebbek képességileg , bár van pár ötletes közöttük . Szerintem nem rosszak játék,de valószínűleg mint minden hasonló másik egy idő után monoton lesz. Viszont jönnek eventek, meg készítők szerint nagyobb contentek is.
Class elvileg nem lesz mert a történet szerint mi ilyen speciális harcosok vagyunk, szóval mágus klassz stb nem lesz .
Nekem üde folt majd 2 év dragon ball legends után ,a cod mellé.

[ Szerkesztve ]

(#35537) fabokf válasza Trk.Adam87 (#35521) üzenetére


fabokf
tag

Amikkel én elvoltam a PUBG törlése után, az a Cyber Hunter, illetve egy darabig a Super Mecha Champions...előbbit leváltotta a CoD Mobile (de mivel arra kezdek mostanság ráunni, lehet vissza fog kerülni...a PUBG-hez képest könnyebben kezelhető volt az egész rendszere), utóbbi meg nagyon jópofa lenne (normál fegyveres harc vegyítve az óriásrobotos adok-kapokkal, amihez van vagy 10 különféle mech :) ) de iszonyatosan lagos, mert csak ázsiai és amerikai szervere van, holott elérhető gond nélkül a hazai áruházból is...sajna ott nem egyszer buktam a győzelmet azon, h én lőttem először de én is haltam meg előbb, mert nem nekem kedvezett a ping :D

(#35538) Trk.Adam87 válasza fabokf (#35537) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Köszi, a Cyber Hunter csapatban kimondottan élvezetes, a másikat nem próbáltam.

(#35539) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Valami olyan játékot keresek, ami lehetőleg fizetős és valamilyen módon lehet benne összegyűjthető elemeket keresni/kapni és a játékban minden lelhető dolgot feloldani elég játékidővel. Ingyenes nem nagyon érdekel, mert általában mindig vannak olyan tartalmak benne, ami csak fizetéssel elérhető, én most egy olyan játékot keresek, amit 100%-ra ki lehet játszani max 3 ezer forintnyi egyszeri fizetéssel és a lényeg az a gyűjthető dolgokon van (tehát nem pl. egy puzzle játék aminek van mittomén 400 pályája és végigvihető, hanem valami olyan játék amibe vannak gyűjthető dolgok).

Na elég sokszor ismételtem magamat, de remélem valamennyire tiszta, hogy mire gondolok :D

Üdv. Johnny

(#35540) Rigormortiis válasza jonnyjoker01 (#35539) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hát... Az Asphalt 9ben lehet kocsikat gyűjtögetni. :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35541) Saccco válasza jonnyjoker01 (#35539) üzenetére


Saccco
nagyúr

Stardew Valley? :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35542) Trk.Adam87 válasza jonnyjoker01 (#35539) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Undead Horde (Ha szeretsz gonoszkodni):
[link]

Annyira nem gyűjtögetős, pontosítva: élőhalott sereget azt kell gyűjteni benne, egyébként amolyan Diablosabb élményt adó Overlord koppintás, nekem nagyon bejött.
Ha tudtok hasonlót telefonra jöhetnek az ajánlások.

(#35543) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#35540) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pont azzal játszottam a napokban és emiatt jött meg a kimaxolós - gyűjtögetős kedvem, viszont az A9-ben csak több száz ezer forint költéssel lehet megszerezni minden kocsit és felfejleszteni őket maxra :U Free to play játékokat amúgy is kerülöm már egy pár hónapja a CODM kivételével.

@Saccco: nem hiszem el, hogy felejthettem el a stardew valleyt. Megjelenéskor megvettem, romot cseréltem és azóta nem került vissza. :W Köszi az emlékeztetést, egy jóóódarabig el leszek vele :R

@Trk.Adam87: ez nagyon jól néz ki, felraktam kívánságlistára, köszi az ajánlást! És igen szeretek gonoszkodni ;]

Üdv. Johnny

(#35544) MikeWazowski válasza Trk.Adam87 (#35542) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hogy lehet gonoszkodni? Ez olyan game mint PC-n a Black & White volt?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35545) Trk.Adam87 válasza MikeWazowski (#35544) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A gonosz szerepét játszod, egy élőhalott idéző necromancer vagy emberek ellen, szóval nem lehetőség a gonoszkodás, hanem ez a szereped a játékon belül.
Írtam, hogy a PC-s Overlord-hoz hasonlít, csak Diablosabb nézetből.

(#35546) MikeWazowski válasza Trk.Adam87 (#35545) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35547) Kasya


Kasya
nagyúr

Aki szereti a fekete-feher, logikai jatekot, ajanlom figyelmebe a Path of Mnemosyne-t. Nagyon magaba tud szippantani, hasonlo a Limbo-hoz.

(#35548) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Mighty Questben mit lehet kezdeni a folyamatosan felbukkanó hirdetésekkel? El fognak tűnni, ha bármit is veszek a játékban pénzért?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35549) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Megjelent a Riot kártyajátéka :

Runaterra. Nem playen keresztül. Én a TAP nevű másik app storet használom. Játék gond nélkül megy, nagyon szép. Kártyajáték, szóval nem P2w. Látványos rengeteg animacioval. Gyengébb telokon is elfut. Jól van optimalizálva.

(#35550) Kasya válasza Jumbozorz (#35549) üzenetére


Kasya
nagyúr

Neked nem kell hozzá VPN?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.