Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) Amur válasza sharp4 (#35948) üzenetére


Amur
addikt

Nálam ha néha előfordul, akkor kilövöm a játékot, és újraindítás után jó.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35952) sharp4 válasza Kasya (#35950) üzenetére


sharp4
őstag

Csak simán a hirdetések blokkolása volt kilőve, de ha bekapcsolom, akkor a többi lehetőség bevan kapcsolva, ezeket kikapcsoltam, plusz a hirdetések újból kilőttem és így most már jó. Kíváncsi vagyok, hogy meddig, mert korábban is jó lett már egyszer, majd újból elkezdte blokkolni.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#35953) sharp4 válasza sharp4 (#35952) üzenetére


sharp4
őstag

És már megint nem jó :W

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#35954) WhiteWalker válasza sharp4 (#35952) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem jobban jársz ha mindent kikapcsoltsz a játékkal kapcsolatban az ADGuardban.
Én így tettem az Archeroval és mennek a reklámok benne.

(#35955) sharp4 válasza WhiteWalker (#35954) üzenetére


sharp4
őstag

Ezt tettem, és hol jó, hol nem. Most pl nem, kezdem unni. Androidon belül más nem zavar hát be?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#35956) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy kis hack&slash: Vengeance RPG [link]
Nem drága, megveszem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35957) Rigormortiis válasza janeszgol (#35956) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Majd írjál róla légyszíves :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35958) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

megjelent egy autós játék és még nem volt említve:

Kart Rider a Nexon-tól. Jelenleg még áltatom magam, hogy nem P2W. Persze van egy két játékos, aki már most 500 millió dollárt elköltött rá és csili-vili, gyors autója van, de "skill"-ből tudok végezni a TOP3-ban (még). Van a játékban, amikor driftelni kell, van olyan játékmód, amikor fegyvereket lehet felvenni. Grafika, rajzfilmes, de nagyon szép max grafikán. Rengeteg event van, össze-vissza dobálja a játék a jutalmakat(legalábbis az elején)...a szokásos modell. Ha valakinek lenne kedve és mondjuk 10-en összegyűlnénk, lehetne Prohardveres klán-t alapítani(rengeteg bónusz van, ha csapatban versenyzünk)

Ajánlom.

(#35959) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami olyasmit, mint a Westland Survival?

A fenti remeket egyébként csak ajánlani tudom. Yoy szerűen irányítható, felülnézetes, complex kis játék. Vadnyugati feeling.

IT Phone :) Gábor

(#35960) altecsóka


altecsóka
tag

Lassan nyóc éve van robotos telefonom,a fő ok hogy ilyet használok : a játék (+ némi net,zene)
Már a jávás butafonok is ezért vonzottak.
Abból a korból való a nagy kedvenc a Stack attack.
Van ilyesmi eredendően droidra?
Amit találtam az mind gáz az eredetihez képest.
Most egy emulátorral használom Super verziót.
Mivel nem egy igazán bonyolult valami,viszont nagyon rá lehet kattanni,csinálhatnának
egy jóféle klónt.

DIN 14 040

(#35961) Rigormortiis válasza altecsóka (#35960) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha a játék a fő ok, akkor miért nem iphone-t használsz?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35962) Narxis válasza Rigormortiis (#35961) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#35963) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Xbox one kontroller jó lenne a telefonomhoz?
Huawei P30.

(#35964) #40047616 válasza Rigormortiis (#35961) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nekem is pont ez jutott eszembe.

(#35965) #33253120 válasza Rigormortiis (#35961) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ott hogy működik a játék környezet kialakítása?

(#35966) altecsóka válasza Rigormortiis (#35961) üzenetére


altecsóka
tag

Az ájfon szép is , jó is ....meg drága is :)
A legdrágább telóm nem került többe egy ájfon negyedénél.
Azok a gémek amikkel játszok nem igénylik komoly teljesitményt.

DIN 14 040

(#35967) Kasya válasza altecsóka (#35960) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez a regi Siemens A50 Stack Attack, ahol dobozokat kellett tologatni?
Ez esetleg nem ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

(#35968) altecsóka válasza Kasya (#35967) üzenetére


altecsóka
tag

Igen ,ez az első verzió.
Azután lett Super,Advanced,3D.Mind nagyon jó (tudom kinek a pap,kinek a sekrestyésné :) )
Az ennek megfelelő " korszerű" gamét keresem....csak nem lelem :)

DIN 14 040

(#35969) Kasya válasza altecsóka (#35968) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van erről valami kép vagy videó? Én a sima Siemens A50-nel újabb verziót nem láttam. S55-re is a sima volt. Utána már nem volt Siemensem.

(#35970) Bozek válasza Kasya (#35969) üzenetére


Bozek
nagyúr

Volt színes is.

(#35971) lnk válasza castiels (#35963) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Én vettem egyet a honor play telómhoz. Eddig csak a cod mobilet játszottam vele mert az támogatja a többi játékot nem tudom. Azzal tökéletesen működött nekem. Bt controller.

[ Szerkesztve ]

(#35972) sharp4


sharp4
őstag

Idle Mafia: olyan szinten belassult a játékmenet, hogy már kéri az IAP-t. Egyelőre nem költenek még rá. Jelenleg nincs olyan capo-m, amit fejleszteni tudnék, mert mind maxon van. Így az új streetnel nem tudom már az új épületeket megeszerezni, mert nem tudom legyőzni az ellenségeket. Fejleszteni nem tudok, marad az IAP vagy töröljem a játékot?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#35973) Amur válasza sharp4 (#35972) üzenetére


Amur
addikt

Nyomd az eventeken, onnan elég sok cucc összejöhet, én is mikor elakadok pihentetem a hétvégi eventig, aztán az abból kapott cucc mindig segít kicsit.
A capo-id ha maxon vannak akkor farmold a börtönt, onnan tudsz capo shardot venni a saját shopjában, nekem heti 1 legendary capo-ra való összejön, valamint kulcsokat is kapsz onnan,plusz használd az exchange funkciót. ha már minden capod maxon van akkor rare és epic lapok már úgy sem kellenek, azokat konvertáld át legendary-vá. Én így tudtam pár három csillagosat összehozni(eventek, börtön farm és exchange)
Ha IAP mellett is döntesz, akkor semmilyen felesleges cuccot ne vegyél, csak egy havi előfizetést 1700-ért. full reklámmentes leszel ezidő alatt,plusz napi 50 gem-et kapsz. a reklámért kapott gyorsítás börtönös bónuszokat pedig instant kattintással megkapod.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35974) Kasya válasza sharp4 (#35972) üzenetére


Kasya
nagyúr

24es szinten én is falba ütköztem. Egy megoldást latok, ha emulátoron macroval farmolok.
Egy időre most letettem.
Az event hosszabb távon megoldás lehet, de hétvégén most nincsannyi idom.

(#35975) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Srácok, nekem bejön ez a Forza játék.. Semmivel sem rosszabb szerintem mint a CSR Racing 2.. Hasonló játékélmény..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35976) fabokf


fabokf
tag

Kipróbáltam ma az ingyen elérhető GRID Autosport "demót", ami valójában multiplayer bétateszt :) az elején vagy 5 felbukkanó ablakban közölte velem, hogy mire szolgál, mit miert csinál, meg hogy a telefonom sajnos még nem biztosan kompatibilis vele, ezért előfordulhatnak grafikai és egyéb bugok...utána előbb engedélyeztettem a Play szolgáltatásait és beléptem, majd közölte, h nemaddiga, és regisztráljak szépen fiókot a készítők honlapján (sikerült elszúrni, a gmail pont hu véggel megadott fiókomba sose jött meg a levél, plusz többé telóról nem engedett ujra regisztrálni😁)... aztán ha még nem lett volna elég, jött vagy 45 perc kínos várakozás...7 lobbyt végigültem, mire az egyikben képes volt a szoba gazdája rábökni a start gombra, ami csak neki él (ja, azt nem is irtam, hogy minden random generált...csak az Endurance mód fix, minden egyes alkalommal véletlenszerűen keres egy szobát, random pályával és autóválasztékkal...volt h csak Shelby Cobra only volt, máskor meg vagy 6 kocsiból engedett válogatni), és ott is úgy lettem második, hogy a 4 főből kettő rajt utan kilépett....nem volt valami nagy sikerélmény :DD plusz, mivel grafikára és gombkiosztásra itt nincs módosítási lehetőség, az én lapátujjaim alatt néha elvesztek a kanyargombok, így aztán a kocsi ment bele a vakvilagba (viszont szépen tört :DD ). Ettől függetlenül a 7 perc alatt stabilan és egész szépen futott...ha a teljes kiadás is ilyen, akkor lehet majd benevezek rá, ha akciós lesz... arra mindenesetre ez is jó, hogy kiderítsem, elindul-e egyáltalan, vagy sem :)

(#35977) Amur


Amur
addikt

Idle Maffia helyzetjelentés.
Az event után(19.lettem) meglett az első 4 csillagos Capo-m.(előtte egy 3 csillagos volt, meg kb. 5 két csillagos, de nem a kétcsillagosokhoz kaptam lapot hogy legyen még 1-2 három csillagos, hanem a hármashoz hogy 4re tudjam húzni. Még nem tudom hogy ez így szerencsésebb-e..)
az eventen sikerült három hetest is pörgetni, tehát onnan is kaptam egy legendary-t.
Nyitottam is a gyémánt széfekből meg az international széfekből is.
Én is rank 24-en vagyok, de innen a 4csillagossal tovább megyek(pont a legutolsó épületbe való), de a következő necces lesz egy erős capo-val..)
Várom a Gang frissitést. A klán-rendszer minden játékban erős fejlődési lehetőséget jelent.
Remélem itt is ad egy kis lendületet a játéknak!
Eventben rájöttem hogy nem random az épületek extra nagy szorzója. Sőt előre eldöntött.
Itt pl. minden épület 2500nál kapta, de csak akkor mikor az volt a feladat hogy azt fejleszd!
Egyik épületemnél korábban elértem, de csak azután adta meg miután az a task következett! Így elég kitaposott hogy merre kell fejleszteni..
Az utolsó épületet általában addig kell húzni(japánban a lotto center). Amíg a harmadik épület extrem szorzóját meg nem tudod szerezni. Utána a harmadik épületre kell pakolni, illetve az ő capo-ját fejleszteni.(az első kettő extrém szorzóval is gyengébb, arra nem kell csak annyit pazarolni hogy felhúzd, és csak akkor amikor már bagatel összegbe kerül az az 50 v 100 szint, mert ha még nagy összeg, akkor azt inkább a fő épületre kell költeni hogy még többet hozzon!
Pörgetéshez: minden pörgetés után ki kell lépni ha tudsz fejleszteni a nyereményből.
Ha pénz akkor az épületet, ha sushi akkor a capot, ha tricks akkor a tricks-eket(lehet éppen duplázza a bevételed..), és utána pörgetni a kövit, mert a bevételedhez méri mindig a nyereményt! a kereket is folyamatosan fejleszteni kell, de itt is igaz a szabály: csak akkor ha az már nem zsebbevágó!
Remélem tudtam olyat mondani ami hasznos volt!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35978) CactuS válasza Amur (#35977) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bazz, jól tolod, én még a 140-es cappel szenvedek, hogy csak 3 2 csillagos legendarym van. :B Igaz, nem sok időm van játszani és kicsit most rákattantam a Hempirere, így a többi játékba csak beloggolok a kötelezőket letudni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35979) #33253120 válasza #33253120 (#35965) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez továbbra is érdekelne.

(#35980) _stick_


_stick_
őstag

Hali! Stardew valley-val játszik valaki?
Olyan gondom lenne, hogy random elszállnak a friss mentéseim, azzal a tünettel, hogy a helyszínen ahol épp elmentettem, bal felső sarokba kiakad a kép. Menü nem látszik, karakterrel mozogni nem tudok. Az előző mentéssel tudom ilyenkor újrakezdeni. Tapasztalt más is ilyet?

(#35981) Amur válasza _stick_ (#35980) üzenetére


Amur
addikt

Egy ideje nem léptem be, de akkor nem csinálta. Most volt update, ha azóta csinálja jelezd a fejlesztőknek.

#Cactus: Hempire kipróbálás nálam is tervben, de most a shop titans és az idle maffia full lefoglalja minden tappolós időmet, sőt a shop titans cross-platform, május eleje óta steam-en is vannak, így esténként ott tolom tovább amit napközben elkezdtem.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35982) Joccc07 válasza _stick_ (#35980) üzenetére


Joccc07
addikt

Mikor került bele ilyen opció? Én megvettem pár hónappal ezelőtt és csak alvással lehet menteni. Ment is a refund.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35983) _stick_ válasza Joccc07 (#35982) üzenetére


_stick_
őstag

Menüben "biztonsági mentés" és ahol vagy onnan folytatod.

(#35984) Joccc07 válasza _stick_ (#35983) üzenetére


Joccc07
addikt

Bazz...... Ez eddig is ott volt?:DDD
Teljesen elkerülte a figyelmemet.:(((
Majd akkor következő akcióba lehet behúzom.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35985) jonnyjoker01 válasza CactuS (#35978) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én most félretettem azt is, kicsit kiégetett 1000 gyémánt összefarmolása taskokból :DDD Nem is tudom miért csináltam, de legalább van gyémántom :D

Üdv. Johnny

(#35986) CactuS válasza jonnyjoker01 (#35985) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én amiatt nekiugrottam az egyik játéknak (x gyémánt, ha elérem a 25. szintet). Anno is ki akartam próbálni a Raid-et, így 2:1-ben megvalósul. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35987) CactuS válasza jonnyjoker01 (#35985) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy Raid alatt nem nagy kaland teljesíteni a feladatot. Beraktam NOX alá egy makróval, és ismételgetem az egyik dungeont, amíg van energiám. Kb. ma meg is lesz a lvl 25 és valami 900 körüli gemet ad azt hiszem.

Kicsiként egyébként mit érdemes tolni? Weeds on Wheels küldetéseket? Vagy mindig a missionöket, amíg lehet? Még csak Bakerym, meg oil factorym van, fűből pedig csak a haze-ig van kifejlesztve.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35988) WhiteWalker válasza CactuS (#35987) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a makrózás hogy müködik?

(#35989) CactuS válasza WhiteWalker (#35988) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nox emulátoron van külön ilyen lehetőség. Elindítom a felvételt, aztán megállítom, amikor végigkattintottam azt, amit akarom, hogy ismételgessen. És utána makró elindít. Pl: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35990) WhiteWalker válasza CactuS (#35989) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R
Ez más játékkal is müködik ami hasonló felépítésű?

[ Szerkesztve ]

(#35991) CactuS válasza WhiteWalker (#35990) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem igen, mindenhol ahol kb. azonos időközönként kell azonos helyre kattintani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35992) WhiteWalker válasza CactuS (#35991) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Teszek egy próbát az egyik játékban ;]

(#35993) jonnyjoker01 válasza CactuS (#35987) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerk: kicsit hosszúra sikeredett, de remélem segít (akár másoknak is) :W:DDD

Attól függ mit szeretnél elérni. Nincs olyan, hogy legjobb fejlődési mód, eléggé szabad a játék és úgy felődhetsz, ahogy akarsz. Akár kitakaríthatod az egész várost mielőtt nekiesnél a fő küldetéseknek:DDD De amúgy én azt ajánlanám, hogy eleinte a fő sztorira fókuszálj és közben csinálj mindenfélét amit tudsz párhuzamosan és ha valamire kifejezetten szükséged van akkor a lenti módon szerezd meg őket. Amit mindenképp ajánlok az az összes alap fűtípus feloldása minél hamarabb, legalulra beszúrtam a recepteket.

Én a hempire cup köré szoktam építeni, felkészülési fázisban Task farmolás gyémántért és epic bud-okért (tökéletes öntözés és strain vagy family specifikus taskok), kupa közben Weeds on Wheels feladatok teljesítése a bónusz ládákért, ami saját budokat ad hogy minél tovább lehessen fejleszteni, feljebb jutni a ranglétrán. Mindeközben csinálom a fő sztori küldetéseket (mert általában idő kell a WoW feladatoknak) és a deliveryket (a különböző karakterek feladatait).

Néhány univerzális "farmolási mód" attól függően, hogy éppen mi kell:

Pénz: Weeds on Wheels és desszertek vagy termékek gyártása és eladása a dispensary-ban, hempire cup magasabb pozíció becélzása. Dispensaryhoz: tapasztalatból az ár csak abban számít, hogy milyen hamar viszik el a termékeid. Ha inventory helyet akarsz felszabadítani, akkor minimális áron adj el felesleges dolgokat, ha pénz kell, akkor maximális áron adj mindent, nekem még nem volt olyan hogy egy napnál több ideig ne vittek el volna valamit.

Építőanyagok: végigmenni a karaktereken, megnézni, hogy adnak e olyat ami neked kell, város karbantartása (padok, kukák, kátyúk), ha sok pénzed van és el vagy keseredve akkor Global Market figyelése (ha rányomsz egy termékre, akkor bejön a játékos teljes dispensary-ja), utóbbit csak akkor ajánlom ha sok ideig egy helyben ragadsz építést illetően.

Gyémánt: taskokra fókuszálás, cél a top 5% (nem nehéz).

XP: fő sztori, delivery-k, karbantartás.

Recept lista:

Afghani + Skunk No 1 = Northern Lights
Northern Lights + Chemdawg = Hindu Kush
Northern Lights + Skunk No 1 = Chemdawg
Hindu Kush + Chemdawg = Sour Diesel
Hindu Kush + Sour Diesel = Haze
Haze + Sour Diesel = G13 Haze
G13 Haze + Chemdawg = Jack Herer

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35994) Amur


Amur
addikt

Nagyon jó lett az új Update iddle maffiaban! Pláne tetszik hogy discordon lehetett javaslatokat tenni, és az egyik javaslatom meg is valósult: a capok kaptak weapon slot it, amelyek fejleszthetőek!
A másik újítás egyfajta mini event. Elsőre pl 20 percet kaptam, azalatt kellett minél több milestone-t elérni. (Simán sikerült az összes idő előtt. Gondolom egyre nehezebbet ad), mintha kicsit gyorsabban is töltené. Optimalizáltak is egyértelműen. Sajnos a gang frissítésre még várni kell, de. Ez is jó! Mondanom sem kell hogy a mini event elsősorban az új dolgokat adja (fegyverek, ruhák, és a fejlesztéshez szükséges material)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35995) Kasya válasza Amur (#35947) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Shop Titans-t elkezdtem, ket kerdesem akadt:
A BluePrintes cuccokat lekraftoljam, vagy sporoljak vele valamire?
Megvettem Allan-t, ami által két uj cuccot is tudnek kraftolni...amihez "fa tusko" kell. Azt viszont nem latom sehol se, hogy hol lehetne szerezni. Nem termeli automatikusan, mint a bort es a femet.
Jo valamire a Prestigfe, amit a shop disziteseert ad?

[ Szerkesztve ]

(#35996) Amur válasza Kasya (#35995) üzenetére


Amur
addikt

Blue printses cuccokkal spórolj, de az első 2-3 dolgot mindegyik kategóriából lekraftolhatod.
a fa tuskó úgy lesz hogy veszel egy tárolót.(design-furniture-wood bin)
A prestige csak játékosok közötti nem hivatalos verseny, semmit nem befolyásol.(gem-et ne költs rá, goldból is csak annyit hogy neked kicsit jobban nézzen ki)
folyamatosan legyenek tele a tárolóid eladó cucokkal, akkor folyamatosan jönnek vevők(üres asztalok,állványok nem vonzák be őket), mindig küld el a hőseid farmolni ,hármasával érdemes. Argon tank, mellé a másik két hőstípusból rakj 1-1et(színekkel jelöli, legyen piros,kék,zöld), így az uncommon alapanyagaidból sem lesz hiány, és a hőseid is fejlődnek.
Ha van nem szürke hanem zöld,kék netalán arany cuccod azt aggasd rájuk(de csak olyat amit nem sajnálsz ha elkopik,eltörik, mert csak gem-ért vagy repair kit-ért tudod javítani, ez utóbbit nem biztos hogy az elején kapsz még ládából)
egy nagyon jó kis shop titans FAQ, én is most találtam:
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35997) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaim játszanak a PixArk nevű játékkal xboxon. Van valami hasonló telefonra? Vagy olyasmi, mint a Minecraft, csak több lehetőséggel? Fontos lenne a multiplayer, hogy egymással tudjanak játszani. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35998) Saccco


Saccco
nagyúr

Valaki elérte a 1.000-es szintet Animá-ban... :Y :DDD :DDD

https://i.redd.it/58db1yiewpz41.jpg

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35999) fabokf válasza Saccco (#35998) üzenetére


fabokf
tag

Durva...én asszem megrekedtem 25-nél 2 hónappal ezelőtt :D pedig nem rossz kis Diabló-utánérzet...ha az Immortal fele ilyen jó lesz, akkor már megéri várni rá :)

(#36000) ollie válasza Saccco (#35998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mekkora durva koppintása a grafika a Diablóénak.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.