Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) Bozek válasza lkksioskdl3 (#35573) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért ott van Play-en, hogy Hirdetéseket tartalmaz... Egy fizetős játék, amiben nem csak IAP van, de reklám is.

Mondjuk ettől függetlenül kipróbálom, mert az AdGuard azért megoldja a problémát.

(#35602) citkar válasza citkar (#35585) üzenetére


citkar
addikt

Kipróbáltam PC-n egy emulátorral, ott mindkettőt szinkronizálta, a google account alapján, szóval úgy tűnik van felhő mentés.

[ Szerkesztve ]

(#35603) kicsako válasza Rigormortiis (#35600) üzenetére


kicsako
őstag

Telefonomat nem szívesen hagyom pörögni éjszak 8-10órán át. Kímélem az akksiját. PC-nek meg nem árt :DDD

Világvége, pánikoló zombinyuggerek, hóme offísz, úgyis a gép előtt ülök otthon mindenféle okokból kifolyólag. Egyszerűbb így.

(#35604) robcsekwow


robcsekwow
tag

Hali. Vannak olyan játékok amik bluetooth-on dualshock 4-el játszhatók?

(#35605) Rigormortiis válasza robcsekwow (#35604) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A CoD Mobile biztos működik vele, én is azzal játszottam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35606) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Mini Metro 409,00 Ft helyett 5 napig 0,00 Ft

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#35607) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan tud az Era of Legends úgy felhőmentést csinálni, hogy nem kér engedélyt a gplayhez való hozzáféréshez? Kíváncsiságból feltettem egy másik telefonra is és gond nélkül behozta a mentett karaktereimet, noha játékon belül nyomát sem találni gplay integrációnak, és nem is kérdezett rá?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35608) MikeWazowski válasza DrBubo77 (#35606) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezer hála! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35609) #33253120 válasza Rigormortiis (#35607) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vagy saját szervert használ, vagy esetleg nem az app, hanem a gyártó kér engedélyt, és azt régebben egy másik alkalmazásnál már megadtad neki.
Jobb ötletem nincs.

(#35610) Amur


Amur
addikt

Temple Run2-ben javították a store bugot végre(hónapok óta lefagyott ha próbáltad megnyitni), és ezzel egyidőben usain bolt is újra elérhető mint karakter.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35611) fery02 válasza Amur (#35610) üzenetére


fery02
addikt

Igen-igen, milyen kár, hogy napokon belül megszerzek benne minden acsit, így fizetni már nem fizetek semmiért sem, utólag sem.

Elég csúnya dolog volt, hogy minimum december óta váratott ez a javítás, most meg mire már jó és vehetnék valamit, már leült a lendület és amúgy is mindjárt végzek ugye vele.

Usain Bolt nálam is működik. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#35612) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Earn to die 3 már sosem lesz elérhető globálisan? Valahol biztos kiadták, csak nem tudom melyik országban, így a vpn sem megoldás...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35613) Kasya válasza icemad (#35612) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ausztralia esetleg?
Az apk megvan, csak nem tudsz belépni ?

(#35614) Xaels


Xaels
félisten

Gwent hivatalos, Witcher kártyajáték Android-ra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35615) WhiteWalker válasza Xaels (#35614) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

2.65 giga :Y

(#35616) Amur válasza WhiteWalker (#35615) üzenetére


Amur
addikt

Ja és szenvedett rendesen a wifi mire lejött..szerverek paffon annyian húzzák. Karantén effekt tolja rendesen ilyenkor. Sokan vannak otthon, jött az értesítés szedik is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35617) Amur válasza Amur (#35616) üzenetére


Amur
addikt

Viszont azt kell mondjam várhattak volna a megjelenéssel..már bejelentkezéskor is(GOG-os account vagy fb account kell hozzá) voltak érdekességek. Szétesett a kép, átváltott fekvőből állóba, de a betűk szélesek maradtak, és nem tudtad elolvasni a végét. A videók és a képek elnyújtva.. Jelenleg nekem játszhatatlan(xiaomi redmi 5 plus)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35618) icemad válasza Kasya (#35613) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Apk sincs meg. Próbáljam valamelyik alternatív áruházból?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35619) WhiteWalker válasza Amur (#35617) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én semmi ilyen hibát nem tapasztaltam ( P20Pro) , wifin a szokásos maximum sebességgel jött lefelé.

Ami bosszantott inkább , a folyamatos játék alatti rezgés effekt. Nem találtam meg hol lehetne kikapcsolni. :U

[ Szerkesztve ]

(#35620) Xaels válasza WhiteWalker (#35619) üzenetére


Xaels
félisten

Az engem is zavar.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35621) Amur válasza WhiteWalker (#35619) üzenetére


Amur
addikt

akkor az én telefonomban lehet a hiba. Speciális képaránnyal rendelkezik.(mondjuk pont a játékok miatt.. 18:9)

#35611 Fery02 : kitalálom: a fuss 10 millió métert az egyik ami még hátravan!
Azzal még én is küzdök, valamint hiányzik még kb. 80ezer a 2 milla lifetime coins-hoz.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35622) fabokf válasza icemad (#35618) üzenetére


fabokf
tag

Apk-t találtam délután...simán beírtam gugliba és az egyik találat egy apkfab nevű oldalra vitt, ahonnét le tudtam szedni... de telepítés után közölte velem, h nem a Play áruházból tettem fel és nem volt hajlandó futni semmilyen módon... megnéztem QuoApp alatt is de csak a második része lelhető fel a listájukban...lövésem sincs, melyik régióba jöhetett ki

(#35623) Xaels válasza WhiteWalker (#35619) üzenetére


Xaels
félisten

Túl kell esni a gyakorló játékokon/ki kell hagyni őket és utána a főmenüben jobb alsó sarokban lesz egy fogaskerék ikon ami a beállításokat nyitja meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35624) Kasya válasza icemad (#35618) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem érdemes lenne.

(#35625) icemad válasza fabokf (#35622) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Keresek valami alternatív megoldást. De eléggé birka hozzáállás ez a készítők részéről... :((( Akárhonnan nézem, nekik sem jó ez...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35626) WhiteWalker válasza Xaels (#35623) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Addig nem jutottam.
Köszi :R

(#35627) Beniii06


Beniii06
őstag

Originally built for Minecraft: Education Edition - Microsoft's version of the game designed for schools - the content makes up a series of educational worlds.

You can visit the International Space Station or burrow into the innards of the human eye, learn about renewable energy, Greek history and marine biology, and more.

Each world features lesson plans, building challenges and puzzles.

Simply visit the Minecraft store in any Bedrock version of the game (so, on Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Windows, plus VR, Android and iOS). All content is free to download until 30th June.

Ezek szerint van pár ingyenes dlc minecrafthoz, most nem tudom leellenőrizni, de hátha jól jön valakinek.
Forrás:[link]

"Got any other secret weapons?"

(#35628) Xaels válasza WhiteWalker (#35626) üzenetére


Xaels
félisten

Engem még 1 valami zavar. Note 10-em van és a b*zi edge kijelző tök zavaró, alig látom miatta a kártyáimat. Arra még nem jöttem rá, hogy tudom megoldani. Este 1 winem már volt paklicsere után, az ajánlott kezdő szörnypaklival mindig megjártam olyanokat húztak ki ellenem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35629) WhiteWalker válasza Xaels (#35628) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mennyire IAP éhes , van benne ?
Mert tegnap még a tutrialt se volt kedvem végig rágni , annyira bosszantott ez a rezgés. Jah és nagyon beleharap az akkumulátorba , ezért is kapcsoltam ki.

Van még mit faragni re rajta....

[ Szerkesztve ]

(#35630) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megjelent a Final Fantasy: War of the Visions. Akinek mond valamit a Final Fantasy Tatics név, az tudja, nagyjából mire számítson játékmenetileg. Mivel számomra ez a világ egyik legjobb videojátéka, ezért nagy várakozással ültem le elé.

Sok mindent nem tudok egyenlőre mondani róla, audiovizuálisan rendben van. A gplay összekapcsolás egyenlőre nem akar működni valamiért, és sajna nem támogatja az s10e kijelzőarányát (ezért mondjuk morcos vagyok). Egyenlőre a Seven Deadly Sins: Grand Crossal játszom a legtöbbet, ami toronymagasan az év játéka nálam a tavalyi felhozatalt is beleértve.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35631) Xaels válasza WhiteWalker (#35629) üzenetére


Xaels
félisten

Amennyire meg tudom ítélni ugyanolyan mint anno a PS4-es verzióban volt. Az alap full ingyenes és játékkal kapsz random hordókat, de van benne durva IAP.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35632) WhiteWalker válasza Xaels (#35631) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R , ahogy nézem csak a szokásos árak vannak :D

(#35633) fery02 válasza Amur (#35621) üzenetére


fery02
addikt

Igen. 🙂

De amúgy minden hátramaradót a "10 Global Challenge" acsihoz "igazítottam".
Nemsokára kezdődik az utolsó GC, így kb pár napon belül lesz majd meg egyszerre mind a 3 hátramaradó acsi. 👍

(#35634) Rigormortiis válasza kicsako (#35572) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Van valami tipped a Hendrickson végső alakjához? Elég komoly csapatot összehoztam, de közel sem kerülök közel ahhoz, hogy le tudjam nyomni. Nem lehet cczni (azaz lehet, de kijön belőle), folyamatosan lifestealel, és szinte folyamatosan gátolja a saját recoverymet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35635) ollie válasza fabokf (#35622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bátor vagy, hogy ilyen oldalakról telepítesz apk-t, aztán egyszer csak jönnek az egész kijelzős reklámok a mobilodon, és csak a gyári visszaállítás segít.

***

(#35636) Amur válasza fery02 (#35633) üzenetére


Amur
addikt

Globetrotter nekem már megvan.
De nekem is három van, annyi hogy a harmadik nekem a 2 milla coin.
Valószínű azzal futunk ki level15-re.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35637) Rigormortiis válasza kicsako (#35566) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jelentkeztem, de nem tudok még csatlakozni, mert ki kellett hozzá lépnem a korábbi klánomból, és várnom kell 24 órát, így viszont a sztoriban sem tudok tovább haladni (találtam egy kiskaput, hogy a sztori vége előtt csatlakozzak klánhoz).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35638) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Mivel nincs külön topikja így itt kérdezem hátha vki tudja a választ.
A blade bound játékban hogyan lehet unique tárgyból legendary-t csinálni?

(#35639) kicsako válasza Rigormortiis (#35634) üzenetére


kicsako
őstag

Megmondom őszintén már nem emlékszem mivel győztem le :DDD
Mivel a jelenlegi content már sokkal előrébb tart, próbálj meg egy baráti hőst kölcsönkérni(fightok előtt alsó sor) aki elég erős ahhoz, hogy egyedül lenyomja.

(#35640) fabokf válasza ollie (#35635) üzenetére


fabokf
tag

kb. azóta telepítgetek külső forrásból/oldalról játék appokat, amióta a 3310-esemet lecseréltem az első korai érintőképernyős Nokiára...és annak már asszem 16 éve... na, ez idő alatt egyszer se sikerült összehoznom, hogy bármelyik aktuális telefonomat bármilyen reklámmal teleszemeteljék ... se telefonon át letöltve, se gépre letöltve, majd onnét átrakva :D mondjuk erre kb. 3 vagy 4 bejáratott oldalam volt csak, amik nem dobáltak fel 10-12 reklámoldalt, amikor a Download now gombra kattintottam...sajna időközben szépen gazdát cseréltek, és már ezomarhaságok, meg nem mobilos témák kerültek a letöltések helyére... na de manapság már ott a QuoApp (meg ha az becsődölne, az APKPure :) ) az ilyesmire :)

(#35641) jonnyjoker01 válasza kicsako (#35639) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hogyan kell klánba jelentkezni? Nem találom sehol.:DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35642) kicsako válasza jonnyjoker01 (#35641) üzenetére


kicsako
őstag

Vidd végig a sztorit, utána válik elérhetővé

(#35643) fery02 válasza Amur (#35636) üzenetére


fery02
addikt

Ha megvan az Usain Bolt, akkor annak az a speckó képessége, hogy Boost közben magához vonzza az érméket.
Az pl segítség tud lenni a 2 milla acsihoz.

Pár nap múlva dobhatok újra képernyőképet, hogy hogyan is néz ki a kimaxolt Objectives képernyő.:)

(#35644) Amur válasza fery02 (#35643) üzenetére


Amur
addikt

Igen, Bolttal futok. Ma a 2 millás meg is lett. Így már csak kettő maradt.
Annyi hogy nekem nem pár nap lesz, mert a 10 millió futott méternél én még jóval messzebb vagyok a céltól mint te!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35645) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!
Azt ki lehet valahol deríteni, hogy az androidos valtozatban mik az egyes frakció vezetőknek a skilljei? Nagyban meghatarozna merre menjek a fejlesztesi fan :D
Elore is koszi

Samsung Galaxy A55 5G

(#35646) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Monument Valley 2 és a Lara Croft Go most ingyenes. Akinek esetleg még nincs meg, érdemes ezeket beszerezni. Mindkettő remek játék.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35647) MikeWazowski válasza icemad (#35646) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#35648) fabokf válasza Rigormortiis (#35630) üzenetére


fabokf
tag

Délelőtt megnéztem...elsőre azt hittem, megint a The Alchemist Code-ot indítottam el :D legalább is a taktikai rész grafikailag és játékmenetileg is egy az egyben arra hasonlít :) majd hétvégén jobban belemerülök, most éppen csak a tutorial szakasz végéig sikerült eljutnom.

(#35649) Rigormortiis válasza fabokf (#35648) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én már le is töröltem. Az alchemist code-val is az volt a legnagyobb bajom, hogy kb minden lépés előtt szinkronizálgatott, és bármit tettél a játékban, mindig várni kellett, amíg homokórázik. Itt ugyanez volt a helyzet.

A SDSGC elég magasra tette most nálam a lécet, mással nem is nagyon foglalkozom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35650) Rigormortiis válasza kicsako (#35642) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hogyan tudom a keményebb world bosst előhozni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.