Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) Rigormortiis válasza Ferenczi Áko (#35350) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Xbox one kontroller. Ennél csak olcsóbbat fogsz találni, jobbat nem (max ennek az Elite változatát, de egy telefonhoz irreálisnak tartok egy 50 ezres kontrollert).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35352) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Sziasztok! Sims mobile, vagy FreePlay jobb?

(#35353) Ferenczi Áko válasza Rigormortiis (#35351) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

És ezek a kontrollerek milyenek? [link] mert olyat szeretnék ami tartja is a telefont..Támogatja a Bluetooth 4-et stb..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35354) anchor76


anchor76
újonc

Sziasztok,

Szeretném az RTS kedvelők figyelmébe ajánlani a játékunkat:
[link]

;)

(#35355) Bozek válasza Ferenczi Áko (#35353) üzenetére


Bozek
nagyúr

Minek a Bluetooth 4? Amúgy nézz körül az iPega-k között is, bár nem tudom, hogy van-e BT4-es, mert 3-ast azt láttam. Nekem olyan van, amit kábellel PC-hez is lehet csatlakoztatni (már van USB dongle-s is náluk), így ahhoz sem kell külön kontrollert venni.

(#35356) janeszgol válasza anchor76 (#35354) üzenetére


janeszgol
félisten

Az ilyen játékokat komálom. Kipróbálom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35357) Rigormortiis válasza anchor76 (#35354) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A videó alapján jónak tűnik, ha lesz egy kis időm, kipróbálom!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35358) Sirandrish válasza Ferenczi Áko (#35353) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ analógjára kíváncsi lennék..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35359) Ferenczi Áko válasza Sirandrish (#35358) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Két kiszemeltem van:

Ipega PG-9118 [link] 5000 ft-ért találtam

Tronsmart Mars g02 [link] 8000 ft-ért találtam

A kérdésem az lenne, hogy: Valamelyikkel valakinek van tapasztalata? A Tronsmart-ban van 2,4 GHz-es wifi, ezzel is tudok a telefonhoz kapcsolódni? Input lag mennyire jellemző ezeknél? Esetleg még annyi, hogy melyiket ajánlanátok?

Azért ide írtam, mert valamilyen szinten kapcsolódik a kérdésem az androidos játékokhoz.. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35360) icemad válasza Ferenczi Áko (#35359) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is azt mondom, hogy xbox kontrollert vegyél inkább. Ahhoz is van telefon tartó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35361) sto1911 válasza Ferenczi Áko (#35359) üzenetére


sto1911
veterán

Csakis Xbox kontrollert.

(#35362) interstate76 válasza Ferenczi Áko (#35359) üzenetére


interstate76
addikt

+1 az xbox kontrollerére, mindent visz! A 10-15 USD-s kínai csodák jók lehetnek pac-man esetén, de ha az is számít, mennyire finoman tudsz játszani az analóg karokkal (ahogy arra Sirandrish kolléga is utalt), akkor nem kérdés, hogy megéri-e az árát az xbox kontija.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#35363) Narxis válasza Ferenczi Áko (#35359) üzenetére


Narxis
nagyúr

A Tronsmart-ot ne vedd meg, kevesebb játékkal kompatibilis mint pl. az ipega. Vagy ha működik is akkor valamelyik funkció pl. platformer esetén az ugrás nem működik stb. A 2,4 Ghz-et nem próbáltam de szerintem az Smart TV-hez való, asszem mintha kaptam is volna hozzá egy usb-s kis jeladót de most nincs kedvem kikeresni, a szekrény mélyén porosodik. Hasonló ipegám van mint amit linkeltél, azt többet használtam és kényelmesebb is a fogása.

Thanos was right.

(#35364) Ferenczi Áko válasza Narxis (#35363) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen, már kezd körvonalazódni a választás.. Vagy az Ipega vagy egy Xbox kontroller lesz,de inkább az utóbbi.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35365) Rigormortiis válasza Ferenczi Áko (#35364) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az Aréna MM-ban leárazás van Xbox kontrollerekre. 15 ezerbe kerül a sima változat. Ennél nem nagyon fogsz olcsóbban tálalni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#35366) Ferenczi Áko válasza Rigormortiis (#35365) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Jó nekem a használt, újszerű állapotú, garis is :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35367) WhiteWalker válasza icemad (#35360) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azok közül melyik? A sima One vagy S ?

(#35368) icemad válasza WhiteWalker (#35367) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az első generációsban nincs Bluetooth. Amit a one s-hez és x-hez adtak ki, abban már van. Legegyszerűbben úgy lehet felismerni, hogy az újabbaknak az alján van egy Jack dugó headsethez. A régin ez hiányzik.

Ez pedig a tartó telefonokhoz... [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35369) Ferenczi Áko válasza icemad (#35368) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Úgy is meg lehet különböztetni, hogy ami a képen be van karikázva, az a Bluetooth gomb? Amin meg nincs ilyen az nem Bluetooth-os?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35370) akooos válasza Ferenczi Áko (#35369) üzenetére


akooos
veterán

Nem, ezzel az xboxhoz lehet csatlakoztatni.

(#35371) sto1911 válasza Ferenczi Áko (#35369) üzenetére


sto1911
veterán

https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/accessories/connect-and-troubleshoot-xbox-one-bluetooth-issues

Ezt a linket nézd meg.

(#35372) WhiteWalker válasza icemad (#35368) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , :R
A telefon tartók is hasznosnak tűnnek.

Egyébként melyik játékokat lehet ezzel a joyjal játszani? Van kompatibilis lista?
Mert ha jól tudom nem minden játék támogatja.
A támogatás ha van , az minden kontrollerre vonatkozik? Nincs kivétel , hogy csak ezzel , vagy csak azzal az irányítóval működik?

(#35373) Ferenczi Áko válasza WhiteWalker (#35372) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kipróbáltam egy Ipega PG-9118 és egy Xbox one típusú kontrollert.. Pro és kontra:
Mindkettő minőségi cucc, az Ipega nekem jobban kézre áll. Input lag nincsen az Ipegánál sem. Viszont míg az Xbox kontrollert egyből felismerte a Call of Duty, addig az Ipegával meg sem mozdult. Néztem a YouTubeon, hogy kell hozzá Shooting plus v3 nevű program, amivel be lehet állítani, hogy érzékelje a kontrollert. Nekem az Ipega 5000 ft lenne, majdnem egy év garanciával, az Xbox a duplája.. Holnapig alszok rá egyet..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35374) sto1911 válasza Ferenczi Áko (#35373) üzenetére


sto1911
veterán

Haat, a shooting plus 2.5*-os a playen, meg ki tudja meddig fejlesztik, marad-e ingyenes, stb. A 100%-os tamogatottsagot megeri a felar.

(#35375) Ferenczi Áko válasza sto1911 (#35374) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az látod igaz 😬

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35376) fery02 válasza WhiteWalker (#35372) üzenetére


fery02
addikt

Az a baj teljes listát nem fogsz kapni szerintem sehol sem.
Google kereséssel a "android games list with xbox one controller support" kulcsszavakkal lehet persze találni játék neveket, de még azokon túl is bőségesen lehetnek még kevésbé nevesebb játékok, amiket nem szerepeltetnek ezeken a listákon, de közben mégis kompatibilisek.

(#35377) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Rally fury-hoz nem tud valaki cheat-et? Próbáltam a GameGuardiant, de nem boldogult vele, mindig visszaáll a coin az utolsó állapotra, ha befagyasztom az értéket, akkor is. Már játéknál, pl. TaxiSim2020-nál meg simán működik, minden taxit meg is vettem. Nem akarok online versenyezni benne, csak offline, de jó lenne egy erősebb autó, meg az ingyenes gumi se olyan jó nyilván, mint a fizetős. 4500 egy gumi készlet, kb.3000 coint hoz egy győzelem, szóval elég genyó az árazás. Egy jó autó meg 160e körül megy+ugyanennyi fejlesztés. Persze lehetne venni is jó maqyar forintért, de nem ér meg 1500ft-ot egy autó, lehet 2 hét múlva megunom az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#35378) WhiteWalker válasza fery02 (#35376) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R , de lehet rosszul kérdeztem , amelyik játék kompatibilis Xbox joyjal , az kompatibilis más irányítóval is , vagy épp fordítva?

(#35379) fery02 válasza WhiteWalker (#35378) üzenetére


fery02
addikt

Na ezt nem tudom.

(#35380) Saccco


Saccco
nagyúr

Akciós a Stardew Valley, gondolkozok rajta...
1.999ft vs 2.999ft

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35381) #40047616 válasza Victoryus (#35377) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem hanyagold itt az ilyen csalással kapcsolatos kérdéseket...

(#35382) jonnyjoker01 válasza #40047616 (#35381) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Genyó free to play játékoknál megértem miért akarnak sokan csalni, de szerintem nem megoldás. Kukába vele, nem is kell az ilyen közelébe menni.

Szerk.: az meg a másik, hogy itt warn/soft ban lehet a vége az ilyen kommenteknek:N

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35383) Fall-N válasza jonnyjoker01 (#35382) üzenetére


Fall-N
veterán

Meg azért a PC-s játékoknál is sokan csaltak, igaz ezek offline játékok voltak. Nem véletlenül volt a cheatland nevű gyűjtemény.

(#35384) fery02 válasza icemad (#35368) üzenetére


fery02
addikt

Azért az kemény, hogy ez a hivatalosnak tartott Moga kontroller telefon tartó majdnem annyiért jönne ide Amazonról, mint amennyiért használt Xbox One BT kontrollereket lehet szerezni magyarból.

Hirtelen ránéztem kíváncsiságból, Amazonos váltással 92xx Ft lenne (mennyiségi kedvezmény sincs a költségek csökkentése érdekében).

Szerintem ár/érték arányt nézve, inkább egy magasabb értékelésű, filléres Ali-ról rendelt kontroller tartó akkor már.

[ Szerkesztve ]

(#35385) icemad válasza Fall-N (#35383) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az más világ volt még. Sokan a játékokat sem vették meg. Köztük én sem. Volt néhány, amit újsághoz kaptam, de kb. ennyi. Mióta dolgozok, azóta ez nem probléma,csak most már időm nincs hosszabb játékokra.

Más: a játék streaming programokat itt fogjuk kitárgyalni, vagy lesznek külön topikok? Nyilván azokról beszélek, amik androidos rendszeren is működnek. (geforce now, xcloud)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35386) sto1911 válasza fery02 (#35384) üzenetére


sto1911
veterán

Az egy dolláros tartó is tökéletes.

(#35387) WhiteWalker válasza icemad (#35385) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én az itt tárgyalásra voksolok.

(#35388) #33253120 válasza icemad (#35385) üzenetére


#33253120
törölt tag

Persze, hogy nem vették meg. Egy olyan világban szocializálódtak, ahol a Petőfi rádió játszotta le a játékkazettát, hogy te otthon rögzíthesd. :)
Meg valami Rózsa Gyuris betelefonálós műsorban olyan C64 játékokat toltak amelyeknek az elején ott volt a cracker logója. :D

(#35389) jonnyjoker01 válasza icemad (#35385) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem simán ideillik, én az emulátorokhoz hasonlítanám, arról is beszélünk itt, mégsem 'Android játék'-ról van szó.

Én előfizettem Geforce now-ra, 3 hónap ingyenes és azt kell mondjam meglepően jól működik Androidon. Kontrollerem nincs, de virtuális kontroller van az appban, kipróbáltam egy 5-10 perc erejéig, működik rendesen alacsony latencyvel 5ghz-es wifin (az már más kérdés, hogy igazi kontrollerrel lehet rajta csak játszani rendesen, mert annyi különböző input van).

Összességében azt kell mondjam single player PC játékokra tökéletes mobilnettel is, kicsit nagyobb az input lag úgy, de tűrhető. Két dolgot elengedhetetlennek tartok a használathoz, a korlátlan mobilnetet (10 perc alatt 160 megát evett az app) és a fizikai kontrollert.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35390) #33253120 válasza jonnyjoker01 (#35389) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez mi ez pontosan?

(#35391) interstate76 válasza #33253120 (#35390) üzenetére


interstate76
addikt

GeForce Now

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#35392) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni :) tudnátok nekem ajánlani olyan játékokat mobilra, ami hasonló mondjuk egy Diablo-hoz vagy egy TPS RPG-hez, vagy mobilhoz képest AAA minőségű játék és meg Xbox One-os kontrollerrel. Találtam már 1-2-t, de gondolom ti többet is tudtok. Nembaj ha nem ingyenes a játék.

Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#35393) Victoryus válasza jonnyjoker01 (#35382) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

A Rally fury tényleg genyó, kimaxolt legdrágább autót is simán előzik gyengébb autós ai-k. Majd megnézem azt a másik rallys játékot amit îrtak itt a többiek. Grafikája, fizikája nem rossz egyébként, csak néha :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#35394) #33253120 válasza interstate76 (#35391) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi. Hirtelen megörültem, hogy felirányú streaming app. :)
Tehát amivel Youtube Gaming-re, Twitch-re lehet tolni onlineban a gameplay-t.

(#35395) sayCet válasza csumpa93 (#35392) üzenetére


sayCet
aktív tag

AnimA

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#35396) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! A fórumtársak ajánlása után vettem egy X-box kontrollert, mobiltelefonhoz. A legtöbb játékkal kompatibilis, azonban van néhány amivel nem teljesen, pl a Modern Combat 4.. A bal oldali analóg karral megy előre, hátra, jobbra, balra viszont a jobb oldalival nem csinál semmit. Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a Play Áruházban olyan program, amivel a gombokat lehet szerkeszteni, testre szabni? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35397) icemad válasza jonnyjoker01 (#35389) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a beszámolót. Én még nem teszteltem, de a napokban sor kerül rá. Szerencsére van itthon ipega, xbox 360 és xbox one kontroller is bőven, azzal nem lesz gond. :)
Érdekes, hogy több helyen is azt írják, működik a dolog. Kíváncsi vagyok már rá. Egy telefonon szerintem elég a 720p 60fps, de kb korlátlan játékkal lehet így játszani. Egy combosabb pc árából kijön kb 15 év előfizetés. Van itthon egy Sony TV is android rendszerrel, na ha azzal is megy, akkor tényleg megiszok valamit... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35398) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Valakinek valamelyikkel van tapasztalata?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35399) sto1911 válasza Ferenczi Áko (#35398) üzenetére


sto1911
veterán

US $2.21 24%OFF | Phone Mount Bracket Hand Grip Stand For Xbox ONE S Slim Ones Controller Adjustable Clip Holder Mobile Phone & Gamepads Connector
https://s.click.aliexpress.com/e/_dZnGucT

Ilyet használok, tökéletes.

(#35400) csumpa93 válasza Ferenczi Áko (#35398) üzenetére


csumpa93
tag

Szia

Az alsó típus nekem most jött meg, hibátlan és nagyon jó. Rendeltem még kettőt, tartalékba :D Nem lötyőg, nagyon patent, jól tertja a telót. és úgy van megcsinálva, hogy az asztalra rakva is simán megáll plusz tudod tölteni a kontrollert úgy, hogy nem kell levenni a mountot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.