Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36851) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Keresek egy játékot, amivel régen játszottam, de nem találom..
Pályákon kellett ütemre nyomkodni a kijelzőt, egy kocka haladt egy meghatározott vonalon. Altatta ismer zenék mentek,azoknak az ütemeit kellett eltalálni: Alan Walker Faded zongora dallammal stb.. A pályák változatosak voltak..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36852) Micsurin válasza Ferenczi Áko (#36851) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Geometry Dash?

edit.: mondjuk az ütemek miatt nem... a Geo Dash inkább volt pure ügyességi mint sem ritmus cucc.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36853) dionaea válasza Ferenczi Áko (#36851) üzenetére


dionaea
őstag

Magic tiles? Piano tiles?

(#36854) vidaila


vidaila
aktív tag

Audiosurf?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#36855) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Megvan.. Dancing Line.. Viszont kb 4-5 verzió van belőle, egyik sem az eredeti.. Tele van reklámmal mindegyik, és nem enged bejelentkezni a Play áruházba..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36856) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Elnézést a dupláért.. Közben utánaolvastam, a Cheetahmobile játékait törölte a Play áruház, és azért nem találtam meg.. Alternatív forrásból le lehetett tölteni a legutolsó verziót, amibe belépve be tudtam jelentkezni a Play játékok fiókomba, visszajöttek a mentéseim is.. Érdekes.. Már csak azért is, mert a játék utánzatai ugyan így néznek ki mint az eredeti, ugyan azok a dalok, az irányítás stb..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36857) Saccco válasza Ferenczi Áko (#36856) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem szeretem őket, a Quickpic-et is hazavágták. Élek a gyanúperrel, hogy nem véletlenül törölték a játékaikat. :(((

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36858) sztanozs válasza Saccco (#36857) üzenetére


sztanozs
veterán

Jaja, nem véletlenül: [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#36859) Saccco


Saccco
nagyúr

Nem is láttam, hogy kijött a második rész:
[Soda Dungeon 2]
Képernyőkép

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36860) CactuS válasza Saccco (#36859) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az alkalmazás kompatibilis az összes eszközöddel. Viszont a telepítés gomb halványzöld nálam. Ez mi lehet? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36862) janeszgol válasza CactuS (#36860) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert a link hibás: Javítsd a végét:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.armorgames.sodadungeon2&hl=hu&gl=HU

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36863) Saccco válasza CactuS (#36860) üzenetére


Saccco
nagyúr

[link] - ezt most play-ből vettem. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36864) CactuS válasza Saccco (#36863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, működik. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36865) Golden9


Golden9
addikt

Genshin Impact Free Primogems Codes - Legalább 10-es rang kell a beváltásukhoz.
GOLNXLAKC58 (50 Primogems)
GENSHINGIFT (50 Primogems, 3x Hero's Wit)

[ Szeretkezve ]

(#36866) ollie


ollie
MODERÁTOR

Deck building játék: [Legends of Runeterra]

Egész jó, van PC meg iOS kliens is.

***

(#36867) WhiteWalker válasza ollie (#36866) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Riot games , annyira rossz nem lehet :C

(#36868) Kasya


Kasya
nagyúr

Napokban megjelent a Star Wars Starfighter.
A játék elvileg itthon még nem elérhető, ugyanakkor a játékban "global lunch" szerepel és e szerint is adja a "pre-registration" ajándékot (Millenium falcon).

Még csak a tutorial és első 4 pályát játszottam végig, de eddig azt látom, hogy szép (Star Wars feeling), ugyanakkor nagy újítást nem kell várni tőle. Energia alapú játékidő és repülőgép gyüjtögetés. Kb egy felturbózott, modernesített repülős 2,5D-s repülős játék.

(#36869) Micsurin válasza Kasya (#36868) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Star wars szóval jöhet. :DDD

Link nem jön be.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36870) ollie válasza Kasya (#36868) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor a global lunch lehet a probléma. Bezzeg ha global launch lenne... :DDD

***

(#36871) Kasya válasza ollie (#36870) üzenetére


Kasya
nagyúr

Délidő volt, na :D

(#36872) Joccc07 válasza Kasya (#36868) üzenetére


Joccc07
addikt

:R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36873) Micsurin válasza Kasya (#36868) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na másik browserből lent van.

Egész tetszetős kis rail shooter. Mint egy WW2 plane copy csak jobb körítéssel. Ideje volt már mióta lelőtték azt a Rebels-es karakter fejlesztgetős cuccot(Kabaam csinálta anno) nincs értelmes casual mobil játék SW témában csak a Galaxy of Heroes de az egy eszméletlen pofátlan cash grab.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36874) Ferenczi Áko válasza Kasya (#36868) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36875) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van bármi mód, hogy a Lego SW Complete Saga-t életre keltsem 10.0-án?
Nem hiszem el, hogy valóban nem kompatibilis 8.0+-os OS-szel szinte biztos vagyok benne, hogy fejlesztői tesztelés hiányában kapta meg a blokkolást. :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36876) Ferenczi Áko válasza Kasya (#36868) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A Millennium Falcont hogy lehet behúzni?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36877) Kasya válasza Ferenczi Áko (#36876) üzenetére


Kasya
nagyúr

A tutorial és első négy pálya teljesítése után levélben kaptam meg az ajándékokat. Mintha ott lett volna.

(#36878) Ferenczi Áko válasza Kasya (#36877) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Megvan :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36879) sith7 válasza Kasya (#36868) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogyan lehet ilyen xapk kiterjesztésű file -t a telefonon telepíteni ?
Huawei P smart

(#36880) Viktor77 válasza sith7 (#36879) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36881) sith7 válasza Viktor77 (#36880) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#36882) Kasya válasza sith7 (#36879) üzenetére


Kasya
nagyúr

Általában ha a kiterjesztését átírod zipre, akkor kitudod tömöríteni. Ha osztott fajlok vannak benne, akkor a SAI-t javaslom.

(#36883) sith7 válasza Kasya (#36882) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm :R

(#36884) Amur válasza sith7 (#36879) üzenetére


Amur
addikt

engedélyezned kell a külső forrásból származó alkalmazások telepítését a beállításokban. Aztán letöltöd, futtatod, és feltelepül.
Ha nem találod a beállítást akkor futtasd, és fel fogja dobni hogy előbb engedélyezd, és oda fog dobni a beállításokban.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36885) sith7 válasza Amur (#36884) üzenetére


sith7
nagyúr

közben sikerült, köszönöm :R

(#36886) Joccc07


Joccc07
addikt

Tudom, hogy most mindenki az SW starfighter-el játszik. :P De azért szakítsatok egy kis időt a barátjelölésre is. Joccc néven vagyok fent.:)

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36887) Micsurin válasza Joccc07 (#36886) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha egyszer jó akkor jó, még egyszerű létére is! :D

Meg SW, az SW-t mindenki szereti aki geek nem? Aki meg csak trekker az meg: [link] :DDD :DDD

Később felveszlek.

Ph! squadroon vagy fleet vagy bánom is én mi lett már csinálva?

Valakinek van Slave I? Ugye olyan a hangja amilyennek lennie kell? :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36888) Micsurin válasza Joccc07 (#36886) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Addoltalak. :)

Nem reggeltem elő mégis kaptam egy Falcont és ami még jobb... egy Slave 1-et! :C :C :DD :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36889) Joccc07 válasza Micsurin (#36887) üzenetére


Joccc07
addikt

Valóban. :) fanoknak kötelező még ha nem is az év játéka. A nagygépes verzió is jó lett.
Még nincs. Előbb kell a lvl15.

Nekem is megvan mind2.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36890) Golden9


Golden9
addikt

Genshin Impact Primogems

Szerk.: Legalább 10-es rang szükséges a beváltásához.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#36891) Joccc07 válasza Micsurin (#36887) üzenetére


Joccc07
addikt

Elértem a guild szintet. Legyen ph guild?
PH! Squadrons néven?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36892) Micsurin válasza Joccc07 (#36891) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mehet ! :K

Én ezt tuti fogom nyomni, pont kellemes kis cucc tv-zés közbenre.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36893) fabokf válasza Joccc07 (#36886) üzenetére


fabokf
tag

Küldtem elvileg inv-et én is játékban :) amúgy HuGodzy néven megtaláltok, ha bárki más fel akarna venni :D később majd lehet benézek a fórumflottába de még nem vagyok azon a szinten, h elérhető lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#36894) Micsurin válasza fabokf (#36893) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Később felveszlek én is, igaz nem tudom még mi az istenre lesznek jók a barátok de remélem mint support ship hozzá lehet majd őket adni a flottánkhoz.(tuti nem, túl OP lenne.)

Nagyon egyszerű játék mégis látok benne fantáziát, tetszik a hajók egyedi speciel skill rendszere is meg, hogy vannak pajzsos meg armor tank hajók. :DD Tök egyszerű mégis valahogy működik az SW témával együtt.

Remélem nem lesz kasa a DC Unchained is tökre tetszett ötletes Future Fight copy volt aztán sose ért el EU + USA-ba.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36895) fabokf válasza Micsurin (#36894) üzenetére


fabokf
tag

Jaja, nem gondoltam h egy ilyen Galaxian-klón :D le tud majd kötni...persze ott van az az oldala is, h egy tonnányi pénzt bele lehet ölni, mert a kezdés óta eddig kiszedett shard mennyiség eddig nekem 3 fullos pörgetésre volt csak elég és nem valami bőkezűen osztogatja a játék eddig...majd elválik, meddig tart ki az érdeklődésem ( DBZ Legendset is kukáztam 2 év után, pedig előreg óta toltam napi szinten...mégis tavasszal egy mozdulattal lekerült és már nem is hiányzik :D)
U.I: androidos vonalon is van VR szemüveg, amibe telefont lehet pakolni...na, arra el tudnék képzelni valami SW űrszimulátort...azokhoz elvileg jó áron lehet kapni vezérlőket is, ha jól rémlik :)

(#36896) Micsurin válasza fabokf (#36895) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Van 6k kristályom meg vagy 50+ pörgető kártyám de Falcon + Slave mellett mégis mire kéne pörgessek? :D Ahhoz még kevés hajó van, behörcsögölök aztán majd ha lesznek új hajók akkor költekezek részemről. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36897) fabokf válasza Micsurin (#36896) üzenetére


fabokf
tag

Én úgy voltam vele, h szép, h ezt a kettőt betettem SQ1 vezérhajónak de azért a két kísérőt se árt felhúzni...plusz a Scout kiküldetéseknél már most adott olyan 12 órás küldit, ahová 3db grade 2-es hajó minimum kell...ez Lázadó oldalon már röhögve megvan de a birodalmiaknál még hiányzik :D úgyhogy én elvertem mindent, amit kaptam :D

(#36898) Joccc07 válasza fabokf (#36893) üzenetére


Joccc07
addikt

Nézem.

Micsurin: Pedig de. Van support ship.

Meyik oldal legyen a guild?
Én lázadót szeretnék. Kapják be a birodalmiak.:DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36899) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Castlevania: Symphony of the Night: [link]
Most csak 125 Ft-ba kerül. :)

(#36900) fabokf válasza Trk.Adam87 (#36899) üzenetére


fabokf
tag

Wow :D jó lesz a másik, androidra készült Castlevania helyett (azt asszem idén szeptemberben le is lőtték... nem élt meg egy évet se és európai megjelenést se, pedig full angol nyelv volt benne és annyira nem is volt rossz :( )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.