Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) Arween válasza mustang08 (#19750) üzenetére


Arween
senior tag

Anglia van bejelölve,és eddig minden ingyenes alkalmazást le tudtam tölteni :(

(#19752) Rula válasza #53932800 (#19748) üzenetére


Rula
tag

Nem warez. Most le is írom a menetét.Ezt letölti az ember, elinditja , legõrget addig amig nem látja azt a kék/fehér emberkés képet, amelyen a következő felirat található: Final fantasy (alatta pirossal) Limited-Time Free Download. "Katt" rá. Utána a kék app details-re.
"Purchase". És elinditja a játékot. Azaz előszöris letölti.
Ha jól értelmezem, akkor amint lejár a promó , akkor újra fizetős lesz. Illetve ha "megvásároljuk "a játékot utána letöröljük az appot , de mondjuk a promó után újra rakjuk mert szeretnénk játszani a játékkal, akkor pénzt kér érte. Tehát aki szeretne vele valamikor játszani ne törölje le az appot.

[ Szerkesztve ]

(#19753) #53932800 válasza Rula (#19752) üzenetére


#53932800
törölt tag

Így jobban megnéze tényleg nem az,bocsi az esteleges kellemetlenségért :B

(#19754) felixo válasza Danny365 (#19745) üzenetére


felixo
őstag

Ez hülyeség ... maradt az 5 élet !

Redmi Note 9

(#19755) felixo válasza Saccco (#19746) üzenetére


felixo
őstag

Szinte minden új, valamire való játék freemium-os. Ez a jobbik fajtából való ... mindent elérhetsz pénz nélkül is. Ha türelmetlen valaki, az pedig fizet. Amúgy meg hogy lehet elvárni, hogy egy normális játék ingyenes legyen ?
Te sem, én sem ingyért dolgozunk. Nekik is meg kell élni valamiből. A két szép szemünkért nem fognak minőségi játékokat csinálni.

Redmi Note 9

(#19756) adrian94 válasza ollie (#19740) üzenetére


adrian94
őstag

Az Underground appon belül van ez a Library -> Your apps -> Cloud lehetőség ? Mert én nem látok ilyet sehol :( a régi amazon appstorenál van ilyen de letöltöttem egy jó pár ingyen appot az Undergroundal és ott nem látom azokat...

(#19757) Ver'alor válasza Rula (#19752) üzenetére


Ver'alor
tag

Ő, csak nálam buggol? Kiválasztom a karaktert, majd a classt, majd megin' a karaktert, majd megint a classt, majd a karatert stb. Ez miért van?

May the 4th be with you!

(#19758) #13110016


#13110016
törölt tag

Megjelent: Lara Croft GO

(#19759) Zol77


Zol77
aktív tag

Érdemes végigpörgetni az Amazon free listáját, eddig 300+ appot/játékot szereztem be a napi ingyenesből az elmúlt pár alatt,de tegnap ezt még sikerült megfejelni ilyen címekkel:
R-Type II, Samurai II, Sentinel 4, Mines of Mars, Aralon Sword and Shadow,Shadowgun,Shadow Blade,Dark Incursion,Raiden Legacy,The Secret of Grisly Manor,The Lost City , Time travel escape , War Escape

A régi amazon appot nyitottam meg,ott a napi ingyenes helyén az új Underground ikonra kattintva lehet bogarászni. Itt átláthatóbb,mint az új appban. Csak kérdés,hogy minden nap tekerjek végig vagy 150-200 címet,hogy mi az ami újonnan bekerült? Mert nagyon hosszú a lista. Tableten két oszlopba van tördelve,ott valamivel jobban látszik.
Remélem valakinek jól jön,nem hiába linkeltem ennyit :)

(#19760) l.skywalker válasza Zol77 (#19759) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a honlapon meg tudtam "venni" az ingyenes játékokat az Underground szekció alatt, viszont a készülékemen sehogy sem látom őket. Ha rámegyek valamelyik "Actually Free" app-ra, akkor kiadja, hogy frissítenem kell az Underground App-ra, de arra meg azt írja ki, hogy "Geogrpahicla restricted"

Valakinek van valami ötlete?

USA régió van bejelölve, újra regisztráltam a készüléket is.

Tény, hogy még van pár készülékem az Amazonhoz rendelve, de nem hiszem, hogy most midnent törölni kéne...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19761) sultansmith válasza #13110016 (#19758) üzenetére


sultansmith
senior tag

Kétezer forint... kezdenek itt is elszállni az árakkal.

Anno a rebootolt tomb raidert vettem meg ennyiért PC-re...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#19762) Zol77 válasza l.skywalker (#19760) üzenetére


Zol77
aktív tag

Nyomj a Home gombra az Underground menüjében,ezzel visszalépsz a főmenübe,
majd ott Apps&Games , és ebben a menüben lent lesz egy olyan,hogy Your Apps. Nekem ott van minden a felhőben,meg a telepített is. Ha itt se látod,akkor lehet a címed itthonira van állítva. Egyszer az Amazon coin gyűjtögetés miatt amerikai cím lett beállítva nekem az amazonon. Lehet ezért nem találkoztam a "Geogrpahical restricted" üzenettel.

(#19763) Ver'alor válasza Zol77 (#19759) üzenetére


Ver'alor
tag

A mines of mars playen is ingyenes. :)

May the 4th be with you!

(#19764) persil válasza sultansmith (#19761) üzenetére


persil
nagyúr

Az egy dolog, hogy kétezer forint, de hogy mellette appon belüli vásárlás is van párszáz forinttól, egészen több ezerig, az ténlyleg sok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19765) Rula válasza Ver'alor (#19757) üzenetére


Rula
tag

Elinditod, ott kidob 4 emberket. Az a problema szerintem nalad, hogy nincsenek elnevezve. Mind a negy felett van 3 kerdojel. Mindegyik karakternel nyomj a kerdojelre es irj be valami nevet. Mind1, hogy mi lesz a nevuk.

(#19766) #13110016 válasza persil (#19764) üzenetére


#13110016
törölt tag

Banyek, én meg valamiért nem tudom megvenni..:D Állandóan hibát ír ki a play.

(#19767) Danny365


Danny365
őstag

Megjelent az ios-en nagy sikert aratott Framed is a mai nap folyamán. Egyedi kis játék, az ára még nevetséges. Az előbb vittem végig, szűk egy óra a játék idő.

(#19768) Saccco válasza Danny365 (#19767) üzenetére


Saccco
nagyúr

Uuuuu, ez nagyon jó!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19769) Rula


Rula
tag

Loop

Egy remek ingyenes puzzle játék. Vonalakat forgatunk. Minden vonalnak kapcsolodnia kell egy másikhoz. Röviden ennyi,nem igazán tudom elmagyarázni normálisan. Első két pálya utan érthetô :DDD

Nem kell atomerőmű a játékhoz.

(#19770) Bozek válasza #13110016 (#19758) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én megvárok egy akciót. Vártam, de ennyiért biztos nem veszem meg.

(#19771) Ver'alor válasza Rula (#19769) üzenetére


Ver'alor
tag

Kivittem úgy 90 szintig, fantasztikus game ;)

May the 4th be with you!

(#19772) Ver'alor


Ver'alor
tag

Ma találtam, az Atomas nevű játékot, és egyszerűen nem tudom letenni. Atomokat kell egymás mellé rakni, amiket random kapunk, és ha két (vagy akármennyi páros számú) ugyan olyan, és egymás mellé rakjuk őket, majd közéjük dobunk egy protont(?), akkor egyesülnek a periódusos rendszer következő elemévé. Ha kapunk egy elektront(?), akkor be tudunk húzni a lent lévő atomjaink közül egyet, és át tudjuk helyezni máshová. De nem feltétlenül csak ugyan olyanokat tudunk egymásba húzni, hanem mondjuk 2 hidrogént és 2 héliumot, a lényeg, hogy szimmetrikusan helyezkedjenek el. Érdemes tenni vele egy próbát, ingyenes, IAP nem tudom még, hogy van-e benne. Én az alumíniumig jutottam. ;)

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#19773) Quasi_modo válasza #13110016 (#19758) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem semmi ára van.

valami

(#19774) Ver'alor válasza Ver'alor (#19772) üzenetére


Ver'alor
tag

És előkerült az IAP is, amivel lehet venni olyan izéket, amik összevonjár a lent levő atomok felét. Ezen kívül amint kiderült, a későbbiekben lesz még pár speciális proton(?), pl a fekete össze tud vonni 2 különböző atomot is, a fehérrel meg lehet klónozni egy általunk kiválasztott atomot. Új rekord: ezüst :)

May the 4th be with you!

(#19775) Danny365


Danny365
őstag

Lara Croft GO

Mindenféle túlzás nélkül, ez volt az egyik legjobb játék amit eddig Androidon játszottam, pedig nekem aztán már tényleg landolt a kosaramban nem egy cucc.

Annyira egyben van, hogy nem is nagyon tudok belekötni. Mind a grafikai stílusa, a hangok, de főleg a zenék mind baromi jók. Az első fele még könnyűnek tűnhet, de egy-két puzzle azért okozni fog fejtörést a vége felé, de mégsem megoldhatatlanok.

Cloud save, achievementek vannak. IAP igazából csak annyi, hogy Larának lehet más ruhákat venni, illetve ha elakad az ember, a megoldásokat is meg lehet nyitni pénzért (vagy valami ilyesmi, ezt olvastam, nem néztem meg).

Ha 100%-ra meg akarja csinálni az ember, kétszer legalább végig kell vinnie, mivel vannak benne gyűjthető cuccok, amiket elsőre úgysem fog megtalálni - legalábbis én párat elhagytam, pedig figyeltem rendesen. Amúgy meg olyan ~3-3,5 óra az első végigjátszás.

Szerintem megéri a pénzét, tényleg abszolút igényes a játék.

(#19776) Silent77 válasza Danny365 (#19767) üzenetére


Silent77
veterán

Ez hatalmas, köszi! :R
Kár, hogy ilyen rövid.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19777) jonnyjoker01 válasza Danny365 (#19775) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi a véleményt én tuti megveszem :R

:O

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#19778) Bozek válasza jonnyjoker01 (#19777) üzenetére


Bozek
nagyúr

Valamiért elutasított a Telekom. Van elég pénz a kártyádon?

(#19779) #33253120 válasza Bozek (#19778) üzenetére


#33253120
törölt tag

Illetve az az összeg fordítható mobilvásárlásra?

(#19780) felixo válasza Danny365 (#19775) üzenetére


felixo
őstag

Ilyen hamar végigjátszható ???
Hát akkor elgondolkoztató nálam a vásárlás.

Redmi Note 9

(#19781) Danny365 válasza felixo (#19780) üzenetére


Danny365
őstag

Vásárlás után pont 4 órával később ment le a credits rész, de egy fél órát tököltem a letöltéssel, mert mindig 905 errort dobott.

Szerintem nem para a hossza, ez még pont olyan, hogy jó, mert nem fullad unalomba. Jelenleg is itt rohad egy csomó félbehagyott játék a telefonomon, mert nem motivál már semmi, hogy folytassam őket (persze törölni nem törlöm, mert a fránya achievementek miatt csak végigtolom őket...), ezzel szemben a Lara Croft GO legalább szórakoztató volt végig.

Aztán ha megveszitek és nem jön be nektek, ne én legyek a hibás, hogy minek írtam jókat róla. :P

(#19782) jonnyjoker01 válasza Bozek (#19778) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen és T_chris igen.

Üdv. Johnny

(#19783) felixo válasza Danny365 (#19781) üzenetére


felixo
őstag

Ezek az achievementek gyűjtése mire jó ?

Redmi Note 9

(#19784) Danny365 válasza felixo (#19783) üzenetére


Danny365
őstag

Nem mondtam én, hogy jó. Ha tudnád, milyen szutykokkal játszottam azért, hogy kicsit boostoljam az XP-m.
Amúgy nem tudom, kényszer. ¯\_(ツ)_/¯

(#19785) felixo válasza Danny365 (#19784) üzenetére


felixo
őstag

Azt hittem valami kuponokat lehet kapni érte.
Play áruházban van a BEVÁLTÁS rész ... ahhoz honnan lehet kódokat kapni ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#19786) Saccco válasza Danny365 (#19784) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is úgy vagyok ezzel, hogy sok játékkal nem is játszom, ha nincsenek achievementek benne... :B

Szerk.: El lehet vajon érni a játékos profilt androidon kívül? Nem találom. :DDD

Szerk.2: Sok XP-s játékok: IMPOSSIBLE ROAD (558ft), Don't Touch The Spikes.
A múltkor is írtam párat.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19787) Yayoh


Yayoh
aktív tag

(#19788) Saccco


Saccco
nagyúr

Akciós a Kingdom Rush Origins 0.99$ és a Hitman GO szintén 0.99$.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19789) fery02 válasza Saccco (#19786) üzenetére


fery02
addikt

Ezzel a most írt kettő achi-állat játékkal tapasztalatod is van?
Arra gondolnék, hogy minden achi megszerzése mennyire nehéz vagy idő igényes?
Neked megvan bennük már minden achi?

------------------------------------------------------

@Danny365: Óriási köszi a pozitív vélemény megosztásért a Larás játékot illetően! :R
Én sem fogom rs sajnálni azt a 2ezret.

[ Szerkesztve ]

(#19790) Saccco válasza fery02 (#19789) üzenetére


Saccco
nagyúr

Spikes-t telepítettem, de még nem próbáltam. Az achievementek kiszedhetőek, de egy hamar 100%-ra biztosan nem (pl. Play 5000 games :Y ), viszont pontgyűjtésre 10 pontonként ad 2.000XP-t.

A másikat nem telepítettem.

Korábban emlegettem más ilyen játékokat, pl.:
- Dot Rush, ebből sokat ki lehet szedni 100%-ra is megoldható, de kell rá időt szánni, nekem 12/18. 50 játék után csak a 150 pont hiányzik (12.000XP!), illetve a több játékért járók.
- Ultraflow, ez igen szórakoztató és szintén sok XP-t ad, rövid idő alatt. A 3 hiányzó achi jól leírja: Play 90 minutes, Finish lvl99 in 5 attempts, Speedrunner - finish the game in less than 40 minutes (ez mondjuk nehéz).
- Snake Shadow Edition, csak 5 achi egyenként 20.000XP-ért, kb 30-40 perc alatt teljesíthető.
- Ruben is sleepy, itt is csak 5 achi van szintén egyenként 20.000XP-ért és ezt is hamar össze lehet hozni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19791) tomee007007 válasza Zol77 (#19759) üzenetére


tomee007007
őstag

:R

Bár sajnos magyar geo adatokkal nem elérhetőek :(

(#19792) Ver'alor válasza felixo (#19785) üzenetére


Ver'alor
tag

Azok a kódok ajándékutalványokon vannak, én Németországban láttam olyat, egy kártya, rajta egy nagy play ikon, egy összeg és egy lekaparható felület.
Szerk.: hoppá, Németország nagy "N" :B

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#19793) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

heroes 3 hd - 5 dollár/1999Ft

(#19794) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#19793) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Őőőő 5$ ? Először örültem... Aztán láttam a magyar ft árat és bosszús lettem...kétezerért még igy is sok... sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#19795) ollie válasza Sanyi.mTs (#19793) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legrosszabb, hogy csak az alapjáték, és valszeg sosem lesznek kiegészítők is hozzá.

***

(#19796) WhiteWalker válasza ollie (#19795) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez igy elég nagy öngól volt Ubiéktól :U :W

(#19797) tomee007007 válasza Sanyi.mTs (#19793) üzenetére


tomee007007
őstag

Néztem én is...nem tudom mennyivel tud többet mint az ingyenes VCMI...az is teljes.

(#19798) Saccco válasza Saccco (#19786) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kipróbáltam Don't Touch The Spikes-t, háááát... egy képernyőnyi keretbe zárt flappy bird, oda vissza kell repdesni a két oldal között, közben pedig el kell kerülni a tüskéket. Nem könnyű. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19799) Zol77 válasza tomee007007 (#19791) üzenetére


Zol77
aktív tag

Ezt nem értem. Két napja "vettem" meg az appokat az Underground appon belül, igaz csak egyet próbáltam ki (War Escape) , de az működött. Most kíváncsiságból megnéztem a szintén aznap vett Aralon-t , rányomok,hogy install,és már tölti is, és működik. Kipróbáltam még a Samurai II-t, az is települ,és megy szépen.
Innentől kezdve passz. :F

(#19800) jonnyjoker01 válasza Saccco (#19790) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én kitöröltem a G+ fiokomat és úgy tűnik az emailhez kapcsolódó összes achievementem eltűnt, 1-es szintű vagyok :(((

22-es voltam :(((

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.