Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) Joccc07


Joccc07
addikt

Ha valaki játszik még a Heartstone-nal az kérem jelöljön barátnak.
id: Joccc #2518

Köszönöm :R

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20202) ollie válasza Joccc07 (#20201) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Hearthstone topikban szerintem nagyobb esélyed van erre, sokan játsszák, és ugye az androidos app csak egy kliens, ugyanazokon a szervereken játszik mindenki.

***

(#20203) Joccc07 válasza ollie (#20202) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi! Nem is tudtam, hogy van ilyen topik.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20204) krystman


krystman
őstag

Az Unkilledben nincs felhő alapú mentés, nem tudjátok esetleg?

(#20205) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
FIFA 16 Android

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#20206) beg válasza Mezcal (#20205) üzenetére


beg
veterán

6 hozzászólással elkéstél.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#20207) Brett001


Brett001
aktív tag

Tudom , hogy rettentő bénán és lamerül hangzik :B - mentségemre legyen szólva, hogy csak elvétve játszom androidon - de tegnap este az Angry Birds 2 elkezdett vacakolni ( a reklámvideókat nem játszotta le, csak nagy feketeség) ezért mondom újra telepítem az alkalmazást. Én meg voltam győződve róla, hogy a progi a Google Játékokban, a fiókomban, felhőben tárolja az elért szinteket, pontokat, jutalmakat. Újra telepítés után megdöbbenve tapasztaltam, hogy minden eredményem eltűnt!!! :O 109 szintél jártam, szintek sehol. Most kezdhetem 0-ról? Van valamilyen mód, hogy visszaállítsam? Szétvet az ideg! :W

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#20208) air válasza Bozek (#20200) üzenetére


air
nagyúr

Jobb lett volna, ha megint inkább csendben maradsz. Nem kell mindig mindenre reagálni, pláne ha nem is érted a mondanivaló lényegét.
Ráadásul olyat írtál, amit inkább nem minősítek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20209) Narxis válasza Brett001 (#20207) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem ha bejelentkezel facebookba akkor oda menti.

Thanos was right.

(#20210) #13110016 válasza krystman (#20204) üzenetére


#13110016
törölt tag

Van benne felhőmentés.
Ki is lett próbálva!

(#20211) Brett001 válasza Narxis (#20209) üzenetére


Brett001
aktív tag

Mivel FB-on nincs még az angry birds 2, nem tudott volna oda menteni. De továbbra sem értem hová tűntek mentések? Ez a lényeg, hogy a fiókba kellett volna mentenie. Az 1-es Angry Birds is oda mentett. És mi van ha új telót/tabletet veszek? Vagy ujra kell húznom a androidot.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#20212) Danny365 válasza Brett001 (#20211) üzenetére


Danny365
őstag

Pedig szerintem is a FB-on keresztül szinkronizál készülékek között. Az új játékuk is csak FB-vel biztosít felhőmentést.
A leírtak alapján te nagy valószínűséggel buktad a játékállásod.

(#20213) RaverShox


RaverShox
tag

No Limits megjelenésről lehet tudni valamit?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#20214) air válasza RaverShox (#20213) üzenetére


air
nagyúr

Szerdán.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20215) ollie válasza Brett001 (#20211) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első Angry Birds Rovio accountba ment. A második szerintem a facebook profilba.

***

(#20216) csadi0011 válasza RaverShox (#20213) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát twitterre kidobták ezt a szöveget:
"Stay tuned this weekend for an epic announcement! #NFSNoLimits #WaitingForADate "

(#20217) air válasza csadi0011 (#20216) üzenetére


air
nagyúr

Epic announcement: Release delayed. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20218) csadi0011 válasza air (#20217) üzenetére


csadi0011
őstag

Ismét hiányolok egy sírva röhögős fejet.

Ha egyáltalán sikerül a hétvégén bejelenteniük a bejelenteni valót. :))

[ Szerkesztve ]

(#20219) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg valami módot arra, hogy az Androidos GTA San Andreas-ban lehessen olyan szintüre csökkenteni a Resolution-t, mint anno a 3-ban vagy a Vice City-ben?
Mert ha pl. a Vice City-ben levettem mondjuk 0%-ra a Resolution akkor a játék úgy nézett ki mint a sz@rom :D, de itt a San Andreas-ba 0%-ra téve is szépen néz ki, és nem pixeles, holott emelett a Vice City - a magasabb skálázhatósága miatt jobban is futott, sőt tökéletes volt. Nem lehet valahogy mégis megoldani, esetleg megpiszkálni a játékfájlokat valahogy? Köszi előre is

(#20220) csadi0011 válasza Norbi095HUN (#20219) üzenetére


csadi0011
őstag

Google első találatokat próbáltad? [link1] [link2]

Ha igen és még mindig nem jó, akkor inkább törődj bele, hogy neked nem fut el a San Andreas. Gyenge a kütyü, ez van, ne akarj 1x1 pixel felbontással feketefehérben játszani csak azért, hogy elmenjen. Ha annyira játszani akarsz a játékkal, akkor PC, konzol, vagy új okoskütyü, vagy játszol vele 5 fps-sel.

(#20221) Norbi095HUN válasza csadi0011 (#20220) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Hmm.. pedig azt hittem hogy jó lesz ez a Desire 510 San Andrasozni. Drága telefon volt pedig :(
Egyébként.. lehet hogy lenne hozzá megoldás hogy lag-mentesen futhasson. GLTools-szal talán jó is lenne a dolog. Csak az a baj hogy egyáltalán nem tudom hogy hogyan kell ROOT-olni ezt a telefont, előtte pedig a Bootloader-t Unlockolni na azt meg főleg nem. Csak Angol nyelvü oldalak vannak róla, ott ottvan minden, de a fene sem érti, én nem tudok még jól angolul. :(
Nem kérhetek tőled esetleg egy kis segitséget Root-olni ezt a kütyüt valahogy? ;)

(#20222) jonnyjoker01 válasza Norbi095HUN (#20221) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hagyjad, gltools nem tudja megoldani a gondodat :( Sajnos a San Andreas tényleg rosszul lett optimizalva (nekem is csak középminőségen fut felső kategóriás soccal). :(

Üdv. Johnny

(#20223) Norbi095HUN válasza jonnyjoker01 (#20222) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Ettől eltekintve azért én mégis örülnék ha Root-olhatnám valahogyan a telefont. Csak tényleg nem értem az Angolul leirt teljes sorrendet, de ti hátha tudtok segiteni azért nekem ebben :K

(#20224) beg válasza Norbi095HUN (#20223) üzenetére


beg
veterán

Ne itt és ne az alkalmazás topikban. Ott van a szakmai topik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#20225) Saccco válasza Norbi095HUN (#20223) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van topikja, de elég elhagyatottnak néz ki. Feküdj rá az angolra, esetleg minden szót szótárazz ki és nézz meg egy angol nyelvű leírást. Vagy add el a telefont és vegyél valami erősebbet.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20226) Norbi095HUN válasza beg (#20224) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Rendben van akkor felteszem ott, köszi az értesitést

(#20228) Norbi095HUN válasza csadi0011 (#20227) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Megirtam a Szakmai Topic-ban hátha valaki :U

(#20229) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem tudja véletlenül, hogy mi történt a kabam féle Fast and Furious 6 játékkal? Nem találom a Playáruházban, viszont megtaláltam a régebbi letöltött appjaim között, feltelepítettem, de nem indul el :( A legacy-t sem tudom letölteni..

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#20230) barisj válasza barisj (#20229) üzenetére


barisj
aktív tag

Közben a Legacy-t megtaláltam, de azt írja h nem kompatibilis az eszközömmel (Galaxy ace 4 LTE) és nem engedi letölteni :/

Pedig követelménynek csak minimum 4.0-as androidot ír, az pedig megvan..

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#20231) bepe79 válasza ollie (#20202) üzenetére


bepe79
addikt

És hol van a Hearthstone topik? Mert a minap próbáltam megkeresni a fórum keresőmotorjával, és az is csak ilyen ősrégi pár hozzászólásos topikokat talált.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#20232) ollie válasza bepe79 (#20231) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#20233) Viktor77 válasza bepe79 (#20231) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, pedig ha a fórum főoldalán a keresőbe beírod a nevét, akkor ez jelenik meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20234) Brett001 válasza Danny365 (#20212) üzenetére


Brett001
aktív tag

Kösz...ez k...rva rossz hír. :( Bár ezt a FB profilt továbbra sem értem. Anno ugye FB-on lehetett játszani az Angry Birds-el volt a Friends is (nyomattam is néhány ismerőssel a tournamentet), de itt ha FB-n rákeresek csak kiirja Angry Birds 2, de nincs olyan, hogy játék indítása. meg valami telefonra küldés menü pont, de a tabletem nem telefon szal arra nem tudok küldeni semmit.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#20235) ollie válasza Brett001 (#20234) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze ahhoz, hogy FB-n van-e egy játék, hogy tud-e menteni FB-s profilba az androidos változata.

***

(#20236) bepe79 válasza Viktor77 (#20233) üzenetére


bepe79
addikt

Thx, lehet, hogy anno én is 'h' nélkül írtam, heartstone-nak.. :W :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#20237) krystman válasza #13110016 (#20210) üzenetére


krystman
őstag

Én nekem sajnos nem ment oda valamiért :F

(#20238) csadi0011


csadi0011
őstag

Eddig ennyi az új info az NFS ről. :DDD . Ez lesz a nagy bejelentés is. Idén kijön :DD

(#20239) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#20238) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Húzzák csak nyugodtan csak ne legyen tele hibával :K

Üdv. Johnny

(#20240) Saccco válasza jonnyjoker01 (#20239) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nyugi nem lesz hiba... az IAP-ban ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20241) Narxis


Narxis
nagyúr

Szégyen gyalázat ez a Star Trek Wrath of Gems. Már a 2. fejezet 3. részénél nem tudok tovább menni IAP nélkül. A 3 ellenfél 2 db lvl 5-ös és 1 lvl 6-os míg én kristállyal csak az egyiket tudom lvl 5-ig felhúzni, másik kettő csak lvl 3-ig lehet kristállyal, persze ha veszek coin-t akkor már lehetnek ők is akár lvl5-ösök is... elképesztő, hogy hová süllyedt a játékipar. Arról nem is beszélve, hogy a legutóbbi frissítéssel annyira sikerült memory leak-et javítani és low-middle end device-ra optimalizálni(changelog-ból idéztem) hogy most már néha pálya töltés közben kifagy, más is panaszkodott erre kommenteknél.

E-l-k-é-p-e-s-z-t-ő.... :W

Thanos was right.

(#20242) #13110016 válasza csadi0011 (#20238) üzenetére


#13110016
törölt tag

Micsoda hír. Eddig is tudtuk. November elejére saccolok..
Bár én jobban várom a Ski Safari 2-őt.

(#20243) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Mivel a mai nap folyamán sikerült rájönnöm, hogy hogyan lehet teljesíteni a Dustoff Vietnam-ban a kettő helikopter forgatós achi-t (elég láma voltam, hogy egész eddig nem jöttem rá magamtól...), így meg is lett abban a játékban is minden achievement.

Felbuzdulva telepítettem is egy újabb Invictus játékot és nem akarván messzi menni a runner stílustól (Relic Run), a Daytona Rush-ra esett a választásom, amiben máris 15-ös szintű vagyok és 39ezer yard-os rekord sikerült eddig.
Achievement-jeire természetesen itt is hajtok (még ha sajnos csak kevés XP-t is adnak ugyan) és mivel van köztük egy barátot igénylő, arra kérnélek benneteket, hogy aki szintén játssza ezt a játékot, jelöljön be G+-on! :)

Az off-ok elkerülése érdekében a segítőkész szándékúak jelentkezését privátban várnám.
Előre is Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20244) csadi0011


csadi0011
őstag

És mégis kaptunk bejelentést !

(#20245) Saccco válasza csadi0011 (#20244) üzenetére


Saccco
nagyúr


Gameplay

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20246) #13110016 válasza csadi0011 (#20244) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jeeejeeeee :R zsír.

Saccco - :Y :Y jajjj, csak menjen a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

(#20247) Norbi095HUN válasza csadi0011 (#20244) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

EZAZ! Már alig várom :C :C

(#20248) Saccco válasza #13110016 (#20246) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bizakodásra ad okot, hogy ez is Firemonkeys gyártmány, mint a Real Racing 3.
Egyelőre csak a help oldalukon látszik a játék.

Gondoltak a hollandokra...

"New Update & Reset Progress

With the release of the latest update for Need for Speed No Limits there have been some major changes and improvements to the core game experience.

Your game progress will be reset."

Vagy csak túlgondolom, vagy a kiadással együtt nullázák a korábbi felhasználókat.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20249) Joccc07 válasza csadi0011 (#20244) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezaz!!!! Végre!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20250) Danny365 válasza Saccco (#20245) üzenetére


Danny365
őstag

Mikor megjelent, én toltam egy kicsit, de nem emlékeztem most, hogy ilyen brutal jól néz ki.
Kíváncsi leszek, mennyire tudja majd lekotni az embert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.